HC Brianna

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
HC Brianna

Příspěvek od Fraxinus » 24.03.2013, 11:47 hod.

Jak jsem avizoval v tématu, které založil Attia, návrh, který jsem tam poslal, mě samotného zaujal natolik, že se svrběním prstů vyzkoušet ho nedalo odolat. Postavu jsem pojmenoval dle bojovnice ze hry Star Wars: KotOR II The Sith Lords, která by se spíše hodila pro Assassinku se zaměřením na Martial Arts, ovšem umí to i s palnými zbraněmi a pak se z ní stala Jedijka, takže se vlastně toto jméno ke střílející sose hodí také. Nuže:

BRIANNA
Sorceress - Hydra + Thunderstorm + Crossbow (na poison dmg)
Level - 73
Pozice - Kurast Docks - 3. Akt HELL


Staty:
Po 1. aktu Normal
Po 2. aktu Normal, merc, Fire Skills, Lightning Skills
Po 3. aktu Normal, merc, Fire Skills, Lightning Skills
Po 4. aktu Normal, hydry, merc, Fire Skills, Lightning Skills
Po 5. aktu Normal, thunderstorm, merc, Cold Skills, Lightning Skills, Fire Skills

Po 1. aktu Nightmare, thunderstorm, merc, Lightning Skills, Fire Skills
Po 2. aktu Nightmare, thunderstorm, merc
Po 3. aktu Nightmare, thunderstorm, merc, Lightning Skills, Fire Skills
Po 4. aktu Nightmare, thunderstorm, merc, Lightning Skills, Fire Skills
Po 5. aktu Nightmare, DMG kuše, thunderstorm, merc...sry zapomněl jsem dát screen, tak jen tohle, Lightning Skills, Fire Skills


Po 1. aktu Hell, thunderstorm, hydry, merc, Fire Skills, Lightning Skills, Cold Skills
Po 2. aktu Hell, thunderstorm, hydry, merc, Fire Skills, Lightning Skills, Cold Skills
Naposledy upravil(a) Fraxinus dne 01.06.2013, 11:31 hod., celkem upraveno 10 x.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Brianna

Příspěvek od Fraxinus » 24.03.2013, 12:02 hod.

1. Akt NORMAL

Začalo se jako s klasickou čarodějkou. Až do splnění questu Den of Evil jsem mlátil holí a pálil fire bolty nebo charged bolty, ale šlo to na players 8 dost pomalu. Moc mi nepomohla ani kuše, která byla kapku pomalá, ale byl už aspoň static field, ale nebyla mana a hápéčka, protože jsem potřeboval investovat nejprve do síly a obratnosti, abych vůbec utáhnul bagáž. Po zisku roguny už to bylo relativně v klidu, ovšem šlo to i tak pomaleji, než jsem čekal. Dost mě zklamalo, že mi takhle v začátcích nepadlo vůbec nic s poison damage, takže jsem musel ty falleny a další hovádka dozastřelovat, což bylo hrozný zdržení a taky opruz. Trochu se to vylepšilo po nálezu solidní rare kuše, ale ne zas tak moc. Potěšilo mě však toto, to jsem teda nečekal, i když to bylo po snížení na players 1, protože mě to prostě na 8 už kvůli pomalosti přestalo bavit...místo kuše jsem často používal lightning na levlu 1. Tak jsem došel až k Andariel, ta byla na players 1 bez problémů, ale taky téměř bez dropu (1 rare, zbytek gemy)...to jsem na sebe navlík věci s MF celkem za 50... :OXO

2. Akt NORMAL

Na players 1 jsem si doběhl pro horadrickou kostku, abych pocubil, co se dá. Překvapilo mě, že s tímto charem to jde ve druhém aktu lépe než v prvním, přestože mi tu byl už lightning téměř k ničemu, ale zase na druhou stranu mi stoupla mana tak, že jsem si mohl dovolit pomáhat si staticem. Naprosto diametrální změnu přineslo to, že se mi konečně povedlo sehnat kuši se 3 dírami a výsledek? Posuďte sami. I na players 8 to šlo i přes pomalost střílení jako po másle. Jen jsem málem skapal u Radamenta kvůli kriticalu při jeho dejchnutí. Rogunu jsem vyměnil za defenzivního merce a uvažuju o tom, že si ve třetím aktu natrvalo vyberu cold Iron Wolfa. U zmijí mi vypadlo toto, což způsobilo zmírnění problémů s lify, ale hlavně zrychlilo trochu kadenci výstřelů. V Arcane Sanctuary jsem snížil zase na players 1...což způsobilo Summonerovu smrt na jednu ránu :) , ale hlavní bylo, že mi vyšel hned první pokus o uhádnutí směru.Duriel byl pak už v pohodě, na falešný hrobky jsem se vykašlal. Nepadlo však nic.

3. Akt NORMAL

Celé bez výjimky odehráno na players 8, tady to už šlo. A také s COld Iron Wolfem. Povedlo se mi nastřádat pár pěkných MF věciček, třeba circlet a boty a brnění. I s nagelem to dalo dohromady téměř 100 %. V džungli, kde to šlo clkem báječně díky 1hitujícímu blesku a silnému jedu, padla jen tato sekera. Udělal jsem i pár nájezdů na LK, ovšem pouze jsem za prodej předmětů dostal goldy na gamble, nic víc. Pod Kurastem padla tato helma. Senza, díky tomu se pak nebudu muset tolik bát Mepha a hlavně Diabla. Nahoře mi padl i tento amulet, který s radostí nasazuji, aby mi posílil Enchant (ani ne tak kvůli DMG, jako spíš kvůli Attack Ratingu-mám na switchi už Leaf, i když ne perfektní- +5 to Enchant místo +6), a v budoucnu i hydry. Vzhledem k tomu, že mi těch unikátů i přes vysoký MF moc nepadlo, vyměnil jsem circlet za jinej, užitečnější. Koncilové v klidu. Dole zlobil jen Bremm, jako vždycky. A Mephisto byl čajíček, s odpovídajícím šitoidním dropem.

4. Akt NORMAL

Celé odehráno na players 8, a bylo to kapku drsné, neboť jsem ještě neměl level 30, takže můj Thunderstorm byl slaboučky, jed vůči netopýrům neúčinný, a hydry ještě nikde. NIcméně celkem rychle jsem se dostal do Plains of Despair, které jsem pročesal křížem krážem, než jsem narazil na tohoto devila. Z Hellforge jsem dostal další Nef...nic moc, ale od River of Flame jsem konečně mohl účinně sesílat samovolně blesky a vyvolávat hydry! :twisted: Jejich přítomnost byla hned znát, bo to tam byl samej červ s mláďaty, ale zas na druhou stranu, sesílal jsem méně šípů, sorcka má jen jedny ruce. Překročením práhu Chaos Sanctuary však sranda skončila. Nejhorší byli venom lordi, kteří opravdu šíleně vydrželi a mě několikrát málem sfoukli jak svíčku. Zvláště nebezpečné bylo, když jsem omylem před Infectorem vlezl do míst, kde jsem to neprobádal, a byli tam 3 oblivion knighti...kdyby jeden z nich seslal decrepifu, bylo po mě :shock: Naštěstí se nic takového nestalo a já mohl pokračovat. Překvapivě problémový byl velkovezír, kvůli němuž jsem se dvakrát vracel do města....not enough mana a mrtvej merc. A hodně problémový byl Diablo. I škrtnutí o jeho Red Lightning Hose bylo smrtonosné, během půl sekundy 3/4 života dole. Opatrnosti nebylo natzbyt a merc byl zadarmo drahej, nic nevydržel. Takže static tak 20x a pak umydlit thinderstormem a hydrama, občas zkusit ten výstřel. A fungovalo to, jen člověk musel být extrémně opatrný.

5. Akt NORMAL
Opět celé na players 8 (včetně ancíků a Baala). Vzhledem k tomu, že prakticky až do jeskyní mě žádný pátečnickoaktní živočich nedokázal ohrozit, a to ani tento, tak to šlo v pohodě i na plnej počet, dokonce jsem i něco našel, co se mi však nehodilo. Jen je znát klesající síla jedu. Ovšem jako likvidátor těch s milimetrem života je furt k nezaplacení :) Opravdový problém byly v jeskyních až brumlinky, lordi kupodivu ne. Šíleně to vydrželo a na první pohled se chovaly jako by byly maximálně rezistentní vůči všemu. Nejhorší byl Frozenstein, kterej mě zaklínil na místo, odkud kvůli jeho mana burnu nebylo úniku, ani teleportem. Ještě že mám zrovna tohoto merce, který z velkého problému nakonec dokázal udělat velkou výhodu. Nicméně boj byl šíleně dlouhý. Za záchranu Anči jsem dostal na predkást tuto hůlku, kterou jsem tahal v inventář a jednou za dvě minuty si s tím pohrál, když nebyl nablízku někdo s touhou zabít mě. Nihlathak byl v pohodě. Odlákat potvory od něj a pak mu pod hnáty naházet hydry a je to. Daleko horší to bylo s těmito, u nichž to byl stejný problém jak s brumlinkami. U Ancientů byl jediným problémem Madawc, jemuž nejen ž se nechtělo umřít, navíc měl dmg jak kráva a já byl díky energy shieldu furt bez many. I tak mě ale překvapilo, jak rychle jsem se s nimi vypořádal, čekal jsem, že to bude větší pižlačka. Dole jsem si pohrál s netopýry...samozřejmě s nejvyšší opatrností, aby si nepohráli oni se mnou. A Lister, překvapil mě, jak byl krotký jak beránek, static field + thunderstorm (který jsem bouchal celý 5. akt, do hyder jsem nedal ani bod navíc, zatím) FTW. Na Baala pak platila ta samá taktika. A drop neurazí, ani nenadchne.

Výbava po dokončení normálu:
Kuše
Circlet
Brnění
Amulet
Boty
Prsten 1
Pásek
Prsten 2
Rukavice
Switch
Mercův Spirit - postavený hned po zdolání Baala. Na NM si ho od něj budu vypůjčovat na precast
Hůlka od Anči - na Nightmaru bude nahrazena mercovým Spiritem na precast, dokud nebude lepší hůlka
Naposledy upravil(a) Fraxinus dne 13.04.2013, 22:46 hod., celkem upraveno 4 x.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Brianna

Příspěvek od Obter!vr » 24.03.2013, 12:13 hod.

Vypadá to určitě zajímavě a ne uplně jednoduše :-) držim palce
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC Brianna

Příspěvek od Attia » 24.03.2013, 12:26 hod.

ty kráso zatím ti štěstí přeje...bloodfisty a nagel...to je fakt mazec :-D hlavně teda ty bloodfisty musely udělat radost...life, ias, fhr...ideální věc...;-)
jak vyšel ten nagel?
a ta kuše...jsem zvědavý jak ti budou padat charmy s psn dmg a hlavně jak to budeš kompletovat s tím psn trváním...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Brianna

Příspěvek od Fraxinus » 24.03.2013, 13:44 hod.

Nagel vyšel tak, že stačí u toho screenshotu zmáčknout tlačítko doprava ;)
Tahleta kuš zdaleka není definitivní. Rád bych sehnal repeating crossbow s 5 dírami, pokud možno co nejdřív a dát do ní 5x Perfect Emerald, ty charmy na poison dmg jen tak nebudou. Pak si budu muset zjistit, kde je nadropuju nejspolehlivěji a tu lokaci asi padesátkrát vyčistit, než něco dostanu. Až budou, tak tuto kuši nahradím něčím unikátním nebo kvalitním rare.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: HC Brianna

Příspěvek od Secondface » 25.03.2013, 01:12 hod.

hodně štěstí s toxic charmy :D mě padá tak jeden za proběhnutí celýho hellu, spíš míň
natož small ty mám v bedně asi jen tři
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: HC Brianna

Příspěvek od ihatemylifep » 25.03.2013, 02:11 hod.

Pekný nápad na postavu,držím palce nech sa dostane až na hell :) Inak raz som hral aj ja niečo podobné : Enchant Sorceress + luk a zháňal som si len equip s Crushing Blow a čo najviac poison damage ... išlo to fajn ale na hell okamžitý RIP lebo som mal resisty -60% +.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC Brianna

Příspěvek od Attia » 25.03.2013, 08:54 hod.

enchantres na luky/kuše je dobrá...dost dobrá ale spíš než na cb se to chce zaměřit na výbušné šípy/šipky...Luky Raven claw, Kuko Shakaku nebo kuše Deamon Machine...enchant a fire mastery jsou v tomhle zajímavě buglý, když se ti masteries započítá jak do enchantu, tak podruhé do samotnáho útoku a pak ještě myslim jednou při výbuchu šípu (ale to si nejsem jistej. každopádně když jí dáš pierce tak je to víc než luxusní zabíják na hell a ještě máš minimálně 40b volných do druhýho elementu (FO, Blizz, ligting atd)

ale tady u Fraxinuse bude asi rozhodující jaký bude nacházet charmy protože se bojím že jen s thinder stormem a kuší moc dlouho nevydrží...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Brianna

Příspěvek od Fraxinus » 25.03.2013, 09:25 hod.

Attia: korekce: Fire Mastery se ti na ranged útoky započítá jen jednou a ne dvakrát jako na útoky nablízko, jen se to chybně zobrazuje na statech....to samé dream lučištnice s tímto RW na hlavě, podpořená lightning mastery a tak dále. Ale i tak je tato kombinace smrtící.

S charmy máš pravdu, ovšem můj útok nebude jen z poison dmg živ ;) Tady bude nutná i dávka improvizace.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC Brianna

Příspěvek od Attia » 25.03.2013, 14:25 hod.

jo tak já si to splet s melee útokem...ale zdálo se mi že se u něčeho to mastery násobí. Ale i tak když jsem měl na realmu enchant sorcku s maxlým ES tak to byla řežba, navíc deamon pořešil krásně fire imune s mercem takže pohoda...

jj je mi jasný že dmg nepůjde jen z těch psn charmů, ale myslím že by to měla ve finále být převážná část tvého dmg, ne?

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC Brianna

Příspěvek od Dragonius » 25.03.2013, 20:11 hod.

zajimavý Fraxi, držím palce a rád si zase něco počtu :-)
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Brianna

Příspěvek od RIP » 26.03.2013, 00:48 hod.

Ja se taky nechal inspirovat Attiou a zacal tu soso Fire Wall/Thunderstorm - nikdy jsem tyto skilly poradne nepouzival a tak je chci vyzkouset - a tak se zrodila Nadine...

Btw., Fraxi, ja jsem fanousek Kotoru a dvojku jsem hral nekolikrat, akorat netusim, kdo ma byt Brianna - to jako Mira? Ta vrazedkyne, te to uzasne sluselo u toho Hutta v tanecnich satech :lol: Jinak mou oblibenkyni byla Visas, ten jeji hlas byl opravdu kouzelnej ;)

Jinak samozrejme preju hodne stesti, a budu pozorne sledovat

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Brianna

Příspěvek od Fraxinus » 26.03.2013, 01:06 hod.

U Voggy Hutta jsem marně asi 100x přemlouval Kreiu, sithská lady v Leia-style šatech : -))) Nechtěla, babizna jedna. :D
Brianna je Handmaiden, svoje skutečné jméno ti prozradí, když hraješ za chlapa, tak po bitce s Atris se svěří a spřetrhá veškerá pouta s Atris a "sestřičkami"....holt se povedla po mamce (Brianna je na 99 % Kreiy dcera)

Aby to nebylo OT, tak zatím 3. akt LK...
Tvou sosu budu taky pozorně sledovat.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Brianna

Příspěvek od RIP » 26.03.2013, 05:14 hod.

Aha, takze ta trochu jina Sluzebna...Ty echanijske fighty beze zbrani mi tam davaly hodne zabrat, skoda, ze ta hra byla nedodelana, ted narazim na tu tovarnu s jednotkami HK-40, a celkove bych rekl, ze jednicka mela lepsi pribeh i atmosferu, no proste ji mam radsi...

Preju hodne stesti ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Brianna

Příspěvek od Fraxinus » 26.03.2013, 09:00 hod.

hraješ ten mod, co tam dodělává ty vyškrtnutý scény, že tě čeká droidí továrna na HK-50? V originální verzi byla továrna vyškrtlá taky. Já mám celkově rád obě, ta dvojka zas nechala spoustu volného prostoru na to dokreslit si nějak ten příběh, viz třeba, kdo vlastně ve skutečnosti byl první a poslední mistr Revana. :))
Taky přeju hodně štěstí.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Brianna

Příspěvek od RIP » 26.03.2013, 18:06 hod.

Hmm, tak to jsem hral urcite nemodovanou verzi, protoze ta tovarna tam proste nebyla

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Brianna

Příspěvek od Fraxinus » 26.03.2013, 19:14 hod.

http://www.moddb.com/mods/the-sith-lord ... mod-tslrcm
Stáhni, doma nainstaluj a začni to hrát odznova. Je tam hromada aktivovanejch původně vyšoupnutejch dialogů a scén, dodělány questy, které "nešly splnit", a udělanej pořádně příběh těch sithských lordů. A hlavně je tam udělanej ten konec tak, jak měl vypadat původně, už je dokonce přidána i droidí planeta M4-78, která byla z původní verze hry vyškrtnutá úplně, a v níž si pokecáš s Lůnou Vašš, s níž si jinak moc nepokecáš na Korribanu....nebýt nátlaku těch dmentů z lucasarts, tak by to byl nejlepší příběh nejen ze světa star wars, ale dost možná i ze všech her vůbec. :( ... možná právě proto tenhle projekt zničili.

Abych nebyl zase OT, tak jsem našel už 3 charmy. 2 kusy 6 poison dmg over 3 seconds, a 1 kus 15 poison dmg over 4 seconds.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC Brianna

Příspěvek od Attia » 26.03.2013, 20:41 hod.

Fraxinus píše:Abych nebyl zase OT, tak jsem našel už 3 charmy. 2 kusy 6 poison dmg over 3 seconds, a 1 kus 15 poison dmg over 4 seconds.
hele jen pro moji představu. když máš tyhle tři charmy a dejme otmu že to jsou jediný zástupci tvýho psn poškození. Když sečteš dmg z těch charmů a upravíš časy, měl bys teda dávat 23,25dmg over 3 seconds? (6+6+11,25)...počítám to zprávně že se ten 15dmg upraví na 3 vteřiny a sníží se mu tím poškození za sekundu? (snad to jak jsem to napsal je srozumitelný)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Brianna

Příspěvek od Fraxinus » 26.03.2013, 22:23 hod.

Ne, to dmg se vyjádří v bitech, takže v 256tinách. Časy taky a ty se zprůměrujou.
Součet bitového dmg je pak dělen průměrným časem v 256tinách a to je pak převedeno zpět na celé poison dmg za necelé sekundy.
Takže je to 27 za 3,3 sekundy.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC Brianna

Příspěvek od Attia » 26.03.2013, 22:28 hod.

ajo, ony se ty časy průměrujou...já myslel že se časy sníží na nejnižší z nich...díky...;-)

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“