HC Sheldor

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2
HC Sheldor

Příspěvek od Obter!vr » 01.06.2013, 12:09 hod.

Zdravím

tak pomalu jsem našel nějáký ten čas vrátit se ke hře, tak jsem se rozhodl, že po několika nepovedených pokusech si zahraju nějáký HC příběh. Dlouho jsem se rozmýšlel jakou postavu bych chtěl hrát a ještě k tomu nějáký build, který by mě bavil. Bylo to těžké, ale vybral jsem si Barbara Double Swing.

Obecné informace:
☻ Postava: Barbarian
☻ Build: Double Swing
☻ Úroveň: zatím 29
☻ Titul:

Pravidla k mojí hře:
Verze hry: 1.13c + plugY
Hardcore
!! untwinked !!
Opakované nájezdy povoleny
Esc zakázán za účelem zachránění se
/Players x: Povoleno
Naposledy upravil(a) Obter!vr dne 03.06.2013, 18:36 hod., celkem upraveno 2 x.
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: HC Sheldor

Příspěvek od ZOMB » 01.06.2013, 13:08 hod.

Hodně štěstí ;)

Snad to dotáhneš až na Guardiana ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sheldor

Příspěvek od Fraxinus » 01.06.2013, 13:12 hod.

Také hodně štěstí přeji. Ať tu uvidíme titul guardian. :)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Sheldor

Příspěvek od Obter!vr » 01.06.2013, 14:04 hod.

Fraxinus píše:Také hodně štěstí přeji. Ať tu uvidíme titul guardian. :)
Jó tak to by byl můj 1. :-D moje nej postava na HC zatím stojí na začátku 4. aktu hell :-)

Ale díky
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: HC Sheldor

Příspěvek od Bemik » 01.06.2013, 15:10 hod.

Držím palce, drž se u zdí ;)
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Sheldor

Příspěvek od Obter!vr » 01.06.2013, 18:19 hod.

Akt 1 - Normal

Stejně jako každý začátek, tak i zde jsem se musel hodně překecávat abych hrál, protože už mě ten 1. akt nebaví. Ale překecal jsem se a vydal se do divočiny. I na /pl 8 to šlo poměrně rychle a tak jsem byl docela spokojený. Vymlátil jsem jeskyni, zabil Blood Raven a společně s rogue Paige jsme se vydali na pouť jeskyní pro svitek, který byl zavěšen na stromě. "Děda" byl úspěšně zachráněn a my jsme si šli pro nějákou tu runu. I přes mnoho lukostřelců jsme se prokousali až ke countesse a po krátkém souboji jsem byl odměněn Tal runou. Zatím jsem nic nefotil protože nebylo co, ale v jailu jsem začal mít pocit, že si ta hra ze mě dělá srandu. Pitspawn Fouldog byl tak hodný a dal mi štít. A jen co jsem vlezl do 3. patra a prohlédával truhly, tak na mě vyskočil další. Takže super drop pro barbara, který využívá dvě zbraně :love: Na konci jailu jsem dokončil 18. level a mohl jsem investovat jeden skillpoint do Battle Cry a s ním šlo vše snadněji. Nic mi tedy již nebránilo jít na Andariel. Cestou jsem měl pocit, že hraji NM, protože na každém kroku nějáký bosspack, ale z dropu jsem ocenil jenom light elixíry života :twisted: Před samortnou Andariel jsem do sebe "kopnul" několik antidote potion abych navíšil odolnost proti jedu a vrnul jsem se na ni. Během několika okamžiků to vypadalo asi takhle. Drop jsem ani nefotil, protože jsem byl znechucen :OXO Vše jsem odnesl k Akaře a za malý obnos jsem jí to nechal.

Statistiky po 1. kole - zde + po jednom bodě v každém pokřiku, který mohu a 1 bod v increased stamina

PS: celkově jsem měl docela štěstí na drop magických předmětů, které jsem prodával za slušné ceny takže jsem měl docela velkou možnost hazardovat. Takže spokojenost :P
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Sheldor

Příspěvek od Obter!vr » 01.06.2013, 23:12 hod.

Akt 2 - Normal

Na nic jsem nečekal a hned jsem si šel vyměnit žoldáka :twisted: Takže od teď mi společnost dělá offenzivní Emílio. Obecně ve 2. aktu mi padlo tolik run, že to se mi dlouho nestalo. Dohromady tak 5x El, 4x Eld, 2x Tir, 4x Nef a jednou Eth. El a Tir jsem dropnul hned pod městem a tak jsem si stvořil svoje první rw Steel. Nicméně to nevyřešilo moje problémy s odolnostmi a tak jsem se musel mít na pozoru před scaraby a jim podobným bleskovým mrškám. Další cesta probíhala poklidně a na ty brouky jsem měl merce. Červům jsem sebral hůl, hadům jejich amulet a už jsem se těšil na pohoštění v paláci. Probil jsem se přes davy kostlivců a už jsem vybíral cestu, na které bude Summoner. Tu jsem tradičně trefil až na počtvrté >:roll: No nevadí. Hurá za Durielem. Prošel jsem 6/7 hrobek a jednou se na mě usmálo štěstí. Za těch 6% jsem byl rád. Když jsem vlezl k Durielovi, tak jsem si ho odlákal stranou, aby šel do mě a né do Emília a musim říct, že to byl dobrý krok. Každý jeho zásah (kromě toho stunu s knockbackem) jsem pomocí 6% z prstenu nasál zpět, takže jsem nepotřeboval ani jednu fullku a stačilo jen pár elixírů života. Ani jsem si nemyslel, že to půjde takhle snadno. A tady bych rád zavzpomínal na drop štítů v 1. aktu. Asi takhle. :ble: A pokračování příště, dnes jsem již nahrál poměrně dost :wave:

Trochu statistik 8-)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Sheldor

Příspěvek od Obter!vr » 03.06.2013, 19:02 hod.

Akt 3 - Normal

Po krátké přestávce jsem se opět pustil do nekonečného boje proti zlu. Tradičně bohatý akt na runy teď moc nepotěšil. Druhý akt byl o dost štědřejší, ale nevadí. Tak k ději: Když jsem se z pouště dostal až do posledního přístěvního města, které ještě nebylo zničeno, na nic jsem nečekal a vyrazil jsem na dlouhou cestu pralesem. Kromě Emília mě dělali společnost neustávající hordy až legie lidojedů, kteří byli opravdu otravní. Ze všeho nejdříve jsem zjistil, že prý potřebuji nějáké orgány a tak jsem si zašel pro očičko k pavoukům. Mrklo na mě a poslalo mě pro mozek. Před hladomornou na mě čekaly rukavice, které s tímto buildem nevyužiji. Ale snada těch minilidiček se cení! Mozek si usmyslel, že bez srdíčka moc nefunguje a tak jsme zase hledali. Musím říct, že to nebyla zbytečná cesta. Odolnosti, obrana a nějáké to poškození vždy potěší. No....tak jsem tak prolezl stokami, chrámy a dalšími "dírami" a v Travinciálu jsem našel ještě jeden prsten, ale ten skončil v truhle. Musím říct, že build, se kterým se můžu postavit mezi všechny členy rady, jsem dlouho nehrál. Ani s AD jsem nebyl ohrožen na životě a tak jsem se bez problémů a ještě s jedním zeleným štítem vydal na Mephista. Natvrdle jsem si myslel, že u Mephista bych mohl narazit na štěstí. A výsledek? .... řeklo uhni a šlo dál..... Tak to je konec mého putování po rozlehlém pralese a nyní hurá na Diabla.....To be continue

Tradice - už by to chtělo lepší dmg....
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sheldor

Příspěvek od Fraxinus » 03.06.2013, 19:29 hod.

Paráda :) Dmg pořeš pořádně roztočeným gamblem. :) Teď už je na to ale krapet pozdě, ideální je gamblovat na levlu 26-28 v druhém aktu. I tak, hodně štěstí ;) Na Diabla bacha, včera mě nejednou málem pěkně sejmul.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: HC Sheldor

Příspěvek od Drakesis » 07.06.2013, 19:59 hod.

Ve čtvrtém aktu s dají koupit u wendorů pěkně okouzlená kladiva (slušné ed). Pokud jsi zatím nedával mastery, tak je klidně zkus. Celkově doporučuji si bodíky na mastery šetřit do poslední chvíle, páč nikdy se nedá předpokládat, co kde zrovna padne.

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“