HC paladin FoHer

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Cpt. Axe
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2
HC paladin FoHer

Příspěvek od Cpt. Axe » 18.06.2012, 07:59 hod.

Po vysloveně lajdáckém RIPu mé milované assky jsem se rozhodl, že zkusím další build se zaměřením primárně na LI damage a to jest - FoHer. Jelikož je to primárně MP build, tak jsem zvědavej co to dá ;) Budu to psát od normálu, protože za palacha jsem se nikdy přes NM na HC nedostal.
Pravidla: NO ESC, opakované nájezdy po dojetí obtížnosti, Patch 1.13, PluGy, untwinked

Jméno: Starcaller
Class: Paladin
Build: FoHer
Level: 35

Staty:
Strenght: 83
Dexterity: 48
Vitality: 100
Energy: 60
Mercek - tady stále přemýšlím. Vždy si beru Prayer merce, ale teď nemam summona, kterej by byl léčenej a já se budu vyhýbat bojům. Takže uvidím. Možno bych zkusil barba, ale přeci jenom Insight je jedním z hlavních důvodů pro pouštního mercíka... no uvidíme...
Zatím je to roguna, kterou asi podržím po celý druhý a třetí akt, nebo rozhodně do 30 levelu.

Hlava:
Amulet:
Brnčo:
Zbraň:
Štít:
Ruce:
Nohy:
Prstýnky:

Investované skilly: Zatím všechny prereq. po jednom bodě.


Postřehy za FoHera na singlu: Tak co se týče prvního aktu, sacrifice a holy fire/freeze vyřeší cokoliv se Vám postaví do cesty, jen mějte lahvinky pořád a nic Vás nezastaví. Jakmile se dostanete na level 24, Holy shock je jasna volba...zvedne dmg a opět jste z problémů venku. PAk dostanete level 30 a dvě super věci. Překvapivě to neni FoH. Ten chce vetší level a žere moc many. Ale ty super věci jsou konev(conviction) a redemption(bo jak se to píše). Konva hodně pomáhá slabému FoHu a redm Vám řěší většinu problémů... Dá se říct, že je to pohodička, jen na players8 musíte dát bacha na to kdo k Vám přihopsá. A herní zážite se náhle dělí: za 1) Mostra UNDEAD nebo s malým počtem životů - TOHLE DÁMY A PÁNOVÉ JE SUPEEEER, za 2) Zbytek - tohle DÁMY A PÁNOVÉ JE O NERVY. PRostě trpělivost t chce a moc se necpat dopředu...
Naposledy upravil(a) Cpt. Axe dne 22.07.2012, 11:49 hod., celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC paladin FoHer

Příspěvek od raisen » 18.06.2012, 10:03 hod.

Tak na tohoto paladina se moc těším :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Cpt. Axe
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC paladin FoHer

Příspěvek od Cpt. Axe » 23.06.2012, 11:15 hod.

tak dneska mam cas, dneska se do toho pustim :D

Uživatelský avatar
bunneyx
Fallen Shaman
Příspěvky:58
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bunney#2517
Bydliště:Ostrava

Re: HC paladin FoHer

Příspěvek od bunneyx » 23.06.2012, 18:35 hod.

Tak to ti můžu popřát jen hodně štěstí a moc skvělých dropů :)

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: HC paladin FoHer

Příspěvek od DeathHero » 24.06.2012, 00:10 hod.

preju ti hodne stesti sam bych si na fohera netroufl :wave:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Cpt. Axe
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC paladin FoHer

Příspěvek od Cpt. Axe » 24.06.2012, 13:17 hod.

Bohužel bez screenů, nějak mi blbne rajče. Tak jsem založil palacha, zaškrtnul jsem HC mód a stále jsem se divil, že opravdu chci udělat FoHera. Mno nic. Můj Starcaller se objevil v jakémsi táboře:

I. Akt Normal:
Tak jsem vyrazil po krátkém seznámení s oobyvateli kempu. Nahodil jsem players8 a vydal se mydlit. Nebyl žádný problém, první skill pointy jsem investoval do sacrifice a do mightu. Hned se mi neuvěřitelně zvedli škody. Do Den of Evil jsem vstupoval na levelu 5. A bylo to znát. Žádný problém mě tu nečekal. Po vymydlení Denu jsem měl level 6 a přišlo Holy fire. Další nárust dmg. Zaskočil jsem za Blood Raven, beze protestu padla. Další cíl byl Cain. Cestou mi vypadlo žezlo, které dávalo +2 k sacrificu. Nice ;) Odskočil jsem si do každého dungeonu(Pit, Hole apod.) Ale nic světoborného nepadlo(jako každému v 1 aktu :D) Decarda jsem osvobodil, Griswold nic nedělal... Odskočil za hraběnkou, tam jsem měl problém s příbuznou Coldcrow. Každej kdo byl ranged a cold enchanted byl komplikace.Ale sacrifice pomohl. Vykydlil jsem klášter, Bone Ash mi taky lehce zavařil, ale roštačka ho nějak usřílela. Cestou za Andy jsem udělal level 18, 19 a 20. S holy freezem to byla paráda, jen na andy jsem dal zpátky Holy Fire a za chvilku to holka neustála. První akt dokončen. Screeny dodám až pořešim ten problém s odesláním fotek na rajče

Cpt. Axe
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC paladin FoHer

Příspěvek od Cpt. Axe » 08.07.2012, 12:50 hod.

Tak problemy se screenama pokracujou... takze aspon info:
Po dokoceni plahoceni pousti jsem dorazil do Luth Gholeinu. Neváhal jsem a vyrazil na Radamenta... Cestou k němu jsem začal pociťovat, že nic moc, ohvnivý kostlivý lukostřelci začali bejt nemilý. Tak jsem vyměnil merce za pouštního lancera - def. verze. Trochu to pomohlo, hlavně tím, že se nechal mydlit za mě. Pak to šlo vše strašně rychle... Radament padl, ani jsem se nenadál a level 24 byl tu. Příchodu HS a další zvednutí dmg. už bylo co pravidelně zvyšovat než přijde Foh.... Nikde jsem neměl problém, celá poušť v klidu, plrolez jsem skoro vše, palác a sumonerovo labyrint jsem prolét jak namydlenej a naopak, prolezl jsem všechny hrobky, Duriho jsem zkosil na players8 a můj level byl 28... Ani se Duri moc nehádal, všechno v pohodě... Sacrifice v poklidu spolu s HShockem stiha zabijet i na players8 efektivne

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC paladin FoHer

Příspěvek od Fraxinus » 08.07.2012, 13:11 hod.

Fajné.
Jaktože ti screeny nejdou? Ti nefunguje tlačítko printscreen?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Cpt. Axe
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC paladin FoHer

Příspěvek od Cpt. Axe » 08.07.2012, 14:06 hod.

ja screeny mam, ale mailovka je nedokaze odeslat na rajce... :( proste mi rajcatko nereaguje... musim to nejak vymyslet...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC paladin FoHer

Příspěvek od Fraxinus » 08.07.2012, 14:09 hod.

divné. Teď nevím, co myslíš tou mailovkou. Já k tomu používám program přímo od nich.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC paladin FoHer

Příspěvek od raisen » 08.07.2012, 14:14 hod.

Také na to používám ten program a zatím to vždy šlo nahrát.
HC grál: 537/516 (-21)

Cpt. Axe
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC paladin FoHer

Příspěvek od Cpt. Axe » 08.07.2012, 15:18 hod.

na rajce se klasika posilaj fotky pres mail, ale ten se proste neodesle... program od nich??? pokusim see s tim neco udelat ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC paladin FoHer

Příspěvek od Fraxinus » 08.07.2012, 16:15 hod.

to se pokus ;) Mě to nikdy žádnou možnost posílat jim to přes maila ani nenabídlo.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Cpt. Axe
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC paladin FoHer

Příspěvek od Cpt. Axe » 22.07.2012, 12:09 hod.

Nějak jsem vynechal třetí akt koukam :D
Ten jsem v pohodě dokončil, nic se nestalo, až do chvíle než jsem dostal level 30. To se stalo před vstupem do Mefova doupěte. A zbytek aktu byl parádně jednotvárnej = FoH, FoH, lahvička, FoH, Foh, lahvička. Přesto jsem tak pokračoval, až ke konci...

Akt IV:
Tohoto aktu jsem se trochu bál, ale i těšil na CS.... No postupně.
Napřed jsem vykydlil IZUALA, ten byl dokonale neškodnej, ale zpotřeboval jsem hafo lahví na jeho kill http://diablo2.rajce.idnes.cz/Foher_IV_ ... hot001.jpg
Poté jsem doklopýtal až do kovárny. Cestou jsem narazil na dva problémy. Jedním z nich byli (a jěště pořád jsou) Balrogové. Mají moc životů a to Inferno je pěkně nebezpečný. Druhý problém byli červy, ale tam jsem zčal s úspěchem používat redem, ty malý hajzlíky co roděj jsem byl schopen rychle zabíjet, redemem jsem se healoval a dodával manu a takhle to šlo. Ale toho času :D
Kovárna dala TALku http://diablo2.rajce.idnes.cz/Foher_IV_ ... hot002.jpg
Pak jsem běžel na velkého D. Prví jsem dal Infectora. To byl problém. Hodně životů a děsná rychlost. Dvakrát zabily merce a já se stahoval takovým způsobem, že jsem cestou potkal dokonce Hadriela. Zas. Ale nakonec jsem ho udolal. Dokonce dal i štít, který zatím nasazuji, než se dostanu k něčemu použitelnějšímu: http://diablo2.rajce.idnes.cz/Foher_IV_ ... hot003.jpg
Druhý šel Lordík Seisíků, to byla pohoda největšího kalibru. A stejně tak i Vezír.... prostě UNDEADi mají proti mě velkou nevýhodu.
PAk přišel boj s velkym "D" . BYlo to jeho RED LIGHNTNING HOSE proti mému FoHu. Jenže FoHu se nedá uhnout >:D >:D >:D Takže to dopadlo jak muselo: http://diablo2.rajce.idnes.cz/Foher_IV_ ... hot004.jpg , http://diablo2.rajce.idnes.cz/Foher_IV_ ... hot009.jpg , http://diablo2.rajce.idnes.cz/Foher_IV_ ... hot011.jpg, http://diablo2.rajce.idnes.cz/Foher_IV_ ... hot012.jpg
A tady moje statistiky na začátku V aktu: http://diablo2.rajce.idnes.cz/Foher_IV_ ... hot013.jpg

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“