HC Thrower/Dswing by Lama Abu

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:
HC Thrower/Dswing by Lama Abu

Příspěvek od Abuzus » 06.11.2011, 06:33 hod.

Jak z názvu vyplývá, tak jako věčný začátečník, jsem se také rozhodl podělit se o to mé plácání v Diablu s těmi, co vidí častěji "You have died" než "Congratulation Guardian". Hraji HC Ladder na bnetu, a to čistě sám v zaheslované hře. Snad cizí trápení někoho povzbudí nebo alespoň pobaví. Ještě krátce, proč zrovna takto.
HC - jakmile jsem hardcore začal, stal jsem se na tom adrenalinu závislý a již nemůžu jinak :-))
Realm - nemám dost sebekontroly na to, abych "doma" občas nesáhnul do Atmy pro nějakou tu chybějící runu nebo setovku, apod. - tady to nende..
Ladder - ty potvory jsou prostě větší bestie, rychlejší, nedají chvilku pokoje, Poison tady zabíjí, což pro mě, jako domácího hráče, bylo celkem překvápko, Amplify je ve větší tlupě smrtící do pár vteřin, a tak..
Sám - protože v partě se ženu dopředu jak .....voják.... a výsledek se většinou dostaví hodně rychle... (ale do pár let se snad začnu i spolčovat).

Takže bude to Barbar Double swinger s Double throwem na offhandu.
Cíl - dojít, kam až to půjde..., proto se omlouvám, že to beru hned od začátku, ono jde o to, aby bylo o čem psát :-))

Ještě - berte prosím stále na vědomí, že výrazy typu "nejlepší" apod. jsou všechny myšleny "imho", ať to tam nemusím psát. Thnx.

ACT I
Vybíhám do Blood Mooru hledat Javeliny. Našel jsem jeden. Házení je bezpečnější, a toto bude chvilku stačit. Corpsefire ani Bishibosh netuší, odkud vítr fouká a už je to smetlo. Blood Raven je na mně zbytečně moc běhavá, ale naštěstí i trošku zvědavá. Tak jsem jí přestal honit, stoupl si k bráně aby mě nemohla obíhat, a postupně to do ní sypal. Jinak celkem "nic" zajímavého - klasika. Vlezu do Cave, cupitám si lehkým výklusem a za jedním rohem byla ta potvora - Coldcrow, jeden šíp, jeden menší lag a zmrzlej, neschopen pohybu jsem skvělým terčem. Omylem jsem asi myší klikl správně, protože jakmile se odlagovalo, byl jsem živ a zdráv o 8 cm dále. Pak už to šlo až k Fouldogovi, který mě s kámošema obestoupil jako by mě chtěl okrást, nebo co. Naštěstí to vyřešil již zapnutý Double Swing (DS).
Za celý act mi dropnul jen tento prstýnek
--- http://abuzus.rajce.idnes.cz/ACT_I-II_N ... hot002.jpg ---
a Andy se teda moc nepochlapila /Screenshot003/.
99% je to o házení. Zbroj a zbraně postupně obměnuji za silnější nebo rychlejší nebo mající LL.

ACT II
Staty až do 55 Str a 57 Dex (max možné požadavky zbraní) budu rozdělovat rovnoměrně, včetně Energy!!

..to byl fór..

Jinak plán skillů až k Durielovi (cca lvl 22):
Bash 5
Double Swing 9 (0 požadavek na manu)
Double Throw 1
------------------
Howl 1
Shout 5
BO 1 ?? (lvl 24)
Taunt 1
BCry 1
------------------
Mastery - nic, vsázím na to, že najdu nějakou tu Fanged Helm..

Radament hodil první unique dirk /Scr004/, ale potřeboval jsem jednu Antidot, abych to stihnul posbírat, než ripnu. Už cca od Andy nosím v opasku stejné pořadí Life, Rev, 1xAntidot/Mana, Mana.
Nosím, nosím, ale v Maggot Lairu jsem jí tam z nějakého důvodu (asi díra v opasku) neměl, a bylo to tak tak, abych se stihnul portnout. Nějak jsem si zvykl nedávat TP na hotkey, aby se mi nepletl při rollování Warcries, no a málem jsem na to pošel..
Hadí údolí přineslo další setovku /Scr005/ a hned nato probuzení z liknavosti /Scr006/. Můj Thrower chodil a rozséval dmg. Nechal se ukolébat a když se na něj haďury sesypaly..........tak to nakonec ustál /Scr007/.
Každopádně jsem se odnaučil používat Howl. Ve sklepích je lepší stát mezi dveřmi (DS) nebo se vhodně postavit a sypat to do postupně vycházejících zástupů (THR). Mno, tady by se ale hodil, kdybych ho alespoň dal na hotkey...
Javelin už je otravný s tím Stackem 60pcs, tak gambluji Thrower Axe :-))
/Scr009+Scr010/. Ooou, podcenil jsem IAS. Na planině to možná půjde, ale hadí sklep jsem musel dojet DS, protože to bylo, jako bych se protahoval. Droplo to jen rare na prodej /Scr011/. Ovšem cestou na Arkády mi droply botky /Scr012/, které prozatím řeší AR. Zahazuji tedy prstýnek /Scr013/ a přidávám LL /Scr014/. Celkem už tedy leechuji 13% na obou switchích.
Nevím, jak vy, ale pokud lze něco hledat více způsoby, tak já se snad vždy vydám špatně. Summoner je toho důkazem. Už se ani nepamatuji, kdy jsem ho našel hned napotřetí :-) /Scr015-bloudění/. V Gholeinu bylo na prodej brnko, tak jsem tam socknul "Stealth" /Scr016-017/, tím se mi doplnilo Dexterity na 57b a koupil jsem Balanced Axes. Kdepak, u Throwera je rychlost až na prvním místě. Summoner se neokotil /Scr019/, a tak jsem začal plenit Tal Rasha kobky. Všechny. A posbíral jsem toho tak akorát /Scr019b/ na "Malice" do Crystal Swordu /Scr019c/. Součást přípravy na přípravu. Zahazuji helmu a nasadím Fanged (má Mastery) /Scr020-021/ a laškuji s posledními úpravami zbroje /Scr022-027/ načež...... jsem byl vyhozen kvůli něčemu strašně důležitému od PC.
Vracím se, jedu Komtesu (Nef+El), pak Bone Ashe /Scr028/- velmi rychlé a bezpečné. Většinou hodí alespoň nějaký ten rare na prodej. No a jdeme na to.

Plán: Portál, nalákat ho na sebe (to už by do něj měla šít Archerka) - BattleCry, Malice-OpenWound, odskod, nasypat co nejvíc seker, Battle Cry a DS a pořád do kola.
Plán byl špatný. Hodil jsem portál, přepnul na BC a Archerka v tento okamžik umírá. BC jsem nakonec spustil (cena byla 1 Fullka) a v zápěstí dostal OW. Snažil jsem běhat tak, abych rozmrzl a mohl házet, ale marně. Letěla jedna sada sekerek tam a jeho Charge zpátky. Tož po druhém nebo třetím pokusu jsem to vzdal a už nepřepínal. Nakonec to nebylo tak horké.
BC-OW-DS. Stále do kola. Stálo to 9 Fullek, ale cca do minuty pak ležel /Scr029/ (teda zdálo se mi to nějak rychle, ale neměřil jsem to).
Setovky Vidaly šly na prodej /Scr030/, Luk jsem dal Archerce /Scr031/ a na konec přehled stats@dmg na DS a THR.

ACT III

Plán skillů až k Mephovi (cca lvl 26):
Bash 5
Double Swing 9 (0 požadavek na manu)
Double Throw 1
------------------
Howl 1
Shout 5
BO zbytek
Taunt 1
BCry 1
------------------
Throwing Mastery - 1
+ na helmě Fanged Helm mám 2 Swords, 1 Axe mastery

Strengh az na 71, Dex zůstává 57, zbytek Vita

--- http://abuzus.rajce.idnes.cz/ACT_III_Normal# ---

Startuji BlackMarch + BoneAsh /Scr001-002/ a šup do Foresta. Jedu DS, abych se nezdržoval s manou a spolu s BC to dává v poho, takže tlupy Fetišů a Hulků jsou to správné maso :-)) /Scr004-006/ Dropuje Scepter a měním ho za sekyrku /Scr007/. Figurine byla hned za rohem, pak Arachnid (spletl jsem si ho se Spider C, takže jsem tam lítal jak blb a pořád nic a nic vypadnout.. Scr007a). Run padá pomálu, nebudu každou popisovat, stejně za to nestojí.
Hledám tu Cavernu a vyžívám se v řešetu s Hulkama :-)) /Scr009-010/ Nakonec byla až skoro na konci a ani místní Killer nakonec nebyl problém, dokonce bez Antidotu! (jj, vše Vita :-) /Scr011-013/ Při hledání Jungle DS najednou nebyl samospasitelný. Tady jsem rychle přepnul na DThr a zahájil taktické manévry /Scr014/ Cubím prsteny a dostal jsem Coral amulet. Nasazuji, bude se hodit :-) /Scr016/. Zběsile běhám po Forestu a Great Marsh (snad 2x dokola) a nemůžu najít Jungle :-( /Scr017-019/. Potvora mapa. Na Scr019 vidíte, jak stojím na Téčku. Vlevo a nahoru Black Marsh, přede mnou Forest a vpravo - taky Forest. Že je to Jungle naskočilo až někde za místem, co je vidět kurzor. No nic, trošku jsem naexpil, že?. V Dungeonu se na mě vrhají Fetiši, to by šlo /Scr019a/, ale jejich Šamani jsou už nepříjemní. Přepínám na DThr. Postupuji sice bez fešných bitek, ale safety. WithDoctor byl oproti šamanům jak beránek. Zůstal v koutě a ani jsem ho nestihnul blejsknout :-) Vstup do LK a zlý StormTree = BC / DS úžasné skilly. /Scr023/
StormTree je ten šedivý šutr, co je na něm kurzor :-))) LK sice generovalo 2 ohniště, ale CELÉ LK dalo jen jednu runu a expy. Zero Rare apod. /Scr024-025/. Přebíhám do Sewers. IceHawka jsem posypal sekerkama snad ještě dřív, než spadnul, ale ve dvojce byli nepříjemní Ancienti /Scr027/. Jedna antidotka nestačila, Archerka ripla, a chlastal jsem jak o život. Odměnou padla setovka /Scr028/ a prsten /Scr029/. Rukavice byly k ničemu, tak jsem je prodal /Scr029a/ a hurá do Travincalu. Sorry, ještě Ruined Temple. Nasypaly se tam na mně Hunters. Naštěstí měli meče, takže když jsem stál u zdi, tak na můj DS nestíhaly, ale mít luky, tak jsem tenhle quest vynechal. Potvory rychlý, přemnožený...
Travincial přinesl Balanced Axe /Scr031/. Councily jsem tahal po jednom na své místečko /Scr032-033/, kde je čekala zubatá. I když za mnou vyběhnou 2, tak tady na tom místě útočí po jednom. Asi se tam prostě nevejdou. Sámo že to za zády už mám vyčištěný. Teda alespoň trošku :-)) Před vchodem do Durance se holka zasekla u těch haďur, a ripla...., tak jsem šel sám, frajírek a po pár yardech mně nějaká potvora zablokovala u zdi. Došly flašky, Leap nemám hrdinsky zapnutý, Howl už nevím na které je klávese a bylo to tak, tak /Scr035/. Na Mepha jsem začal z dálky a opatrně, ale šlo to pomalu. Tak jsem mu hrcnul BC a OW z Malice (asi tak 4x) a pak si dal říct.../Scr036+039/. Použitelný by jenom ten Flail. Už se mi dál nechtělo.
Safe a exit game.
Jenže na chatu čtu "Andy Pls". No a protože momentálně jsem trénován elitním klanem "Tichá Vo-da", tak jsem ještě znalecky protáhnul 2 socky přes Andy. Ale nic jsem si nevzal, čestné pivovarnické.
PS: to s těma Sanderskama byl joke..., pokud jste si u toho někdo rozbil hlavu o stůl, tak se omlouvám.

ACT IV

Zdravím, přidávám pár screenů z mé poutě.
--- http://abuzus.rajce.idnes.cz/ACT_IV_Nor ... hot001.jpg ---

1 Step jsem mlátil na BC/DS, v poho. 2-4 Izuala jsem si držel odstup, ale BC dostal. Ovšem ten drop.... 5-7 všichni dopadli stejně. 8 Padl tento jedinný unique za celý Act IV
8a-9 Zahazuji sekerky, vygamblil jsem 2 Thr Spears. Dmg 188 / 1019 AR. 18 další gamble - přilba.
19 k tomu spousta vzácných run....
Vlezu do River of Flame a sesypala se na mně taková horda, že jsem unikl jen o vlásek. Jsem Lvl 26, tak se trošku vracím:
20 Odskočil jsem si na Komtesu. 21 na Andy 22-23 na Mepha. Hajzlík je z dálky s tím Lightning nebezpečný, takže jsem ho šel opět z blízka na BC/DS. Vychlastal jsem všechny Fullky, tak Duriho vynechávám. (stejně bych ho nešel). 24 Archerka posílila, dostává brnko. A pak, že nevstoupíš 2x do stejné řeky. 25-27 Hephasto už byl krotkej. A ani kolem něj nebyly žádný nepříjemný potvory. Asi se všechny shromáždily hned u toho vchodu, brrr. A drop HellForge, co víc si přát, že? 28 Trošku nepříjemní byli Lordi, ale jen když stihli Firestorm. Teď už chodím jako Thrower. Ty kopí jsou boží a i na DS se pomalu vyrovnají offhandu. 29 V Sanctuary to vypadalo bezproblémově. 30 Pokud jsem se nenechal obestoupit. Tady jsem upaloval, jak malý kluk. 31 Došly mi portály, tak se vracím "pěšky". Boj přes řeku. Až mi jich bylo líto. 32-33 první pečetě. Infektora jsem opravdu nestihnul blejsknout, ani jsem na to neměl náladu. Zavřel mně u pečetě. Tady jsem teda začal zmatkovat. Nebylo kam utéct, takže jsem jen zběsile klikal myší a chlastal jednu flašku za druhou. Holka něco pobila a udělala se malá škvíra, kterou jsem proklouznul s odřenýma ušima. Psychicky vysílen opouštím pátý akt a pobíhám ve všech možných lokacích, abych doexpil lvl 28. Stalo se. Nasazuji Sandersky s 20 IAS a dává to 6,5 fpa. Během expení jsem poskládal celé 2 Fullky :-(
35 Koukněte na životy. To mně Diablo fakt jenom líznul... Jdu do města pro štít a socketuji Perfect Ruby a Flawless Topaz (Fire/Light resist). Diablo "strategie".
- běhám kolem a nejlépe v okamžiku, kdy ho Archerka zmrazí, přiskočím s BC a na 1-2 rány spouštím OW z Malice. Ústup a sypu do něj kulomet Spears... a znovu a znovu.
36 jak vidno, vždy se to zrovna nepovedlo
37-38 víc jsem běhal než válčil
39 "kulomet" zvítězil.
40 Přehled statů. 41-44 bezva drop.......
Nejvyšší runa Ort (vycubená), PG = 0, PRuby jsem použil do štítu.

ACT V
--- http://abuzus.rajce.idnes.cz/ACT_V_Normal ---
Můj Barbar se z těch Sandersek zbláznil a miluje davy /046/. Až k Abadonu jsem se projížděl se stisknutým pravým tlačítkem od jedné potvory k druhé. Jen ve velkých davech jsem přikrmoval pomocí BCry. Takto ukolébán jsem na sebe vytáhnul POSSESSED HELL LORDA, který se mi přilepil na tělo. Byl snad rychlejší než já a nedokázal jsem účinně použít DThr. Byl pořád moc blízko. Na DSw ubližoval on více mně. Až když jsem i kopí nastavil na DSw, spustila se 5% Amplify a pak už to šlo. /048/ Trošku mne to vylekalo a dávám kopí na Imbue. Evidentně zbytečně brzo /049/ Nádech, výdech. Tlačím right mouse a vyhlazuji Arreat Plateau až k jejich veliteli /050/ Následuje příjemné překvapení z planin (od nějakého skřeta) /052/ Fire Rezy jdou na 85, je třeba potrestat Diabla a jeho kamarádíčka Infectora :-) /054/ Mno.... pro jistotu, znáte to, HC :-) /055/ 85% není imune, něco jsem i bumbal /056/ Drop snů... /057/. Pokračuji v poklidném čištění lokací, až k hoře Arreat. Tyhle 3 kovboje na DSw hraji tak, že se přilepím do výklenku, aby na mně mohl jen jeden (zpravidla to je Korlic) a jedu face tu face BC+DSw. Pak dávám toho, co rube žoldáka. Pokud žoldák nežije, tak Madawca. Dneska se ke mně postavil Talic. Ale šlo to nějak lehce. Ani archerka neripnula. Nakonec došlo na souboj Throwerů :-)) /068-070/
Se vstupem do Throne of Destruction jsem se začal potit. Normální trémista :-) Našlapoval jsem teda hodně opatrně a podruhé za celou hru jsem Tauntoval a trhal partičky. Pokud to šlo. Ale třeba Lordi už byli tak rychlý, že o nějakém trhání party nemohla být řeč. K mému štěstí jsou příliš Fire orientovaní, což mi při rezech 85% bylo šumafuk :-) /073/ Pak to přišlo Minioni. Byli moc, moc fast. Nešlo jim utéct, nemohl jsem je roztrhat. Nejhorší je ten jejich Stun. Pustit je k sobě 3, tak papapa. Zkoušel jsem se portit a vracet po schodech, ale byli tam. Nezbývá než těžce vyexpené body přidělit do IncStamina/Speed. Jsem o nula-nula-prd rychlejší než oni, ale stačí to na zběsilé pobíhání po ThornsOfD. Nakonec jsem je rozdělil. Ale i dva Stunovali jako blázen. Nasadil jsem Bash knockback, OW a snažím se je odhazovat. Konečně jeden vykrvácel. F2F se síly srovnali. Takže mlátím DSw pomocí Spearů a čekám na Amplify. Když nechce naskočit, tak mlátím a čekám dál. Zdlouhavé, ale celkem bezpečné. Nakonec za přispění Archerky-cold, BC, DSw a Amplify všichni pojdou. /075-077/ Boj s Baalem a jeho klonem se lišil jen tím, že když Archerka zasáhla, přepnul jsem na Dthr a sypal. Jakmile oživl, tak s BC a zblízka. Celé se to protáhlo kvůli tomu jeho teleportu, občas mně zmrazil, odrazil a tak, ale do města jsem šel jen jednou, když jsem killnul klon. Dropnul Magnus rukavice. Kdo si má sakra vybrat. Sandersky nebo Magnusky (lvl37) ? /078-084/
Přehled statů a skillů včetně BC a BO /085-089/
Ještě poklady a helma /090/
A ostatní dropy /091-103/

RW já mám Malice, Archerka Zephyr
FHR 5 framů, IAS DSwing 6 fpa, DThrow 6,5 fpa

Nightmare ACT I
--- http://abuzus.rajce.idnes.cz/ACT_I_Nigh ... hot001.jpg

Do druhé části jsem vešel na 37 lvl, a tak jsem hodně expil - Andy jsem dával až na lvl 44. Kromě dvou Shael a jedné Hel jsem jen lehce obměnil zbroj. Když jsem se už začal těšit na Holy Freeze merce, tak padlo Kuko Shakaku a Archerka dává větší prdy než já. Tož nevím... Každopádně mých 80 spears v každé ruce je tak na dva Bosse nebo Possessed. Zbytek potvor musím umlátit na DSwing, abych nemusel do města každých pět minut. Už mám sice na upgrade jedné zbraně, ale zatím chybí dex. Exceptional Harpoon mají min dex 118, takže taky nevím... a do DSwingu, kam bych mohl pro zlepšení dát Spirit a Strengh, se mi těch pár run utrácet nechce.
No, jeden boss za mnou a přes ty superuniky asi projdu, ale na Ďuriela už musím něco vymyslet/sehnat.
Stats - potřebuji dex, ale honit to celé přes hard atributy je asi blbost. Nicméně zatím jsem tam něco dohodil. Zbytek Vita.
Skills - už jsem zapnul LeapAtack. Měl jsem ho dát už dávno, méně bych se potil. BO jsem zastavil na 16-ti (12 hard, 3 helma, 1 spear) a zbytek dávám do throwing mastery - což teda bude hlavní útok. Uvidíme, co přinese Gholein, aby nakonec nedošlo na Reset a z hybrida se nestal Thrower. Jedinný důvod pro ten Bash byl Duriel a vlastně je ještě stále. Protože bych ho na normálu prostě neuházel... Začíná se projevovat únava. Možná bude noc moudřejší večera :-))
Jinak celý act měl 2 herní fáze.
1) Possessed, Fanatic, Enchanted, Superunique apod. - hodně rychle couvám tak, abych je dostal na roh nebo do dveří, kde mi procházejí cca stejným bodem (navíc Kuko má Piersing) a z dálky pálím DThr.
2) ostatní - Leapnu se doprostřed, BC a mlátím, mlátím, mlátím a prsty na Fullce.
Naposledy upravil(a) Abuzus dne 12.11.2011, 18:19 hod., celkem upraveno 15 x.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Thrower/Dswing by Lama Abu

Příspěvek od BliiNky » 06.11.2011, 09:47 hod.

Tak hodně štěstí, ja jel pure throwera s bodíkem ve frenzy, to je tank a kulomet v jednom. Bohužel mi zdechnul ve 2. aktu na hell. Hlavně si pořeš PI, zbytek už je formalitka :)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Thrower/Dswing by Lama Abu

Příspěvek od Abuzus » 06.11.2011, 11:50 hod.

Thnx, Frenzy 1 je v plánu, jen co se to s ním naučím hrát.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Thrower/Dswing by Lama Abu

Příspěvek od Welwet » 06.11.2011, 12:06 hod.

tak ať se ti konečně podaří, držím palce..já jsem teď po prvé na hellu na HC a jsem hodně šťastnej, přeju ať se ti taky zadaří :wave:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Thrower/Dswing by Lama Abu

Příspěvek od Fraxinus » 06.11.2011, 12:17 hod.

Taky hodně štěstí. ;)
Ty Hsarus botky+pásek ti seslal sám Tyrael, měj je na sobě klidně až do začátku hellu.

Jinak dovol mi jednu poznámku: dost úsilí věnuješ sháněním věcí na LL. Tady na normálu je to celkem zbytečné, jelikož se sekyrami, co jsou zatím k dispozici, to fyzické DMG nikdy nebudeš mít tak velký, aby se to vyplatilo. Místo toho doporučuji mít prsteny, charmy a amulet s +X to Maximum DMG, protože to se přičte přímo k dmg na zbraních, které je dále násobeno mastery+str/dex+dmg z double throwu/swingu. LL časem bude na rare sekyrkách, na nich bývá celkem často. Také už by ti měly padat jewely s hodně (i přes 10) k max DMG. Takovej dej třeba do helmy.

Postavu máš jinak vedenou celkem dobře. Doporučuji dát pár bodů do Find Item, díky tomu budeš mít dvojnásobný (a díky hře na pl1) i trojnásobný až čtyřnásobný loot. ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Thrower/Dswing by Lama Abu

Příspěvek od Abuzus » 06.11.2011, 12:56 hod.

Fraxinus děkuji, s těmi Hsaurama chodím i spát :-))
Tak tudy vede cestička? Mně bylo stále divné, kde ty Vaše postavy berou tu dmg. +max jsem zatím zahazoval :-)). Ale teď jsem zatím naexpenej (lvl 23 oproti alvl 21), protože Duriela jsem se fakt bál. Zkusím to. Počítá se jen +max dmg, nebo to platí i pro běžné charmy s Adds 4 Fire dmg a 7 poison over x s? Všechny jdou do základu?
Myslíš dávat do Find už na Normalu? Neměl bych zatím maxovat spíše BO?
Greenhorn s duší Throwera

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: HC Thrower/Dswing by Lama Abu

Příspěvek od AJey » 06.11.2011, 13:31 hod.

find item je ztrata bodu pro me u hazeciho barba .... a rozhodne sekery ruce a pasek craftuj jen co to pujde ! jinak thrower byla ma druha nejhranejsi postava na bn a hraval sme to nejak takto

http://www.diablofans.com/page/tools/sk ... 0l0l0lal00


a na switch pokus najit uniq Lacerator Winged Axe na nahazovani ampfly
Naposledy upravil(a) AJey dne 06.11.2011, 13:44 hod., celkem upraveno 4 x.
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: HC Thrower/Dswing by Lama Abu

Příspěvek od damagedeath » 06.11.2011, 13:35 hod.

Tak ztráta bodu to rozhodně není, ale je to věc názoru.

Jinak ideální by bylo najít alespoň jeden gimmershred, kterej zajistí dostatečný elemental damage. padá docela často v kurastu ze stojanů, pokud si vygeneruješ mapu tak, aby z nich padala flying axe. Mě se poštěstil i 6x drop za večer

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: HC Thrower/Dswing by Lama Abu

Příspěvek od AJey » 06.11.2011, 13:44 hod.

kazdy bod nekam navic ti nedovoli domaxovat shout. pochybuju ze barba dotahne pres 90 lvl. ikdyz jede velice zvastni postavu ktera sice asi prezije ale nedotahne to na max dmg s hazenim co by mohl a nejspis neda na max shout/bo leda by vynechal mastery na hazeni
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: HC Thrower/Dswing by Lama Abu

Příspěvek od damagedeath » 06.11.2011, 14:08 hod.

Tak ty dva body u shout budou chybět, na /players 1 to není zas takovej problém. Drop za moc nestojí a find item může pomoci víc, než body do shout. Je ale fakt, že já dávám body do FI jen v případě party.

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: HC Thrower/Dswing by Lama Abu

Příspěvek od AJey » 06.11.2011, 14:17 hod.

nezapominej ze jede velice zvlastni build ma uz z toho co jsme pochopil 5 bodu v bash a po nejakem tom bodiku v taunt a bc ... takze ztratu bodu ma uz pomerne velkou

nejak to nevypada na hazece ale na nejakeho sileneho ikdyz hratelneho hybrida vseho mozneho :D
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: HC Thrower/Dswing by Lama Abu

Příspěvek od damagedeath » 06.11.2011, 15:08 hod.

Podle mne Abu pojede 1.13, takže má respec ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Thrower/Dswing by Lama Abu

Příspěvek od Fraxinus » 06.11.2011, 15:46 hod.

To taky, ale zapomíná se, že to Abuzus chce jet nejen jako házeče, ale i jako swingera.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: HC Thrower/Dswing by Lama Abu

Příspěvek od AJey » 06.11.2011, 16:44 hod.

to se nevylucuje ale dle me nenaplni maximalni moznosti ani jednoho :-)
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Thrower/Dswing by Lama Abu

Příspěvek od Fraxinus » 06.11.2011, 17:33 hod.

Nechme promluvit autora příběhu, jak to má vymyšlené.
Dle mého názoru může uplatnit obojí za těchto podmínek: Bash 20, Double Swing 20, Double Throw 20.
Masteries říkal, že bude chtít mít pouze z helmy...takže když už, dá jen bod.
A pokřiky nejsou pro throwera tolik důležité, aby je člověk musel maxovat. +Skills to v pozdějších fázích pořeší. (vím, že asi se mnou nebudete souhlasit :) )


Abuzus: Elementální dmg z charmů a ostatních věcí se k dmg zbraně pouze přičte...jen u sorcky by se násobilo o příslušné mastery. A tím bodíkem do Find Itemu rozhodně neprohloupíš. Já dával vždy tak 4-5. Jinak k těm jewelům s +max dmg. Pokud budeš mít štěstí a nasbíráš 4 kusy Vermilion Jewel of Carnage, tak za tohle v 4-děrovaným brněním dostaneš na zbraně přes 100 DMG navíc. OUCH! >:D
Ale šance, že bude náhodnej magic jewel mít tento konkrétní prefix a suffix je 1:1092...nicméně mě se na takovýto jewel při untwinked hře povedlo narazit s jednou postavou bez opakování nájezdu 2x...
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Thrower/Dswing by Lama Abu

Příspěvek od Abuzus » 08.11.2011, 03:39 hod.

Děkuji za reakce:
Fraxinus: za celý 3 act jsem získal +1 max dmg. Jewely o kterých píšeš si ale sním a mám to na paměti. To s tím LL byla taky pravda. Zaměřil jsem se na basic dmg a je to - lepší. Find Item, alespoň zatím, ne.

AJey: .. a která je ta první hratelná postava? Není-li to tajné?

- Lacerator, stejně jako damagedeathův Grimmershred mám na paměti. Ještě Reapersku a Arreatku. Vím, že to myslíte dobře.... Mít ty Laceratory 2, tak zbytek skillů nechám navrhnout mamku :-))

- Ten tvůj Skill tree se od mé představy zase až tak moc neliší. Koneckonců mé barbary jsi ladil často, aniž bys to asi věděl. Jen to nemám plánované na lvl 90. Tam jsem totiž nikdy nebyl. Dávám tak, abych dojel na Hell. Ale úplně to zprznit také nechci. Každopádně i bez bloku (teda pokud mi např. nepadne Stormshield, pak opouštím DS, využívám Bash a jdu na switchi do Bersekera) i bez bloku
asi:
- nebudu maxovat Shout ani BO, dle potřeby odhadem 5-10 a 10-15
- Natur res. budu muset dát víc než 1
- většinou hraji bez Inc Speedu
- Mastery budou určitě 2 různé
- U Double Throw zatím 1
- U Double Swingu zatím 9
- Frenzy, zatím nevím

jinak EDIT ACT III Normal
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Thrower/Dswing by Lama Abu

Příspěvek od Abuzus » 09.11.2011, 22:20 hod.

EDIT ACT IV Normal
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Thrower/Dswing by Lama Abu

Příspěvek od Sir_Mac » 09.11.2011, 22:57 hod.

Abuzus: Zdá se mi to, nebo ti padá dosti assassinských drápáků ?
Mé oko se velmi orosilo zejména při pohledu na rare "Quhab", který ti padl z Hephasta... O tom (ač na aktuálně v A 5 Night) si můžu nechat jen zdát...
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Thrower/Dswing by Lama Abu

Příspěvek od Abuzus » 09.11.2011, 23:37 hod.

jj, Barbar a drapáky. Tak ten v Hell Forgu jsem tam nechal :-)). Takovou jsem z něj měl radost. Jestli jsi na bnetu, tak až mě zase obdarují nějakým tím úžasným nesmyslem, můžu ti ho schovat a dát vědět.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Thrower/Dswing by Lama Abu

Příspěvek od Abuzus » 10.11.2011, 21:34 hod.

tak už to přišlo... EDIT ACT V
Greenhorn s duší Throwera

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“