HC Bruce_Willis (Zeal + Fanaticism)

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov
Re: HC Bruce_Willis (Zeal + Fanaticism)

Příspěvek od Secondface » 11.01.2013, 01:18 hod.

Zdarec!! dlouho jsem tu nebyl a jak jsem tak koukal tak se mi zdá že D2 trochu pomřelo :D ale HC pořád žije což jsem rád :D

Zas koukám že příběh jak se patří...
(hrát postavu těžším způsobem už skoro nejde, leda že bys to rval do energy. ale hrát postavu stylem kdo ještě nikdo nehrál nebo hrálo málo lidí je v dnešní době těžké) :-|
jinak pěkná helma, mě z Baala málo kdy něco padlo... je to takové mé prokletí :D
jo a proč Bruce Willis? řekl bych že se moc díváš na Smrtonosnou past 1-4 :D v 5tce si zahraje malou roli i Rytmus takže do kina na to nepudu :cry:
GL&HF do NM!
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: HC Bruce_Willis (Zeal + Fanaticism)

Příspěvek od Marast » 11.01.2013, 04:26 hod.

Jde mu to pěkně. Co Dali :?: ;)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Bruce_Willis (Zeal + Fanaticism)

Příspěvek od raisen » 11.01.2013, 12:12 hod.

Přeji hodně štěstí s paladinem, ať se s ním dostaneš co nejdál, nejlépe nakonec :) Jinak to žezlo se Charsi docela povedlo, až se divím.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Bruce_Willis (Zeal + Fanaticism)

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.01.2013, 12:17 hod.

Secondface: Ahoj :) Hodně dlouho jsi tu nebyl. Od doby, co vyšlo D3, tak nás tu zbyla jen hrstka...možná tak 15-20 lidí. Jméno jsem si nevybral jen kvůli Smrtonostné pasti, ale spíš pro to, že se mi tak celkově líbí filmy s tímto hercem :) No a ve všech to všechno ošéfuje, což je i můj plán :D

raisen: Díky :) Já na to imbue taky čučel, že se tak pěkně povedlo. Možná bych ho měl využívat častěji, než jednou za rok :D

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: HC Bruce_Willis (Zeal + Fanaticism)

Příspěvek od Bemik » 11.01.2013, 16:52 hod.

Imbue pěkný... ele dmg je parádní :) 2 k fana taky krása... akorát na knockback si málo lidí zvyká, i když s tím jde hezky držet odstup, když dáš ránu vždycky tomu, kdo se k tobě přiblížil nejvíc... al jak říkám, ne každýmu to sedí a naučí se s touhle vlastností. Navíc ke skillům jako je zeal se hodí nejméně. Ale za ten light dmg se to vyplatí :)
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Bruce_Willis (Zeal + Fanaticism)

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.01.2013, 17:05 hod.

Knockback nějak neřeším. Jelikož toho mám hodně nahráno za Kick Assu, tak jsem na něj zvyklej. Větší starosti mi spíš dělá ta helma a brnění, který zatím nejsou. Třeba se zadaří v 1.aktu NM.

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“