HC - Enyo

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2
HC - Enyo

Příspěvek od Obter!vr » 05.01.2013, 20:48 hod.

Po dlouhé době potřebuji zase trochu vypnout od školy ve chvílích volna, kterých před maturitou neni moc, ale snad si udělám čas od času chvilku a pustím se do nového příměhu s postavou, která mě láká už tak 2 roky, ale nikdy jsem se nedokopal k tomu, abych ji vyzkoušel. Je to amazonka, která se specializuje na Freezing Arrow + synergie Cold Arrow ... co k tomu zatím nevím :-)

Stručný úvod:
Charakter: amazonka
Jméno: Enyo (řecká bohyně války)
Verze hry: 1.13c + plugY
Hardcore
Untwinked
Opakované nájezdy povoleny
Esc zakázán
/players x: povoleno (na pl1 to je nuda :-) )

Úroveň: 15
Naposledy upravil(a) Obter!vr dne 15.01.2013, 19:56 hod., celkem upraveno 4 x.
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Enyo

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.01.2013, 21:47 hod.

Áááh...moje posvátná Cold Ama :love: Nikdy jsem u ní nepoužíval Strafe. Cold immune na Hell se dají i na p3 ustřílet s Fire Rogue/Might Merc + Valkyrie. Ze začátku jsem všechno pral do Cold Arrow a ve Freezing Arrow jen 1 bod. On je to celkem pekelnej žrout many, když se s ním střílí furt :) Ale když bude Cold Arrow na max, tak i ten 1 bod ve FA všechno sejme. Prostě nejprv max Cold Arrow a pak max Freezing Arrow. Pokud to chceš udělat naopak, tak si sežeň cisternu s manou :D Potom vždy dávám 20 Valkyrie, 20 Penetrate a nakonec cpu body do Decoy. Všude jinde v Passive and Magic skillech dávám jen 1 bod. Dost pomůžou all skilly. Jinak k této Amě toho asi ani není moc co dodávat. Ona je celkem slušnej zabiják a pokud ti půjde vše podle plánu, tak zažiješ klidný hraní. Není potřeba mít nějakou mega výbavu, abys' z ní udělal Guardiana. Dokonce stačí minimální hodnota Crushing Blow a díky Valkyrii, která ustojí neskutečný davy ustřílíš i Über Diabla. Kdyby tě ale zajímala TOP výbava, tak tu bych ti taky mohl napsat, ale to by bylo hraní asi na dýl :)

Každopádně hodně zdaru a buď na ni hodnej ;)

Edit: Než se dostaneš na ten lvl 30, tak zkus někde najít 3 socketed Composite Bow a narvat tam po jednom normal Ruby, Emerald a Topaz. Věř, že ti to do dosažení 30.úrovně ušetří spoustu nervů :) Střílet totiž Flayery po jednom je makačka na nervy :D S tímto to půjde samo.

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Enyo

Příspěvek od Obter!vr » 05.01.2013, 22:05 hod.

Rozhodně díky za rady Deamone. Strafe chci zkusit, protože se mi to vždy moc líbilo a zase hrát čistou strafe amu se mi nechce ... ikdyž si mě možná nalákal k tomu abych hrál čistě cold amu :-D ještě to promyslim :-) nějáká přísná pravidla jsem si pro sebe nepřichystal takže respec klidně může proběhnout. A za další rozhodně nepomýšlím na to, že bych jel na nějákou top výbavu, jenom chci už dosáhnout nějákého guardiana a můj boner, kterého jsem měl nějákou dobu rozehraného a přebývajícího ve 3. aktu Hell nedopadl zrovna nejlépe :-) ... a to ani nezemřel :-( ... ještě jednou díky ;-)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Enyo

Příspěvek od RIP » 05.01.2013, 22:27 hod.

Kombinace Cold + Strafe neni moc vhodna, protoze Cold ama je vicemene caster char, ktery upotrebi vic + skills, a nejaka fyzical dmg nehraje roli, kdezto u Strafe amy je to naopak...Hral jsem Strafe + Plague Javelin, mam ji jako Guardiana a slo to dobre, ale mel jsem pripravenou vybavu jako WWS, Titany apod...Co se tyce Cold amy, tak ta se da dobre kombinovat s Charged strikem (vseobecne Cold ama neni idealni na Bosse, spis na davy) a Charged strike i za malo investovanych bodu (20b + 1 synergie - Power strike) udela hodne, a nepotrebujes zadny uber javeliny, takze tu bych Ti doporucil daleko vic...Plati pro ni to co pro Cold amu, tedy potrebuje + skills...Taky jsem hral Cold amu mixlou s Immolation arrow (taky je Guardian), ale pouzival jsem komplet Mavinu, takze to bylo dost lehke, stejne ale ten immolation byl spis jen na Cold immune

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Enyo

Příspěvek od Obter!vr » 05.01.2013, 23:43 hod.

Ukecali jste mě :-) myslím si, že je rozumné nechat si poradit, proto zatím pojedu jen cold amu a časem něco přidám ;-) díky za rady
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: HC - Enyo

Příspěvek od Bemik » 06.01.2013, 01:49 hod.

Bez dalších (ode mne - lajka) řečí... Držím palce ;)
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - Enyo

Příspěvek od raisen » 11.01.2013, 12:00 hod.

Také přeji hodně štěstí a doufám, že to dotáhneš až do úplného konce :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Enyo

Příspěvek od Obter!vr » 15.01.2013, 19:56 hod.

Díky, ale už teď (v počátcích hraní) se vyskytly nepříjemné komplikace, které mi brání ve hraní ... škola ... a vypadá to, že už na 15. úrovni ji budu muset postavit k ledu, protože neni čas ... prostě to nejde, nedá se nic dělat...
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“