HC Sarah (Kick Assassin)

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.07.2012, 15:51 hod.

Nedám a nedám si pokoj :) Po třech předchozích nezdarech z nichž jeden byl zapříčiněn mou hloupostí (zapomenutí zálohy postav při formátu disku) se vrhnu na další vraždící prototyp, který se bude točit hlavně kolem skilu Dragon Talon.

Jméno: Sarah (vol.2)
Zaměření: Dragon Talon, Venom, Burst of Speed, Mind Blast, Cloak of Shadows a možná dojde i na pasti
Úroveň: 73
Titul: Conqueor
Styl: HC Single Player
Lokace: Rogue Encampment - 1.Act - Hell
----------------------------------------------------------------
Pravdila:
- patch 1.13
- players 8...na Hell asi p3
- Esc: zakázán
- Atma & Hero Editor: ne e
- Plugy: ano
- opakované nájezdy: pouze Coutness a Lower Kurast
- smrt: Blood Raven - Hell
----------------------------------------------------------------
Skills:
Martial Arts:
Dragon Talon - 20 + 1

Shadow Disciplines:
Claw Mastery - 1 + 1
Psychic Hammer - 1 + 1
Burst of Speed - 13 + 1
Weapon Block - 1 + 1
Cloak of Shadows - 1 + 1
Fade - 1 + 1
Shadow Warrior - 1 + 1
Mind Blast - 1 + 1
Venom - 20 + 1
Shadow Master - 20 + 1

Traps:
Nic

Stats:
Strength - 210
Dexterity - 68
Vitality - 205
Energy - 35

Resistances:
Fire - -5
Cold - 23
Lightning - 23
Poison - -8

Dragon Talon Damage: 349 - 607
s Fazelovou Might aurou: 416 - 743

Life: 914
Mana: 157

Other Stats:
Dragon Talon Attack Rating: 4214
Defense: 611
Chance to Block: 26%
41% Faster Hit Recovery
19% Life Stolen per Hit
3% Mana Stolen per Hit
7% Chance of Open Wounds
30% Chance of Crushing Blow

Equip:
Helma:
RW Lore
Circlet
Defense: 28
+1 to All Skills
+10 to Energy
Lightning Resist +30%
Damage Reduced by 7
+2 to Mana After Each Kill
+2 to Light Radius
Secketed (2)

Brnění:
Soul Shroud
Breast Plate
Defense: 285
+24% Faster Hit Recovery
+219 Defense (Based on Character Level)
+14 to Life
Cold Resist +10%
Fire Resist +10%
Requirements -20%

Zbraň:
RW Strength
Crystal Sword
Sword Class - Fast Attack Speed
+35% Enhanced Damage
7% Life Stolen per Hit
25% Chance of Crushing Blow
+20 to Strength
+10 to Vitality
+2 to Mana after Each Kill
Socketed (2)

Štít:
RW Rhyme
Grim Shield
Defense: 122
Chance to Block: 65%
+40% Faster Block Rate
20% Increased Chance of Blocking
Regenerate Mana 15%
All Resistances +25
Cannot be Frozen
50% Extra Gold from Monsters
25% Better Chance of Getting Magic Items
Socketed (2)

Rukavice:
Death Finger
Sharkskin Gloves
Item Level: 63
Defense: 52
14% Chance to Cast Level 5 Nova When Struck
3% Mana Stolen per Hit
3% Life Stolen per Hit
5% Chance of Crushing Blow
+32% Enhanced Defense
+11 to Life
Lightning Resist +26%

Opasek:
Dire Cord
Mesh Belt
Item Level: 50
Defense: 36
+17% Faster Hit Recovery
3% Life Stolen per Hit
7% Chance of Open Wounds
+15 to Life
Cold Resist +10%

Boty:
Carrion Greaves
War Boots
Defense: 67
Kick Damage: 39 to 80
5% Chance to Cast Level 3 Frost Nova When Struck
+40% Enhanced Defense
Cold Resist +27%
Poison Resist +7%
24% Better Chance of Getting Magic Items
Repairs 1 Durability in 33 Seconds

Prsten 1:
Entropy Finger
Ring
10% Chance to Cast Level 3 Nova When Struck
+89 to Attack Rating
+7 to Mana
Fire Resist +9%
Damage Reduced by 2

Prsten 2:
Order Coil
Ring
+27 to Attack Rating
6% Life Stolen per Hit
+16 Maximum Stamina
Lightning Resist +7%
+1 to Light Radius
Level 2 Poison Dagger (25/25 Charges)

Amulet:
Havoc Noose
Amulet
Item Level: 64
8% Increased Chance of Blocking
+12 to Dexterity
All Resistances +15
Damage Reduced by 3
Magic Damage Reduced by 2
Half Freeze Duration

Charms:
Grand Charms:
Nic

Large Charms:
Steel Large Charm of Sustenance (new)
+62 to Attack Ratting
+18 to Life

Beryl Large Charm of Life
+15 to Life
Poison Resist +6%

Small Charms:
Septic Small Charm of Sustenance
+15 Poison Damage over 3 Seconds
+14 to Life

Small Charm of Sustenance
+14 to Life

Bronze Small Charm of Life
+3 to Attack Rating
+9 to Life

Small Charm of Life
+9 to Life

Crimson Small Charm of Life
+6 to Life
Fire Resist +3%

Russet Small Charm
Fire Resist +7%

Russet Small Charm
Fire Resist +6%

Cobalt Small Charm
Cold Resist +9%

Lapis Small Charm of Dexterity
+2 to Dexterity
Cold Resist +7%

Jade Small Charm
Poison Resist +8%

Viridian Small Charm
Poison Resist +6%

Beryl Small Charm of Strength
+1 to Strength
Poison Resist +5%

Stout Small Charm of Strength
+4 Defense
+2 to Strength

Small Charm of Strength
+2 to Strength

Fine Small Charm of Dexterity
+1 to Maximum Damage
+13 to Attack Rating
+2 to Dexterity

Small Charm of Dexterity
+2 to Dexterity

Small Charm of the Icicle
Adds 2-4 Cold Damage
------------------------------
Mercenary:
Desert Mercenary - Might
Jméno: Fazel
Level: 72

Staty:
Life: 1292
Strength: 163
Dexterity: 130
Damage: 334 - 1132
Defense: 1269

Resistances:
Fire - 33
Cold - 33
Lightning - 48
Poison - 44

Equip:
Helma:
Fiery Circlet
Defense: 27
Adds 23-41 Fire Damage

Brnění:
Corpse Wrap (new)
Cuirass
Defense: 282
+10% Faster Hit Recovery
+39% Enhanced Defense
Lightning Resist +15%
Poison Resist +11%
Damage Reduced by 6
Magic Damage Reduced by 2

Zbraň:
Blackleach Blade (new)
Bill
Two-Hand Damage: 29 to 202
Polearm Class - Normal Attack Speed
+5% Chance to Cast Level 5 Weaken on Striking
+113% Enhanced Damage
+91 to Maximum Damage (Based on Character Level)
8% Life Stolen per Hit
-2 to Light Radius
Requirements -25%
Naposledy upravil(a) Dark_Deamon dne 14.08.2012, 10:49 hod., celkem upraveno 13 x.

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Asman » 28.07.2012, 16:36 hod.

Na tohle se těším, jsem zvědavý kam se prokopeš :) GL

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.07.2012, 13:06 hod.

Act 1 - Normal

Začalo to jako vždycky. Nahodilo se /players 8 a šlo se do boje. Už od získání prvního skill pointu jsem začal tunit své primární kouzlo, což každý říct nemůže :) Vše potom probíhalo velmi lehce, takže to nebudu nijak extra popisovat. Bylo to vlastně jen ve stylu mlácení a když bylo potřeba, tak jsem si i kopl, protože spotřeba many na Dragon Talon je zatím hodně znát. Mohlo se to poladit safírama do brnění a helmy, našel jsem i nějakej prsten na zvýšení many, ale nechal jsem to tak, jak to je. Nebyla to až taková tragédie. Vlastně to frčelo jak na drátkách. Od The Countess jsem odcházel s tímto úlovkem. Pak zase následovala hluchá pasáž mlácení a občasného kopání. Jediné co potěšilo, tak strmě narůstající síla Dragon Talon(u), kterou jsem ještě umocňoval kvalitou bot. Gheed měl ze mě radost, protože jsem u něj trávil čas co chvilu :) A to v naději, že už nabídne botky o třídu výš. První záchvěv pěknýho itemu na mě čekal u padoucha jménem The Smith, kterej po sobě nechal pro mě tento luxus. Mít už v 1.aktu 33% Crushing Blow je víc než slušné, jenže moje nynejší zbraň mi dává 4% dual leech, takže jsem Crushflange odložil do truhly na pozdější použití. Putoval jsem dál sklepeníma, pak přes katakomby, až jsem konečně došel k jedovaté paní. Odskočil jsem si do města, vytáhl z truhly můj poklad a šlo se do boje. S 33% CB to bylo velmi rychlé. Ani jsem nekupoval elixíry protijedu. Věděl jsem, že to bude rychlá záležitost. A taky že jo. Andariel stihla asi jen 2x pustit svůj Poison Sprey, který nebyl žádnou hrozbou. Bum-prásk a už se smažila v plamenech. Jediné, co jsem z jejího dropu použil, byl Amulet, který je popsán v úvodním příspěvku. Na nic jsem nečekal a šlo se do 2.aktu...

Act 2 - Normal
Pokračovalo to tak, jak to v 1.aktu skončilo. Prásk-prásk-kop-prásk atd... Jako první to odnes Radamenth. Skill point free vždy potěší. Další cesta mě zavedla mezi nekonečné žluté písky, kde nastala první zrada. Díky 7% light resistu jsem s prvním kontaktem pocítil mocnou sílu Scarabů. Okamžitě mně letěly životy dolů, jako když se převrhne sklenice vody. Vše se ale dalo kontrolovat a tak jsem se promlacoval a prokopával dál pouští. Když jsem získal Horadric Cube, tak jsem byl navštívit místního gamblera a zadařilo se. Určitě 100x lepší kousek, než kterej jsem měl předtím. Navíc čekám, až se dostanu k lebce a budu ju tam moct švihnout, i když to bude jen krátkodobá záležitost, než přijde na řadu RW Lore. Ve Far Oasis se mi stala taková úsměvná momentka. Kéž by mě takhle na Hell padla 3x Jah :D O RW Last Wish by bylo postaraný. To je taky jeden z mých hlavních cílů této postavy. Ještě v té samé lokaci jsem našel tento kousek, kterej se mi bude hodit na RW Strength, až teda dropnu Amn. Poté zase následovala dlouhá pasáž ničeho. Dragon Talon jsem dostal na lvl 20 a začalo mi vrtat hlavou co dál...Na odreagovačku jsem si odskočil zase trošku zahazardovat. Nakonec jsem odcházel s jedním kouskem pro merca a druhým pro sebe. Summonera jsem našel hned na první pokus, což se podařilo ani nepamatuju. Rovnou jsem si to namířil za Durielem do jeho hrobky. Ta byla skoro plná kostlivců, takže se horko těžko dalo vysávat manu. Nakonec jsem se vším prokopal, zabodl Horadric Staff do země a mohly se dít čáry. S Durielem to už byla jiná show než s Andariel. Jeho mrazivé zpomalení a prudké útočné výpady mi dávaly co proto. Jednou jsem si musel odskočit do města pro life potiony. Na boj s ním jsem využil svůj 33% CB poklad z 1.aktu. Jeho drop byl takovej průměr. Umí to líp, ale i hůř. Všichni mě ve městě poplácali po ramenou a jelo se na moře...

Act 3 - Normal
Tenhle akt byl hodně šílenej. Nebo spíš o nervy. A začalo to tak pěkně. Jenže jak na mě doběhla první parta skřítků v zelených kraťasách, tak to začlo...pěkně je zabíjet jednoho po druhém a že jich bylo. Škoda, že Dragon Talon nefunguje jako Zeal, ale co už. Se vším si poradíme. Frčelo se dál a konečně, až teď mi padla Tal runa, takže jsem mohl do již dávno připraveného brnění uvařit toto dělo :D Potom, jak už to u Normal obtížnosti bývá, nastalo období ničeho. Navíc třetí akt 2x nemusím, tak jsem se ho snažil proběhnout, jak nejrychleji to šlo. A celkem se i dařilo. Sice jsem musel přes Great Marsh, ale vše se dalo přežít. V Lower Kurastu nic nepadlo a v nadcházejících lokacích taky ne. Takže mi jen udělalo radost, když jsem uslyšel, jak práskl level up. V Travincalu mi padla další Ral a asi o minutu později, když jsem šel vyprovodit zpět do pekla Vyšší radu, to dopadlo takto :) Labirynt v Mephistově pevnosti není na Normal naštěstí nijak zapeklitý a zdlouhavý, takže netrvalo dlouho a schylovalo se k boji. Já se opět vyzbrojil kvérem z prvního aktu a šlo se na věc. Boj byl velmi rychlý, takže ani nebylo zapotřebí lektvarů. Mephisto se celkem praštil přes kapsu a podaroval mě tímto. Hlavně o ten štít jsem se zajímal, než si vytvořím jinej. Ale na ten ještě nemám ani suroviny a ani materiál, do kterýho je narvu, takže 1 all skill bude zatím fajn. Tady ještě jen pro zajímavost, jak to u mě momentálně vypadá s runama. Už se těším, jak začnu craftit a jako první to odnesou rukavice :) No nic, jdeme do nebes...
Naposledy upravil(a) Dark_Deamon dne 30.07.2012, 16:32 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.07.2012, 23:28 hod.

Tak pro dnešek stačilo...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.07.2012, 10:35 hod.

Act 4 - Normal

Peklo mám rád. Není to tady tak stereotypně stejné, jak v předchozím aktu. Opět jsem tu narazil na mnou nenáviděné Grotesque a to v celkem hojném počtu. Aspoň že čas od času byl člověk za své úsilí slušně odměněn. Na Outer Steppes jsem se dlouho nezdržel, protože jsem hodně brzo našel vchod do Plains of Despair, kde to bylo jen o tom, najít Izuala, dát mu co proto a fofrem za Tyraeleme pro odměnu, sladkou odměnu :) Když už jsem zhruba po prolezení půlky mapy na Izuala narazil, tak mě počastoval svou Cold Novou, která mi ale pěkně stáhla životy, což mě nemile zarazilo. Pak kouknu na cold resist a bylo tam stěží 10%, takže mi to bylo hned jasný, odkud vítr vane. Navíc, moje hodnota života taky není zrovna k chlubení. Na každej pád, Izual dostal přes držku a jeho "odměna", i když to tak vypadat nemusí, mi udělala velkou radost. Díky tomu kousku Rubínu, jsem se už dostal na dva Flawless, takže stačilo najít jen Gem oltář a nebo doufat, že poslední kousek padne v Hell Forge a já budu moct poprvé uvařit rukavice :) Někde v River of Flame jsem se dostal na lvl 30, ale nic to pro mě neznamenalo. Jen jsem dal bod do Venom a jelo se dál. Já už mám svůj hlavní skill dávno na max. Kdo to může říct na lvl 30 :?: :) No nic...další putování, vypadalo asi takto. Věřím, že každej ví, o co jde, ale kdyby přeci jen, tak se jednalo o Hsarus' boty. O chvilku později padlo konečně něco pořádnýho. Aspoň teda na moje poměry. Pak se došlo do Hell Forge, kde tomu velel Hephasto the Armorer, který si na mě pořídil Holy Fire auru. Všechny jsem tam srovnal do latě a mohlo se jít na hlavní úkol. Říkal jsem si, že by byla paráda, kdyby padla Amn, i když jsem věděl, že je to na Normal maximum. Řekl jsem si, že to nějak dopadne a tak jsem položil Soulstone na kovadlinu a řádně do něj praštil kladivem. Všude to začal bouchat, praskat a kolem mě začaly lítat mrtvé duše. Odměna byla luxusní. Získal jsem jak Amn, tak i poslední kousek rubínu, takže spokojenost maximální. Plný nadšení jsem se rozběhl vstříc Chaos Sanctuary. Po cestě jsem si málem rozbil čuňu, protože někdo nechal ležet na zemi tento klacek :D. Hned po vstupu jsem byl obdařen novou runou, která se bude velmi hodit. Už mám i připravenou 2 socketed Circlet. Všechny pečetě byly v klidu. Pokud bych měl vybrat tu nejhorší, tak by to asi byla ta, kde sídlí Infector of Souls a jeho banda. Díky Cloak of Shadows jsem je skoro vyřadil z provozu, jako vlastně všechny ostatní. Na Diabla jsem opět měnil zbraň. Tentokrát už ale ne za Crushflange, ale za tuto hračku. Čekal jsem, jak to bude probíhat. Ale díky CB to bylo dobré. Jeho oheň mi absolutně nic nedělal, takže jsem moh v poklidu kopat jak vzteklej dál. Jen když pustil Red Lightning Hose, tak jsem musel doplnit hladinu života. Ale i tak jsem neutíkal. Vlastně jedinej problém, který probíhal, byl ten, že jsem nevysával manu, takže jsem musel jak vzteklej chlemtat z lahví. Asi po půl minutě bylo vymalováno. Diablův drop mě ale nijak neokouzlil, takže vše putovalo do kšeftu. Poté jsem si ještě odskočil do River of Flame, kde jsem měl neobjevenej kousek. Chyběl mi kousíček na level. Naštěstí tam byl Oblivion Knight boss pack. Vysekal jsem je a lvl 33 byl na světě. Hned jsem frčel do gamblu. Chtěl jsem získat rukavice s co nejvyšším item levelem (ilvl). Asi po 15-ti kouscích, jsem vlastnil palčáky s ilvl 34. Řekl jsem si, že to bude stačit. Naházel jsem suroviny do kostky a musím říct, že se celkem povedlo. Crushing Blow mohlo být trošku vyšší, ale jsem rád za to, co je. Tady je pro info ukázka toho, jak jsem na tom s runama. Tyrael mi udělal červený portál a šlo, nebo možná letělo, se do hor...
Naposledy upravil(a) Dark_Deamon dne 30.07.2012, 16:45 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od raisen » 30.07.2012, 10:55 hod.

Tak ty rukavice jsou super, hlavně že jsou i s IAS :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.07.2012, 11:40 hod.

To máš pravdu. IAS potěšil. Jen bych dal snad cokoliv, abych už měl na Amuletu nebo Ringu Mana Leech. Jen kvůli tomu mám furt v ruce ten krám.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od BliiNky » 30.07.2012, 19:05 hod.

Koukám že máš docela štěstí :) (Crushflange, Hellforge drop, Craft etc.) Pokud je to takhle už na začátku hry, tak nechtěj vidět, co za poklady ti přichystá nightmare a hell :wave:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.07.2012, 21:17 hod.

BliiNky: Jo draku a to ještě nemáš páru, co mi popadalo v 5.aktu...jsem nechápal :D Jinak pokud by to mělo být podle tvé teorie, tak bych prosil 3x Jah :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dark_Deamon » 31.07.2012, 13:33 hod.

Act 5 - Normal + The Secret Cow level

Kosa...všude samá kosa. Valíme ven se zahřát. A taky že bylo jak. Všuda na mě někdo číhal a nemohl se dočkat, že mi dá co proto. Jenže mé umysly byly naprosto stejné. Shenk The Overseer nedělal žádné problémy. Barbary jsem zachránil jako vždy a jako vždy mě i Qual-Kehk obdaroval runama. První komplikace nastaly v Crystalline Passage, kde se mi sešli Frozen Horror s Blood Lord. Bylo to super. Byl jsem zmrazen a Lordi to do mě mlátili, co jim síly stačily. Ještěže jsem nepotkal boos pack Extra Fast + Extra Strong, to by byla celkem prča. První slušnej nález jsem zaznamenal ve Frozen River, když jsem šel zachránit jednu paní. To jsem ještě netušil, co tato runa odstartovala. Ještě v té samé lokaci jsem z boss packu Abominable, kteří mi svým stunem dělaly velké problémy vybouchal tento úlovek. Odměna od Anyi stála za prd snad jako vždy. Spíš potěší svitek od Malah. Putoval jsem dál zamrzlýma chodbama a při každém momentu, když jsem byl zmražen, tak jsem si přál, ať už mám vlastnost cannot be frozen. Narazil jsem na další skupinku monster, která furt a furt ožívala. Nakonec se vyplatilo vše pozabíjet. Odměnou mi nemohlo být nic jiného, než tato runa :) Potom jsem si řekl, že si odkočím za Nihlathak(em). První dvě patra se nic nedělo. Ale jeho poslední doupě jsem si prošel celé a hned při první cestě na mě vypadlo toto brnění. V dalším směru na mě čekal hotovej poklad. Přijdu k hrobu, kopnu do něj a vyskočí na mě totok. Jakoby v této hře ani jiné runy neexistovaly :) Sám šéf, kterej nechává vybuchovat své mrtvé pomocníky problémy nedělal. Naběhl jsem přímo na něj a řezal ho hlava nehlava. Merc se zatím staral o skupinku, která zůstala kousek za mnou a já se mezitím mohl naplno věnovat Nihlathak(ovi). Těch pár životů, co mi ubral jsem si v blesku vzal zpět sáním života, takže to bylo fajn. Nic zajímavého po sobě nenechal a tak jsem se vrátil mezi ledové stěny a mrazivé pláně. Zkušenosti pěkně narůstaly, Venom nabíral na síle a já se hnal dál a dál. Nebo spíš výš a výš, dokud mě nezastavili 3 chlápci, kteří mě za žádnou cenu nechtěli pustit dál. Tak nastalo nevyhnutelné. Boj. Ten byl i na p8 celkem jednoznačný. Všichni tři panáčci se poroučeli ani nevěděli jak. Pak mi popřáli mnoho štěstí, do batohu mi dali skoro celej level a šlo se dál. Hned v prvním patře Baal(ovi) pevnosti na mě čekali chlápci, kterým se prostě za žádnou cenu nechce umřít :) Jeden z nich mi předal tuto setovou hůlku. Nic moc no :) Ve druhém patře se stala nevídaná věc. Padla totiž jiná runa, než na kterou jsem byl zvyklý :) Konečně si můžu udělat RW Rhyme. To bych na to ale musel mít štít :( Baal(ovi) vlny byly v naprostém klidu. Pouze Minion of Destruction jsem si roztrhal a rozkopal je jednoho po druhým. Hladina zkušeností skvostně narůstala :love: Samotnej šéf všech šéfů mě uvítal pěkně od podlahy. Nejprve na mě poslal ledovej hrot a hned na to mi vysál manu do poslední kapky. Ale toto bylo asi to jediný, co mě během boje trápilo. Jemala víc zajímaly liány, které vystupovaly ze země, než to, že by mi taky moh trochu píchnout. Prděl jsem na něj. Baala jsem pokořil a bylo vymalováno. Jeho památka byla velmi tristní. Pak se zjevil Tyrael a rychle mě vyprovázel pryč. Poslechl jsem a byl jsem fuč...

Aby bylo vše kompletní, tak jsem si ještě odskočil na jedno tajné místo. Hned za vchodem na mě čekal samotnej Cow King a nechal mi tyto setové rukavky. Šlo to tu celkem v poklidu. Sice jsem nachvilku litoval, že nemám žádné plošné kouzlo (taková Frozen Orb Sosa se tu musí vyřádit :) ), ale když bylo nejhůř, tak jsem použil Mind Blast, přehodil si pár kusů dobytka na svoji stranu a bylo fajn. Díky tomuto dropu jsem usoudil, že ve hře existuje víc run jak Thul :) Celkem mi jich ale za 5.akt padlo 6 :) V kravíně potom ještě jednou padly setovky Sander's. Asi pro jistotu :) Potom už se nic zajímavého nedělo a já se můžu vydat o obtížnost výš. Konečně! Ještě sem přihodím stav run.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od raisen » 31.07.2012, 13:50 hod.

Dnes jsem také dokončila s mým necrem Normal a takovou hezkou sbírku run nemám :( :-)) Pěkné :-) Těším se na další report.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od BliiNky » 31.07.2012, 14:54 hod.

CG k dokončení Normalu :) Já teď dokončil třetí akt NM a přituhuje, nejednou jsem málem natáhnul bačkory - o tom ale až v reportu.

Tobě hodně štěstí do dalších cest :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dark_Deamon » 31.07.2012, 18:34 hod.

raisen: Runy padají slušné, to je pravda, ale k tomu, co bych ve finále potřeboval, tak to by se muselo Diablo maximálně zbláznit :D Teď hlavně potřebuju najít 2 socketed Tower Shield a do něj nasypu Shael + Eth. Mám na něj ale smůlu. Buď je ethereal nebo 1 socketed...když už je teda šedej.

BliiNky: Koukal jsem, jak se ti dařilo a díky za gratulaci :) Taky ti přeji štěstí a hlavně ať už nemáš takové krušné chvilky ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.08.2012, 19:54 hod.

:cry:

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od BliiNky » 01.08.2012, 22:11 hod.

Neříkej že R.I.P. ? :(

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od raisen » 01.08.2012, 22:18 hod.

To snad neee :(
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Fraxinus » 01.08.2012, 22:19 hod.

Jestli je to tak, jak si tu zatím kolega a kolegyně myslí, je to fakt škoda....
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.08.2012, 08:08 hod.

Akt 1 - Nightmare

Konečně jsem se dostal o úroveň výš a fakt jsem se na to těšil. Narůstání levelu, možnost, že padne už nějakej schopnej předmět. Plnej elánu jsem teda vyběhl ven z tábora. Hned první boss pack mě srovnal. Cold enchant zombie, byly velmi nepříjemní. Nechal jsem u nich pomalu všechny potiony, které jsem měl v opasku. Rozhlodl jsem se proto, že je na čase oživit mou a Jemalovu výbavu. Na to, že jsem nechal u Gheeda milion, to dopadlo celkem býdně. Jemali vyfasoval tuto píku a já si koupil zase o kousek lepší boty. V Cold Plains se to hemžilo samýma nebezpečnýma potvorama. Člověk musel být velmi opatrný 1, 2. U Blood Raven to bylo klidné. Na všechny přítomné jsem seslal Cloak of Shadow a v poklidu jsem to kopal do zkorumpované lučištnice. I ona padla a když jsem pak zmáčkl klávesu pro zobrazení předmětů, tak jsem jásal, protože jsem hned věděl, co s tímto budu provádět :) Přesně tak :) Kompletně jsem si prošel i Mauzoleum a Cryptu. Pouze z prvního jmenovaného jsem si přines do truhly tento poklad. Další lokace byly neškodné. Caina jsem taky zachránil, i když jsem měl v Tristramu namále. Čekali tam na mě totiž dva boss packy kostěných luštníků, znichž měl jeden chopnost multiple shot. Takže jsem tam kolem běhal, jak střelenej do zadku a pomalu je jednoho po druhém zabíjel. Vše ale šlo, dokud jsem nedoběhl do Black Marsh a nepotkal tyto frajery. Tvářili se, jakože tam ani nejsou. Jen tak si lehce poletovali...prostě pohoda. Najednou, jako když byčem práskne, se jich na mě asi pět vyřítilo. Nevím co to bylo zač, ale boss musel být extra fast, protože jakej to byl fofr...neskutečný. Stihl jsem sice v záchvatu nečekané paniky pomačkat celou klávesnici a dát si pár životů. Dokonce i 3x rejuvenation, ale nestíhal jsem. Ve složce s fotkama jsem si pak všiml, že během toho šíleného mačkání kláves, jsem ještě pořídil tuto fotku...poslední :cry: Obrázek, kterej pak člověku napíše, že je vše v tahu nemám, protože jsem v totální naštvanosti (slušně řečeno) pomačkal esc až do windows a šel si okamžitě zapálit červenou Gauloises. Během kouření mě napadlo, na co jsem měl vlastně Cloak of Shadows nebo Mind Blast...mlátil jsem se do hlavy a nic to nezmění na této skutečnosti. Pitomá a hodně zbytečná smrt. Fakt mě to se*e.

Takže to dopadne asi následovně. Rozjedu znova tuto Assu, i se stejným jménem a použiju tento topic. Bude to prostě taková Sarah vol.2 :) Jen to nebudu psát od Normal, ale od NM. Ani tento nezdar mě neodradí.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od BliiNky » 02.08.2012, 08:17 hod.

Ať odpočívá v pokoji :( I tohle formuje zkušenosti každého HC maniaka, napříště už si s obdobnými situacemi dozajista poradíš a dotáhneš tu svoji assu do úspěšného konce :wave:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.08.2012, 08:38 hod.

Snad to bude tak jak říkáš. Bylo to fakt zbytečný. Stačilo hodit jednou Mind Blast, přehodit si třeba jen jednu potvoru na svou stranu a vše by bylo jiné. Druhá věc je ta, že jsem to asi podcenil. Sice jsem byl pozornej, když jsem viděl auru Fanaticism, ale že to bude takovej nářez, to jsem teda nečekal. Nic to ale nezmění na tom, co se stalo. Snad moje druhá kočka dopadne líp.

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“