HC Sarah (Kick Assassin)

Moderátor:Dark_Deamon

RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od RIP » 02.08.2012, 09:23 hod.

Tak to me mrzi, ale je dobre, ze se nevzdavas a jdes do toho znova...90% smrti mych charu je jen kvuli tomu, ze si nedavam dost bacha nebo ze v tezky situaci zpanikarim a reaguju instinktivne, s chladnou hlavou by se z toho dalo v pohode vyvaznout...A nebo Te zabije invisible lightning (neviditelny) od bandy brouku jako mou naked assu v A2NM...S tim uz nenadelas vubec nic, pac to, ze si ve srajde poznas az v okamziku, kdy Ti najednou zmizi vic jak pulka zivota najednou bez predchoziho varovani, to fakt nastve...Preju hodne stesti s reinkarnaci assy ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Fraxinus » 02.08.2012, 09:39 hod.

Na nightmaru jsou tihle prevíti neuvěřitelně zákeřní. Mě se jednou stalo, že na mě ségra zařvala, když jsem se blížil ke skupině, jež měla extra strong. Na půl sekundy jsem se na ni otočil, obrátil jsem hlavu a deeds....

(btw. ten kdo říká, že je nightmare lážo plážo, kde se nemůže nic stát, bych nakopal do zadku...vesměs to jsou měkkouši (softcore); jen si ulevuju, protože jsem to v poslední době četl skoro furt)

Každopádně s novou postavou to dopadne lépe. :)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.08.2012, 10:41 hod.

Díky borci za soustrast i za povzbuzení do dalších bojů. Jak dokončím Normal, tak re-edituju první příspěvek s equipem atd. Bylo tady možná dost možností, jak se tomuto okamžiku vyhnout. Měl jsem v záloze 40 stat pointů, což v plném narvání do Vitality by se rovnalo 120 life, jenže jsem si říkal..."Co když padnou unikátní botky Tearhaunch?". Hodil bych jim status Exceptional a pak bych potřeboval mrak Strength. Dále mohla padnout 4 socketed Poleaxe, takže bych hned udělal RW Insight, čímž bych se zbavil toho otravného ubívání many. Místo toho jsem měl v ruce furt ten křáp, kterej mi padl snad v Tristramu na Normal a já tak nemohl využít potenciál RW Strength, kterej jsem použivál jen na akt bosse. Dále mohl padnout aspoň pitomej amulet na mana leech, ale ani to se nepovedlo. Dokonce jsem to zkoušel i 3x ring = 1 amulet a naopak....nic. Taky možná stačilo, zastavit, otočit se a vyprdnout se na ně, jenže já jak vidím nějakej boss pack, tak už vidím ten nejhezčí drop, kterej by z něj mohl být, takže to prostě neumím jej obejít :) A nebo prostě a jednoduše stačilo plásknout ten Mind Blast a nemusel jsem tu teď psát co by kdyby. No nic...jde se na to odznovu.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Fraxinus » 02.08.2012, 10:48 hod.

Tak takhle je to :) Tohle je velmi rychlá cesta do spletitého Podsvětí. Nikdo by si na HC neměl nechávat volné stat body. Už kdysi jsem tu četl, že někoho snadno sundali nějací otravové, a pak z něj vylezlo, že měl těch stat bodů volných asi 60. Když padně něco, na co potřebuju hodně síly a chci to nosit, tak prostě pár levlů počkám, nebo zaimprovizuju, že do čapky prásknu dva perfect ametysty a je to.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od RIP » 02.08.2012, 10:57 hod.

@Fraxinus:To mas samozrejme pravdu, ale pokud mas stash narvanej k prasknuti, tak se tezko rozhoduje, co by se mohlo hodit a co ne :lol:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.08.2012, 10:59 hod.

Fraxinus: Jn, odtud asi vítr vane. Největší zrada byla ta, že mi nepadl 2 socketed Tower Shield (většinou mi padne už ve 4.aktu). Pak bych vytvořil RW Rhyme a bylo by vymalovaný. Nevím, jestli to na tom obrázku je vidět, ale byl jsem maximálně zmražen, což by s tímto štítem nehrozilo a já mohl možná líp uniknout z toho hrůzného náletu, kterej se na mě konal. Zapomínám na to a jdu znova na věc. Pokud bude nějakej zajímavější drop, tak to sem pak zaznamenám, jinak se zde objevím s prvním reportem až po dokončení 1.aktu NM...pokud se toho dožiju :D

RIP: To je přesně ono. Se vsadím, že kdybych ty body všechny narval do Vitality, tak mě padnou ty botky, pak bych si teda udělal helmu s ametystama a padla by Circlet s mana leech...prostě zákon Diabla :D

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Fraxinus » 02.08.2012, 11:22 hod.

RIP: Koukni se na videa mého HC Kodiaka, tam kolikrát uvidíš v tříminutových sekvencích, jak to řeším. ;) Platí to bez výjimky pro všechny chary, a dělám to i na realmu.

Dark D.: Tak GL/HF/TC/SS
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od raisen » 02.08.2012, 11:46 hod.

Také přeji hodně štěstí k nové assce, ať má dobrý drop a padne aspoň ten 2 soc Tower Shield :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.08.2012, 17:42 hod.

Tak zatím se to vyvíjí úplně luxusně. Sice jsem v polovině 2.aktu, ale Andariel pustila unikátní štít Umbral Disk, takže čehokoliv se dotknu, tak je hned mimo hru (krom bossů a championů), díky Hit Blinds Target. No a teď mi padla unkátní sabre Skewer of Krintiz...7% mana stolen per hit, takže pokud nepotkám nějakýho kostitřasa, tak mám manu na 100% full...sweet.

Ještě by mohl padnout Cathan's ring a byl bych úplně vysmátej.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.08.2012, 19:44 hod.

Normal + The Secret Cow Level

Tak jsem zpět :) V prvním příspěvku je už editovanej aktuální equip. Musím říct, že to probíhalo líp, než s první holkou. A to asi díky tomu, že padl Umbral Disk a po zásahu byla monstra úplně neškodná. Když mi pak v chrámu zmyjí padla unikátní šavle, která dává 7% mana leech, tak jsem byl vysmátej. Jediný, co je ale opravdu na pendrek, tak jsou runy a předměty. Stále nemám RW Strength a Rhyme, protože na ně sice mám runy, ale nemám na ně předměty a s RW Lore je to zas naopak. Mám 2 socketed Circlet, ale nám Sol runu. Prostě na palicu :D Jediný, co jsem jako správnej gambler dal dohromady je RW Edge. Nějaký itemy, které mám na sobě jsou fakt zoufalý, protože jsem hrou fakt frčel, abych byl co nejrychleji zpět. Nyní to probíhá tak, že jak vztklej gambluju Greaves (botky). Ideální by bylo, kdyby uměly FHR, FRW, resisty, life a MF :) Nepočítám totiž s tím, že budu mít takovej luck a padnou mi Gore Rider. Pokud bych nějakej slušnej kousek vygambloval, tak to hned budu navyšovat o úrovně výš. Tady je ještě pár fotek, aby si někdo nemyslel, že jsem použil nějakej program na průlet hrou...Andariel, Duriel, Mephisto, Diablo a Baal. Ten unique ring od Andariel byl Nagelring s 30% MF :)

Tááák a teď se půjde konečně na věc.

Edit: Tak jsem zkusil uvařit první rukavice a toto je výsledek :love: Sice mohlo být vyšší CB, ale dual leech je parádní.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.08.2012, 12:59 hod.

Act 1 - Nightmare

Poučen z minulého nezdaru, jsem postupoval velmi rozvážně a opatrně. I když to nebylo až tak nutné, protože služby, které vykonává můj štít jsou k nedocenění. Těžko se s ním budu loučit. Od této obtížnosti jsem očekával, že pozvednu své resisty a konečně seskládám RW's Strength, Rhyme a Lore. Ale o tom později... Vše začalo tak, že přechod na vyšší obtížnost nemohl Fazel vůbec rozdýchat a tak chcípal jak na běžícím pásu. Když se na mě takto vykašlal asi po páté (žádnej kill od bosse), tak jsem se rozhodl, že na něj peču a povalím nějakej čas sám. Nebudu do něj nalívat rejuvenation flašky, když jich mám jen pár a sám je budu potřebovat. Takže Cold Plains + Blood Raven + Stony Field čekal Fazel na střídačce. V Underground Passage lvl 2 jsem se KONEČNĚ dočkal. Na to, že měl padnout někde ve 2.aktu na Normal, tak měl tento mečík celkem slušný zpoždění. Málem jsem zapomněl na výslednej produkt :) V Dark Wood(u), při hledání starodávného stromu, jsem narazil na jeden pěknej kámen, kterej ukrýval po kapsách jeden malej mužíček. Potom jsem narazil na bandu, která hlídala již zmíněný strom. Boj s něma byl opravdu kvalitní. A to hlavně díky jejich extrémní síle a rychlosti. Nakonec se poroučeli k zemi a jejich šéf mi zanechal prstýnek. Taky tam mohlo být napsanýho něco jinýho :roll: Na tuhle lokaci jsem si dával asi větší pozor, než všechny ostatní, protože tu zemřela moje předchozí hrdinka. Tentokrát se nic takového nekonalo, i když mě ve Forgotten Tower dávali co proto. Hlavně ty paní, které střílí z luku. Už mě celkem štvalo, jak mě mohl kdokoliv zmrazit a já si říkal, jestli má vůbec cenu čekat na nějakej Tower Shield. Peču na něj. Až padne první 2 socketed shield, tak to do něj narvu a basta. Hraběnka, která sídlí až na úplném konci mě podarovala celkem pěkným kamínkem. Potom jsem doběhl na Outer Cloister a jelikož jsem měl u sebe těsně přes 1 milion, tak jsem zavítal ke Gheedovi. Ten měl dokonce v obchodě ke koupi Mesh Belt a tak jsem ho koupil a uvařil z něj totok. Celkem slušný. Další úlovek byl pro Fazela, aby furt neumíral, i když už se polepšil :) V Barracks a všech patrech Jail(u) se nic závratného nestalo. Nedávám sem úplně všechny fotky toho, co mi padlo, protože dávat sem unikáty jako Hellcast, The Jade Tan Do, Duskdeep, Griswold's Edge a Hellclap mi přijde zbytečný. A proto sem radši prdnu dva kousky z prvního a druhého patra Catacombs 1. a 2. :) A Sol stále nikde. Stejně jako i štít :OXO Ještěže mám ten kousek od Andariel ještě z Normalu. Tady je názorná ukázka toho, jak to po většinu hry vypadá, když všechny okolo zasáhnu a vydloubnu jim oči :) Než jsem došel k jedovaté královně, tak jsem dostal na lvl 20 kouzlo Venom, jenže to neměl být můj trumf...určitě ne na tuto démonku. Ta byla chráněna třemi boss packy a to v celkem nebezpečné kombinaci. Jen jsem koukal jak se monstrům pod nohama sřídá Might a Fanaticism, kdežto pod míma nohama se luxusně zelenalo. Ještěže mám Cloak of Shadow, kterej všechny tyto problémy vyřešil. Podařilo se mi každého bosse odlákat a totálně vykuchat. Při zabíjení posledního dacana, kterej vládl tou neoblíbenou zelenou aurou jsem spozoroval, jak se ke mě a Fazelovi, kterej to mistrovsky ustál, blíží nějakej zelenej jedovatej mrak. Otočil jsem se na Fazela a ptám se ho, jestli vzal ty černý lektvary...nevzal. Kouknu do inventáře a vidím tam dva kousky, které jsem sebral někde po cestě. Okamžitě jeden klopím do sebe a druhej hážu Fazelovi. V tom už máme jedovatou slečnu přímo před očima. Zařvala ně mě "Die maggot!" a boj mohl začít. Já nastaroval svoje hbyté nožky a kopal jsem to kolem sebe jak jen to šlo. Fazel se taky snažil, co mu síly stačily, ale jed, kterej byl všude okolo mu úplně zastavil dech a on padl k zemi. Mě sice mizely potiony z opasku slušnou rychlostí, ale stejně tak šly ke dnu i životy Andariel. Nakonec jsem zvítězil a koukal na neskutečně mizerný drop. Ve městě mi všichni poděkovali a mohl jsem jít o dům dál. Cestou přes poušt jsem si říkal, kdy už se konečně dočkám toho štítu s tou helmu a jestli vůbec dočkám...

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od raisen » 05.08.2012, 13:35 hod.

Mně přijde, že Andariel má naprosto stejné quest dropy napříč všemi obtížnostmi. Respektive bych nepoznala rozdíl mezi Normal a Nightmare dropem :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.08.2012, 14:11 hod.

Mě to takto zas přijde u Duriela. Ten mě na drop přijde ještě větší dřevák, jak právě Andariel. Od něj nemám nikdy žádné očekávání. Ten může jen maximálně překvapit.

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dragonius » 05.08.2012, 14:15 hod.

Ja rozdíly taky nevidim, ale u mě je to tím, že pořádně nevím, co k čemu je vhodné (čas jsou zkušenosti), ale jinak super počtení. Opět v práci pročítám Vaše HC příběhy a už přemýšlim nad mojí postavou :-)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od raisen » 05.08.2012, 14:43 hod.

Tak od Duriela už vůbec nic neočekávám :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Asman » 05.08.2012, 15:46 hod.

Parádní dropy, držím palce při dalším postupu. Já od Duriela čekám akorát town portály, nikdy mi tam nic nepadlo(viděl jsem video Griffon's eye drop, to musela být víc než náhoda)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od raisen » 05.08.2012, 16:02 hod.

Já teda do téhle doby žila v představě, že z Duriela Griffon padnout nemůže :-) Z akt bossů padá přece jen z Baala.
HC grál: 537/516 (-21)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Asman » 05.08.2012, 16:06 hod.

Ano, máš pravdu, omlouvám se, je to tohle: http://www.youtube.com/watch?v=UZCRh9EkMgk
Věděl jsem, že je to na lightning socku, akorát jsem si to špatně pamatoval, ještě jednou se omlouvám za šíření fám.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.08.2012, 17:33 hod.

Stejně, z akt bossů je ten drop celkem na prd. Člověk se pak stejně zaměří na určitou lokaci nebo superunique potvoru.

Teď se hlavně modlím, abych neměl 2.akti plnej Scarabů, páč bych to asi přes můj light resist neustál. Ale vsadím se, že budou všude :D
Naposledy upravil(a) Dark_Deamon dne 05.08.2012, 18:12 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dragonius » 05.08.2012, 17:46 hod.

Scarabové jsou noční můra nejen pro mě, koukám :-) ono vůbec nemusim Lightning Enchanted
Štěstí přeje připraveným...

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“