Sarah + Alexandra - reborn by BliiNky & Dark_Daemon

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:
Re: Sarah + Alexandra - reborn by BliiNky & Dark_Daemon

Příspěvek od BliiNky » 16.08.2012, 16:44 hod.

Deathhero: Viz. úvodní post...

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sarah + Alexandra - reborn by BliiNky & Dark_Daemon

Příspěvek od Asman » 16.08.2012, 17:48 hod.

Osobně si myslím, že je to lepší na Assu, přece jen, větší Attack Speed - víc využije life steal. Čistě můj názor, není to tak, že bych ti jí nepřál. :)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sarah + Alexandra - reborn by BliiNky & Dark_Daemon

Příspěvek od BliiNky » 16.08.2012, 18:04 hod.

Až budu mít Delirium, možná o tom popřemýšlím ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Sarah + Alexandra - reborn by BliiNky & Dark_Daemon

Příspěvek od Fraxinus » 16.08.2012, 23:01 hod.

Hoši, máte parádní nálezy. Nechť brzy zhyne big D.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sarah + Alexandra - reborn by BliiNky & Dark_Daemon

Příspěvek od BliiNky » 21.08.2012, 18:12 hod.

A já s Dark_Daemonem nyní sérii ripů zkompletujeme, ať se všechna smůla vyplýtvá v jeden den a pak už nás, hardcore hráče, provází jen štěstí.

Ve stručnosti. Došli jsme před Chaos Sanctuary na NM. Respektive do Hellforge. Kolega démon si bohužel nevšiml, že Hephasto byl Fire Enhanced a k tomu měl auru Holy Fire. Výbuch ho zabil instantně. Čuměli jsme jak puci. Jedna nula pro Hephasta.

Nevěsili jsme hlavy, D_D pln odhodlání rozjel novou assku a takřka přes víkend mě dohnal. Byl to neskutečný speedrun, bohužel se mu možná díky tomu i s druhou založenou assasinkou povedlo umřít v NM Maggot Lair. Tentokráte zabíjela Frost Nova. Založil proto třetí assku a s tou se úspěšně dostal na pozici, na níž dříve skonal.

Zbytek čtvrtého aktu jsme prosvištěli jako blesk a měli jsme dobře našlápnuto i na akt pátý. Jenže :-| Před Frozen River nás očekával Champion Pack Blood Lordů. Jejich útoky směřovaly zpočátku na mého Iron Wolfa, když se však vzdálil z dosahu jejich útoků, naspeedovaní minotauři mě obklopili a unisono se do mě pustili. První fullku jsem stihnul, druhou už ne.

Plánoval jsem si dát kratší pauzu s tím, že postupně Démona doženu, on sám ale ripnul hned další den. Začínali jsme proto oba úplně nanovo. Tohle putování však skončilo dřív, než začalo. Ve Flayer Jungle jsem z ničehonic dostal asi desetivteřinový lag a když se hra konečně rozběhla, bylo po všem. Opět mrtev.

Toť kuriózní příběh našeho multiplayerového řádění. D_D pokračuje s Assasinkou, já se stahuju do ústraní v naději, že se k Diablu jednou vrátím...

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Sarah + Alexandra - reborn by BliiNky & Dark_Daemon

Příspěvek od DeathHero » 21.08.2012, 18:17 hod.

co na to rict snad nas Fraxinus vsechny pomsti :twisted:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Sarah + Alexandra - reborn by BliiNky & Dark_Daemon

Příspěvek od RIP » 21.08.2012, 18:23 hod.

Tak to je mi hodne lito, veril jsem, ze to date...No snad se bude Fraxinovi i Herovi darit lip a vsechny pomsti ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sarah + Alexandra - reborn by BliiNky & Dark_Daemon

Příspěvek od Dark_Deamon » 21.08.2012, 18:37 hod.

Ne ne hoši. Já se Sarah (vol. asi 7..už to radši nepočítám) pomstím BliiNky(ho) Alexu. Až se dostanu na Hell (schválně nepíšu "jestli", protože se tam prostě dostanu), tak budu dál pokračovat formou příběhu v "HC Sarah (Kick Assassin)". Možná z toho bude i nekonečnej příběh :D Už tam mám pohřbené dvě holky. Pokoj jejich duším. A nebo to bude do třetice všeho dobrého. Zatím mám zabitého Diabla na Normal, takže času dost.

Jen mě mrzí, že toto nevyšlo, protože to byla super nevšední kombinace.

Edit: Je ale fakt, že Hephasto the Armorer na NM byl hustej. Měl jsem plných 850 life, do toho tuším fire resist +15% a jeho smrt byla i mou smrtí. Ve vteřině na nule a myslím, že BliiNky nechápal ještě víc jak já. Do té doby nic nenasvědčovalo tomu, že by mělo přijít něco takového...jinak řečeno...nikdo nám sběsile nekradl životy a pak přišla tato facka.
Naposledy upravil(a) Dark_Deamon dne 21.08.2012, 18:41 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Sarah + Alexandra - reborn by BliiNky & Dark_Daemon

Příspěvek od raisen » 21.08.2012, 18:38 hod.

To už je fakt šílené.. Je mi to líto, snad se vaše další postavy dostanou až ke zdárnému konci. Už by to tady nějaký chtělo.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Sarah + Alexandra - reborn by BliiNky & Dark_Daemon

Příspěvek od Fraxinus » 21.08.2012, 18:53 hod.

To samé s tím Hephastem se stalo i v triu Konig/BakyX a já.
Od té doby si pamatuju, že Fire Enchanted u všech unikátních bossů = 1hit killer za všech okolností. Nepotřebuje k tomu ani Holy Fire, ani Cursed, ani Conviction ani nic. Má tolik base life, že prostě každej bez ohledu na rezisty od něj dostane na nightmaru tisíce dmg.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sarah + Alexandra - reborn by BliiNky & Dark_Daemon

Příspěvek od Dark_Deamon » 21.08.2012, 19:24 hod.

Aha...takže to znamená, že jelikož měla BliiNky(ho) Sosa nějakých 550 life, tak by byla mrtvá tak 5x jo? :) Já vím...blbá sranda. Taky nám po tomto nebylo moc do smíchu. Už jsme se viděli jak řežem Diabla a přišlo toto. Potom už to byla jedna marnost za druhou. Ale díky za radu. Odteď si to vryju do hlavy taky :)

Edit: Nejvíc mě na tom štvalo to, že poprvé mi z Hellforge padla LEM a podruhé PUL.
A BliiNky(ho) zas asi nejvíc štvalo to, že pořád Gambloval, Craftil nebo Imbuoval itemy pro Assu :D

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Sarah + Alexandra - reborn by BliiNky & Dark_Daemon

Příspěvek od Marast » 22.08.2012, 20:20 hod.

No ty vole. A já pořád proč ty zvony pořád tak často zvoní :?: :idea: A hle. On to umíráček. :{ :) Nic. Jdu si zahrát aspoň tu jedničku...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“