HC Sarah (Kick Assassin)

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Fraxinus » 14.08.2012, 19:35 hod.

Máro, já taky Kodiaka rozehrával asi po roce. A byl to masakr si znovu zvykat na dávno odloženou postavu...a jít takhle rovnou na chaos sanctuary je hodně brutál....swampy pit bude oproti tomu, co mám před sebou (a to, co už mám dokonce za sebou) brnkačka ;) Bráno s rezervou.

Dark Deamone, hlavu vzhůru, příště leží v hrobě ona. 100%. ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od RIP » 14.08.2012, 19:43 hod.

Swampy Pit bych opravdu nepodcenoval, je to misto, kde jsem ztratil dva chary na dost vysokem lvl, spolu s Temply bych rekl nejhorsi misto v A3

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.08.2012, 21:28 hod.

Díky všem za reakce, ohlasy, soustrasti a podpory do dalších bojů s démony. Už se kuchtí něco nového, ale s tím přijde jeden z kolegů :) Myslím ale, že vás to pobaví...stejně jak to baví nás :)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dragonius » 14.08.2012, 21:40 hod.

Tak šup, už se na to tešim :-) já hmed zítra taky začínám...
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.08.2012, 17:13 hod.

Tak jo, jsem zpět. Prosekal nebo spíš prokopal jsem se prvními dvěma obtížnostmi a stojím na samém začátku Hell. Cesta sem byla opět klikatá a párkrát jsem neměl daleko na onen svět, ale podařilo se. Zaznamenal jsem i pár fotek toho zajímavějšího, co po cestě padlo. Tyto pěkné rukavice jsem dostal už na Normal, když mi je ze sebe vysypal Frozenstein. Aspoň jsem se nemusel hrnout do craftování. 5% CB + 5% Life Stolen Per Hit + nějakej ten posion dmg zatím stačilo :) Dál tady mám drop z NM Diabla. Další zajímavost na mě čekala až ve WSK lvl 1. V dalším patře mi jeden malej mužíček věnoval toto. Sice to nevyužiju, ale hezký :) Potom drop z Baala, kterej stál jako vždy za velký nic. Sladká odměna. Jediný, co budu muset hodně poladit, jsou resisty, protože takhle se na Hell běhat nedá. První cold+light boss a jsem tam, kde jsem byl před týdnem.

Takže...můj plán je jasnej:
1) Přežít 1.act :)
2) Být u The Coutness tak dlouho, dokud ze sebe nevysype runy na Call to Arms
3) Být u The Countess tak dlouho, dokud ze sebe nevysype runy, abych mohl povýšit boty na elite verzi.
4) Vypadá to, že pokud nezemřu, tak budu dělat 1.act asi půl roku :D

Jediné, co mě opravdu mrzí, je to, že se tohoto okamžiku nedožil i BliiNky. Měli jsme spolu tolik plánů. A bez jeho Enchantu a Cold Iron Wolfa je mi občas hodně ouzko.

Budu se snažit to nepodělat.

Equip v prvním odkazu není aktualizován. To se stane, pokud dokončím 1.act, kterej bude nejspíš zlomovej.
Naposledy upravil(a) Dark_Deamon dne 24.08.2012, 21:12 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od BliiNky » 24.08.2012, 17:54 hod.

Tož držíme ti pěsti chlape :) Bacha na Forgotten Tower, to je vůbec jedna z nejzrádnějších lokací prvního aktu :) Já mám teď všeho nad hlavu, dostal jsem dvě nový místa, tzn. že momentálně dělám pro tři redakce naráz, do toho chodim ještě do čtvrtý práce na zkrácenej úvazek, píšu blog a začínám makat na knížce, takže času na Diablo skutečně moc není. Toho Rangera jedu neskutečně pomalu, občas popojíždím i se staršíma postavama (naked Fishymancer a Frost Nova/Firewall Sorceress), tudíž u mě je Guardian v nedohlednu. Zato ty, ty už máš hezky nakročeno. Tak ať se zadaří ! :wave:

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dragonius » 24.08.2012, 19:47 hod.

to Dark_Deamon: tak hodně úspěchů přeju a ať cesta přes Hell není tak zrádná a klikatá...
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od raisen » 24.08.2012, 20:20 hod.

Přeji nějaké ty Jah runy :D (a hlavně tedy runy na CTA :-) a těším se na další zprávy o tvém putování :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.08.2012, 20:43 hod.

BliiNky: Já vím. Ty lučistnice tam jsou smrtící. Pamatuju si, jak mi kdysi sestřelily Amazonku. Vešel jsem do místnosti a už na mě letělo 6 šípů. Ve vteřině jsem byl tuhej. Hlavně ať se ti zadaří víc, než nám dohromady :) Očekávám jen pozitvní zprávy ;)

Dragonius: Díky, ale věřím tomu, že i přes tvé přání bude zapeklitá.

raisen: Kéž by, opravdu kéž by, protože když se podívám na ty šance (Jah), tak sahají do statisíců. Ale CtA by při větší trpělivosti mělo být dosaženo. Ještě nikdy jsem tento kvér nevlastnil. Snad bude o čem psát, protože jestli někde za bukem padnu, tak mě asi hrábne. S těma rezistama se mě nechce ani ne ten most za město :D

Uživatelský avatar
Wixxia
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wixxia#2518

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Wixxia » 24.08.2012, 21:08 hod.

Dark : Podle mě i tak slušná práce. Osobně neznám ani nikoho, kdo by se takto dostal daleko. Moje assa skončila na obtížnost hell v druhém aktu. Sejmul mi jí Radament. Rozhodoně by se ani ale dál nedostala. Jen sem nepoužívala štít, ale dvě zbraně.
Je škoda, že mi odešel hárdisk a s ním i moje postavy v HC. U bowky lvl 99 mě to asi tak naštvalo nejvíc.
Bohužel. Stejně jako když Ti třeba v D3 zemře postava díky odpojení netu. Asi tak podobná škoda.
Každopádně přeji hodně štístka. Máš na to dobrej náběh ;) . Tleskám:)
http://www.youtube.com/watch?v=Yryr4y3T4cs <<-- Prosím poslechnout. Strašně krásné.

Arthur Shopenhauer : „Není nic těžšího než vyjádřit významnou myšlenku tak, aby jí každý rozumněl.“

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Asman » 25.08.2012, 07:25 hod.

No, s tím běháním Countess to je fakt na nic. Mana burn Wraithové ve většině pater... A jedna věc je horší než místnost s Countess a to je místnost s Countess s Oculusem(který ty naštěstí mít nebudeš:)).

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od RIP » 25.08.2012, 08:53 hod.

Pridavam se k vseobecnemu prani hodne stesti ;)

Jinak vse tu bylo asi receno, Tower je spolu s Pitem lvl2 nejnebezpecnejsi misto A1, takze na lucistnice opravdu velkyho bacha, tem budou jedno i male resy, pokud bude Extra Strong a Fana/Might, pripadne cursed, tak je po srande a je lepsi takovy run zabalit nez ji zkouset pizlat - vlastni zkusenost...Jinak pokud budes behat hrabenku hodne, urcite si dej nacas s vygenerovanim co nejlepsi mapy, v xxxx runech se to vyplati

Drzim palce ;)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dragonius » 25.08.2012, 08:57 hod.

Běhaní k hraběnce je nekonečné? takže hodně trpěllivosti a štěstí :-)
A vim, že bude zapeklitá, jinak by to ani nebylo ono, ale ať není tolik ;)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dark_Deamon » 25.08.2012, 19:17 hod.

Už mi to přijde fakt vtipné. Byl to druhej run na The Coutness. A jestli se tomu dalo čelit? Možná. Byla to smrt na 1 jedinej zásah. By mě zajímalo, jestli bych to ustál i s CtA. Do té doby šlo všechno jak na drátkách. Jakmile jsem ale vstoupil do Forgotten Tower, tak jakobych vešel do jiného světa. Wraith a jejich imunita na fyzickej útok se dala ustát, i když to bylo nadlouho. Na každém rohu to byl ale samej light+fire enchant nebo fire+cold, nebo light+cold. Jeden luxus vedle druhýho. Vše se ale ustálo, dokud mě nesejmula ta mánička. Už jsem z toho maximálně frustrovanej. Nejradši bych zapl Atmu a provedl resurect. Už mi ty ripy lezou na palicu. Atmu ale zapínat nebudu. Stejně by ta postava už pro mě neměla cenu. Mám sto chutí rozjet Cold Amu všechny je rozstřílet na prach...nebo spíš na vodu.

Jóóó...kdyby mě ta Kick Assa tak nebavila...

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Asman » 25.08.2012, 19:37 hod.

No, takhle hnusně vygenerovanou potvoru jsem potkal jen jednou, byl to cursed multiple-shot střelec v Sewers na p8 nightmare. To bylo poprvé co jsem dostal v Diablu IK.
RIP, ať se daří s další kopačkou.

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dragonius » 25.08.2012, 19:47 hod.

Forgotten Tower je zrádná a tohle mě fakt mrzí... S tim rozstřílením Ti přeju hodně tref :-)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od DeathHero » 25.08.2012, 20:04 hod.

@Dark_Deamon co na to rict snad se povede dal dneska jsem malem ripnul cestou k andy a jak mi srdicko busilo.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Fraxinus » 26.08.2012, 17:12 hod.

To je mi líto.....to byl čistokrevný 3hit rip. Velmi smrtící. :(
K takovým je lepší se raději vůbec nepřibližovat, dokud pálí po tobě.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od RIP » 29.08.2012, 23:05 hod.

Nejhorsi, co se mi v teto oblasti stalo, byla ztrata meho IK Barba na lvl93, mel jsem tam PI ghosty, pravda, meli might, pravda, dalsi pack devilkinu dodal Might a Amplify a Countess samotna ani nevim, jaky mela mody, Barb mel pres 3.5k zivotu a spotreboval jsem vsechny lahve bez sance se z toho dostat...

To je jedno, preju Ti, at uz to priste konecne vyjde ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.01.2013, 00:38 hod.

Stýská se mi... :(

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“