HC - PaníParátko

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín
HC - PaníParátko

Příspěvek od bubavanek » 23.01.2013, 17:07 hod.

Zdravím. Rozhodl jsem se, že znovu zkusím HC.
Bude to Javazonka, nejspíš proto, že mi příjde na rozjezd na HC taková nejlehčí. Má monstrózní dmg na bosse a to asi rozhodlo. Pokud seženu i LR hůlku, tak to bude úplně něco jiného. I s normal javelinama se dá upižlat všechno co není LI. Takže tak.

Jméno: PaniParatko
Build: Javazone

Plánované rozdělení skillů:

Lightning Bolt – 20 bodům
Charged Strike – 20 bodů
Lightning Fury – 20 bodů
Power Strike – 12-xx bodů
Lightning Strike – 20 bodů
Evade – 1
Pierce – 1
Valkyra - 1 (Ale to bude asi spíš jen na odlákání pozornosti, pokud bude dost + all/passive skills, tak by mohla i něco vydržet)

+ pre-re

Žoldák: Zatím cold rogue, do budoucna rozmýšlím mezi def nebo off nm desert merc (tady by se taky hodila rada)

Pravidla: Vše players 8, no ESC, opakovaný nájezdy (asi LK, Hraběnka a akt bossové), untwinked, PlugY na bednu.

POSTUP
ACT I. DONE
Zničeho nic, se moje holka objevila téměř nahá v divočině a první co vidí je stařík s divným pohledem.
,,Nazdárek cizinko." Pronesl.
Ale to už jsem ho neposlouchal a vyrazil jsem dobýt DoE. Všechno šlo v pohodě, každého jsem uJABoval. Pak jsem si skočil zagamblit. No na první pokus to šlo. Od této doby šlo všechno jako po drátkách. Blood Raven neměla šanci, stejně tak Tree a ani Griswoldovi se nevedlo o moc lépe. Pak jsem se vydal za Countess a opravdu mě potěšila :OXO.Smith šel dolů rychle, vzal jsem kladivo a Charsi mi vytvořila totok. Pak Bone Ash neměl šanci. Pak jsem se vydal do katakomb a tam to ubíhalo rychle, až do této chvilky. Obklíčily mě a já začal chlastat jako zběsilej, nakonec se mi podařilo udolat jednoho a zdrhnout na schody, tam se přemístil do města a zašel pro nějaký ty drinky k Akaře. Když jsem si dal pár lomcováků, tak jsem se vrátil a trochu je roztahal. Hlavní cíl byl sejmout bossáka. Což se nakonec podařilo a já se mohl vydat za Andariel a drop :roll:
Skill-tree: PASSIVE, JAVELIN

Staty

Nejlepší úlovek/gamble: Gamble

Všechny screeny: Akt I.
_______________________________________________________________________________________________________________________

Tak co byste mi doporučily???? Nějaké rady od zkušenějších? A jak nejlíp rozdělit stat body?

Nečekám, že dropnu SS a nevím, jestli se mi vyplatí dávat Spirit do Monarchu.
Naposledy upravil(a) bubavanek dne 26.01.2013, 15:06 hod., celkem upraveno 8 x.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - PaníParátko

Příspěvek od raisen » 23.01.2013, 17:10 hod.

Javazon :love: Hodně štěstí, těším se na tvůj postup.
HC grál: 537/516 (-21)

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: HC - PaníParátko

Příspěvek od bubavanek » 23.01.2013, 19:16 hod.

No přemýšlím, jestli mám vůbec dávat report z normalu, uvidíme jestli se stane něco zajímavého. Každopádně screeny mám, tak když bude zájem někam to uploadnu.

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: HC - PaníParátko

Příspěvek od bubavanek » 26.01.2013, 15:13 hod.

Tak Act I. hotov. Report je v úvodním příspěvku.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - PaníParátko

Příspěvek od raisen » 26.01.2013, 17:33 hod.

Já osobně bych jela na blok a na damage ze Spiritu bych se vykašlala :) Dobrá jsou runová slova Ancients' Pledge, Rhyme a Sanctuary, pokud by náhodou padly runy. Jinak jako brnění většinou nosím Lionheart v nějakém lehčím brnění (Wire Fleece), a tak na sílu pak moc bodů nepotřebuji. Dobré je gamblit pásky, třeba se povede nějaký pěkný rare se sílou :)
HC grál: 537/516 (-21)

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: HC - PaníParátko

Příspěvek od bubavanek » 26.01.2013, 19:28 hod.

Předpokládám že Rhyme složím nejdřív, kvůli CBF, protože Raven mi asi nepadne, uvidíme jak budou padat runy, přeci jen hraji 1.10. Ty pásky určitě zkusím a samozřejmě, kdyby padly nějaký hezký rare ruce +jav skill a nějakej ten leech, vůbec bych se nezlobil. Asi dřív zkusím nějaký blood crafty.

Samozřejmě čekám kam se dostanu, docela se bojím Duriho, ale s ChS by to asi neměl být problém.
Žoldáka jsem si zvolil teď def merce. Ale chtělo by to co nejdříve sehnat runy na Insight, protože s tou manou je problém.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - PaníParátko

Příspěvek od raisen » 26.01.2013, 21:03 hod.

S Durielem vůbec problém nebude, jak říkáš, ChS ho rychle složí :)
HC grál: 537/516 (-21)

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: HC - PaníParátko

Příspěvek od bubavanek » 30.01.2013, 17:46 hod.

Takže II. a III. Akt dokončen. Později hodím report.
Ve zkratce, II. akt byl utrpení v podobě onoho známého ,,not enough mana". Horko k zalknutí a blesky k tomu. Duri nedělal moc potíže. Drop mizerný.
III. Akt byl o něco lepší, nejvyšší runa co mi dropla byla ETH (asi to je tím, že hraji 1.10), drop z Mepha žalostný.

Celkově jsem III.Akt dokončil na 30. lvlu, aktivoval jsem si Valkyru a LF.

Výbavu mám hroznou, doposavad nepadl ani jeden unikát. Zaměřil jsem se tedy na MF, které mám kolem 120%.

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: HC - PaníParátko

Příspěvek od bubavanek » 04.02.2013, 01:30 hod.

Tak nahodil jsem patch 1.13.
Bohužel teď nebudu mít moc času, tedy tento týden vůbec.
Čeká na mě zkouška z Objektového modelování a 130 otázek k ní, takže mám do pátku co dělat.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - PaníParátko

Příspěvek od raisen » 04.02.2013, 08:07 hod.

Tak hodně štěstí na zkoušku, ať to vyjde :)
HC grál: 537/516 (-21)

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“