HC - Project Avengers (1.13)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 20.08.2013, 16:50 hod.

To nic neni, koukni dopredu, uz jsem udelal update :lol:

Ta helma spadla z racku v LK, stejne jako vetsina z deviti Elite unikatu, s 0% MF :lol: A ano, pujde te amazone, nejvice se k ni hodi ;)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Attia » 20.08.2013, 16:54 hod.

myslel jsem že bude minimálně jeden grief podle toho screenu kde máš v ruce 2x pb...co je teda v tom druhým psahe bladu? jinak cg...hustý výsledky zatím...

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od raisen » 20.08.2013, 16:57 hod.

Hmmm, gratuluji k těm tunám run a RWs :D Super práce :) Ať slouží dobře.

Z racku... :D
HC grál: 537/516 (-21)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 20.08.2013, 16:59 hod.

Dik, mohl byt, ale chybela MAL :roll: a ja potreboval Hulka posunout co se tyce dmg, aby mohl behat na vyssi players x...Ten druhy je Lawbringer kvuli Sanctuary aure, jinak druhy Grief je v planu - chybi GUL a MAL a pote samozrejme dalsi CtA pro Black widow, pote samozrejme Enigma, Silence, Faith atd :lol:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.08.2013, 17:05 hod.

No...pěkná sbírka, to se musí nechat. Pěkná klika na NW ze stojanu. A ty life skillery...boží no...vyloženě motivující :D Za 2900 runů v LK jsem našel tak 2 takový....ale jo, přeju ti to :) :D Nejvíc mě ale rozstřelil ten quest drop z Duriela :D

Ať se dál daří a hlavně bez ripů ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Fraxinus » 20.08.2013, 18:03 hod.

Také tě podpořím ve tvé pouti. Hezké nálezy :) Některé se tak trochu podobají i mým.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 21.08.2013, 05:09 hod.

Diky ;)

@DD: Ta Nightwings byla megaklika, pac Spired helma z toho stojanu pada fakt vzacne...Oproti tomu takova Totemic mask nebo jak se to jmenuje pada prakticky kazdej run ale Jalalka zatim nepadla jeste ani jedna :roll: ...Treba Hierophant trophy aka Homunculus uz padl 4x...Jinak ten quest drop z Duriela fakt potesila, samy Town portaly, to se fakt hodi :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 21.08.2013, 09:40 hod.

Zrovna nedávno jsme s raisen řešili, jestli tam NW ze stojanu padnout může, tak už v tom máme jasno :) Mě se většinou na stojanech vygenerujou totální kraviny. Teď se ale zadařilo a z jednoho weapona padá celkem často Colossus Voulge. Už mám asi 10 eth kousků. Bohužel zatím není žádnej superior + 4 soc.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 21.08.2013, 15:39 hod.

A proc zrocna superior a navic tenhle klacek, smim - lis zeptat? Ja mam obycejnou ethereal ze 4 sockety prave z LK, a stejne jsem ji na Infinity nepouzil, mam pocit, ze to stejne chtelo 200sily a rozdil mezi Cryptic axe (ethereal) a touto co se tyce dmg nebyl prakticky zadnej

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 21.08.2013, 16:09 hod.

Právěže ten dmg tam je. Tvoje Infinity není špatný, ale dmg není žádná sláva. Já měl jednou skoro perfect (co se týče ED) a vytáhl jsem max dmg na CV na 1002 tuším. A když jsem pak s Trapu čistil CS a narazil na někoho LI+FI, tak jsem byl hodně rád za merce, kterej to sice s obtížemi, ale dával...na p8.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 21.08.2013, 16:41 hod.

Prave proto chci Kick/Trapera - zdroj Lightning/Fire/Physical dmg + special efekty ;) Ta dmg je dostatecna, pripadne se da kombinovat a zrovna assa ma dost zpusobu, jak mercovi pomoct, rozhodne tedy budu radsi mit moznost lip kombinovat mercovu vybavu nez vse tocit okolo str itemu, protoze on se na tech povinnych 200 dohrabe az na dost vysokym lvl

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 24.08.2013, 18:39 hod.

Dnes tu mam dalsi update kratce po sobe, duvody jsou dva

a) blizi se dalsi kolo Ligy, kde budu behat s Hulkbarianem
b) presto, ze tento update nebude velky, rozhodne stoji za to

Takze pokracoval jsem se Sandrine a LK a stezovat si se rozhodne vyplaci, protoze ta MAL padla...Sice zadna jina High runa, k tomu jeste 2xPUL a 2xLEM, no nestezuju si :lol:

Hulk behal Pity a dosahl na lvl 89, za coz jsem rad, nasel dalsi PUL a pak tuto runu...Musim rict, ze jsem na tu obrazovku jeste dlouho tupe ziral, nez mi plne docvaklo, co jsem nasel...O takovem nalezu nemohlo byt v 1.11 ani rec, vim tak o dvou, co tak padly, jedna z Mepha a druha z nejake vlny u Baala...1.13 je ale jak vidno jiny kafe

Pote si Hulk jeste jednou podal Ubera a prestoze to bylo tezsi, nez jsem cekal s Grief a Forti, to bylo v pohode...Vysledek nic moc, ale Sandrine byla rada ;)

Ted k tomu hlavnimu, co s touto runou

1) Pockat na dalsi a vyrobit BoTD - ultimatni Hulkobijku, zajimava moznost
2) Pockat na GUL a udelat do neceho Doom - to me nelaka, u merce jsou lepsi alternativy - Infinity, mozna nejaky typ uberauradina
3) Pockat na SUR a GUL a vyrobit Pride - zajimave, ovsem nevim, jak moc vyuzitelne, chybi tomu IAS a dmg vlastne taky - ma s tim nekdo zkusenosti?
4) Nechat je hnit v truhle jako Grailer - to se mi moc nechce

Co Vy na to?

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Attia » 24.08.2013, 19:12 hod.

osobně bych šel do BOTD. Sehnat cham v 1.13 není až tak obrovskej problém oproti 1.11b, kor kdy máš před sebou ještě 3k runů v LK...minimálně půjde poskládat z menších. A BOTD je fakt ultimátka. TOhle by byla moje asi první volba.

Pokud bych uvažoval o Doomu, tak ne jako zbraň pro merce ale pro tebe. Grief+Doom by mohlo fungovat. Dobrá kontrola davu a pomohlo by ti to s psych imune. Mercovy bych ji určitě necpal. Navíc pokud bys někdy složit BOTD můžeš doom hodit na paladina. Problém je jen v tom že bys musel opravovat. to je pro mě velký mínus.

Pride není špatná volba. Luxusně boostne dmg a to že to nemá IAS bych jako problém neviděl. Stejně všechno padne pod tebou. Navíc má Hit Blinds Target a Freezes Target +3 což dost pomůže. Vidím to u druida s havranama. Tohle bych úplně nezatracoval. Pokud ne BOTD tak bych šel do Pride. Využitelný taky pro jakýkoli jiný psych dmg chary.

Nechat do grálu je podle mě blbost. Jedině do tý doby než ti padne druhá na BOTD ale jako úplně ji nevyužít je kravina.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 24.08.2013, 19:20 hod.

Dik Attio, v podstate jsi to vyjadril tak, jak to cejtim...Jako nejlepsi reseni vidim to BoTD, koneckoncu Hulk ma byt muj ultimatni superchar, coz by odpovidalo - nejspis nejaka Eth Collossus Blade...U Pride vim, ze Freeze target a Blind target jsou skvele obranne mody, ma je Woestave Halberd a mam to vyzkousene, problem je v tom, ze k Hulkovi se prave zmrazovani monster moc nehodi kvuli horkovani /Find Item skillu

Doom jsem opravdu nemyslel na mercovi, pro Element castery je mnohem lepsi Infinity, a celkem mozna i pro bojujici chary, pak se lip trefuji, a kdyz neni problem s trefovanim, tak Decrepify s Reapers zvedne pekne dmg...Myslel jsem nejakeho Uberauradina, neco ve smyslu 2xDream, Doom a ja nevim co jeste, sam by mel treba aktivni Fana auru a maxly Sacrifice kvuli fyzical dmg atd, moznosti se super gearem je dost ;)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od raisen » 24.08.2013, 19:21 hod.

:D Jsem zvědavá, kolik dnů ti potrvá, než dojdeš se Zodkou :green: Gratuluji! Super nález :) Ale s Cham bych postavila Pride. Tak uvidíš, co dalšího ti padne :D

Edit: Třeba padne rovnou Zod a bude :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Slayer » 24.08.2013, 19:27 hod.

gratuluju k CHAM ! :D jinak do čeho bys udělal to botd ? Já bych asi zustal u toho griefu i přes možnost botd - to se vyplatí spíš do 2hand ale jinak bych si na něj počkal :) pride mě moc nevzrušuje
... aha už vidím že do colossussu, měl jsem to rozepsané ještě předtím, tak to approved :) jel bys ho společně s griefem nebo 2hand ?

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 24.08.2013, 19:31 hod.

@Eli: Dik, ZODka neni problem, zitra s ni dorazim :lol:

@Slayer: Jo, do Collossus Blade, a porad dve zbranem, at je nejak sranda...Supr je to v tom, ze to nepotrebuje opravovat coz je u Whirlu, Zealu apod naprosta nutnost, casem (po Hulkove lvl 99 :roll: ) bych mohl udelat treba 2handed Zealera atd ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.08.2013, 19:39 hod.

Já bych šel zase do Pride. Nevím jak to máš ošéfovaný ty, ale toto RW by využil zástup postav...na Might mercovi.

Jinak mega gratulace k Cham...to už je fakt něco. Já osobně jsem za 12 let neviděl už jen právě Cham a Zod.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Attia » 24.08.2013, 19:58 hod.

to BOTD bych poskládal ještě z jednoho důvodu. RIP už to trochu nakousnul, ale ať si kdo chce co chce ríká tak BOTD je prostě nejvyšší meta v D2 co se RW týče. A pokud má v plánu dát HULKA na 99lvl, nevidím lepší možnost než to okořenit nejlepším a nejdražším RW ze hry. Pro mě by to byla prostě taková perlička.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.08.2013, 20:02 hod.

Zajímavé, jak to každej vidíme jinak :) Pro mě je třeba, co se týče kvality nebo spíš sehnatelnosti na 1.místě Last Wish. Zod stačí, když padne jedna. Jasan, nepadaj na potkání a člověk může být rád za jednu v životě, ale furt je to o jednom dropu, kdežto Last Wish...to je sběr run tak na 5 let :D

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“