HC Zlatý Grál

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Fraxinus » 05.11.2016, 18:50 hod.

AKT 2 NIGHTMARE

Goreman
Tento char jsem celkem dost přebudoval. Odebral jsem mu Tancred věci a dal mu místo amuletu Angelic (tedy ohromný nárůst HP, +skill a něco k rezistům na fire) a na místo bot Rite of Passage. Také jsem mu dal ten manový rare prsten. Výsledkem bylo nižší MF, ale, jak se ukázalo později, vůbec nebylo na škodu, ba právě naopak. Na začátku byl tento char ale hodně křehký, stejně tak Fire Golem. Cestou k Radamentovi mě několikrát málem sundali, protože jsem si nedával pozor a zcela ignoroval fakta ohledně mých ne zrovna bíle označených rezistů. U Radamenta samotného jsem narazil na jev v Diablu mnou viděný snad poprvé: doprovázely ho dva bosspacky, a ne ledajaký. Dual Enchanted, mana burn, cursed a další. Nejhorší bylo, že jsem je zprvu jako samostatné bosspacky ani nedokázal identifikovat, ale fullkou jsem se zachránil, jakmile jsem si uvědomil, co to na mě nalítlo (fire golem i mercyně zemřeli opravdu rychle). No, setřel jsem pot z čela, došel tam znovu a tentokrát už s rozvahou udělal, co jsem musel. Konečně jsem pak měl vymaxovaný CE, takže od dalších levlů jsem se soustředil už jen na Golem Mastery, aby byl Fire Golem něco platnej, jakmile překročil HP tak 1500, už jsem se cítil bezpečně. Zklamal mě jenom drop (zatím), téměř nepadaly rare, a unikáty nebo sety taky žádné. Vše se ale změnilo, jakmile jsem vlezl do Tal Rashových hrobek, a to v míře naprosto nevídané. Už v první mě pozdravila z truhly krásná kásterská sekyrka Spellsteel (uvažuji, že ji poskytnu paladinovi - ten tu decrepifu určitě rád využije). Ve druhé na mě vybafl z vybuchujícího kostráka éterický Ali Baba tulwar, a ve třetí z bosspacku u truhly další Isenhart meč (sám Káá, jenž zde byl přítomen, nedal nic). Ale také zde padl 4dírný bill, a já do ní udělal Insight. A hra se setsakramentsky zrychlila. Pak dlouho nic, ale v předposlední hrobce padla Cathan's maska a z Duriela, jenž si všímal hlavně Fire Golema, brnění Hawkmail a štít Whitstan's Guard. Dokončeno na levlu 48.

Convictor
I tento char jsem musel hodně přebudovat, ale nejprve jsem musel sejmout Radamenta, aby byl aspoň ten levl 39. Upgradnul jsem ten Hawkmail a nasadil ho místo Sigonu, dále jsem použil schovanou čelenku s +pala skills, životy, MF atd. a také další Sanders rukavice, které dal právě Radament. A pak jsem nasadil tu Spellsteel. No, dostat se až k Radamentovi bylo dost o hubu, neboť i tato postava byla rovněž téměř bez rezistů. Už ve 2. patře byl u vchodu trojitý bosspack, okolo něhož se motat bylo velmi nebezpečné, navíc jsem si o ty kostráky dával šlupky okolo 60-70 sám sobě. 533 života bylo v tu chvíli hrozně málo. Ani boj s Radamentem nebyla procházka růžovou zahradou, naštěstí jsem díky redemption mohl odklízet mrtvoly. Pak venku to už bylo o mnoho lepší, tam mám velký prostor k manévrování. Z truhly padl ve Dry Hills Nightsmoke pásek a ve Far Oasis z šampiona skaraba, který mě také značně potrápil, další Blacktongue. Na okraji Lost City dal boss další kuši Leadcrow a boss skákavců další Vidala's boty. V paláci jsem ve třetím patře narazil na problém - tři bosspacky okolo Fireeye, z toho ten tlustoprd měl FE+LE. Musel jsem ho zaparkovat, protože kdykoliv jsem ho poslal do hit recovery, měl jsem to za cca 400 života. Výbuch bych v žádném případě nepřežil. Další dva byli rovněž FE, ale už to bylo cursed a tak, což bylo snesitelnější. No, bosspacky tam dali další Tancred's Crowbill a kuši Hellcast. Z toho boje na velmi malém prostoru jsem byl tak vynervovaný, že jsem to raději poprvé s postavou předčasně přerušil a pokračoval až druhý den. V Arcane Sanctuary i ve hrobkách mě opět strašil tentýž problém, a to duální elementární enhanced. V údolí s hrobkami padl ze skaraba další Nokozan Relic. Prošel jsem všechny hrobky, ale tam jsem narážel jen na samé problémy, což byl téměř každý boss. Furt jsem musel lítat do města pro lahvičky a pro merce, a to šíleně zdržovalo, stejně tak boj musel být velice opatrný, protože obouruční paladin toho moc nevydrží (přestože má už přes 700 života). Nejhorší ale byli FE+druhý E kombo u vampýrů nebo tlustoprdů, protože jejich výbuchy dávaly potencionálně smrtící škody. Druhá nejhorší věc byla, že dropy byly rovny nule. Dokonce ani runy nepadaly. Až teprve prvá Tal Rashova hrobka dala Tearhaunch boty, které paladin s radostí nasadil, i když se připravil o lightning rezisty. Samotný boj s Durielem byl mlátit a chlastat. A drop? Konečně vůbec nějaká radost, a jaká za tohle martyrium. Padly z něj Hsarus botky a Isnhart meč a hlavně Raven Frost! :twisted: Díky němu budu moci sundat na další akt Hawkmail a obléct mnohem lepší brnění, a třeba se hra za tohoto paladina, který bude ze všech sedmi asi nejobtížnější, o něco zpříjemní. Dokončeno na levlu 47.

Pasivanka
Naopak tento build jsem nepřebudovával vůbec, až na výměnu jednoho rare prstenu za crafted (hlavně lepší att. rating a životy a fire rezisty). Mercyně dostala novější Edge do siege bowu, který jsem našel v jedné z Tal Rashových hrobek až skoro v závěru hraní. Jinak zůstalo vše při starém. Velkým nebezpečím se ukázal být Holy Freeze Radament, který mě málem rozmáznul. Dále jsem měl srdce v krku po střetu s bosspackem dual enchanted skarabů, kdy životy lítaly nahoru dolů nehledě na rezisty. Jinak hra byla o mnoho rychlejší než za předchozí postavu, i díky Valkyríji, kterou se mi povedlo jednou vygenerovat s velmi vysokým dmg (zabíjela kolikrát i jen na 1 ránu, pradávný Kaa by mohl vyprávět) a k tomu s amplifou. Ta posloužila i na Duriela, který se díky Thorns o Valkyríju doslova sám rozmlátil za méně než minutu (a mohl to zvládnout klidně rychleji, kdyby neměla téměř vymaxoaná Valkyríja tak vysoké defense). Co se týče dropů, tak jsem sehnal pár slušných rezistových charmů, jinak to byl celý akt bída s nouzí. Nepadl ani jeden set, ani unikát, přestože jsem měl MF 42%. Zklamal i drop u Duriela, který dal jen samé rare věci, a všechny naprosto k ničemu i pro postavy, které by je jinak využily rády, mít tak mnohem lepší vlastnosti. I během postupu aktem jsem téměř neviděl ani rare předměty. Bylo to naprosté zklamání; doufal jsem aspoň v jednu věc v Tal Rashových hrobkách a taky nic). Dokončeno na levlu 48.

Firaga
Sorcce jsem dal jako pásek místo Infernalu Nightsmoke kvůli rezistům a mana returned. Abych vylepšil její MF skóre, dal jsem jí amuletové a botové Tancred kombo. A mercovi jsem složil krásného Spirita, aby to lépe odsýpalo. Jaký byl průběh? V pohodě po celý akt. Fire immune kostěné mágy u Radamenta pořešil z mé strany Static Field a zbytek zvládl cold iron wolf merc na jednu ránu. Jedinou horkou chvilku jsem zažil v Maggot Lairu, kde jsem nerozvážně použil teleport naslepo a portnul jsem se přímo do bosspacku skarabů CE+Cursed... ve vteřině životy sletěly ze skoro 500 na jen asi 50. Zásoba rejuvek naštěstí stačila, ale merc to měl v ani ne vteřině za sebou. Jinak se nic mimořádného nedělo. Akorát jsem měl trochu potíž s Durielem. Ten oheň na něj nepůsobil tak silně jak jsem doufal. No, každopádně je tohle zatím rychlostní rekordmanka. Z dropů, kterých bylo díky 155 MF hafo, ač jsem většinou sehnal předměty, co už sedmice statečných má: V Sewers z jednoho kostráka Sigon's helma (první ze tří). Pak v Rocky Waste z nějakého skaraba další String of Ears (11% redukce, MDR 10), ve Stony Tomb dal bossák druhou Berserker Hatchet, opodál ve druhém patře jiný boss mumií v místě, kde je asi 8 sarkofágů, Angelic brnění a jeden ze sarkofágů Manald Heal prsten. Zavítal jsem i do hrobky, kde bývá Horadrická kostka. Jeden kostrák mi tam dal další Sanders rukavice. V oáze dal brouk Beetleburst Isenhart helmu a v tunelech padlo Isenhart brnění. Od té doby nepadalo dlouho nic. Až v Arcane Sanctuary nějaký minion dal další Sigon's helmu. V Tal Rashových hrobkách jsem byl poněkud zklamaný, až na poslední dvě. Předposlední mě obdarovala díky tomu, že jsem se nevykašlal na sarkofág, Goldskin brněním. A v pravé se to zase roztočilo. Dva bossáci dali už třetí Sigon's helmu a Stormeye scepter. Jiný bosspack v téže hrobce dal Woestave a sám Duriel mi zkompletoval Hsarus páskem tento set. Dokončeno na levlu 48.

Hajnej
Tady jsem neměnil prakticky nic, jenom merce, aby měl Might, a upgradnul jsem mu unikátní píku i brnění na exceptional verze. Prostě jsem vyčaroval zvířata a šel to kosit Skystrikem. S jen 300 životy jsem musel být opatrný při každém střetu se střelci, neboť cyklón není všelék. Dost mě vyděsilo, když merc ukvrdlal nějakého bosse, aniž bych mu zkontroloval staty, a sežehla mě náhle ledová nova. Cyklón ji sice celou požral a pak jsem přišel jen o asi 50 života, ale i tak mi zatrnulo. Opatnosti nebylo nazbyt ani při dual enchanted bosspacích. Ačkoliv jsem měl MF 61, našel jsem jenom dva nálezy. V Ancient Tunelech exceptional macátko Fleshrender (díky kterému člověk trochu zalituje, že nejel psa nebo medvěda) a Cathan's Seal prsten. Jinak nic, třebaže jsem projel jako vždy i všechny Tal Rashovy hrobky, kde zvířata a merc se starali o kostry a já o unravelery. Duriela jsem zpacifikoval medvědem, ale i tak mi připadalo, že se bitva dost táhla. Dokončeno na levlu 47.

Berserker
Barbarovi jsem nahodil druhou Berserker sekyrku a šel jsem na věc. A šlo hned do tuhého, neboť mě cestou k Radamentovi hned několikrát málem odkráglovali. Naštěstí za mě merc mnohokrát položil život. Sám Radament mě kritnul a dal mi ten nechutně velkej jedovej útok, kdy mi zmizelo přes 100 života za sekundu. No, venku z města to bylo už lepší, ale i tak jsem si musel dávat pozor. Sice jsem měl po nařvání 600-700 života a merc skoro 1000, ale i tak cursed, extra strong a další chuťovky bolely. Strašný byl také fakt, že jsem měl jen zhruba 55% šanci na zásah, postupem času se to pak ke konci zlepšilo na skoro 80 %, ale to bylo tím, že jsem byl zřejmě dost podlevlovanej, neboť attack rating kolem 1500 není zas až tak málo. V Tal Rashových hrobkách jsem ale narazil na pořádný zádrhel. V jedné místnosti dva bosspacky unravelerů, doprovázené pakem unravelerů šampionů. Cursed samozřejmě nechybělo...roztahat a kvrdlat tak 15 minut toto. A 15x jít oživit merce. No, pak bitva s Durielem trvala také víc než 10 minut (zde zase jen 60% šance na zásah Duriho a dmg cca 80-320 také není nic moc). Šel jen po mně, dobytek, ale aspoň jsem nemusel merce chodit oživovat a jen dvakrát jsem šel pro lahvičky. A dropy? Boss skákavce dal v Dry Hills další Sander's rukavice. V jedné falešné Tal Rashově hrobce boss tlustoprdů Civerbs žezlo, pak v jiné falešné hrobce padlo z nějakého kostráka další brnění Hawkmail. Putovalo to na merce, upgradnuté na exceptional verzi. Dosud, když byl zmražený, tak to bylo jako bych ho neměl vůbec. Od teď to byla jiná písnička. A Duriel dal Sanders hůlku. Dokončeno na levlu 46.

Sentinelka
Za tento char bylo hraní ze všech nejjednodušší. Nasadil jsem ten Hsarus pásek, abych měl kompletní set, pak koupil might merce, kterému jsem dal Woestave a věci s celkem +120 life, a šel na to. Někde to trochu drhlo kvůli vysokým hápéčkům nebo odolnostech (a jedné imunitě to physical), jinak to šlo jako na drátku. Nedostal jsem se ani jednou do ohrožení života. Přestal jsem maxovat blade shield a rozhodl jsem se něco udělat s Shadow Masteryní, jelikož na levlu 3 byla každou chvíli mrtvá. Také jsem vyměnil zbraň, nasadil jsem Greater Talon, co byl +/- stejně silný jako dosavadní zbraň, ale měla dvě díry, kam jsem napral jewel a Ith runu, abych vylepšil DMG. A Duriel? Ten chcípl (když nepočítám Firagu a její static field, takže konvenčními metodami) ze všech nejrychleji, ani ne za minutu. Ty čepele byly ostré jako břitva a ten Might od merce jim fakt hodně pomáhá. Normálním útokem mám i tak DMG kolem 500, a čepele cca 300 a Blade Shield tak 250. To už něco s nepřítelem udělá. Co se týče dropů, dlouho nebylo nic, ale pak se to rozjelo, třebaže mám MF jen kolem 40. V harému dal jeden čtyřrukej helmu Howltusk a Summoner žezlo Rustlehandle. Pak v Tal Rashových hrobkách jsem od jednoho šampiona dostal Sigon's botky a od jednoho bosse opodál tamtéž ještě jedny. Pochlapil se i pradávný Kááčko, jenž byl tak laskav a obdaroval mě Aldur's Rhythm palcátem. V jiné hrobce padly z tlustoprda další Sanders rukavice a sám Duriel dal dva unikáty. Další Serpent Lord hůl a mercovi jsem dal Duskdeep helmu. Aby měl nějakou DMG redukci jako Hajného merc, ta pomáhá. Dokončeno na levlu 46.

SHRNUTÍ:
Pořadí pro 2. akt jsem určoval dle metodiky, že 1. jel ten, kdo ještě nejel první, druhý ten, kdo ještě nejel druhý, atd...

Nálezy:
Blacktongue 2x, Blood Crescent, Bloodfist 2x, Bloodrise, Bloodthief, Darkglow, Duskdeep, Felloak, Gleamscythe, Goldskin, Goreshovel 2x, Griswold's Edge, Hawkmail 2x, Hellcast, Hellclap, Hellplague, Howltusk, Ichorsting, Ironstone, Lance of Yaggai, Leadcrow 2x, Maelstrom, Nightsmoke, Pelta Lunata, Rakescar 2x, Raven Claw, Rusthandle, Serpent Lord 2x, Snakecord, Sparking Mail 2x, Steelclash, Stormeye, Stoutnail 2x, Swordback Hold, Tearhaunch, The Diggler, The General's Tan Do Li Ga, The Tannr Gorerod, Venom Ward 2x, Woestave

Blade of Ali Baba, Coldkill, Fleshrender, Skystrike, Spellsteel, String of Ears 2x

Manald Heal 2x, Nagelring, Nokozan Relic 2x, Raven Frost
- Unikáty 63x (21x 2. akt)

Angelic Wings, Angelic Halo, Angelic Mantle 2x, Angelic Sickle - Arcanna's Flesh, Arcanna's Head, Arcanna's Deathwand - Arctic Binding 3x - Berserker's Hatchet 2x, Berserker's Hauberk 2x - Cathan's Seal 2x, Cathan's Visage, Cathan's Mesh 3x - Civerb's Cudgel 2x - Cleglaw's Pincers, Cleglaw's Claw 2x, Cleglaw's Tooth 2x - Hsarus' Iron Stay, Hsarus' Iron Fist, Hsarus' Iron Heel 4x - Infernal Sign 3x - Isenhart's Horns 4x, Isenhart's Case 2x, Isenhart's Lightbrand 6x - Milabrega's Diadem, Milabrega's Rod 2x, Milabrega's Orb 3x - Sigon's Sabot 2x, Sigon's Shelter, Sigon's Visor 4x, Sigon's Gage 3x - Tancred's Weird, Tancred's Hobnails 2x, Tancred's Crowbill 2x - Vidala's Ambush, Vidala's Fetlock 2x

Aldur's Rhythm - Whitstan's Guard - Sander's Superstition, Sander's Taboo 6x - Trang-Oul's Claws - Rite of Passage 2x
- Sety 85x (25x 2. akt)

El 28x, Eld 10x, Tir 27x, Nef 16x, Eth 23x, Ith 14x, Tal 35x, Ral 27x, Ort 22x, Thul 16x, Amn 19x, Sol 8x, Shael 7x, Dol 9x, Hel 3x, Jo 1x, Lum 1x, Ko 0x, Fal 1x - Runy 267x (52x 2. akt)

Ancients' Pledge, Edge 2x, Insight, Leaf, Lore 2x, Malice 2x, Spirit 2x, Stealth 2x - Runová slova 13x (4x 2. akt)
Naposledy upravil(a) Fraxinus dne 24.11.2016, 14:09 hod., celkem upraveno 9 x.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.11.2016, 18:58 hod.

Dobrá práce. Ať se daří s dalším charem ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Fraxinus » 24.11.2016, 16:14 hod.

AKT 3 NIGHTMARE

Sentinelka
Nyní pojedu postavy v přesně opačném pořadí než v minulém aktu. Díky kontinuitě jsem ani neprohledával truhlu a šel ihned na věc. Postupem času sílila Shadow Masterka takovým způsobem, že utankovala prakticky cokoliv, tudíž byl tento akt lážo plážo. Navíc jsem našel éterický rare hand scythe se samoopravou a +2 to Venom, což dalo celkem o víc než 100 DMG navíc a bylo to vážně hodně znát. Z dropů: Oproti minulému aktu skoro nic. Hned první boss, co dal i Jade Figurine, dal také Civerb's štít, a jeden z koncilů minionů u Maffera dal další Berserkerovo brnění. Helmu byste neměli? A Mephisto? Odkrágloval na dvě rány merce, tak jsem ho usmažil sám s masterkou za asi 2 minuty. A nedal nic, zmetek jeden. Dokončeno na levlu 50.

Berserker
Ani Berserkerovi jsem výbavu neobměňoval. Konečně jsem mu vymaxoval axe mastery, a když dá kritický úder, je to sakra znát. Zde mají potvory naštěstí méně života než ve 2. aktu (nebo méně fyzické odolnosti), takže byl postup celkem taky svižný. Zažil jsem však pár pořádně horkých chvil. Dollsky - netřeba komentáře. Sarina měla cursed, maximální možný počet minionů a bosspack silně jedovatých +CE pavouků a samozřejmě se jí podařilo mě obklíčit, chvílema to bylo těsné, ale fullky naštěstí stačily, abych byl schopen se z obležení probít. A obzvlášť náročné to bylo v Durance u Maffera, který měl konvu a z dálky ho také jistil pořádně nechutný bosspack upírů. Zde jsem to musel roztahat, avšak merc se poroučel při prvním střetu s těmito dvěma za nanosekundu. Mephista jsem zase ukvrdlal. A dropy? V Arachnid Lair jsem získal z jednoho pavoučího kokonu Angelic prsten, ve stokách pod Frayer Jungle od jednoho miniona doktora Goldwrap pásek a Mephisto mě obdaroval druhou Skystrike. Celkem podivvuhodné, že s nula MF jsem měl lepší dropy než s předchozí postavou. Dokončeno na levlu 49.

Hajnej
Ani Hajnej neměnil nic, co měl na sobě, kromě výměny Skystriku, ten čerstvý od Berserkra měl o něco lepší DMG. Cesta šla s prstem v nose, ale vzhledem k faktu, že má jen 330 života a rezisty mezi 20 a 30 a cyklón absorbuje jen 100 škod, musel jsem si dávat pozor na hlavně Cold Enchanted, neboť Fire i Lightning se mi ani jednou nedostali na dostřel jejich projevům. Cold Nova mi sundá cyklóna a ubere už tak 100-150 života. Narazil jsem na jednoho dual enchanted bosse, kterému jsem od novy utekl o vlásek, jinak by byl Hajnej asi mrtvej. Pěkná byla i bezbludičková procházka Great Marší. A na Mephista jsem vůbec nepotřeboval medvěda, vlkové a merc s už hodně vysokým DMG ho spolu s vlky a mými šípy rozkuchal rychle. Co se týče dropů, tak Cleglaws meč mi byl darován frajerem, co měl Gidbinn, a Mephisto dal dva sety, Arcanny hůl a Cathans masku. Takže jsem nezískal vůbec nic nového. Dokončeno na levlu 51.

Firaga
Sorcka vyměnila pouze prsten, kdy nasadila rare s rezisty a faster cast rate, a pásek, kde Nightsmoke nahradila Goldwrapem, čímž se MF zvedlo až na 180. A že by to k něčemu bylo, se moc říct nedá, ačkoliv něco teda našla. Postup byl ze všech nejrychlejší a navštívil jsem díky vysokému MF i místa, kam bych jinak vůbec nešel. A málem jsem tam i chcípnul, když ve Swampy Pit na mě z off-screenu zaútočil balík šampiónů bludiček!! Z jejich soustředěné palby mi zbylo jestli 10 života, tak to bylo moc! Další horká chvilka byla u Koncilů, ale zde si za to mohu trochu sám. Jeden z těch kašparů měl Fire Enchanted, a protože idiot merc se musel postavit tak, že na něj neviděl, musel jsem použít port...v momentě, kdy tomu kašparovi zbýval milimetr života a utíkal pryč ode mě v úhlu, kdy ho moje ohnivé střely míjely. Jenže ten kašpar se v ten moment otočil a naběhl velmi rychle až ke mně. Taky jsem byl po následné FEové explozi skoro bez životů... totéž se stalo i dole u Mepha, kde byl jeden z koncilů též FE. A ve dvou případech mi bouchly pod nohama s málem fatálními důsledky i dollsky ve 2. patře. Měl jsem fakt ze zádele kliku teď. A z dropů: z jednoho pralesního flusače Cleglaw štít, z bosse ve Spider Forest Isenhart štít, čímž jsem zkompletoval tento set. V pavoučí díře jeden další boss u pavouka Szarka plamenomeťáka Vidaly brnění, pak až v Sewers pod Kurastem Frostburn, od Koncilů v Travincalu další Tancred amulet a Mephisto moc potěšil. Dal mi přímo pro tuto postavu to nejlepší, co mohl: Magefisty. :love: Nasazuji, i kldyž je to hodně na úkor rezistů. Dokončeno na levlu 52.

Pasivanka
A máme tu překvapivého rychlostního vítěze (nepředpokládám, že budou ti dva další rychlejší) tohoto aktu. A také největšího bídníka, co se dropů týče (a rovněž nepředpokládám, že ti dva další na tom budou hůř). Padl akorát tak Angelic prsten v bazaru Kurastu z jedné truhly. Jinak postup byl nadmíru rychlý. Pasivanka dostala do rukou nové stiletto s až 200% enhanced damage a jednou, zatím prázdnou dírou. A pověsil jsem na ní všechny 4 součástky Sigonu, což zvedlo MF na 99 %, ale jak už jsem zmiňoval dříve, bylo z toho kulový. A to i u Mephista, který zásluhou extra silné Valkyríje (level 24, a snad měla cruel elitní píku) chcípl za asi 30 sekund. Valkyríja se povedla tak, že čehokoliv se dotkla, to padalo na jednu ránu, kromě bossů a minionů upírů. Dokonce i koncilové umírali tak rychle, až jsem se divil (Maffera sundala na jednu ránu, a to jsem se ho tak bál :lol: ) No, uvidíme dále. Dokončeno na levlu 50.

Convictor
Zde jsem byl nucen sáhnout k několika drobným úpravám vzhledem k tomu, jaké peklo to bylo ve 2. aktu. Dal jsem mu brnění Goldskin, ten druhý pásek String of Ears, vyměnil pár charmů a hned to jelo. Sice jsem musel být furt opatrný, ale už to nebylo takové trápení. Přesto jsem se nevyhnul čstějším návštěvám do města pro lahvičky nebo merce. Ovšem merc odvedl velmi slušnou práci u Szarka, který byl cursed, FE, extra strong, a nemohl jsem sitak dovolit mu dát poslední ránu. Ve Frayer Jungle byl problém víc ne v tom, že by tam byl někdo silný, ale že jich tam bylo prostě šíleně hodně. A koncilové v Travincalu? Jeden z nich byl FE+LE, tomu jsem dal šlupku, poslal ho do hit recovery a 3/4 života v čoudu. I zde musím pochválit lightning merce, bez jeho přispění by zisk Khalimova řemdichu byl sebevražednou misí. Další peklo nastalo ve 3. patře durance, ani ne kvůli koncilům, jako spíš bosspacků upírů. To kolikrát vypadalo tak, že jsem zabil jednoho miniona, tp pro lahvičky a merce a proces opakovat. A Mephisto zmetek jeden dával šlupky jak blázen, to zaprvé, a za druhé drop nula! :OXO Už zase. :ble: Jediné dropy, co byly: Tancreds Crowbill z jednoho bosse v 2. patře Flayer dungeon a Rogue's Bow luk z toho havrana hlídajícího vchod do druhého patra Sewers. Dokončeno na levlu 52.

Goreman
Zde proběhlo vše beze změny, co se předmětů týče, kromě nasazení druhého Angelic prstenu. A samotný akt proběhl velice rychle, téměř jsem nenarazil na problém, Fire Golem je už celkem super tank. Stačilo nahnat shluk fetišů či jiné havěti na golema, pak amplifa, pak přijít blíž, sundat insightem jednoho z nich a přepnout na corpse explosion a bum, prásk! Opatrný jsem musel být u upírů, přeci jen rezisty nemá Goreman moc vysoké. Lightning a poison dokonce záporné, takže jsem měl jisté obavy z Mephista, avšak přesvědčil jsem se, že byly naprosto zbytečné. Roguně jsem dal do rukou Edge, Mephisto asi 15x udeřil golema a měl to za sebou. Z dropů: v Sewers z jedné hromady smetí padla další Coldkill sekyrka. Pak v Duranci další Isenhart brnění a z Mephista další Cleglaw meč. Dokončeno na levlu 52.

SHRNUTÍ:
Na to, jaký mají mnohé postavy MF, byl tento akt pro mě velké zklamání. Jediná užitečná věc, kterou mám, jsou snad jen ty Magefisty. Jinak převažovaly věci, které již mám. A Mephisto? Lakomec to je, nedal vůbec nic...

Nálezy:
Blacktongue 2x, Blood Crescent, Bloodfist 2x, Bloodrise, Bloodthief, Darkglow, Duskdeep, Felloak, Frostburn, Gleamscythe, Goldskin, Goldwrap, Goreshovel 2x, Griswold's Edge, Hawkmail 2x, Hellcast, Hellclap, Hellplague, Howltusk, Ichorsting, Ironstone, Lance of Yaggai, Leadcrow 2x, Maelstrom, Magefist, Nightsmoke, Pelta Lunata, Rakescar 2x, Raven Claw, Rogue's Bow, Rusthandle, Serpent Lord 2x, Snakecord, Sparking Mail 2x, Steelclash, Stormeye, Stoutnail 2x, Swordback Hold, Tearhaunch, The Diggler, The General's Tan Do Li Ga, The Tannr Gorerod, Venom Ward 2x, Woestave

Blade of Ali Baba, Coldkill 2x, Fleshrender, Skystrike 2x, Spellsteel, String of Ears 2x

Manald Heal 2x, Nagelring, Nokozan Relic 2x, Raven Frost
- Unikáty 69x (6x 3. akt)

Angelic Wings, Angelic Halo 3x, Angelic Mantle 2x, Angelic Sickle - Arcanna's Flesh, Arcanna's Head, Arcanna's Deathwand 2x - Arctic Binding 3x - Berserker's Hatchet 2x, Berserker's Hauberk 3x - Cathan's Seal 2x, Cathan's Visage 2x, Cathan's Mesh 3x - Civerb's Cudgel 2x, Civerb's Ward - Cleglaw's Pincers, Cleglaw's Claw 3x, Cleglaw's Tooth 4x - Hsarus' Iron Stay, Hsarus' Iron Fist, Hsarus' Iron Heel 4x - Infernal Sign 3x - Isenhart's Horns 4x, Isenhart's Case 3x, Isenhart's Parry, Isenhart's Lightbrand 6x - Milabrega's Diadem, Milabrega's Rod 2x, Milabrega's Orb 3x - Sigon's Sabot 2x, Sigon's Shelter, Sigon's Visor 4x, Sigon's Gage 3x - Tancred's Weird 2x, Tancred's Hobnails 2x, Tancred's Crowbill 3x - Vidala's Ambush 2x, Vidala's Fetlock 2x

Aldur's Rhythm - Whitstan's Guard - Sander's Superstition, Sander's Taboo 6x - Trang-Oul's Claws - Rite of Passage 2x
- Sety 99x (14x 3. akt)

El 29x, Eld 12x, Tir 33x, Nef 17x, Eth 24x, Ith 15x, Tal 37x, Ral 29x, Ort 25x, Thul 16x, Amn 22x, Sol 12x, Shael 8x, Dol 10x, Hel 6x, Jo 2x, Lum 1x, Ko 1x, Fal 1x - Runy 300x (33x 3. akt)

Ancients' Pledge, Edge 2x, Insight, Leaf, Lore 2x, Malice 2x, Spirit 2x, Stealth 2x - Runová slova 13x (0x 3. akt)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AKT 4 NIGHTMARE

Pasivanka
Tento akt jsem seřadil postavy podle toho, jak rychlé byly v předchozím aktu. Pasivanka měla čas 1:33h. Průběh víceméně vystihoval předešlý akt. Valkyríja vše dávala s prstem v nose a já dýkou také. Horké chvilky přišly jen v momentě, kdy jsem byl neopatrný. Nejhorší případ nastal u pečetě, která odemyká Lorda de Seise. Tam jsem se hloupě nechal obklíčit nemrtvými rytíři, od Oblivion knighta dostal nad hlavu decrepify, a mně nezbývalo než se modlit, abych z toho vysekal dřív, než mi dojdou fialové lahvičky. Thorns od mercyně hodně pomohla. A Diablo? Chcíli šel po Valkyríji, ale jakmile jsem vyčaroval novou (to měl dole tak třetinu života), šel až po zbytek souboje jen po mně. Jednou mě dokonce smažil uvězněného v bone prisonu. Přesto padl a já od něj získal další Rite of Pasage a také ethereální Bonesnap. Hellforge hodila Jo runu. Dokončeno na levlu 53.

Firaga
Druhá nejrychlejší byla s časem 1:54h Firaga. I zde byla poměrně rychlá, ale život jí ztrpčovala monstra s vysokou rezistencí na oheň, a též rytíři smrti imunní na oheň. Těmi se zejména plains of despair jen hemžilo, mnohé bosspacky proto raději jen proportila. Ale těsně po vstupu do Chaos Sanctuary se vše vylepšilo, neboť si konečně odemkla sekundární skill, a to Frozen Orb. S ním (třebaže spolu s rare hůlkou s +2 soso skills) na tak nízkém levlu a bez cold mastery to tady už šlo, ačkoliv se člověk musel obrnit trpělivostí. Na neimunní se Frozen orb osvědčil jako zpomalovák, a zbytek dodělala Fire Boltem. Každopádně tato sosa bude potřebovat ještě hodně +skillů, neboť se s +skill šrajnou zvedlo DMG Fire Boltu o víc než čtvrtinu!! A Diabla jsem usmažil sám, merc byl zbytečnej, navíc rychle zemřel. 10x static field a zbytek dofireboltovat. Hotovo do minuty. Co se týče dropů, tak v River of Flame padl z nemrtvého rytíře Wilhelm's Pride pásek. A z Diabla padly hned tři věci: Už třetí Blacktongue, třetí Coldkill a první Irathy helma. Hellforge dala Ko. Dokončeno na levlu 54.

Goreman
Třetí nejrychlejší běžec Kurastem byl nekromancer s časem 1:56h. Pro něj byl akt 4 lážo plážo, vůbec nic ho zde nepřekvapilo. CE for the win. Diablo se zase rozkuchal sám o otrněného fire golema, když jsem mercyni dal na chvíli edge. Jediná trochu horká chvilka byla u Infectora, protože v nejnevhodnější okamžik chcípl golem. Co se týče dropů: bossák v City of the Damned dal Humongous sekyru, Lord de Seis další Cleglaw meč a Diablo daroval exceptionální macátko Earthshaker. Hellforge dala Dol runu. Dokončeno na levlu 54.

Hajnej
Čtvrtý nejrychlejší byl s časem 2:09 druid. Hned na začátku jsem se rozhodl ke změně a ze získaných materiálů mu složil slušivou Harmony do Large Siege Bow. Škody tak byly zdvojnásobeny. Hra šla podobně rychle jako u předešlých. Z jednoho bosse v Chaos Sanctuary vypadlo Pierre Tombale Couant polearma, kterou jsem dal mercovi. Pak ale nastal problém, a to Diablo. Ten zmetek totiž zcela ignoroval merce i vyvolaná zvířata spolu s Valkyríjou (5. levl), a šel jen po mně. Cokoliv dost bolelo, protože mám jen něco přes 340 života a cyklón pohltí tak 140. Ve městě jsem na sebe aspoň naházel odložené life charmy, co mi to zvedly aspoň na těch skoro 400, život byl o něco málo snesitelnější. Bitka tak trvala dost dlouho, protože jsem téměř nemohl útočit, jak mě furt naháněl red lightning hosem, výpady, firestormy. No, nakonec mi dal jen další Arcanna hůl. Hellforge dala Ko runu. Dokončeno na levlu 54. Jinak, wolverine domaxován.

Sentinelka
Další na řadě byla s časem 2:10h assassinka. A ta se ukázala být ze všech nejrychlejší, zatím. Letící čepele to krájely jedna radost, jediný zdržoval akorát merc, který občas chcípal. Trochu vítr jsem měl z Infectora, ale nakonec moc nezlobil. Daleko horší pořízení bylo s Lordem de Seis, který merce sfoukl jak svíčku. A z Diabla jsem si mohl dělat srandu, jakmile jsem mu zalezl pod břicho, teda pokud zrovna nevyčaroval Firestorm. Dropy byly následující: Z Izuala luk Wizendraw a z Diabla další Arcanny čapka, další Venom Ward a macátko Moonfall. Hellforge dala Fal runu. Dokončeno na levlu 52.

Berserker
Druhý největší šnek je barbar s časem 2:22. Opakující se problém s attack ratingem se ukázal být problémem i zde. Barbarskému žoldákovi jsem kvůli minimálnímu MF (5 %) nasadil Ali Babu, uvidíme, co s tím vykouzlí. Nejdůležitější bylo nenechat se obklíčit a už vůbec ne zmrazit v boji s více než 3 nepřáteli, více kvůli častému missování než kvůli zpomalení. Chtělo by to najít další Angelic amulet, ale nevyšlo to, bohužel. Horko bylo u Infectora i u Lorda de Seise, neboť první jmenovaný měl konvu!! Málem mě sfoukl jak svíčku. A druhý jmenovaný zase extra strong, fanu a házel kletby jak na běžícím pásu, a jeho miniony zneškodnit na dálku moc nešlo. Cestou ke třetímu vandrákovi mi padlo další Rusthandle žezlo. Bohužel to byl drop jediný. Ale nalezl jsem také krásný rare macátko z Diabla s +2 k warcries. Mazalo to okamžitě na switch místo polearmy s +1. Bitva s Diablem byla pohoda, jenom jsem musel jednou zhalapat po dechu, když mi pod nohy dal firestorm a životy letěly pod 100, navíc jsem uhnul pryč z jeho podbřišku a další do mě začal pálit red lightning hose. Ale tohle se stalo jen jednou, naštěstí. Ostatní dropy krom toho macátka nestojí za komentář. Hellforge dala runu Jo. Dokončeno na levlu 52.

Convictor
Ze všech nejpomalejší byl paladin s časem 2:33h. čekal jsem peklo, ale šlo to celkem v pohodě, jenom jsem si musel dávat pozor na to, abych nebyl obklíčený, v čemž mě trápily hlavně rodičky mláďat, které se vygenerovaly úplně všude, kde mohly bejt. Na switch jsem mu dal ten Bonesnap, co našla Pasivanka, jako řešení na Izuala a hlavně na Diabla, protože ta jeho crushing blow je pecka, škoda že je éterický, zvažoval jsem apgrejd na exceptional verzi. Jenže i tak dával Bonesnap damage mně samému příliš velký, takže by exceptional byla mnohem nebezpečnější vůči mně než vůči monstrům. Největší nebezpečí bylo tradičně u Infektora, na kterého jsem bonesnapu musel vytáhnout taky, ale zde kvůli fire rezistům. Diabla jsem uplácal tak, že jsem ze Spellsteelu na něj dal decrepifu, pak jsem počkal, až zakouzlí, rozeběhne se nebo cokoliv, přiběhl k němu a prásk a pryč od něj, rány sobě jsem dával takové, že jsem měl skoro 300 života dolů, když v ten samý moment Diablo trefil mě, bylo to ještě víc. Boj pod břichem proto nepřicházel v úvahu. Po bitvě nedal nic, parchant. Jinak v City of the Damned padly éterické Deathbit vrhací nože. Hellforge dala Fal runu. Dokončeno na levlu 54.

SHRNUTÍ:
Jedna zajímavost. U Izuala se mi ani jednou nevygenerovaly bludičky. Ale předpokládám, že na hellu si s nimi užiju svoje...

Nálezy:
Blacktongue 3x, Blood Crescent, Bloodfist 2x, Bloodrise, Bloodthief, Bonesnap, Darkglow, Duskdeep, Felloak, Frostburn, Gleamscythe, Goldskin, Goldwrap, Goreshovel 2x, Griswold's Edge, Hawkmail 2x, Hellcast, Hellclap, Hellplague, Howltusk, Humongous, Ichorsting, Ironstone, Lance of Yaggai, Leadcrow 2x, Maelstrom, Magefist, Nightsmoke, Pelta Lunata, Rakescar 2x, Raven Claw, Rogue's Bow, Rusthandle 2x, Serpent Lord 2x, Snakecord, Sparking Mail 2x, Steelclash, Stormeye, Stoutnail 2x, Swordback Hold, Tearhaunch, The Diggler, The General's Tan Do Li Ga, The Tannr Gorerod, Venom Ward 3x, Wizendraw, Woestave

Blade of Ali Baba, Coldkill 3x, Deathbit, Earthshaker, Fleshrender, Moonfall, Pierre Tombale Couant, Skystrike 2x, Spellsteel, String of Ears 2x

Manald Heal 2x, Nagelring, Nokozan Relic 2x, Raven Frost
- Unikáty 80x (11x 4. akt)

Angelic Wings, Angelic Halo 3x, Angelic Mantle 2x, Angelic Sickle - Arcanna's Flesh, Arcanna's Head 2x, Arcanna's Deathwand 3x - Arctic Binding 3x - Berserker's Hatchet 2x, Berserker's Hauberk 3x - Cathan's Seal 2x, Cathan's Visage 2x, Cathan's Mesh 3x - Civerb's Cudgel 2x, Civerb's Ward - Cleglaw's Pincers, Cleglaw's Claw 3x, Cleglaw's Tooth 5x - Hsarus' Iron Stay, Hsarus' Iron Fist, Hsarus' Iron Heel 4x - Infernal Sign 3x - Iratha's Coil - Isenhart's Horns 4x, Isenhart's Case 3x, Isenhart's Parry, Isenhart's Lightbrand 6x - Milabrega's Diadem, Milabrega's Rod 2x, Milabrega's Orb 3x - Sigon's Sabot 2x, Sigon's Shelter, Sigon's Visor 4x, Sigon's Gage 3x - Tancred's Weird 2x, Tancred's Hobnails 2x, Tancred's Crowbill 3x - Vidala's Ambush 2x, Vidala's Fetlock 2x

Aldur's Rhythm - Whitstan's Guard, Wilhelm's Pride - Sander's Superstition, Sander's Taboo 6x - Trang-Oul's Claws - Rite of Passage 3x
- Sety 105x (6x 4. akt)

El 29x, Eld 12x, Tir 33x, Nef 18x, Eth 26x, Ith 15x, Tal 38x, Ral 31x, Ort 25x, Thul 17x, Amn 23x, Sol 14x, Shael 8x, Dol 13x, Hel 7x, Jo 4x, Lum 1x, Ko 3x, Fal 3x - Runy 317x (17x 4. akt)

Ancients' Pledge, Edge 2x, Harmony, Insight, Leaf, Lore 2x, Malice 2x, Spirit 2x, Stealth 2x - Runová slova 14x (1x 4. akt)
Naposledy upravil(a) Fraxinus dne 03.12.2016, 14:24 hod., celkem upraveno 3 x.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Bemik » 30.11.2016, 20:35 hod.

Dáváš i někam screeny z téhle gráložíznivé bandy? Nebo třeba popisky toho, co mají aktuálně na sobě? By mě zajímalo docela...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Fraxinus » 30.11.2016, 23:01 hod.

Až začnu 5. akt NM, tak se ti kouknu, ale mnohé věci si můžeš odvodit z toho, co jsem napsal v 5. aktu normal, kde jsem výbavu zveřejnil. ;) Až dodělám 5. akt NM a krávy (pokud možno), tak ji zde zase vypíšu. Jinak screeny mám zatím uploadované jen z normalu.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od RIP » 01.12.2016, 09:14 hod.

Supr progres, a skvele se to cte ;) Navic pekny HF, ta KO a FAL vylozene rvou po Obedience, bud pro char nebo pro merce, merc s timhle RW v Elite eth base itemu schramstne Hell uplne sam ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Fraxinus » 03.12.2016, 22:44 hod.

AKT 5 NIGHTMARE

Pasivanka
Vytáhnul jsem Valkyríju a šel hned na věc. Venku před Harrogathem mě však nepříjemně překvapilo, že tam mají samé střelce, ale jeden boss impů byl tak laskav a obdaroval mě brněním Rockfleece. Střelci byli nepříjemní proto, že se vždy Valkyríja kvůli nim někam zdejchla a oni to pak pálili přímo do mě a pak mi životy lítaly nahoru dolů. Pak dlouho nic, ale Dac dal parádní éterický rare oštěpy, co schovávám pro jinou postavu mimo sedmici. V Abaddonu se na mě usmálo štěstí, jeden kostrák lukostřelec dal exceptionální Darksight Helm. Pak zas dlouho nic. Potěšilo, že ve Frozen River nebyly bludičky. Pindl nedal nic, ani Nihlathak, ale cestou k němu padl další Blacktongue. Potom v Glacial Trial dal ten unikátní boss nemrtvého s mečem další Coldkill, fakt jsem z toho :shock: . Oba už jsou to snad čtvrté exempláře. Dál z nějakého tydýta padl další Tancred kropáč. Pak dál až do konce zas nic. Ancienti byli v pohodě. Povedlo se mi je všechny nasměrovat na Valkyríju a ta je za asi 4 minuty udloubala resp. se o ni umlátili. Dokonce mercyně vydržela stát na jednom místě tak, že nešli po ní, po celou dobu!! Jsem zíral. Ve světovínu mě to dost štvalo. Samí oblivion knighti, bludičky, hadi (z nich nejhorší byl extra fast+fana). Pět vln v pohodě a Baal sice drobet zlobil s vyvoláváním bratříčka a zabíjením mercyně, ale skonal také za obstojnou dobu cca 3 minut. A dal další Hellcast kuši a brnění Atma's Wail. Poté jsem se vydal do kravína, kde jsem čekal tuhou řežbu. Nebylo to nijak zlé, jenom mi tam vůbec nic nepadalo. Dokončeno na levlu 62.

Staty na začátku hellu:
Strength 77, Dexterity 104, Vitality 220, Energy 15
Damage 179-387, Attack Rating 2140, Defense 410, Stamina 345, Life 872, Mana 136
Fire resist -8, Cold resist 19, Lightning resist 21, Poison resist -15
Magic Find 105 %, 0 % Extra Gold, +30 % IAS, 10% Life Stolen per Hit, 25% Faster Run/Walk, 10% Damage Taken goes to Mana, Attacker Takes Damage of 23, Magic Damage Reduced by 3
Skilly: Critical Strike 21 (20), Penetrate 4 (3), Inner Sight 21 (20), Slow Missiles 2 (1), Dodge 2 (1), Avoid 2(1), Evade 3 (2), Decoy 3 (2), Valkyria 21 (20)
Merc: Level 61, Life 792, Dmg 175-258, Defense 861, Resisty: 9, 9, 44, 9

Vybavení na začátku hellu:
Pasivanka's Bramble Cutter Stiletto (Socketed 1x) - DMG 58-116, +207% Enh. Damage, +6 Max Damage, +40 to Attack Rating, +1-3 Cold Damage, Level 4 Weaken (90 Charges)
Ancient's Pledge Large Shield(Ral Ort Tal) - Defense 18, +50% Enh. Defense, Cold Resist +43%, Lightning Resist +48%, Fire Resist +48%, Poison Resist +48%, 10% Damage Taken Goes to Mana
Sigon's Visor Great Helm - Defense 57, +25 Defense, +30 to Mana, +496 to Attack Rating (Based on Character Level), +10% Life Stolen per Hit, +100 Defense
Sigon's Shelter Gothic Plate (Perfect Topaz) - Defense 170, +25% Enh. Defense, Lightning Resist +30%, 24% Better Chance of Getting Magic Items, Attacker Takes Damage of 20, +10% Life Stolen per Hit, +100 Defense
Maiden's Amulet of the Ox - +1 to Amazon Skill Levels, +7 to Strength
Dread Master Ring - +1 to Maximum Damage, +117 to Att. Rating, +1-17 Lightning Damage, Fire Resist +20%, Poison Resist +17%, 9% Better Chance of Getting Magic Items
Nagelring Ring - +58 to Att. Rating, Magic Damage Reduced by 3, Attacker Takes Damage of 3, 22% Better Chance of Getting Magic Items
Sigon's Sabot Greaves - Defense 15, +20% Faster Run/Walk, Cold Resist +40%, 50% Better Chance of Getting Magic Items, +50 to Attack Rating, +10% Life Stolen per Hit, +100 Defense
Plague Fringe Plated Belt - Defense 9, 10% Chance to Cast Level 3 Nova when Struck, +32 to Life, Cold Resist +9%
Sigon's Gage Gauntlets - Defense 15, +20 to Attack Rating, +10 to Strength, +30% IAS, +10% Life Stolen per Hit, +100 Defense

Charmy celkem:
+5 Max Damage, +7-28 Fire Damage, +1-2 Cold Damage, +1-19 Lightning Damage, +33 Poison Damage over 6 Seconds, +5% Faster Run/Walk, +28 to Life, +4 to Dexterity, +26 to Attack Rating, Fire Resist +4%, Cold Resist +7%, Lightning Resist +23%

Merc:
Edge Short Siege Bow (Tir Tal Amn) - DMG 13-30, Level 15 Thorns Aura when Equipped, +35% IAS, +351% Damage to Demons, +280% Damage to Undead, +75 Poison Damage over 5 Seconds, 7% Life Stolen per Hit, Prevent Monster Heal, +5 to All Attributes, +2 to Mana After Each Kill, Reduced Prize 15%
Death Casque Circlet - Defense 26, +9-23 Cold Damage, Lightning Resist +5%, Damage Reduced by 3, Magic Damage Reduced by 2
Sparking Mail Chain Armor - Defense 140, +1-20 Lightning Damage, +85% Enh. Defense, Lightning Resist +30%, Attacker Takes Damage of 13

------------------------------------------------------

Hajnej
Vzhledem ke zkušenostem, jaké měla Pasivanka se střelci, se mi zdálo, že ani ne 350 života je šíleně málo. Zvažoval jsem proto variantu, že nasadím brnění se čtyřmi dírami, plnými Perfekt rubínů. Nakonec jsem se rozhodl jinak a složil do cuirass Lionheart, kterým jsem "pořešil" trochu životy (ze 340 je 360), ale hlavně mám rezisty. V terénu samozřejmě zlobili střelci, nejhorší byly oštěpařky, které netrefují merce a oštěpy pak lítají do mě. A dále jsem nesnášel impy, i když ti byli méně nebezpeční, cyklón se o oheň postaral. V Abaddonu padl další, tentokrát neéterický Ali Baba. Pak v crystaline passage jsem učinil velmi důležité rozhodnutí, ke kterému se mě tu lidi snažili dotlačit (a tím to jim děkuji). Nalezl jsem éterickou partizánu, Larzuk mi udělal 5 děr a složil do toho pro merce Obedience. Spolu s mou Harmony je to zabiják, navíc když něco neumí střílet, nemá šanci se to ke mně přes 4 vlky dostat (za čtvrtého vlka považuju valkyríju na 5. levlu z Harmony). Celkem vtipné to bylo nahoře u ancíků. Ignorovali merce i vyvolané a šli jen po mně. Tak jsem běhal furt dokolečka a ostatní to nakonec za mě dořezali. Byla tam konva a 2x LE. Pak ve Worldstone Keepu se mi nevyhnuly bludičky. Nakonec to nebylo tak zlý, cyklón dokázal ty provazce požrat, jen jsem musel dávat bacha, aby mě nezasáhl svazek více blesků naráz a zároveň u mě nestál merc ani vlci. 5 vln u Baala bylo naprosto v pohodě, ač jsem měl trochu strach z Listerovy fany. A samotný Baal moc dlouho nezlobil, ačkoliv třikrát vyčaroval bratříčka, jenže nejhorší byly ty liány. Ty čaroval přímo na mě a dost ubíraly. Bohužel nedal nic unikátního ani setového, ale dal mi takový průměrný opasek, kterým jsem nahradil konečně Arctic pásek. Pak u krav to bylo pro merce chvílema o hubu (samej boss a nejhorší byl Cow King). Z jedné obyč kravky padl luk Vidala. Jinak to bylo vše. Spotřeboval jsem skoro všechny vyšší runy, co mám, a při neúspěšných craftech jsem se zbavil i skoro všech zásob perfekt gemů a nižších run. Dokončeno na levlu 62.

Staty na začátku hellu:
Strength 110, Dexterity 295, Vitality 46, Energy 39
Damage 600-1658, Attack Rating 4473, Defense 364, Stamina 613, Life 381, Mana 199
Fire resist 11, Cold resist -16, Lightning resist -7, Poison resist 3
Magic Find 62 %, 0 % Extra Gold, +2 to Mana After Each Kill, +10 % IAS, +5% Faster Run/Walk, +50% Faster Hit Recovery, +5 to Light Radius, Damage Reduced by 3, Magic Damage Reduced by 2, Poison Length Reduced by 75%
Skilly: Raven 6 (5), Summon Spirit Wolf 6 (5), Summon Dire Wolf 21 (20), Summon Grizzly 2 (1), Oak Sage 2 (1), Heart of Wolverine 21 (20), Arctic Blast 2 (1), Cyclone Armor 13 (12), Twister 3 (2), Tornado 2 (1), Hurricane 2 (1)
Merc: Level 62, Life 1042, Dmg 1607-3293, Defense 1589, Resisty: 44, 60, 74, 44

Vybavení na začátku hellu:
Hajnej's Harmony Large Siege Bow (Tir Ith Sol Ko) - DMG 39-137, Level 10 Vigor Aura when Equipped, +205% Enh. Damage, +9 Min Damage, +9 Max Damage, +55-160 Fire Damage, +55-160 Lightning Damage, +55-160 Cold Damage, +5 to Valkyrie, +10 to Dexterity, Regenerate Mana +20%, +2 to Mana After Each Kill, +2 to Light Radius, Level 20 Revive (25 Charges)
Raven Circlet Spirit Mask (2x Perfect Topaz) - Defense 26, +1 to Druid Skills, +9 to Energy, +6 to Life, Poison Resist +17%, Poison Length Reduced by 25%, 48% Better Chance of Getting Magic Items
Lionheart Cuirass (Hel Lum Fal) - Defense 191, +20% Enh. Damage, +25 to Strength, +15 to Dexterity, +20 to Vitality, +10 to Energy, +50 to Life, All Resistances +30, Requirements -15%
Nokozan Relic Amulet - +20% FHR, +3-6 Fire Damage, +10% to max Fire resist, Fire Resist +50%, +3 to Light Radius
Doom Grasp Ring - +114 to Att. Rating, +1 to Vitality, Lightning Resist +11%, Damage Reduced by 3, Magic Damage Reduced by 2, Half Freeze Duration
Ghoul Master Ring - +1 to Max Damage, +94 to Attack Rating, +3 to Strength, Lightning Resist +14%, Poison Resist +22%, Poison Length Reduced by 25%
Storm Shank Heavy Boots - Defense 9, +40% Enh. Defense, Lightning Resist +18%, Poison Resist +14%, Poison Length Reduced by 25%, 13% Better Chance of Getting Magic Items
Storm Cord Sharkskin Belt - Defense 47, 10% Chance to Cast Level 3 Nova when Struck, +48% Enh. Defense, +1 to Strength, +13 to Life, +19 to Mana, Cold Resist +22%
Bloodfist Heavy Gloves - Defense 18, +10% IAS, +30% FHR, +5 Min Damage, +17% Enh. Defense, +10 Defense, +40 to Life

Charmy celkem:
+10-12 Fire Damage, +5-10 Cold Damage, +3-64 Lightning Damage, +100 Poison Damage over 6 Seconds, +44 to Life, +13 Max Stamina, +1 to Strength, +35 to Attack Rating, Fire Resist +11%, Cold Resist +12%, 5% Faster Run/Walk, 1% Better Chance of Getting Magic Items

Merc:
Obedience Partizan (Hel Ko Thul Eth Fal) - DMG 239-526, 30% Chance to Cast Level 21 Enchant When You Kill an Enemy, +40% FHR, +370% Enh. Damage, -25% Target Defense, +3-14 Cold Damage, -25% to Enemy Fire Resistance, 40% Chance of Crushing Blow, +227 Defense, +10 to Strength, +10 to Dexterity, All Resistances +28%, Requirements -20%, Ethereal (Cannot Be Repaired)
Soul Crest Crown (Sol Sol) - Defense 54, 10% Chance to Cast Level 3 Charged Bolt when Struck, +19% Enh. Defense, +7 to Energy, Cold Resist +16%, Damage Reduced by 14, Repairs 1 Durability in 20 Seconds
Sparking Mail Mesh Armor - Defense 539, +1-20 Lightning Damage, +81% Enh. Defense, Lightning Resist +30%, Attacker Takes Damage of 14, Ethereal (Cannot be Repaired)

------------------------------------------------------

Firaga
Za sorcku byl postup celkem svižný, ale musel jsem si zvykat (a hodně rychle) na skutečnost, že nemám tanka! Rychle jsem se učil manévrovat mezi střelami a jediným dobře mířeným fire boltem střelce likvidoval. Zažil jsem jen jednou horkou chvilku, a to když jsem na switchi měl static field, a po jeho použití jsem přepnul nazpět, ale místo fire boltu tam měl na myšítku teleport, a portnul jsem se přímo doprostřed bosspacku... Uff, fullka a naštěstí včasný port pryč. Z dropů: Dac Farren dal Aldur's botky, u vlezu do pekla na Arreatské plošině padla z kočkočlověka oštěpaře helma Coif of Glory. Zelenou by pro barbara neměli?? V tom pekle jsem si užil peklo se salamandry. Byli fire imunní a navíc tam byly dva fire+cold imunní. V Crystalline passage dal kostrák boss amulet Saracen's Chance. Snad se někomu bude hodit. U Nihlathaka padl z šampióna další Goldskin a v Icy Cellar Arctic luk. Následoval boj s ancíky, kdy jsem se zbavoval jednoho po druhém sám. Merc to měl za sebou celkem rychle. Byla to taková hra na honěnou. Ve Worldstonu vše proběhlo hladce, jen žádné dropy nebyly. A to ani z Baalových minionů (nejhorší byl Ventar, skoro fire imunní, ten mě prohnal), ani z Baala samotného, což mě dost naštvalo, když mám tak vysoké MF. :ble: Kraví král dal Cleglaw meč. Dokončeno na levlu 61.

Staty na začátku hellu:
Strength 66, Dexterity 35, Vitality 270, Energy 46
Fire Bolt Damage 1999-2275, Attack Rating 125, Defense 274, Stamina 394, Life 703, Mana 177
Fire resist -19, Cold resist -20, Lightning resist -22, Poison resist -50
Magic Find 180 %, 87 % Extra Gold, +4 to Mana After Each Kill, +40 % FCR, +10% IAS, +30% Faster Run/Walk, Regenerate Mana +55%, +4 to Light Radius, Damage Reduced by 9, Magic Damage Reduced by 1
Skilly: Fire Bolt 31 (20), Warmth 9 (4), Fire Ball 21 (16), Fire Mastery 25 (20), Static Field 4 (1), Telekinesis 4 (1), Teleport 4 (1), Ice Bolt 4 (1), Ice Blast 4 (1), Frost Nova 4 (1), Glacial Spike 4 (1), Blizzard 4 (1), Frozen Orb 5 (2), Cold Mastery 4 (1)
Merc: Level 61, Life 685, Dmg 139-232, Defense 584, Resisty: 23, 23, 23, 53

Vybavení na začátku hellu:
Firaga's Leaf Long Staff (Tir Ral) - DMG 2-9, +3 to Fire Skills, +1 to Max Damage, +5-30 Fire Damage, +1 to Ice Blast (Sorceress Only), +3 to Inferno (Sorceress Only), +3 to Warmth (Sorceress Only), +6 to Fire Bolt (Sorceress Only), +64 Defense (Based on Character Level), Cold Resist +33%, +2 to Mana After Each Kill, +50% Damage to Undead
Lore Mask (Ort Sol) - Defense 23, +1 to All Skills, +10 to Energy, Lightning Resist +30%, Damage Reduced by 7, +2 to Mana After Each Kill, +2 to Light Radius
Gemmed Breast Plate (3x Perfect Topaz) - Defense 68, 72% Better Chance of Getting Magic Items
Tancred's Weird Amulet - Damage Reduced by 2, Magic Damage Reduced by 1, 78% Better Chance of Getting Magic Items, +15 Lightning Damage
Shadow Whorl Ring - +10% FCR, +1 to Maximum Damage, +1 to Energy, Lightning Resist +7%, Fire Resist +17%, Poison Resist +15%
Grim Whorl Ring - 10% Chance to Cast Level 3 Charged Bolt when Struck, +10% FCR, Lightning Resist +13%, 35% Extra Gold from Monsters
Tancred's Hobnails Boots - Defense 2, +10 to Dexterity, Heal Stamina Plus +25%, +30% Faster Run/Walk, +15 Lightning Damage
Goldwrap Heavy Belt - Defense 35, +10% IAS, +55% Enh. Defense, +25 Defense, 52% Extra Gold from Monsters, +30% Better Chance of Getting Magic Items, +2 to Light Radius
Firaga's Magefist Light Gauntlets - Defense 25, +1 to Fire Skills, +20% FCR, +1-6 Fire Damage, +29% Enh. Defense, +10 Defense, Regenerate Mana 25%
Switch: Shadow Gyre Sacred Globe - DMG 3-8, 12% Chance to Cast Level 4 Nova on Striking, +2 to Sorceress Skill Levels, +50% FCR, +1 to Fire Mastery (Sorceress Only), +1 to Thunderstorm (Sorceress Only), +1 to Meteor (Sorceress Only), +39 to Mana, Magic Damage Reduced by 1

Charmy celkem:
+6 Poison Damage over 3 Seconds, +6 to Strength, +43 to Life, All Resistances +8, Fire Resist +36%, Cold Resist +19%, Poison Resist +7%,

Merc:
Spirit Crystal Sword (Tal Thul Ort Amn) - DMG 5-15, +2 to All Skills, +26% FCR, +55% FHR, +1-50 Lightning Damage, +3-14 Cold Damage, +75 Poison Damage over 5 Seconds, 7% Life Stolen Per Hit, +250 Defense vs. Missile, +22 to Vitality, +99 to Mana, +3 Magic Absorb
Armageddon Tower Bone Shield - Defense 27, +17% FHR, +15% Faster Block Rate, 10% Increased Chance of Blocking, All Resistances +17, Poison Length Reduced by 50%
Viper Cowl Crown (Socketed 2x) - Defense 62, +35% Enh. Defense, +3 to Life, Repairs 1 Durability in 20 Seconds
Stealth Breast Plate (Tal Eth) - Defense 68, +25% Faster Run/Walk, +25% Faster Cast Rate, +25% Faster Hit Recovery, +6 to Dexterity, Regenerate Mana 15%, +15 Maximum Stamina, Poison Resist +30%, Magic Damage Reduced by 3

------------------------------------------------------

Sentinelka
Hra s touto assassinkou byla naprostovo pohodě, až na dvě-tři výjimky. Velmi mi pomohl nález velmi slušivých rare drápům které hodil Thresh Socket. Měly +max DMG, +max DMG (based on char level) i att. rating based on char level. Díky nim se naprosto diametrálně změnil herní požitek, protože jsem už tolik nemissoval. Navíc s tím, jak jsem dokončil maxování Shadow Masterky, jsem začal maxoval claw mastery, a ten nárůst attack ratingu za level byl setsakra znát. Dále jsem udělal změny u merce. Upgradnul jsem mu Woestave a dal mu upgradnuté Rockfleece, aby více vydržel. No, občas stejně chcípl, jako například v Abaddonu, kde na nás vybafl bosspack lordů extra strong a opodál byly ty harpyje, co dávají amplifu. Nicméně sentinely to dokázaly nakonec nakrájet. Trochu strach jsem měl u Nihlathaka (háďátka), ale zbytečnej, jen jsem se kvůli mercovi musel plácnout přes kapsu. Hodně dlouho mi nic moc nepadalo, až v Drifter Cavern Sanders rukavice a v Ancient's Way další Arctic pásek. U Ancientů jsem myslel, že to půjde snadno, ale opak byl pravdou, na lahvičky mi to vyšlo ťup ťup. Pak Baalovi minioni nedělali problém, jen já sám, protože jsem se nechal obklíčit Ventarovým bosspackem, ale naštěstí jsem to uhealoval a prosekal se ven. Baal si díky mercově Woestave ani neškrt. Dal General's Tan Do Li Ga řemdich. U krav se nic výjimečného nestalo. Dokončeno na levlu 60.

Staty na začátku hellu:
Strength 102, Dexterity 97, Vitality 193, Energy 35
Attack Damage 222-830, Blade Sentinel Damage 172-404, Attack Rating 4894, Defense 479, Stamina 397, Life 759, Mana 140
Fire resist 10, Cold resist -12, Lightning resist 0, Poison resist -67
Magic Find 43 %, 0 % Extra Gold, +3 to Mana After Each Kill, +10% IAS, +20% Faster Run/Walk, Replenish Life +1, Attacker Takes Damage of 5, +2 to Light Radius, Damage Reduced by 13, Magic Damage Reduced by 2
Skilly: Claw Mastery 8 (6), Psychic Hammer 3 (1), Cloak of Shadow 3 (1), Weapon Block 3 (1), Burst of Speed 3 (1), Fade 3 (1), Venom 3 (1), Shadow Warrior 3 (1), Shadow Master 22 (20), Fire Blast 3 (1), Wake of Fire 3 (1), Blade Sentinel 22 (20), Blade Fury 3 (1), Blade Shield 13 (11)
Merc: Level 60, Life 992, Dmg 197-665, Defense 1264, Resisty: 27, 27, 27, 57

Vybavení na začátku hellu:
Bitter Fist Greater Claws (Jewel) - DMG 26-118, +12% Enh. Damage, +6 to Min Damage, +2 to Max Damage, +75 to Max Damage (Based on Character Level), +133 to Att. Rating, +990 to Att. Rating (Based on Character Level), +1-39 Lightning Damage, Knockback, Socketed 1x
Hsarus' Iron Fist Buckler- Defense 155, +10 to Strength, Damage Reduced by 2, +150 Defense (Based on Character Level), +5 to Max Damage, Lightning Resist +25%, Cannot Be Frozen, Atacker Takes Damage of 5
Sentinelka's Lore War Hat (Ort Sol) - Defense 48, +1 to All Skills, +10 to Energy, Lightning Resist +30%, Damage Reduced by 7, +2 to Mana After Each Kill, +2 to Light Radius
Sentinelka's Superior Breast Plate (3x Jewel) - Defense 79, +12% Enh. Damage, +2-19 Damage, +15% Enh. Defense, +1 to Strength, Replenish Life +1
Megakiller's Amulet of Fortune - +1 to Assassin Skills, 25% Better Chance of Getting Magic Items
Stone Gyre Ring - +99% to Att. Rating, +5 to Dexterity, +3 to Vitality, +12 to Stamina, Fire Resist +29%, Damage Reduced by 2, Magic Damage Reduced by 2
Storm Touch Ring - +109 to Attack Rating, +12 to Life, Cold Resist +25%, Damage Reduced by 2, Poison Length Reduced by 25%, +1 to Mana After Each Kill
Hsarus' Iron Heel Chain Boots - Defense 8, +20% Faster Run/Walk, Fire Resist 25%, +600 to Att. Rating (Based on Character Level), +5 to Max Damage, Lightning Resist +25%, Cannot Be Frozen, Atacker Takes Damage of 5
Hsarus' Iron Stay Belt - Defense 155, +20 to Life, Cold Resist +20%, +150 to Defense (Based on Character Level), +5 to Max Damage, Lightning Resist +25%, Cannot Be Frozen, Atacker Takes Damage of 5
Bramble Grip Heavy Gloves - Defense 9, +10% IAS, +10 to Attack Rating, +33% Enhanced Defense, +3 to Dexterity, Lightning Resist +10%, 18% Better Chance of Getting Magic Items

Charmy celkem:
+3 to Max Damage, +3-8 Fire Damage, +21 Poison Damage over 4 Seconds, +41 to Attack Rating, +1 to Strength, +4 to Dexterity, +1 Defense, +9 to Mana, Fire Resist +36%, Cold Resist +23%, Lightning Resist +15%, Poison Resist +13%

Merc:
Woestave Bec-De-Corbin - DMG 17-115, +36% Enh. Damage, 50% Chance of Open Wounds, Prevent Monster Heal, Blinds Target, Freezes Target, Slows Target by 50%, -50 to Monster Defense per Hit, -3 to Light Radius
Duskdeep Full Helm - Defense 48, +8 to Max Damage, +33% Enh. Defense, +13 Defense, All Resistances +15, Damage Reduced by 7, +2 to Light Radius
Rockfleece Sharktooth Armor - Defense 488, +100% Enh. Defense, +5 to Strength, Damage Reduced by 10%, Damage Reduced by 5, Requirements +10%

------------------------------------------------------

Goreman
Za nekromanta to byla klasika, nahoď bone armor, zabij první potvoru a bum bum bum. Za celý akt jsem nenarazil na ani jeden problém, jen střelci a impové, co se mi furt rozptylovali, mě dost štvali. Šenk dal Trang-Oul's hlavu, pak nějaký boss v Arreat Plateau brnění Toothrow, jiný boss další Isenhartí helmu. Pak dlouho nic. Ani Nihlathak nedal nic, ale tam to bylo snadné, sejmul jsem první potvoru a použil CE dřív než on, pak ještě asi 8x bum a bylo po něm. V Drifter Cavern dal nějaký šampion další brnění: Silk of the Victor. A ve Frozen Tundře vypadl z evil urny další Generál Tan Do Li Ga. U Ancientů naprostá pohodička, všichni tři si všímali skoro jenom golema. Pak ve Worldstonu mě mile překvapili první dva od Baala, protože dali unikáty: další, tentokrát ne-éterický Deathbit, a Skewer of Krintiz. Ostatní vlny moc nezlobily, trochu těžcí byli Ventar a spol, ale i Lister se složil poté, co jsem mu odbouchl pod nohama jeho miniony. Samotný Baal šel překvapivě celkem snadno, byť vyčaroval jednou bratříčka. A dal tři unikáty: další píku The Tannr Gorerod, dýku Spectral Shard, a boty Waterwalk. Jenže proč musejí být ethereální?? :{ Krávy nedaly nic. Jo, a málem bych zapomněl, kdesi v hoře Arreat padla Pul. Dokončeno na levlu 61.

Staty na začátku hellu:
Strength 140, Dexterity 86, Vitality 180, Energy 30
Damage 227-602, Attack Rating 6926, Defense 363, Stamina 317, Life 804, Mana 207
Fire resist -20, Cold resist -1, Lightning resist -33, Poison resist -80
Magic Find 141 %, 34 % Extra Gold, +2 to Mana After Each Kill, +55% FCR, +20 % IAS, +10 % FHR, 30% Faster R/W, 20% Damage Goes to Mana, Replenish Life +15, +3 to Light Radius, Damage Reduced by 3, Magic Damage reduced by 3
Skilly: Clay Golem 5 (3), Golem Mastery 22 (20), Summon Resist 3 (1), Blood Golem 3 (1), Iron Golem 3 (1), Fire Golem 5 (3), Amplify Damage 11 (10), Teeth 2 (1), Bone Armor 7 (1), Bone Wall 9 (6), Corpse Explosion 21(20)
Merc: Level 61, Life 792, Dmg 116-435, Defense 1079, Resisty: 9, 24, 9, 9

Vybavení na začátku hellu:
Goreman's Insight Bill (Ral Tir Tal Sol) - DMG 56-179, Level 15 Meditation Aura When Equipped, +35% FCR, +239% Enh. Damage, +9 to Min Damage, 246% Bonus to Attack Rating, +5-30 Fire Damage, +75 Posion Damage over 5 Seconds, +3 to Critical Strike, +5 to All Attributes, +2 to Mana After Each Kill, 23% Better Chance of Getting Magic Items
Hailstone Mask Circlet (Perfect Ruby) - Defense 20, +1 to Summoning Skills (Necromancer only), +20% FCR, +86 to Att. Rating, +54 to Life, Cold Resist +28%, Magic Damage Reduced by 3, Socketed 1x
Angelic Mantle Ring Mail (Perfect Ruby) - Defense 218, +40% Enh. Defense, +38 to Life, Damage Reduced by 3, +150 Defense, +10 to Dexterity, +50 to Mana
Angelic Wing Amulet - 20% Damage Taken Goes to Mana, +3 to Light Radius, +1 to All Skills, +75 to Life, +10 to Dexterity, +50 to Mana
Angelic Halo Ring - +20 to Life, Replenish Life +6, 50% Better Chance of Getting Magic Items, +732 to Att. Rating (Based on Character Level), +10 to Dexterity, +50 to Mana
Angelic Halo Ring - +20 to Life, Replenish Life +6, 50% Better Chance of Getting Magic Items, +732 to Att. Rating (Based on Character Level), +10 to Dexterity, +50 to Mana
Rune Track Sharkskin Boots - Defense 60, +30% Faster Run/Walk, +10% FHR, +50% Enh. Defense, Cold Resist +26%, 18% Better Chance of Getting Magic Items
Bramble Winding Plated Belt - Defense 15, +31% Enhanced Defense, +15 to Strength, +32 to Life, Replenish Life +3, Lightning Resist +30%
Sander's Taboo Heavy Gloves - Defense 29, +20% IAS, +9-11 Poison Damage over 3 Seconds, +24 Defense, +40 to Life
Switch: Wand of the Apprentice - Damage 2-4, +10% Faster Cast Rate, +2 to Skeleton Mastery (Necromancer Only), +3 to Bone Armor (Necromancer Only), +50% Damage to Undead
Switch-štít: Preserved Head (Socketed 2x - prázdné) - Defense 5, +2-7 Poison Damage over 3 Seconds, +2 to Bone Armor (Necromancer Only)

Charmy celkem:
+7 to Max Damage, +2-3 Cold Damage, +3-37 Lightning Damage, +15 Poison Damage over 3 Seconds, +1 to Dexterity, +67 to Attack Rating, +20 to Life, +13 to Stamina +2 to Mana, Fire Resist +10%, Cold Resist +25%, Lightning Resist +17%, 34% Extra Gold From Monsters

Merc:
Bitter Song Large Siege Bow - DMG 10-118, +76 to Max Damage (Based on Character Level), +1006 to Att. Rating (Based on Character Level), +1-2 Fire Damage, +1-9 Lightning Damage, +12 Poison Damage over 3 Seconds, +1 to Dexterity
Bone Hood Circlet - Defense 51, +46 to Att. Rating, +21-43 Fire Damage, Attacker Takes Damage of 6
Hawk Mail Tigulated Mail - Defense 334, +10% Faster Run/Walk, +83% Enh. Defense, +15 to Max Cold Resist, Cold Resist +15%, Cannot Be Frozen

------------------------------------------------------

Convictor
Vylezl jsem s paladinem ven potom, co jsem nasadil ten Saracen na krk, a musím přiznat, že mě ty Iron Maideny z něj dost znervózňovali a mátly. Krom toho byl ve většině případů stejně k ničemu, protože se mi zásadně generovali střelci, a pokud to nebyl střelec, byl to nemrtvý, takže jsem měl po sání a rány sobě už dost bolí. A rozhodl jsem se, že budou bolet ještě víc. Po zabití Šenka jsem použil tu Pul, upragnul Spellsteel na elitní verzi (DMG se do konce aktu přiblížilo k 3000) a prsknul do ní Amn. Do živého nebolelo, ale do mrtvého jsem to měl za víc než 200. No, každopádně aspoň ze začátku jsem byl poněkud připokakaný z toho, že bych se picl sám. Bosspacky jsem roztahoval, a zvláště nyní, když ve Frigid Highlands byly kopinice s jabem. Jedna taková bossyně mě obdařila Hexfirem. Pak dál padl z nějakýho prasete druhý štít Steelclash, a ve Frozen River z bosse gotický meč Cloudcrack. To bylo na delší dobu vše. U Nihlathaka jsem se zbavoval mrtvol tak, že místo konvy jsem měl permanentně zapnutou auru Redemption. Pod nohama bouchlo jen jednou. Ostatně tato aura se začala dost osvědčovat, zvláště pak v Ancient Tunnelech proti Carverům a jejich šamanům. U Ancientů bylo hodně horko. Až na asi 10. pokus se mi vygeneroval Talic tak, že by mě nesfoukl jak svíčku, byl však velmi nebezpečný i pak, s "jenom" lightning enchanted. Ostatní se mi povedlo od něj oddělit a urubat, ale Talica, který mi odkrouhl merce, jsem musel Spellsteelem proklínat decrepifou v momentě whirlwindu, počkat, než ho dokončí, přepnout na switch na Bonesnap, rozeběhnout se, dát ránu, a pryč. Nakonec to takhle zafungovalo, ale vypil jsem úplně všechny lahvičky, včetně všech fullek. Vyšlo to ještě víc ťup ťup než u Goremana. Pak u Baala byl základ nenechat se obklíčit, což se povedlo, a samotného Baala jsem umlátil Bonesnapem. Dal Naj's Circlet. Ke kravám, jsem radši vůbec nešel. Dokončeno na levlu 61.

Staty na začátku hellu:
Strength 139, Dexterity 71, Vitality 237, Energy 27
Damage 1609-2930, Attack Rating 1544, Defense 608, Stamina 361, Life 939, Mana 263
Fire resist -10, Cold resist 21, Lightning resist 17, Poison resist -20
Magic Find 24 %, 100% Extra Gold, +10% FCR, +20% IAS, 13% Life Stolen per Hit, +30% Faster R/W, Regenerate Mana 25%, Attacker Takes Damage of 10, +23% Damage to Demons, +2 to Light Radius, Damage Reduced by 11%, Damage Reduced by 2, Magic Damage Reduced by 25
Skilly: Prayer 2 (1), Cleansing 2 (1), Defiance 2 (1), Vigor 4 (1), Redemption 17 (16), Salvation 2 (1), Might 2 (1), Holy Fire 2 (1), Thorns 2 (1), Holy Freeze 2 (1), Sanctuary 2 (1), Conviction 21 (20), Sacrifice 21 (20), Zeal 2 (1), Vengeance 2 (1)
Merc: Level 60, Life 664, Defense 541, Resisty: 22, 4, 20, 34

Vybavení na začátku hellu:
Convictor's Spellsteel Silver-Edged Axe (Amn) - DMG 164-291, +10% FCR, +165% Enh. Damage, 7% Life Stolen per Hit, +100 to Mana, Regenerate Mana 25%, Magic Damage Reduced by 15, Level 12 Firestorm (60 Charges), Level 10 Holy Bolt (100 Charges), Level 3 Decrepify (30 Charges), Level 1 Teleport (20 Charges), Requirements -60%
Stone Veil Circlet - Defense 27, +1 to Paladin Skill Levels, +10% Faster Run/Walk, +23% Damage to Demons, +33 to Attack Rataing Against Demons, +8-30 Cold Damage, Damage Reduced by 2
Goldskin Full Plate Mail - Defense 370, +129% Enh. Defense, All Resistances +35%, Attacker Takes Damage of 10, 100% Extra Gold from Monsters
Saracen's Chance Amulet - 10% Chance to Cast Level 2 Iron Maiden when Struck, +12 to All Attributes, All Resistances +15
Raven Frost Ring - +237 to Att. Rating, +15-45 Cold Damage, +19 to Dexterity, +40 to Mana, Cold Absorb 20%, Cannot Be Frozen
Ring of Fortune - 24% Better Chance of Getting Magic Items
Tearhaunch Greaves - Defense 61, +20 Faster Run/Walk, +2 to Vigor (Paladin Only), +68% Enh. Defense, +35 Defense, +5 to Strength, +5 to Dexterity, All Resistances +10
String of Ears Demonhide Sash - Defense 108, 6% Life Stolen per Hit, +153% Enh. Defense, +15 Defense, Damage Reduced by 11%, Magic Damage Reduced by 10
Sander's Taboo Heavy Gloves - Defense 30, +20% IAS, +9-11 Poison Damage over 3 Seconds, +24 Defense, +40 to Life
Switch: Bonesnap Maul - DMG 172-245, +283% Enh. Damage, +10% Damage to Undead, 40% Chance of Crushing Blow, Cold Resist +30%, Fire Resist +30%, Ethereal (Cannot Be Repaired - zbývá 28/31 Durability)

Charmy celkem:
+1-2 Fire Damage, +2-3 Cold Damage, +4-50 Lightning Damage, +2 to Strength, +17 to Attack Rating, +48 to Life, Fire Resist 10%, Cold Resist +41%, Lightning Resist +37%

Merc:
Spirit Broad Sword (Tal Thul Ort Amn) - DMG 7-14, +2 to All Skills, +30% FCR, +55% FHR, +1-50 Lightning Damage, +3-14 Cold Damage, +75 Poison Damage over 5 Seconds, 7% Life Stolen Per Hit, +250 Defense vs. Missile, +22 to Vitality, +94 to Mana, +6 Magic Absorb
Imp Mask Full Helm - Defense 32, +10% FHR, +20% Enh. Defense, Lightning Resist +16%, Fire Resist +18%
Stealth Breast Plate (Tal Eth) - Defense 77, +25% Faster R/W, +25% FCR, +25% FHR, +12% Enh. Defense, +6 to Dexterity, Regenerate Mana 15%, +15 Max Stamina, Poison Resist +30%, Magic Damage Reduced by 3
Bone Shield (Socketed 1x - prázdné) - Defense 17

------------------------------------------------------

Berserker
čekal jsem, že to půjde ztuha. Někde se ukázalo, že je to pravda, ale většinou byly mé obavy zbytečné. Přesto trvalo Berserkerovi ze všech nejdýl, než se přes 5. akt dostal, jako jediný více než 4 hodiny. Přesto, že jsem měl Attack Rating jen něco málo pod 2000, jsem nemissoval až tak šíleně. Ale stejně, jakmile jsem odpravil Šenka, dal jsem do jedné ze sekyrek Eth runu, a hra celkem dost zrychlila. Největším problémem se ukázaly být kopinice s jabem, protože byly často doprovázené těmi sfiňkami, co čarovaly amplifu. To bolelo. Ani merc moc dlouho tohle nevydržel a kapal jak na běžícím pásu, přestože jsem mu dal fungl novej equip z toho nejlepšího, co dosud padlo. Jinak problémy ani moc nebyly, a to ani u Nihlathaka, kde měl za sebou háďátka. Kvůli častým návratům do města pro lahvičky a pro merce možná trval akt tak dlouho). Pak v Glacial Trial padlo další exceptionální brnění Iron Pelt. U Ancientů jsem čekal ještě šílenější bitvu než s Convictorem, ale vzhledem k tomu, že šli prakticky jen po mercovi a ten je bez větších potíží utankoval, to byla pohoda, jen na Talica jsem musel opatrně a nesměl jsem se nechat chytit do whirlwindu za běhu. Pak ve Worldstone Keepu dost potrápil poison damage, protože byli všude bossové unravelerů a kostliví mágové, a také Oblivion Knighti s decrepifou. Z jednoho miniona ale padl Cathan's prsten. Vlny u Baala šly překvapivě v pohodě, ale s Baalem to bylo trápení, protože asi 10x vyčaroval bratříčka, z toho asi 3x v době, kdy ještě ani nedozněl vstup do portálu a už jsem slyšel hlášku, že jeho bratři nezemřeli nadarmo. No, dal brnění Heavenly Garb. Ke krávám jsem zkusil jít jen na skok a po ani ne minutě jsem se rozhodl, že raději též vynechám. Dokončeno na 60. levlu.

Staty na začátku hellu:
Strength 335, Dexterity 24, Vitality 25, Energy 10
Double Swing Damage 109-471 ; 109-471, Berserk Damage 112-486, Attack Rating 1848-2117, Defense 711, Stamina 218, Life 476 (799), Mana 76 (127)
Fire resist 12, Cold resist -4, Lightning resist -36, Poison resist -22
Magic Find 5 %, +10% IAS, 6% Life Stolen per Hit, 5% Mana Stolen per Hit, 20 % Faster Run/Walk, 30 % FHR, +3 to Light Radius, Damage Reduced by 15%, Damage Reduced by 2, Magic Damage Reduced by 15
Skilly: Howl 4 (1), Shout 4 (1), Battle Orders 11 (8), Battle Command 4 (1), Axe Mastery 21 (20), Increased Stamina 2 (1), Increased Speed 2 (1), Iron Skin 2 (1), Natural Resist 6 (5), Bash 17 (16), Double Swing 10 (9), Stun 2 (1), Concentrate 2 (1), Berserk 2 (1)
Merc: Level 60, Life 882, Dmg 374-767, Defense 1622, Resisty: 48, 12, 12, 12

Vybavení na začátku hellu:
Berserker's Hatchet Double Axe (Eth) - DMG 7-19, -25% Target Defense, 30% Bonus to Attack Rating, 5% Mana Stolen Per Hit, +50% Enh. Damage, +50 to Life
Berserker's Hatchet Double Axe - DMG 7-19, 30% Bonus to Attack Rating, 5% Mana Stolen Per Hit, +50% Enh. Damage, +50 to Life
Brimstone Crest Circlet - Defense 54, +1 to Offensive Auras (Paladin Only), +77% Enhanced Defense, +19 to Life, Fire Resist +20%, Damage Reduced by 2, 5% Better Chance of Getting Magic Items
Berserker's Hauberk Splint Mail (Jewel of Carnage) - Defense 274, +1 to Barbarian Skill Levels, +15 Max Damage, Magic Damage Reduced by 2, +180 Defense (Based on Character Level), +50 to Life
Amulet of the Squid - +79 to Life
Platinum Ring of Worth - +2 to Min Damage, +120 to Attack Rating
Skull Gyre Ring - +1 to Max Damage, +113 to Attack Rating, +1 to Dexterity, +5 to Mana, +3 to Light Radius
Bramble Spur Demonhide Boots - Defense 47, +20% Faster Run/Walk, +32% Enh. Defense, +2 to Dexterity, Cold Resist +19%, Fire Resist +17%, Half Freeze Duration
Berserker's String of Ears Demonhide Sash - Defense 108, 6% Life Stolen per Hit, +168% Enh. Defense, +15 Defense, Damage Reduced by 15%, Magic Damage Reduced by 13
Bloodfist Heavy Gloves - Defense 18, +10% IAS, +30% FHR, +5 Min DMG, +15% Enh. Defense, +10 Defense, +40 to Life
Switch: Viper Bane Flanged Mace - DMG 15-24, +2 to Warcries (Barbarian Only), +1 to Max Damage, 4% Mana Stolen per Hit, +5 to Life, +4 to Mana After Each Kill, +50% Damage to Undead

Charmy celkem:
+25 to Max Damage, +1-2 to Cold Damage, +1-30 Lightning Damage, +6 Poison Damage over 3 Seconds +1 to Dexterity, +150 to Att. Rating, +1 Defense, +75 to Life, +2 to Mana, Fire Resist +11%, Cold Resist +13%, Poison Resist +14%

Merc:
Cloudcrack Gothic Sword - DMG 102-157, 6% Chance to Cast Level 7 Fist of the Heavens on Striking, +2 to Defensive Auras (paladin Only), +2 to Offensive Auras (Paladin Only), +163% Enh. Damage, +1-240 Lightning Damage, +30 Defense, +10% to Maximum Lightning Resist, Attacker Takes Damage of 15, +2 to Light Radius
Darksight Helm Basinet - Defense 197, 6% Chance to Cast Level 3 Dim Vision when Struck, 5% Mana Stolen per Hit, +120 Defense (Based on Character Level), Fire Resist +36%, Cannot Be Frozen, -4 to Light Radius, Level 5 Cloak of Shadows (30 Charges)
Atma's Wail Embossed Plate - Defense 816, +30% FHR, +129% Enh. Defense, +120 Defense (Based on Character Level), +15 to Dexterity, Replenish Life +10, Increased Maximum Mana 15%, 20% Better Chance of Getting Magic Items
Naposledy upravil(a) Fraxinus dne 11.12.2016, 17:39 hod., celkem upraveno 7 x.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.12.2016, 22:56 hod.

Zachvilku už to začne být opravdu zajímavý :) Tím myslím, až se se všema dostaneš na Hell :twisted:

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Bemik » 04.12.2016, 19:28 hod.

hrozně mě láká představa "hajnýho" (summon archera) s burizou v ruce :love: Asi to bude příští untwinked guardian... S jedním medvědem sem ju našel asi na 500 náletů u mepha.
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Fraxinus » 04.12.2016, 21:06 hod.

Třeba mi padne :twisted:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Bemik » 05.12.2016, 19:41 hod.

čistě teoreticky : byla by i lepší varianta pro tohoto hajnýho na HC? Vyrovná se botd nebo faith rychlostí a dmg tomu mrazení, piercingu a rychlostí z burizy? Mě příjde sympatická buriza na HC.
"Do what you fear and the death of fear is certain."

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od RIP » 06.12.2016, 08:58 hod.

Burito kanon chci zkusit na strileci assce, mas pravdu, ze to ma tolik peknych modu, ze si ta zbran primo rika o nejake neradicni vyuziti...Ale to az nekdy...

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Bemik » 06.12.2016, 16:05 hod.

Tak vlkodlak s tím pročesal půl hellu a byl to takovej automat na led. Ale u mě se dá čekat, že to využiju takovým barbarským (druidským?) způsobem... :D
Už sem rozjel HC untwinked summon/lučištníka. Pokud mi nepadne po cestě, tak až dá hell, tak s ním půjdu na mepha Nm, dokud nepadne buriza.
Ale snad padne fraxovi, jeho příběh sleduje víc lidí :D
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Fraxinus » 11.12.2016, 18:16 hod.

SHRNUTÍ:
Pasivanka + Fire Rogue (+ Valkyríja) - Nightmare dohrán za 11h 19min
Sentinelka + Might Desert (+ Shadow Master) - Nightmare dohrán za 10h 33min
Goreman + Cold Rogue (+ Fire Golem) - Nightmare dohrán za 11h 05min
Berserker + Barbar - Nightmare dohrán za 14h 20min
Convictor + Lightning Iron Wolf - Nightmare dohrán za 15h 25min
Firaga + Cold Iron Wolf - Nightmare dohrán za 9h 58min
Hajnej + Might Desert (+ vlci/medvěd, +Valkyríja) - Nightmare dohrán za 11h 52min
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
CELKEM 7 postav; Odehráno 63h 25min na normalu, 84h 12min na nightmaru; Celkově odehráno 147h 37min

Screenshoty

Nálezy:
Blacktongue 4x, Blood Crescent, Bloodfist 2x, Bloodrise, Bloodthief, Bonesnap, Coif of Glory, Darkglow, Duskdeep, Felloak, Frostburn, Gleamscythe, Goldskin 2x, Goldwrap, Goreshovel 2x, Griswold's Edge, Hawkmail 2x, Heavenly Garb, Hellcast 2x, Hellclap, Hellplague, Howltusk, Humongous, Ichorsting, Ironstone, Lance of Yaggai, Leadcrow 2x, Maelstrom, Magefist, Nightsmoke, Pelta Lunata, Rakescar 2x, Raven Claw, Rockfleece, Rogue's Bow, Rusthandle 2x, Serpent Lord 2x, Silks of the Victor, Skewer of Krintiz, Snakecord, Sparking Mail 2x, Spectral Shard, Steelclash 2x, Stormeye, Stoutnail 2x, Swordback Hold, Tearhaunch, The Diggler, The General's Tan Do Li Ga 3x, The Tannr Gorerod 2x, Venom Ward 3x, Wizendraw, Woestave

Atma's Wail, Blade of Ali Baba 2x, Cloudcrack, Coldkill 4x, Darksight Helm, Deathbit 2x, Earthshaker, Fleshrender, Hexfire, Iron Pelt, Moonfall, Pierre Tombale Couant, Skystrike 2x, Spellsteel, String of Ears 2x, Toothrow, Waterwalk

Manald Heal 2x, Nagelring, Nokozan Relic 2x, Raven Frost, Saracen's Chance
- Unikáty 104x (24x 5. akt)

Angelic Wings, Angelic Halo 3x, Angelic Mantle 2x, Angelic Sickle - Arcanna's Flesh, Arcanna's Head 2x, Arcanna's Deathwand 3x - Arctic Binding 4x, Arctic Horn - Berserker's Hatchet 2x, Berserker's Hauberk 3x - Cathan's Seal 3x, Cathan's Visage 2x, Cathan's Mesh 3x - Civerb's Cudgel 2x, Civerb's Ward - Cleglaw's Pincers, Cleglaw's Claw 3x, Cleglaw's Tooth 6x - Hsarus' Iron Stay, Hsarus' Iron Fist, Hsarus' Iron Heel 4x - Infernal Sign 3x - Iratha's Coil - Isenhart's Horns 5x, Isenhart's Case 3x, Isenhart's Parry, Isenhart's Lightbrand 6x - Milabrega's Diadem, Milabrega's Rod 2x, Milabrega's Orb 3x - Sigon's Sabot 2x, Sigon's Shelter, Sigon's Visor 4x, Sigon's Gage 3x - Tancred's Weird 2x, Tancred's Hobnails 2x, Tancred's Crowbill 4x - Vidala's Ambush 2x, Vidala's Fetlock 2x, Vidala's Barb

Aldur's Advance, Aldur's Rhythm - Naj's Circlet - Whitstan's Guard, Wilhelm's Pride - Sander's Superstition, Sander's Taboo 7x - Trang-Oul's Claws, Trang-Oul's Wing - Rite of Passage 3x
- Sety 116x (11x 5. akt)

El 31x, Eld 12x, Tir 37x, Nef 20x, Eth 30x, Ith 15x, Tal 51x, Ral 39x, Ort 37x, Thul 19x, Amn 25x, Sol 18x, Shael 9x, Dol 13x, Hel 8x, Jo 6x, Lum 3x, Ko 3x, Fal 4x, Lem 0x, Pul 1x - Runy 378x (61x 5. akt)

Ancients' Pledge, Edge 2x, Harmony, Insight, Leaf, Lionheart, Lore 2x, Malice 2x, Obedience, Spirit 2x, Stealth 2x - Runová slova 16x (2x 5. akt)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od RIP » 11.12.2016, 20:19 hod.

Fraxinus píše: ....Celkově odehráno 147h 37min...
Ha, a kdo je tady zavislak ! :D

Ne, teraz vazne, moc pekne zahrano, i prevypraveno, rozhodne nejzajimavejsi pribeh za hodne dlouhou dobu (kdyz neberu Tve ostatni skopiciny :D )...Drzim palce a at to cela grupa dojede ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Fraxinus » 12.12.2016, 14:41 hod.

Myslím, že tobě se tady nikdo nevyrovná. ;) :D

A teď taky vážně: šou teprve začíná.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Fraxinus » 12.12.2016, 18:10 hod.

AKT 1 HELL

Hajnej
Jako prvního vybírám Hajného, abych vyzkoušel Harmony a Obedience kombo v reálném boji (tím myslím právě Hell). Nasadil jsem si Aldurs botky kvůli lajfu, dále vyměnil Nokozana za rare amulet s MF a nějakými rezisty, a dále na mercovi jsem vyměnil brnění a dal mu Iron Pelt, aby něco vydržel. V terénu jsem se s cca 440 životy musel soustředit jen na jedinou věc: hlavně se nenechat ničím zasáhnout, jinak je konec. Mééléčka se vlci, merc a Valkyríja rozebrali mezi sebe, ale musel jsem bedlivě sledovat projektily. Trochu ale trápily bosspacky zombíků kvůli imunitě na fyzično a zároveň vysokým rezistům. Pižlání trvalo šíleně času. Celkem jsem si ale vychutnal Blood Raven, která mi dala dýku Heart Carver. V mauzoleu z jedné rakve vypadl další Snakecord. Avšak tam pokračovala anabáze s imunitami na fyzično a dále s fanou, cursed a dalšími chuťovkami, kdy jsem celkem dost lítal do kempu pro merce a víc než střílení jsem musel praktikovat vyvolávání nových vlků a Valkyríje. Nejvíc jsem si ale "užil" v Cave při lovu Coldcrow. Ta samotná nebyla nebezpečná, ale ty nány, přes které jsem se k ní musel prosekat, fuj, hnus. Cursed, fana, atd...merc na jednu ránu dole, na další dole vyvolaní. A já to jedním šípem schytal taky hezky, bez poloviny hápéček. Po záchraně Caina, kde jsem to na den přerušil, jsem u vlezu do Black Marsh získal od šampiona Tancreds helmu a zamířil ke komtese, kam jsem se dost bál. A taky jsem měl proč. Lučištnice naštěstí byly jen ve 2. patře, ale dost jsem se tam natrápil s immune to physical duchy, jejichž bossové krom oné imunity měli staty jako mana burn apod., které zvedají výrazně i elementární rezisty. Nejhorší věc, jaká se mi tam ale stala, bylo to, že když jsem bojoval s bosspackem kozlomužů, jsem si nevšimnul, že je mezi nimi ještě jeden boss kozlů, který byl dual enchanted. Bylo štěstí, že jsem sekundu před jeho smrtí (merc se o něj postaral), překástil cyklóna, kterýho mi dvojvýbuch sfoukl jako svíčku a pak mi zbylo jen asi 80 života...tohle se mi už nesmí stávat!! :{ Problémy dělaly i doprovod hraběnky, omightované a ve velkém množství. A ta potvora dala Jo runu. Pak dál jsem zamířil do Hole, kde z jedné divoženky padl další Vidala luk. A tam jsem udělal další botu. Bossyně lukostřelkyň měla cursed, extra strong a hlavně multishot, a já se tím nechal zasáhnout. Zbylo asi 60 hápéček z jediného zásahu, který nějak obletěl vlky. Ani tohle se mi nesmí stávat. Pak klášterem to šlo celkem lehce, občas zdržení u immune to physical duchů, ale nenarazil jsem tam na problémy, kromě jednoho a zase svou vlastní vinou. Na takovém místě, kde bývají vždy šampióni zavření v kleci, jsem zjistil, že krom nich (kostlivci) tam jsou i duchové, tak jsem hodil zpátečku a zalezl za dveře, abych se zbavil nejprve jich. Pak jsem tam znovu vtrhnul a vletěl jsem přímo do rány bossovi kostlivců mágů lightning imunních, kterých jsem si vůbec předtím nevšiml. Ani nevím, kolik mi po jediné ráně zbylo životů, protože jsem reflexivně vypil fullku a mazal pryč, ale koule nebyla prakticky vůbec vidět červeně. Za tohle jsem se na sebe zlobil. :OXO Potom v katakombách mě nějaký dark one obdařil runou Pul. Vzhledem k tomu, že dlouho nic nedroplo (a to ani v Pitu), aspoň něco. A Andariel, zde jsem musel hlavně dbát na to, aby mě nezasáhla zblízka jedovým sprejem. Sem tam mě sice trochu lízla, ale nebylo to nic nebezpečného . Ale skoro jsem na ni nevystřelil, protože jsem vyvolával furt střídavě medvěda a Valkyríju a staral se o merce. Dala Aldurs rohatou čapku. Tu jsem se ale rozhodl prozatím nenasadit, dokud nenajdu adekvátní náhradu za +1 Druid Skills. Dokončeno na levlu 70. (Na položce DMG ovšem nejsou započítány aury od merce a wolverina)

Firaga
Druhá je na řadě sosa, která se musela zprvu vyrovnávat s fire imunními, na které platil zatím jen velice výrazně podlevlovaný frozen orb. No, ani s ní to tedy nebyla žádná procházka růžovou zahradou. Se všemi rezisty v rudých číslech a jen 700 životy to byla hra na ostří nože. V Blood Mooru ale hned z šampuse padlo Isenhart brnčo. Roztahávat bosspacky immuní na oheň byla povinnost. A proti ranged bylo hlavní nenechat se zasáhnout, nemám praktcky žádné faster hit recovery. Mausoleum a krypta zklamaly, padl jen další Milabrega štít, pak v Cave z jednoho normálního bosse další Berserker brnění (a helma furt nikde!!) V téže lokalitě z jednoho fallena padlo ale něco moc hezkého, Duriel's Shell. Ve Stony Field "potěšily" Arctic brnění a další Deathbity. A v Underground Passage, kde mě hodně trápily bosspacky hafanů, v jeho druhém patře Hwanin's Justice Bill. (Následně začal turnaj a po osvobození Caina, kde nic nepadlo, jsem na víc jak dva měsíce tuto postavu stopnul) Poté dal boss v Black Marchi další Cathan's prsten a následoval hororový zážitek. Cesta za ní byla ještě fajn, ve 2. patře další Swordback Hold. Kdybych už neměl tuším dva z dřívějška, ukázalo by se to nakonec jako drop aktu. Ve 3. patře další Sparking Mail. A pak to přišlo. V 5. patře dva bosspacky hned u vlezu, tele naslepo pryč, kde naštěstí nikdo nebyl, tak jsem zpoza úzkého průchodu likvidoval pojednom. A pak komtesa, vylákat ty čůzy okolo bylo strašný, pak i další boss LE devilkinů, co se k tomu přimotal vzápětí z druhé strany, a nakonec komtesa. FUJ! :ble: Immune to Fire, Immune to Cold, neprolomitelné hůlkou s LR. Co teď? Save and exit v žádném případě, potřebuju splnit quest, navíc se jí vygenerovaly vcelku dobré staty. Tak jsem prolezl truhlu a kompletně sorcku přebudoval dočasně na meeléčko. Při několika pokusech, kdy jsem střídal určité varianty (nakonec to vyhrála ethereální ali baba 2x eth, angelic brnění+prsten, waterwalk a nokozan relic, abych aspoň neměl záporné fire rezisty, a poison charmy. Jenže i tak jsem měl dost malou šanci na zásah (dexterity na základní hodnotě, att.r. jen asi 1000), krom toho co její zásah, to hit recovery lock a následné doléčení komtesy na míru, kdy zase fungoval Static Field, pak když už jí zbýval milimetr, se vždy teleportovala jak pominutá, no hnus... mnohokrát jsem musel pro lahvičky, vypil jsem přes 30 fullek a aspoň 100 lahviček zdraví... a pak mě napadlo nasadit Swordback Hold s OW na 50%, to se ukázalo být klíčovým řešením. No, na to, že jsem u ní strávil nejmíň půl hodiny, dala mrcha jen Tal, Dol. :roll: No nic, návrat k normální Firaze a směr Pit, kde z bosse padlo Arcanna brnění a z nějakého kostlivce Death meč. Ve druhém patře jsem málem ripl, když jsem si s amplifou na hlavě popletl tlačítka a omylem se portnul přímo do bosspacku. No, dopadlo to dobře, díky fullce, ale aspoň boss potěšil se Soulfast Tine píkou. V klášteře jsem si musel dávat bacha hlavně na střelce, jinak nebyl žádný větší problém. V jedné rakvi katedrály se ukrývala Sanders hůlka, v katakombách 3. patře dal boss Milabregy helmu a Andariel, z níž jsem měl nahnáno kvůli -41% poison resistům, po krátké, ale nutně chirurgicky přesné bitvě, co se obrany týče, dala pěkné MF brnění Skullder's Ire.
Dokončeno na levlu 70.

Convictor
Paladinovi jsem dal na začátku Duriel's Shell brnění a naházel na něj ty nejlepší lajfové a rezistové charmy, co jsem zatím měl. Výsledek snad uspokojoval (ačkoliv fire mám pořád -25 a poison taky záporný), aspoň tedy do té míry, že se nestávalo, aby mě cokoliv na potkání zabilo...aspoň ne hned. Ale musel jsem být opatrný, šlupy sám sobě dost bolely. Na levlu 60 se ukázali být největším problémem zombičí bossové s LE, dost bolely, takže se účinnou taktikou stávalo, že jsem ho nechal, aby mi sejmul merce, a pak ho dokuchal sám. Občas jsem místo Sacrifice používal Vengeance, proti nemrtvým velice užitečný. Zatím se mi dařilo vyhýbat se bosspackům s extra fast, z nichž mám docela nahnáno (aspoň teda z divoženek, co jsou rychlé i jen samy o sobě). U Bishiboshe bylo okolo hned několik bosspacků, takže jsem musel často roztahávat a mrtvoly likvidovat Redemptionem. Blood Raven dost zlobila, neboť likvidovat její zombíky bylo utrpení, zvlášť, když jich bylo hodně. A nic nedala. Jediný drop pak v kryptě bylo z megatruhly The Fetid Sprinkler žezlo. V mauzoleu a kryptě to bylo dost o hubu, ten rozdíl 25 levlů u bossů byl setsakra znát, i s konvou jsem často missoval. Musel jsem si dát bacha, aby mě neobklíčili ti zatracení carveři od Rakaniša. Záchrana Caina proběhla v cajku, ale dost nahnáno jsem měl ve věži a u komtesy. Tam se mi naštěstí dařilo nepotkávat bosspacky hned u vlezu a také se dařilo vytvářet si prostor pro roztahání zejména lučištnic. Ty když trefí, tak trefí... A komtesa dala thul+shael, takže nepřekvapila. Co ale překvapilo, byl luk Pluckeye ze třetího patra, který bych čekal spíše na normalu než na hellu, a říkal jsem si, která elitka nebo exceptionálka má stejnou šanci jako toto. A z jiného soudku: merc byl celkem chcípák. V Pitu následně sice nic (jen zase spoustu zlaťáků padlo na oživení merce), ale v Tamoe padly další Waterwalk. Postup až sem byl vcelku dost pomalý, zvláště když člověk někam vlezl. A spotřeba lahviček byla brutální. Pak v klášteře byly nejvíc brutál souboje s mišáky. Jakmile byli víc než ve třech, byl to pokaždé problém. Merce sfoukávali naráz na ránu a já se k nim pomalu ani nemohl přiblížit. Zde mě merc doslova doháněl k šílenství. Pak přišel na řadu souboj s Andariel, který byl taktéž brutál. Merc kapal často na jednu ránu, nebo po 2 sekundách poté, co ho zasáhla sprška jedu. A mně se zápornými poison resisty šly životy nahoru dolů furt, co padlo fullek. Nakonec jsem ji upižlal po asi 10 návštěvách města pro antidoty, fullky a léčivky. A mrcha nedala vůbec nic. Dokončeno na levlu 69.

Berserker
Nasadil jsem mu ty Waterwalky spolu s jednou dobrou barbarskou helmou se dvěma sockety, kam přišly překvapivě perfektní diamanty, abych se lépe trefoval. A abych se ještě lépe trefoval, dal jsem i do druhé Berserkerovy sekery eth runu. Pak došlo i k výměně pár charmů, aby byl tento barbar konkurence schopný, ale bude totálně bez MF. S BO nyní měl téměř 1000 života, tedy takové to minimum. Pokud proti hloučkům nepřátel kryl dobře merc, nebylo se čeho bát. Problémy bude dělat jen lightning (kolem -30), zatím jsem se tomu ale naštěstí vyhnul. Narazil jsem však na jednu ohromnou krizi, a to Blood Raven. Vzhledem k tomu, že mám na sekyrách jen 120-580 škod, chvíli trvá, než zombíka nějakého ukvrdlám. A když jich přibývá kolem astronomickým tempem... zkoušel jsem to roztahávat všelijak, nešlo to. Nakonec zafungovalo, že bez ohledu na okolí půjdu jen po ní a hlavně se nenechám zabít (při kritnutí dávala šlupky za skoro 500) či obklíčit, přičemž jsem si vzal místo jedné ze sekyrek macátko s CB a OW. No, bitva s ní trvala skoro hodinu, ale nakonec jsem ji dal. Kryptu a mausoleum jsem úplně vynechal, jít do alvl 85 je na levlu kolem 63 s tímhle charem je totálně nemyslitelné. No, šel jsem dál a zjistil, že při dodržení bezpečnostních opatření se LE nemusím zas tak bát, jen je nejprve nutné zničit miniony a bosse nechat nakonec. Jen dual enchanted je nebezpečný vždy. Velký problém jsem měl u komtesy (dala jen Ort, Amn - mrcha jedna), neboť střílející doprovod byl pěkný humáč, obzvlášť cursed/extra strong. Jedna z nich dala Angelic brnění. Pak dále šlo vše relativně v pohodě, jen mě šíleně dlouho trvalo někdy zabíjení. Na immune na physical stačil berserk na 1. levlu, ovšem dmg kolem 500 znamenalo pomalé pižlání. Mercův meč s 250 lightning dmg však svou práci odvedl také. Celkem bacha jsem musel dávat na hafany a v klášteře také na boneashe, který byl dual enchanted a také dával díky mercově stunu dual novu posílenou o lightning po každé jeho ráně, to byla dole skoro polovina života. V žalářích padl z šampiona Kinemil's Awl meč. A kapitolou samou pro sebe byla Andariel. S tou se bojovat skoro nedalo, merc chcípl skoro hned, a já měl rezisty na poison -21... Tak jsem naházel všechny dex charmy, co jsem měl, a nasadil jsem si Edge luk. I tak to bylo dost o hubu nechat do sebe od ní mlátit, doléčování bylo strašně pomalé, když jsem byl imrvére otrávený. Bitva trvala tak nejmíň 20 minut, a nedala skoro vůbec nic. Vinou toho, že jsem vynechal kryptu a mauzoleum, dokončeno na levlu 68.

Goreman
Zde jsem neprováděl žádné změny, pouze mu dal charmy na manu a rezisty, které však jsou kromě cold všechny i nadále záporné. S vysokými MF jsem doufal v pořádné dropy, ale byl jsem zklamán. Když jsem si dal pozor, nebyly záporné rezisty vůbec problém, protože jsem si udržoval odstup a stavěl do první linie ohnivého golema, který mi svou aurou lákal do pasti další potvory z okolí...stačilo u kraje chumlu mydlit do jediné potvory, pak bum bum bum a bylo po skupině. Díky tomu jsem nenarazil na žádný skutečně velký problém, krom pár případů vlastní nedbalostí. Nejhorší případ byl v Pitu 2. patře, kde na mě hned naběhl extra fast bosspack koster s dual enchanted a já se v rohu příliš soustředil na hápéčka jednoho z minionů a nevšiml jsem si, že oddělali golema a na jednu ránu i mercyni...no, z následující honičky mi zbylo jen asi 100 života. Uff :{ Dost mě občas štvala mercyně, která sarkasticky řečeno se velmi často vydávala chránit golema. Co se týče dropů, boss v Cold Plains dal další Serpent Lord hůl, šampion ve Stony Field Steelgoad voulge a boss tamtéž Rite of Passage a nějaká potvora v Black Marchi Soulfeast Tine píku. Ve věži mě jeden boss obdaroval Stormstrike lukem a komtesa dala jen Ith!! V kasárnách šampion Isenhart helmou a Andariel dala pouze Tancred Crowbill. Sice moc, ale v porovnání s případama před nekromantem aspoň něco. :OXO Ostatně bitka s Andy byla zajímavá v tom, že kolem byly 3 bosspacky zombiků. Vybouchal jsem jen některé, abych se jich zbavil, a pak zbytek vybouchal, jakmile na ně vstoupila ampnutá Andy, a světe div se, stačilo to. Nemusel jsem ani pro jedové lahvičky a nevypil jsem ani jednu láhev. To byla snad nejkratší bitka s hellovou Andy, co jsem kdy zažil, jen asi 15-20 sekund.
Dokončeno na levlu 70.

Sentinelka
Beze změn až na pár charmů a socketovaného brnění, kam jsem napral pár rare a magic dmg jewelů. Měl jsem trochu obavy z účinnosti poletujících čepelí, nicméně kompletní Hsarus sada a drápy s attack ratingem na level jsou zdá se klíčovou výbavou pro takovýto build. Jediné problémy, na které jsem narážel, byli akorát zombíci a kostry v mauzoleu, kryptě a v podzemí, ale tam to bylo spíše mým příliš nízkým levlem i celkem nízkými životy, což byl problém při střetu s LI cursed bossy. Jinak byla hra celou dobu celkem na pohodu, až na celkem vysokou chcípavost merce, která byla zapříčiněna hlavně nízkým levlem a životy. S trochou trpělivosti a schopnosti správně se postavit ty čepele, shadow masterka i merc zvládli naprosto všechno. V Cold Plains padl z fallena další Cleglaw meč, a pak konečně v alvl 85 mauzoleu drop hodný takového postavení mezi lokacemi: Leviathan brnění z obyč kostry. :love: V underground passage z bosse Wizendraw luk, v díře Hole z bosse Sigon's brnění, v Tamoe Highland z bosse Dark Clan Crusher a z komtesy 3x Ort... Celkem ale jsem byl překvapen z dropů slušného množství rare amuletů a prstenů, nějaké ostatní určitě zužitkují. A také padlo pár pěkných life small charmů (18 a 20), ty si sentinelka nechala, protože sama má málo hápéček. Pak bitka s Andariel s -44% poison rezisty, které však kupodivu nevadily, neboť se přímo u ní vygenerovaly dva bosspacky a shadow masterka na ně zakástila mind blast a pustili se do Andy, kupodivu v tom chumlu celkem dlouho přežíval i merc, kterého by za normálních okolností sfoukla jak svíčku. Já se držel dál a posílal vpřed jen čepele. Po smrti většiny minionů a jednoho z bossů zbyla už jen Andy a druhý boss, imunní na fyzično. Toho kuchat s venomem na lvlu 8 nemělo moc význam, tak jsem se soustředil na Andy, která byla předtím zbavena už víc než poloviny života. Střídavě jsem posílal čepele a metodou udeř a ustup jsem ji celkem rychle už dorazil, druhý boss pak okamžitě zemřel s ní. A dala další Humongous sekyru.
Dokončeno na levlu 69.

Pasivanka
Naházel jsem na ni jen pár jiných charmů, na switch dal rare oštěpy s +2 k amazončiným skillům kvůli silnější Valkyríji, a šel ven. No, čekal jsem to mnohem horší, ale musel jsem si dávat mazla na to, že když jsem kudlal, byl jsem obvykle o políčko blíže než valka, a tudíž šly veškeré rány do mne a ne do valky. Další potíž byli immune to physical, a já nadával, že nemám lem. Ta treachery by se fakt hodila, protože i bez toho je rychlost kudlání neskutečná. Takže jsem dával imunním jen ele dmg z charmů, což dalo tak něco ke stovce. Něco dala mercyně, ale i tak to zabíjení bylo pomalé. Ovšem Corpsefire se pochlapil Wall of the Eyelessem, což ocení jeden z mých Iron Wolfů. Problémy jsem čekal u Blood Raven, jenže Valka parádně utankovala obklíčení zombiků, aniž bych ji musel znovu vyvolat, a já s mercyní jsme se soustředili jen na ni. Pak v Dark Woodu padly z šutru další Cleglaw's rukavice. V Tristramu jsem si musel počínat opatrně, neboť jsem tam měl 3 bosspacky rozeseté kolem portálu. Ve věži až na poslední patro a na střety s duchy (jejichž bosspacky jsem vynechával) pohodička, jen ta nána dala zase jen Tal a Shael. Pak v Tamoe padla z nějakého carvera Undead Crown a v Pitu Shaftstop. Příliš se mi ale nevyvedla návštěva Cave, odkud jsem byl vyhnán až 4 bosspacky okolo vlezu. Celý průchod klášterem byl na pohodičku, dokonce ani duchové v katedrále nezlobili tolik jako ve věži. V mkatakombách padl další Cathan's prsten a z Andariel, kterou Valkyríja uthornila, zas prd. Dokončeno na levlu 70.

SHRNUTÍ:
Nálezy:
Blacktongue 4x, Blood Crescent, Bloodfist 2x, Bloodrise, Bloodthief, Bonesnap, Coif of Glory, Darkglow, Duskdeep, Felloak, Frostburn, Gleamscythe, Goldskin 2x, Goldwrap, Goreshovel 2x, Griswold's Edge, Hawkmail 2x, Heavenly Garb, Hellcast 2x, Hellclap, Hellplague, Howltusk, Humongous 2x, Ichorsting, Ironstone, Kinemil's Awl, Lance of Yaggai, Leadcrow 2x, Maelstrom, Magefist, Nightsmoke, Pelta Lunata, Pluckeye, Rakescar 2x, Raven Claw, Rockfleece, Rogue's Bow, Rusthandle 2x, Serpent Lord 3x, Silks of the Victor, Skewer of Krintiz, Snakecord 2x, Sparking Mail 3x, Spectral Shard, Steelclash 2x, Steelgoad, Stormeye, Stormstrike, Stoutnail 2x, Swordback Hold 2x, Tearhaunch, The Diggler, The General's Tan Do Li Ga 3x, The Tannr Gorerod 2x, Undead Crown, Venom Ward 3x, Wall of the Eyeless, Wizendraw 2x, Woestave

Atma's Wail, Blade of Ali Baba 2x, Cloudcrack, Coldkill 4x, Dark Clan Crusher, Darksight Helm, Deathbit 3x, Duriel's Shell, Earthshaker, Fleshrender, Heart Carver, Hexfire, Iron Pelt, Moonfall, Pierre Tombale Couant, Shaftstop, Skullder's Ire, Skystrike 2x, Soulfeast Tine 2x, Spellsteel, String of Ears 2x, The Fetid Sprinkler, Toothrow, Waterwalk 2x

Leviathan

Manald Heal 2x, Nagelring, Nokozan Relic 2x, Raven Frost, Saracen's Chance
- Unikáty 127x (23x 1. akt)

Angelic Wings, Angelic Halo 3x, Angelic Mantle 3x, Angelic Sickle - Arcanna's Flesh 2x, Arcanna's Head 2x, Arcanna's Deathwand 3x - Arctic Binding 4x, Arctic Furs, Arctic Horn - Berserker's Hatchet 2x, Berserker's Hauberk 4x - Cathan's Seal 5x, Cathan's Visage 2x, Cathan's Mesh 3x - Civerb's Cudgel 2x, Civerb's Ward - Cleglaw's Pincers 2x, Cleglaw's Claw 3x, Cleglaw's Tooth 7x - Death's Touch - Hsarus' Iron Stay, Hsarus' Iron Fist, Hsarus' Iron Heel 4x - Infernal Sign 3x - Iratha's Coil - Isenhart's Horns 6x, Isenhart's Case 4x, Isenhart's Parry, Isenhart's Lightbrand 6x - Milabrega's Diadem 2x, Milabrega's Rod 2x, Milabrega's Orb 4x - Sigon's Sabot 2x, Sigon's Shelter 2x, Sigon's Visor 4x, Sigon's Gage 3x - Tancred's Skull, Tancred's Weird 2x, Tancred's Hobnails 2x, Tancred's Crowbill 5x - Vidala's Ambush 2x, Vidala's Fetlock 2x, Vidala's Barb 2x

Aldur's Advance, Aldur's Rhythm, Aldur's Stony Gaze - Hwanin's Justice - Naj's Circlet - Whitstan's Guard, Wilhelm's Pride - Sander's Superstition 2x, Sander's Taboo 7x - Trang-Oul's Claws, Trang-Oul's Wing - Rite of Passage 4x
- Sety 137x (21x 1. akt)

El 32x, Eld 13x, Tir 40x, Nef 21x, Eth 37x, Ith 17x, Tal 60x, Ral 44x, Ort 47x, Thul 24x, Amn 30x, Sol 22x, Shael 15x, Dol 17x, Hel 10x, Jo 9x, Lum 3x, Ko 3x, Fal 5x, Lem 0x, Pul 1x - Runy 450x (72x 1. akt)

Ancients' Pledge, Edge 2x, Harmony, Insight 2x, Leaf, Lionheart, Lore 2x, Malice 2x, Obedience, Spirit 2x, Stealth 2x - Runová slova 17x (1x 1. akt)
Naposledy upravil(a) Fraxinus dne 07.04.2017, 22:16 hod., celkem upraveno 12 x.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Bemik » 12.12.2016, 22:06 hod.

Málem sem měl infarkt :D moje láska k outsiderům a černým koňům, pramenící nejspíš z mé malé výšky, mě prostě nutí fandit hajnýmu jakožto všem druidům. Už sem myslel, že zařval v těch caves.

Těším se, až celá parta půjde do 2. aktu. Tam je to už zajímavější, než první akt!!
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.12.2016, 22:15 hod.

No Fraxi, teď už ti opravdu začne pořádný peklo :twisted: Jsem opravdu zvědav, kolik hrdinů se promlátí, prostřílí a procastí až na konec :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Zlatý Grál

Příspěvek od Fraxinus » 13.12.2016, 18:27 hod.

Bemik: Nestraš, teď jsem měl ve zbytku aktu málem infart já sám třikrát. :D Uvidíme, co mi to dál přinese. Další na řadě bude Firaga, tak uvidíme. Ale jedna věc je jistá. Ještě nikdy jsem se po hellu neproháněl postavou s tak málo hápéčky. Každá inkasovaná rána je proto adrenalinový zážitek.

Dark_Deamon: Ideálně všichni. ;) Ale jsem optimista, určitě mi popadají věci, se kterými se budu moct někam dál hnout snáz. Už mě napadl další podobný projekt, který rozjedu potom. Ale podrobnosti podám, až ho začnu.


Jinak: Rozhodl jsem se, že od teď budu nahrávat další obrázky po každé odehrané postavě, zakončenou screenem statů.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“