HC - Zeal(Maarshjaz) & Summoner(Bartuc)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316
HC - Zeal(Maarshjaz) & Summoner(Bartuc)

Příspěvek od Maarshjaz » 03.02.2013, 18:51 hod.

Zdravím přátelé, jak jste si mohly všimnout, naše první duo nevyšlo, rozjíždíme tedy druhé.
Začneme hrát ale až zítra.
Doufáme, že s budete s námi a budete nám fandit :-)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Zeal(Maarshjaz) & Summoner(Bartuc)

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.02.2013, 19:02 hod.

Tady netřeba přát štěstí. Todle musej být Guardiani jak nic :) Kostry + Amplify Damage + Fanaticism + Might = easy win :)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: HC - Zeal(Maarshjaz) & Summoner(Bartuc)

Příspěvek od Bemik » 03.02.2013, 21:23 hod.

Bude Zealot dělat spíš "tankujícího auronosiče" pro kostry? Nebo bude likvidovat?

Pokud jsem to pochopil správně, že summoner bude nekro, ne dudu ;)

Každopádně hodně štěstí, minulý pokus jsem sledoval, R.I.P. ... bohužel, ta kombinace se mi líbila.
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Bartuc
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo
Bydliště:Liberec

Re: HC - Zeal(Maarshjaz) & Summoner(Bartuc)

Příspěvek od Bartuc » 04.02.2013, 03:48 hod.

Tak necro bude klasický support: kostry,decrepify a corpse explosion >:D .Paladin pôjde hlavne damage a kolega bude dávať pozor aby sa ku mne nikto nedostal ,snáď to tentokrát vyjde,myslím že kombinácia paladin + kostry + 2x merc + aury je nezastavitelná :love: ..hlavne už nesmiem podceniť resisty :-)
--The sanctity of this place has been fouled--
I fear that the Lord of Terror wouldn´t come to my pc this year

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC - Zeal(Maarshjaz) & Summoner(Bartuc)

Příspěvek od Attia » 04.02.2013, 09:23 hod.

tak myslím že to půjde mnohem líp. navíc i 1b ve smite bude na bosech a tužších monstrech hodně znát.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Zeal(Maarshjaz) & Summoner(Bartuc)

Příspěvek od Fraxinus » 04.02.2013, 13:09 hod.

Radši nemyslete, aury nejsou všechno. I přes tento val dávejte bacha. Na battle.netu jsem už viděl spousty úmrtí nezastavitelných armád podpořených auranosiči. Tak hlavně nepodceňte nepřítele. V Diablu je to hned.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - Zeal(Maarshjaz) & Summoner(Bartuc)

Příspěvek od raisen » 04.02.2013, 13:10 hod.

Já si také nemyslím, že to bude tak lehké, jak se zdá, na hell s příslušnými "killer mody" zabije člověka kde kdo, pokud si nedá pozor. Tak hodně štěstí, těším se na postup :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC - Zeal(Maarshjaz) & Summoner(Bartuc)

Příspěvek od Attia » 04.02.2013, 13:27 hod.

tak asmozřejmě že Diablo je mocný soupeř a nikdy nevíš jaký vlastnosti ti namixuje :-D

ale jak říkáš, ještě jsem nenašel build ani kombinaci postav který by byly nesmrtelný. Na realmech jsem taky zažíl pár nesmrtelných buildů kteří pak půl hodiny odmítaly uvěřit že jediný co můžou dělat je zmáčknout to tlačítko vlevo nahoře a založit novej char :-D

chvástání tipu full block, full rezy max DR, MDR, 6k HP, 20k def atd...nic nepomohlo, stejně dřív či později to třípísmený tlačítko zmáčkne každej :-D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Zeal(Maarshjaz) & Summoner(Bartuc)

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.02.2013, 17:36 hod.

A já si zase myslím, že to projdou s prstem v prde*i :D Je to tak 3/4 roku zpět, co jsem sám frčel untwinked Summonera a až ve 4.aktu Hell jsem musel snižovat na p5. Do té doby se pernamentně frčelo na osmičku. Mít před sebou 22 různých cílů, který můžou monstra trefit + v záloze Dim Vision a Terror...to už musí být umění ripnout. Navíc s podporou Fanaticism a mercové Might + Holy Freeze...už těm kostrám budou chybět jen křídla :D

Myslete si co chcete, ale toto je kombinace jak kráva. Problémy bych viděl akorát dva: 1) Normal Diablo, ale to umlátí Paladin...2) Maggot Lair + Arcane Sanctuary (Hell)...to budou asi jediné humus lokace.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Zeal(Maarshjaz) & Summoner(Bartuc)

Příspěvek od Fraxinus » 04.02.2013, 20:59 hod.

Dark_Deamon: Věděl bych o jiném problému: bludičky a oni s konvou pod hnátami. Když je více cílů u sebe (jakože kostry budou u sebe), dostanou navíc z jednoho provazce blesku ránu dvakrát. Když si na tohle nedají pozor, tak báj báj. Druhý možný problém je ten, že kostry mohou přilákat "nechtěnou" pozornost dalších dvou bosspacků stojících poblíž.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Zeal(Maarshjaz) & Summoner(Bartuc)

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.02.2013, 21:30 hod.

Fraxinus: Jj...ti Soulové mě pak taky napadli. Pamatuju si, že jsem s nima měl ve Frozen River (Hell) celkem problém. Když to ale šlo, tak zafungovalo Dim Vision. Co se týče nechtěně přivolaných monster, tak Holy Freeze merc + Decrepify + Clay Golem by mělo udělat svoje.

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Zeal(Maarshjaz) & Summoner(Bartuc)

Příspěvek od Asman » 15.02.2013, 18:54 hod.

K dokonalosti tomuto kombu chybí jen Bobaba nebo Druid. Ať se daří. Spíš než Soulové, kterým se dá utíkat bych viděl problém v Durance of Hate s nějakým zapomenutým Extra Strong+Might UD Stygianem. Ale pokud se nevygeneruje nějaký zákeřný hnus tak podle mě bude potřeba dávat pozor hlavně na normal Duriela a Diabla(který mě dnes málem sfouknul, i přes light resist 30% a potkování se mi HP zastavili na hodnotě 30/470, během vteřiny to moc příjemné nebylo).

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“