HC Aida - Fire amazon

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2
HC Aida - Fire amazon

Příspěvek od Welwet » 25.09.2011, 19:04 hod.

Časem doplním..napíšu.. ;)

Tak,...začnu oblíbeným, ''po předchozích núspěšných pokusech''
jsem se znovu odhodlal udělat pořádné HC, které má být originální a zároveň né úplná magořina..

Když jsem se díval na fire skilly u amy, bylo rozhodnuto..
No, měl jsem dilema..a to jestli hrát Explosion arrow nebo Immolation..?
Ze začátku a vůbec v teorii, se mě zdálo reálnější hrát hlavně na Explosion..ale začátkem 3 aktu na normal jsem přece jen odskoušel Immolation arrow..
v 3 aktu jsem se naprosto nechytal...nebo spíše mě nebavilo honit po jednom fetiše se skilem co má coldtown.., 4 akt byl o něco lepší..ale pořád žádnej zázrak, no nevzdával jsem to, osobně jsme si ověřil že když člověk něco chce zkusit, musí to dělat na plno, jinak se o dané věci nedozví nic..takže jsem táhl Immolation arrow (dále jen Immo) až do 5 aktu..tady jsem si ověřil že Immo má velkej potencionál..hlavně u pomalejších monster, větších rozměrů..jeho hořící poškození je větší než se na první pohled zdá..
hlavně třeba diablo, u kterého jsem naprosto nepočítal s realným použítím Immo, lehl zhruba po 30 sekundách..

Ačkoliv je pro mě hlavní dohrát hru pomocí Imma, je možný že jakmile hru snad dokončím, předělám amu na Explo arrow...
Hlavní útočný skill mám, co dál..? Valkyra je nutnost....
- pierce je také nutnost, víc jak 10 bodů tam ale nedám..
- penetrate, nebudu mít takové AR, nejsem pure dex, bohužel ar bude nutné kvůli pierce..takže sem možná také něco padne..nechci překročit ,hranici 5 bodů.
Imune to fire? - tady jsem dlouhou dobbu ..a vlastně ještě pořád přemýšlím, jeslti se zaměřit na velké DMG nebo spíše efekty jako CB,OW,DS.....no, zatím nejsem v situaci kdy si můžu vybýrat..

Páteří téhle amy měl být luk Harmony a Melody..
Všude u postav jsem neměl problém najít dvě KO runy..ale tady ani po 3 dnech pilného NM LK runování nepadla ani jedna...a cubení také nepřichází v úvahu...luky na DMG, tak těch jsem taky moc nenašel..bohužel na asssce mě o chvilku dříve padl Riphook....zatím to ohledne věcí vypadá hodně bledě, ostatně stejně jako za všechny ostatní postavy :love:

Staty řeším zhruba 50% vita a 50% dex..dal jsem si cíl že před obtížností hel chci mít 1000 life,..ten je splněn, tak uvidím rád bych se dostal na 1300, bohužel ar a phys dmg určitě bude také potřeba.

Merc...tak tady jsem měl hodně jasno, ačkoliv u mě není holy freeze moc populární, tady se není moc o čem bavit, kontrola davu se mě moc hodí, jednak ji sám nemám, jednak je potřeba si rozestavět nepřátele podle sebe, kvůli efektivnímu zabíjení.

Momentálně jsem mám před sebou obtížnost hel, naprosto nevím jak budu řešit Fire imune, kterých bude určitě požehnaně..snad se zadaří a padne konečně KO, už mám nachystaný Blade bow se 4 dírama..

Jestliže se tak nestane, nezbude mě nic jiného než pokoušet štěstí v LK, nebo ball runech, pochybuju že ve zdraví, jak fyzickém tak psychickém, budu moci udělat 1 akt..a vlastně vůbec hel bez aspoň trochu obstojného PHYS dmg..



Teď k postavě.. :)

--------------------------------------------------

Jméno: Aida
Level: 74
Zameření: Fire amma, strafe, guided, valkyra...
Stav: Hell první akt
Mercenary: 2 akt nm holy freeze

Pravidla:
8 players - dokončeno po NM, uvidím jak to pujde dále..
nájezdy - nechávám si otevřená vrátka..
escape - bohužel, použito na normal u poslední pečete, venom lordi jsou sfině, nebyla jinačí možnost, poprvé a snad naposled..
plugy - povoleno, uber diablo a tristram až po dohrání
atma - tyhle srany na přehazování a editování u mě nefrčí..přece mám plugy když si chcu nahodit postavu FULL equipem tak nebudu instalovat další věci ne? :lol:





Výbava:
Naposledy upravil(a) Welwet dne 05.11.2011, 14:14 hod., celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Aida - Fire amazon

Příspěvek od raisen » 25.09.2011, 19:53 hod.

Pěkné jméno :) A hodně štěstí přeji :!:
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Aida - Fire amazon

Příspěvek od Fraxinus » 25.09.2011, 20:43 hod.

Jak jsem psal v popisu skillu zde na stránkách, síla Immolationu mě u tebe nepřekvapila ani v nejmenším ;) Hodně štěstí s Aidušou.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Aida - Fire amazon

Příspěvek od Dark_Deamon » 25.09.2011, 21:50 hod.

Určitě ti ta KO brzo padne. Zkoušej třeba napřeskáčku LK a Countess. Když nebude štěstí na přímou KO, tak se k ní aspoň docubíš.

Jinak se i já připojuji s přáním velkého štěstí, protože hlavně na Hell je potřeba ;)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Aida - Fire amazon

Příspěvek od Welwet » 26.09.2011, 19:26 hod.

děkuji, bude opravdu potřeba, už teď jsem podělanj až za ušima, 300 phys dmg se základní rychlostí, to je prosté málo..:(

Udělám menší report za NM..

Edit:
Navšítivil jsem první dvě lokace na hellu v 1 aktu..a ne, takhle to nepůjde..peace pěknej, ale ta valka se vyvolává pořád na 15 levelu, takže ne..brnění musím nahradit něčím jinačím..

Mercek: chcípa nehorázně..tady musím taky pořešit nějakou zbroj..aspoň 1500 def, jinak ho nebudu ani oživovat a udělám to jen s valkou..

a nakonec psyh imune, problém jak jsem si myslel...hrozně u nich riskuju, valka ani mercek nezvládaj...takže NE..
vracím se na NM, zkusím balla, cowky, nebo znovu LK.. :roll:

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: HC Aida - Fire amazon

Příspěvek od bubavanek » 13.10.2011, 16:20 hod.

Tak přeji také mnoho zdaru

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Aida - Fire amazon

Příspěvek od Welwet » 25.10.2011, 18:45 hod.

Tak..navštívil jsem hell..znovu..

co tomu předcházelo:
-cca 5krát projetá lokace jeskyní před ancientama..naprosto vše...
- pár ball runů..tam jsem byl vůbec rád za 2 low unyqe předměty za 10 runů..fakt žádnej zázrak..
- cca dalších 200 LK runů na players 8..také nic..


Kupodivu to není tak hrozné..ale to bude tím že mám players 3...
jen mercek pořád dostává sadu - začíná mě tenčit finance..

Každopádně padlo po 2 lokaci pár věciček co mě vykouzlilo úsměv na tváři..

Nemám foto, ...nevím proč, dělal jsem screeny..ale nejsou.. :lol:

jinak je to Jalal's Mane - mám na jednu stranu radost že padla tak pěkná věc, na druhou je mě to víte na co..

Padlo to v tombách pod Raven, určitě se tam ještě půjdu podívat, kromě pár bossů tam není skoro nic imune fire - a to já mám moc rád..

Další věc, která teda padla dříve, ani nevím po kom, jsou setovky Laying of Hands .- od tohohle setu mám i opasek, ..
škoda že tenhle set nemá bonusy co jsou i po pár věcích...má dobrej účinek jen kompletní..každopádně lohy mám, doufám že mě aspoň trochu pomůžou v boji proti imune fire..

Krátká rekapitulace.., budu se snažit donutit se, napsat výbavu, skilly a podobné věci..
>:D

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Aida - Fire amazon

Příspěvek od BliiNky » 25.10.2011, 20:18 hod.

Vytrvalost kamaráde a odměna bude tvoje :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Aida - Fire amazon

Příspěvek od Fraxinus » 25.10.2011, 21:41 hod.

Nebo trpělivost, chlape, a projdeš hellem i s tím málem, co teď máš. :lol:
Jinak ty screeny, pokud máš windows 7, může dělat potíže, pokud hra neběží v admin režimu.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: HC Aida - Fire amazon

Příspěvek od damagedeath » 26.10.2011, 06:56 hod.

Tak LoHy jsou super, ne?

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Aida - Fire amazon

Příspěvek od Welwet » 27.10.2011, 20:12 hod.

Fraxinus: je to těžce reálný..ono to jde..ale člověk se u toho může zbláznit..a jinak jo, na p1 bych to dal..nebylo by to těžší jak NM na p8, jen si člověk musí dávat pozor a mít rychlé prsty..

damagedeath: aspoň něco použítelného za poslední dobu..ale rači bych byl za 20 ias, 2 bow skills ruce..

BliiNky: ta už u mě není..je to čistá hra na zahnání nudy..v nějaké runování a nonstop hraní..to už u mě moc nepřichází v úvahu.. :)

-------------------------------------------------------------------------
Došel jsem po dvou dnech k hraběnce..hraju to tak na pohodičku, když mám vyložene náladu to zapařit....dal jsem si dvě lokace na p8..a jde to, sice jsem ty dvě lokace dělal 4 hodiny..ale jde to :)) zkusím jak to půjde dál..
No má to i zápory...po cestě k hraběnce jsem se vystavil asi 10 šancím na rip..

2 krát jsem se blokl u skřetů, ..naštěstí port...do města..a tak dokola dokud to neprořídlo..

v pátem patře jsem narazil na lučišnice a tam to byl opruz, byla standartně amplifa..a i obyčejná lučišnice mě mohla dát na dvě rány..co vím tak boss měla Multiple shoot a ubrala mě asi 700 hp jednou ranou..mercek držel asi 3 sekundy..bylo to navíc u vchodu, takže nebylo moc možností jak to rozehnat..takže jsem tam nalítl, střelil, zpět..a takhle asi 5krát dokud jsem to nezkusil na tvrdo ..nějak se to podařilo..ale tam jsem fakt málem zrakvil..
hlavní problémek je v tom že se nemůžu opřít o merce, kterej toho moc nevidrží, ..valka toho vydrží více, ale je pomalejší..proto jsou takovéhle lokace dost blbé..hlavně když si tam člověk roztáhne v jedné chodbě kde není naprosto úniku několik lučisnic, které střílí každá v jiném rohu..to potom jde snadno..ale rozdejchal jsem to :))

Zatím zkusím pokračovat v P8..screeny jsem fakt nestíhal - možná pár..

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Aida - Fire amazon

Příspěvek od BliiNky » 27.10.2011, 21:19 hod.

@Welvet: Chápu. Já taky nemám čas nonstop, hraju Diablo jen když můžu a hlavně když mám náladu. Jde mi jen o to, že když chci něčeho dosáhnout, tak za tim jdu ať to stojí co to stojí, neuplatňuju to jen v Diablu, je mi fuk že to nejde hned, jednou se to prostě povést musí. :)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Aida - Fire amazon

Příspěvek od Welwet » 27.10.2011, 21:31 hod.

BliiNky: to záleží za čím člověk jde..já si jdu za tím aby mě hra bavila..aspoň trochu odsejpala..ale abych u toho nemusel strávit rok kvůli hledání věcí..

ikdyž u téhle amy bych si rád poskládal Honor , Faith..pro mercka Infi..forti.. :lol: :lol:

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Aida - Fire amazon

Příspěvek od BliiNky » 27.10.2011, 21:34 hod.

Jasný, když to člověka nebaví tak proč to dělat? :twisted:

Máš koukám taky skromný cíle :lol:

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Aida - Fire amazon

Příspěvek od Welwet » 27.10.2011, 22:28 hod.

Priorita je Guardian..výbava je věc která mě hodně potěší..:))

a málem bych zapoměl..rád bych konečně zdolal uber tristam a diabla..

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Aida - Fire amazon

Příspěvek od BliiNky » 28.10.2011, 10:17 hod.

Uber Tristram bychom si mohli proběhnout spolu, Diabla už mám úspěšně za sebou, dokonce dvakrát. Bylo to ale hodně o hubu :P

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Aida - Fire amazon

Příspěvek od Welwet » 28.10.2011, 10:40 hod.

Vůbec to není špatnej nápad..:) ale rád bych měl prvně guardina..

takže to asi nějakou dobu potrvá.. ;)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: HC Aida - Fire amazon

Příspěvek od Drakesis » 01.11.2011, 16:21 hod.

No on ten Merc na singlu je bez větší vetšinou dost rychle vyřízenej, no. Já jsem to řešil tak, že jsem natunil Valku a koupil si mercovou s lukem (u tebe bude nej asi cold, když jsi teda fire), dokud nepadla TR maska, nebo prostě něco na sání. Neni to teda žádná killa, ale lepší, než nemít nic, páč se jen tak zabít nenechá a nežene se na ně, jako meele mercové, hehe. No a pak šup do druhýho aktu pro Freezera. ;)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Aida - Fire amazon

Příspěvek od Welwet » 04.11.2011, 14:29 hod.

první akt na hell mám za sebou..
jestli bude nálada, tak o tom něco napíšu..a možná konečně doplním skilly, věci..ale moc s tím nepočítám..:D

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Aida - Fire amazon

Příspěvek od Welwet » 03.12.2011, 19:25 hod.

Tak, chcípl mě hadr a flaška se zálohou, která nevém jestli vůbec existuje, je fuč...

sem smutnej, nádherna ama, která mě fakt bavila i přes to že nemá top equip,...pokusím se to někdy nějak v tom hadru najít...zatím...RIP...:o(

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“