HC Electra - by BliiNky

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:
Re: HC Electra - by BliiNky

Příspěvek od BliiNky » 13.06.2012, 23:41 hod.

183% tuším. Dokud můžu tak chci stackovat MF, později to nahradím rezisty, jelikož přežití je přednější :twisted:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Electra - by BliiNky

Příspěvek od Fraxinus » 14.06.2012, 22:13 hod.

Nebo můžeš být drsňák a jet MF fendzonku...takovou nikdo na světě mít nebude >:D
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Electra - by BliiNky

Příspěvek od BliiNky » 14.06.2012, 22:37 hod.

Až budu Guardian >:D Dneska btw. padly sigon rukavičky, který v kombinaci s botkama zrychlujou attack o 30%. Ta rychlost je teda zatraceně znát.

AnubiX
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Electra - by BliiNky

Příspěvek od AnubiX » 16.06.2012, 18:04 hod.

Marast píše:
Fraxinus píše:Marast: Ty taky? :lol:
Když si usmyslíš, že chceš s nějakou postavou projít úplně všechny lokace a on se ti někdy přímo u vchodu vygeneruje tzc. champion´s pack, kolikrát jde o krátký proces. Já tam měl tehdy holt ty hady, co mají abilitu charge. Na dvě rány jsem byl dole, aniž bych řekl popel...
Hoši, vím o co go :D ale já měl kliku, zbylo mi 5 HP :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Electra - by BliiNky

Příspěvek od Fraxinus » 17.06.2012, 09:21 hod.

Lucker se nezapře ;) Kam jsi Anubixi se svou fendzonkou nakonec dorazil?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

AnubiX
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Electra - by BliiNky

Příspěvek od AnubiX » 17.06.2012, 11:12 hod.

Fraxi: Hele to bylo za nekra, zachránilo mě vyvolání golema před ně a dali hity jemu. Ale fakt je to prasárna člověk nemuže nic dělat.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Electra - by BliiNky

Příspěvek od BliiNky » 18.06.2012, 22:29 hod.

V. Akt Normal

Parné počasí v kombinaci s vytížením pracovními aktivitami mi dovolily se ke hře vracet pouze v brzkých ranních hodinách (cca 0:30-2:30). Se šálkem kávy a touhou po poznávání nových potenciálů své postavy jsem postupně procházel jednotlivými lokacemi pátého aktu a čím dál více zjišťoval, jak kardinální chybou bylo považovat hru s HC melle charakterem za méně zábavnou.

Zaznamenáníhodné okamžiky na mé cestě k titulu "Ničitelka" byly dva: první z nich přišel v Arreat Plateau, kde jsem byl po souboji s Tresh Socketem obdařen botami ze setu Sigon (Obr.48). Dík dříve nalezeným rukavicím téže sady mi poskytly nejen zvýšení hodnoty AR (Obr.49) a 10% life steal (Obr.50) (což je na normal poměrně vysoké číslo) ale i o 30% rychlejší útok (Obr.51), díky němuž je likvidace nepřátel opět o něco méně náročná. Jen pro srovnání; boospack moonlordů, jenž pro obklíčenou postavu znamená takřka nevyhnutelně smrt, je pro fendzonku s vysokým lifestealem situací, při níž si může v klidu a nerušeně poklábosit se svým žoldákem a v mezičasech, kdy nemají jeden druhému co říci a nastává tak příležitost ke zdvořilostní konverzaci na téma "počasí", může s krutým výsměchem sledovat těla nepřátel, kteří se jí ve smrtelných křečích svíjejí u nohou.

Druhým podstatným mezníkem bylo dobývání chrámu Nihlataka, při němž jsem ve změti masa, krve a kostí, které byly po zrádcově řádění všude rozesety, narazil na runu AMN (Obr.52). S použitím runy TIR a kopí se dvěma dírami vznikla zbraň, která se na dlouhou dobu bezesporu stane postrachem všeho, co se jí postaví do cesty (Obr.53). Důkazem byly hladká porážka trojice stařešinů i přes zachování nastavení osmi hráčů ve hře (Obr.54), či Baalovy prohnilé vnitřnosti, jež po krátkém souboji vyhřezly na kamennou podlahu komnaty samotného Vrcholu světa (Obr.55). Worldstone padl, titul "Ničitelka" je právem zasloužený. (Obr.56)

Secret Cow Level

Každý kdo mě zná dobře ví, že ke skotu všeho druhu chovám lásku, jedná-li se však o skot ovládaný Diablem, je mou svatou povinností všechny kravky poslat do hovězího nebe a očistit tak jejich duše od démonické posedlosti. Mnohdy úsměvně působící stračeny, které v kopytech třímají halapartny, a se sborovým "Mouuuuuuuuuuuuuu" se ženou vstříc jisté smrti, mohou vyvolávat dojem neškodnosti, ovšem nebezpečenství, jež provází souboj s většími skupinami těchto sudokopytníků jsou nemalá a není radno je podceňovat. Zejména pak bitva s vůdcem stáda, který je pověstný svým vražedným umem a dychtivou krvežíznivostí, s níž svým nepřátelům trhá hlavy, je zkouškou opatrnosti a šikovnosti, pro mou amazonku dopadla však zdárně. Odpočívejte v pokoji nebeských pastvin, milé kravky!

Statistiky na konci pátého aktu (Obr.57)

Zajímavé nálezy : Death´s Touch (Obr.58), Amber Grand Charm of Craftmanship (Obr.59), Lapis Amulet of Luck (Obr.60), Sigon´s Sabot (Obr.61), Nihlatak´s Quest Reward (Obr.62), AMN (Obr.63), 2x DOL (Obr.64, 65), Isenhart´s Lightbrand (Obr.66), Angelic Halo (Obr.67), Berserker´s Hauberk (Obr.68), Skull Splitter (Obr.69), THUL (Obr.70), Milabrega´s Diadem (Obr.71), The Chieftain (Obr.72), Griswold´s Edge (Obr.73), Infernal Sign (Obr.74)

Rozdělení skillů : Javelin and Spear Skills (Obr.75), Passive and Magic Skills (Obr.76), Bow and Crossbow Skills (Obr.77)

Vybavení po dokončení obtížnosti normal:

Přilba: Gemmed Full Helm (Obr.78)
Zbraň: Strenght (Obr.79)
Rukavice: Electra´s Sigon Gage (Obr. 80)
Prsteny: Nagelring (Obr.81), Bitter Grip Ring (Obr.82)
Opasek: Death´s Guard (Obr. 83)
Zbroj: Gemmed Breast Plate (Obr.84)
Amulet: Lapis Amulet of Luck (Obr.85)
Boty: Sigon Sabot (Obr.86)

Charmy: Lapis Grand Charm (Obr.87), Russet Grand Charm (Obr.88), Amber Grand Charm of Craftmanship (Obr.89), Tangerine Small Charm of Dexterity (Obr.90), Russet Small Charm of Dexterity (Obr.91), Lapis Small Charm (Obr.92)

Statistiky - mercenary (Obr.93)

Vybavení - mercenary:

Přilba : Sturdy Cap of Energy (Obr.94)
Zbroj : Bramble Suit Quilted Armor (Obr.95)
Zbraň : Edge (Obr.96)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: HC Electra - by BliiNky

Příspěvek od Marast » 19.06.2012, 06:59 hod.

Nechci tě nějak strašit BliiNky, ale přituhovat začne tak od třetího aktu na Nightmare. Do té doby si zatím v klidu užívej svých pocitů neporazitelnosti. :P Hlavně ať tě to s ní stále baví a padá ti aspoň trochu něco rozumného. :wave:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Electra - by BliiNky

Příspěvek od BliiNky » 20.06.2012, 11:58 hod.

Zajímavější R.I.P. mě snad ještě v Diablo kariéře nepotkal.

Středa, půl šesté ráno.
Průchod čtvrtého patra hraběnčiny věže prvního aktu obtížnosti Nightmare komplikuje boss pack extra strong lučišnic. Jasně nebezpečná situace. Z ničeho nic se mi vedle ucha zapíná hifi-věž na skoro maximální hlasitost (budíček, který zaručeně probere i toho největšího spáče). Úlekem se mi málem zastavilo srdce, ba co víc, trhnul jsem sebou tak silně, že se židle, na níž jsem seděl, převrátila. Už se nestíhám zvednout ze země tak rychle, abych dokázal hru zaescapovat, případně si loknout z Fullky. Nápis YOU ARE DEAD září přes celou obrazovku a já mám sto chutí z hifi-věže udělat lego...

Po asi dvou hodinách, co jsem vykouřil pět dlouhých červených Marlborek a podařilo se mi patřičně zreguloval hladinu vzteku na minimum, posílám tlačítkem DELETE Electru do věčných lovišť. Nápad na další charakter už se v hlavě pomalu rodí, kolem večera podám report...

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Electra - by BliiNky

Příspěvek od raisen » 20.06.2012, 12:04 hod.

Ať odpočívá Electra v pokoji :-( Fakt blbá smrt.
HC grál: 537/516 (-21)

AnubiX
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Electra - by BliiNky

Příspěvek od AnubiX » 20.06.2012, 12:25 hod.

To zamrzí, kor když to neni tvoje chyba v D2 ale vnější vliv, tak hodně štěstí v dalším charu :) jsem rád že to nevzdáváš.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Electra - by BliiNky

Příspěvek od Fraxinus » 20.06.2012, 15:52 hod.

Fendzonka je pořádně pro toto forum zakletá, zdá se. Mě už umřely dvě :( Obě mají své reporty v příslušných threadech. Tak hodně štěstí s dalším charem. :)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: HC Electra - by BliiNky

Příspěvek od Marast » 20.06.2012, 19:12 hod.

Nevadí BliiNky. :{ Pro mě seš stejně machr. Ty to jednou dáš a v oslavu na to jistě padne pět krabiček červených Marlborek. :D
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“