Nová postava HC untwinked

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět

Hlasování: Jakou postavu mám hrát?

Amazon
0
Žádná hlasování
Assassin
2
17%
Necromancer
0
Žádná hlasování
Barbarian
0
Žádná hlasování
Paladin
4
33%
Sorceress
4
33%
Druid
2
17%
 
Celkem hlasů: 12

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule
Nová postava HC untwinked

Příspěvek od Attia » 20.03.2013, 16:44 hod.

Ciao all. Už delší dobu mám v hlavě malou výzvu. Dost často se mi stává že sedím a přemýšlím co bych si zkusil rozjet a už delší dobu přemýšlím že bych nechal výběr postavy na vás. O co jde. Chtěl bych pomoct s výběrem postavy ale tak trochu netradičním způsobem. Pomocí anket a odpovědí v tomhle vláknu.

O co konkrétně bych vás chtěl požádat. V první anketě zaškrtnout char kterej bych měl jet. Hlasy půjdou měnit takže pokud změníte názor, tak prostě jen změňte hlas.

Pak bych vás chtěl požádat ještě o jednu laskavost. Protože zatím netuším co mi vyberete, bylo by fajn kdyby jste napsali sem do odpovědi pro každej char 1 skill který bych měl podle vás používat jako main skill a druhý skill který bych měl používat jako vedlejší. (např: Amazon=Strafe+Valkyra, Assa=Light sentry+warrior, atd)

Po pár dnech (doufám pokud to půjde tak jak bych chtěl) anketu změním a budete hlasovat znovu o tom který main skill bych měl používat. Podle počtu odpovědí bych chtěl vycházet z jen vašich návrhů, jen pokud by odpovědí bylo málo bych doplnil nějaký svoje skilly který bych chtěl zkusit.

Popravdě netuším jak se Vám do toho bude chtít takže nevím co všechno nechám na Vás a co všechno si určím sám. Ale tak nějak budu vycházet z toho že čím víc lidí se zapojí do výběru tím víc věcí (a pravidel jak hrát) nechám na Vás a na anketách. Ideálně bych chtěl nechat všechno na anketách a vašem výberu ale to netuším na jak ldouho by bylo a jak by se vám chtělo. Tohle nemám domyšlený protože netuším jaká bude vlastně odezva. Takže to bude tak trochu improvizace...každopádně díky za pomoc, a pokud ne, tak prostě nic...;-)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Nová postava HC untwinked

Příspěvek od Attia » 20.03.2013, 16:45 hod.

Pokud se to chytne a klapne to, tak sem si písnu postup...

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Nová postava HC untwinked

Příspěvek od Slw » 20.03.2013, 18:17 hod.

torhur :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Nová postava HC untwinked

Příspěvek od Bemik » 20.03.2013, 18:37 hod.

Whirlwind/Leap attack barbarian... jen tak na efekt :D
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Nová postava HC untwinked

Příspěvek od ZOMB » 20.03.2013, 18:48 hod.

Druid Havraník :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová postava HC untwinked

Příspěvek od Fraxinus » 20.03.2013, 19:01 hod.

Sosa: Hydra + thunderstorm a v pazourech crossbow a v inventáři hafo úpoison dmg charmů.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Nová postava HC untwinked

Příspěvek od Attia » 20.03.2013, 19:37 hod.

@ slw: předpokládám že to je druid tornada+huricane...;-)

@ ZOMB: tak přesně tohle jsem doufal že nikdo nenadhodí :-D já moc trpělivej tvor nejsem takže doufám že budu mít alespoň nějakej útočkej skill :-D představa že to celý probíhám hlavně s havranama mě moc neláká :-D

@ Fraxinus: zajímavý ale vůbec ne špatný, dokážu si to celkem reálně představit, jen mám obavu že jestli bych ji jel untwinket tak nevím jak bych sháněl psn charmy...

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Nová postava HC untwinked

Příspěvek od Lemurman » 20.03.2013, 19:49 hod.

Palach s conversion a jako auru asi thorns
Obrázek

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Nová postava HC untwinked

Příspěvek od Secondface » 20.03.2013, 19:52 hod.

prvně mě napadla enchant ale nebudu tak zlý...
SKILLS:
primární skill
hydra
sec. frozen orb
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Nová postava HC untwinked

Příspěvek od Bemik » 20.03.2013, 21:42 hod.

Nebo melesorc s bodama v masteries a co největším element. dmg na věcech/charmech?? SF a dorážka mele utokem (ele utokem) za podpory chantu... + nějaký ty skilly na obranu (ES, frozen armor)


Edit: na ES už asi nezbudou body, ale frozen armor a defiance merc by měly udělat svoje (a block 50+)... navíc merc může zabíjet díky chantu a defiance zajistí nejlepšího tanka. (vše jen teoreticky :oops: )
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Nová postava HC untwinked

Příspěvek od Attia » 20.03.2013, 21:55 hod.

masteries + dmg z ele charmů a výbavy zní fajn, už jsem nad tím i kdysi přemýšlel ale nikdy nerealizoval. Jen bych to asi udělal bez chantu, protože by se pak 90% dmg odvíjelo asi převážně jen z chantu a ostatní výbava by měla jen minimální využití u fire imune. Jedině tam hodit jen 1b symbolicky kvůli dmg a kvůli AR kterej se bude asi těžko nahánět.ve finální verzi jí hodit dream+dragon, mercovi infi...nemuselo by to být až tak mimo :-D do pazoury passion na zeal :-D

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Nová postava HC untwinked

Příspěvek od Bemik » 21.03.2013, 06:00 hod.

při nejhorším musí padnout i nějakej ten rychlejší mečík s pěti dírama... tam naházet třeba Ort runy, už by to mělo pižlat potvory na Nm, dokud nedojde něco na hell, čili teoreticky by to mělo jít. Jen, jestli se to do toho bude chtít, protože dmg se ti bude rodit až od vysokých lvlů. V půlce Nm teprve budeš schopnej zabíjet efektivně (pokud nevyužiješ resp.) ... Ale chant jednoznačně být musí aspoň ten bod, AR je k nezaplacení ;)
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová postava HC untwinked

Příspěvek od Fraxinus » 21.03.2013, 12:31 hod.

Fraxinus píše:Sosa: Hydra + thunderstorm a v pazourech crossbow a v inventáři hafo úpoison dmg charmů.
Mě tento build, co jsem jen tak vystřelil bezmyšlenkovitě tolik samotného zaujal, že jsem si ho sám rozjel. Zatím ale bez thunderstormu i bez hyder i bez poison dmg, jen s kuší, do níž ovšem již brzy příjdou 3 Tal runy. :twisted:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Nová postava HC untwinked

Příspěvek od Attia » 21.03.2013, 12:39 hod.

na ten tvůj soso build jsem si vzpoměl když mi padl Arbalest (kuše) Langer Briser. To jeho celkem fajn light poškození, mf, life, dmg není nejmenší...navíc knockback a 33% OW taky dost fajn...

je hustý jak člověk spoustu itemů který celý život považoval za odpad bere u některých buildů jako doslova poklad :-D

to já chci mít čistou melee assu. venom, kopy, claw mastery. ze začátku jen tak mlátit a časem složit chaosy a wwčkovat to...absolutně bez podpory pastí nebo jiných element martial útoků (rozjel jsem si ji už 2x ale zatím jedna skončila na normálu a druhá na začátku Nm...ale mám v plánu ji zase rozjet, časem.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová postava HC untwinked

Příspěvek od Dark_Deamon » 21.03.2013, 14:46 hod.

Co se týče té Melee Soso, tak s ňou je to trošku ošemetný. Před pár měsíci jsem zkoušel přímo tuto a jelikož jsem neměl full equip, tak to bylo už v 1.aktu Hell nehratelný. Jel jsem ji na mass damage, jak popisuje damgedeath. Zkoušel jsem ju pak přeorientovat na RW Passion, ale zase aby to bylo efektivní, tak to člověk musí složit do Phase Blade. Při untwinked hře je to snad nereálný najít tento meč nějak vhodně brzo. Tento build vyžaduje velmi specifickej equip, kterej při untwinked hře člověk nemá šanci najít. Proto bych ju asi moc nedoporučoval.

Moje doporučení je Kick Assa (krycí jméno Sarah :D) nebo Phoenix Strike Assa. Moc lidí tyto druhy Assek nehraje nebo o tom aspoň nevím...když to třeba porovnám s Blizz nebo FO/FB Soso, Fana Palach, Trap Assa atd.

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová postava HC untwinked

Příspěvek od Asman » 21.03.2013, 19:50 hod.

Charger paladin s holy shockem
20 Vigor
20 Might
20 Charge
20 Holy shock
20 Resist Lightning
1 Salvation
1 Holy Shield
s prereqama level 99, GL :)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nová postava HC untwinked

Příspěvek od Obter!vr » 22.03.2013, 13:25 hod.

ten paladin od Asman(a) vypadá dobře ;-) vždycky jsem chtěl něco podobného skusit, ale nikdy na to nebyl čas nebo jsem si nevzpoměl ;-)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Nová postava HC untwinked

Příspěvek od Attia » 22.03.2013, 14:16 hod.

tjn jen si nedokážu představit jak bych to přes charge mlátil třeba ve 3 aktu :-D na každýho toho zmetka zlášť rozběh...omg :-D jedině dát 1b do zealu na ty maly pišišvory ale to se zas bojim že by to skončilo u používání 90% zeal a vyjimečně charge...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nová postava HC untwinked

Příspěvek od RIP » 22.03.2013, 16:48 hod.

Holy shock Ranger/Templar...Mam ho rozehraneho ted v jednom turnaji na d2.net a je to s nim sranda, a na to, ze to je postava s hodne restrikcema neni zase az tak slabej...Jinak bych se priklanel k te soso, co navrhuje Fraxi, ja sam mam v planu jet Fire wall/Thunderstorm...

U toho pala skilly:

20b Holy shock
20b FoH
20b Convinction

Zbytek se da doladit, jak se Ti zlibi...Na prvni pohled je to blbost, ale Holy shock je synergie FoH a ten ze zacatku zere manu jako krava a nedela nic moc skody, kdezto jako Ranger nepotrebujes manu vubec a s hodne rychlym lukem to pekne odsejpa...Akorat je potreba asi BA merc kvuli CtH, preci jen ten AR se nahani blbe (jako ranger)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nová postava HC untwinked

Příspěvek od Welwet » 05.04.2013, 21:03 hod.

Zdarec, mě se hrozně líbí představa FEND, 4 range spear, (možná i 3) knocback , poison dmg charmy/6 socket tal/šutr spear, k tomu efekty jako OW,CB a taky slows target....já to chtěl hrát, ale neměl jsem na to ze začátku vůbec náladu a mimo to nemám pořád žádnej dobrej char na runování lokací.. proto to u mě padlo..

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“