HC - Project Avengers (1.13)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Fraxinus » 07.06.2013, 22:46 hod.

grál je nalezení všech unikátů, setů a složení všech runových slov.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Javurek » 07.06.2013, 22:53 hod.

To chci taky :D Asi si také založím nějaké téma .)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.06.2013, 08:42 hod.

Všichni chcou mít všechno :D

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Bemik » 08.06.2013, 09:45 hod.

Kam se poděla skromnost? :D
"Do what you fear and the death of fear is certain."

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 10.06.2013, 08:18 hod.

Fraxi ma pravdu, chci, aby to byl septavirat, tudiz za kazdej typ postavy (barb, ama, assa atd) jeden Guaridan...Proto ten neobvykly Iron man, no :lol:

Jinak Gral je vseobecne prijiman jako nalezeni vsech setu a unikatu ze hry, coz je 504 itemu, da se to rozsirit i na vsechny runy (+33) nebo pro nejvetsi blazny jeste na vsechna runova slova...Uprimne, jen nalez vsech setu a uniku je obrovska vyzva, kterou malokdo zdola, me jich chybi jeste 7

Edit: Ono na necra by se nejvice hodil Red skull, ale to neni kladnej hrdina a ja chtel JEN kladny

Uživatelský avatar
Cirdan
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cirdan #2807
Bydliště:Šedé přístavy

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Cirdan » 12.06.2013, 16:43 hod.

Ono z Druida by šel udělat i Thor - dát mu do ruky kladivo a jet Cyclone Armor, Twister, Tornado a Hurricane. No a z Paladina Kapitán Amerika - Smite, Holy Shield, Concentration.
Zima se blíží.
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Attia » 12.06.2013, 22:48 hod.

ono by toho šlo namixovat povícero, jenže další nápady co mě napadly už jsem ani nepsal, protože mi jaksi taksi došlo že stejně RIP pojede svoje rozložení postav hlavně asi proto, že takhle ho to prostě a jednoduše bude nejvíc bavit :-D takže už to nějak neřeším a jen sleduju jak to nakonec vymyslí :-D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 13.06.2013, 19:53 hod.

Ja vim, jsem tvrdohlavej mezek, co neposloucha ostatni, ale tak uz jsem starej, tak se s tim smirte :lol: :lol:

Mate samozrejme pravdu, ze i takhle by se to dalo pojmout, ale ja pri predstave Thora vidim proste padat blesky z nebe, to je jasnej FoH...

Ted, abych trosku pohnul s tematem a byl trochu v souladu s realitou...

Sandrine je zatim na lvl 59, udelala hafo najezdu na NM Andy a navzdory tomu, ze nenasla SoJ :lol: dost vylepsila moznosti ostatnich hrdinu, presto jeste chvili poseckam, nez zacnu z prvnim opravdovym hrdinou, a tim nebude nikdo jiny nez Hulkbarian...Vyber je jasny, ceka ho - doufam - nejdelsi cesta a proto by mel byt prvni z te zbyvajici sestky, jakmile se s nim nekam trochu zajimaveji posunu, zacnu v tomto threadu i jeho pribeh...Vseobecne chci psat vse tady, at je to pohromade...

V prvnim postu update-uju nalezy, at muzete videt, jak vypada progres, a ikdyz gral zdaleka neni prioritou, bude zajimave sledovat, jak si me postavy vedou v porovnani s Fraxiho...Zadna soutez ani dokazovani cehokoliv, jen ciste informativni vec ;)

Jinak Sandrine ted ceka nejaky cas u NM Mepha, pak co nejrychleji k Hell Mephovi a pak Hell LK, pote se uvidi...Bude to druha nejvice vytizena postava ;) Doufam, ze bude zit dlouho a stastne a ostatnim pripravi, co bude treba ;)

Edit: Update nalezu v prvnim postu threadu hotov ;)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od raisen » 13.06.2013, 20:36 hod.

Ses s těmi předměty, koukám, rozjel :) Tak ať to padá i na Hell 8-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Fraxinus » 13.06.2013, 21:22 hod.

Paráda. Jen mi tam chybí jedna věc, aby to bylo porovnatelné. Dokázal bys zjistit, jak dlouho ti to trvalo? :)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 13.06.2013, 22:43 hod.

Diky, uplne presne Ti to Fraxi nereknu, protoze jsem behal kazdou volnou chvilku, co jsem mel, treba pet minut...Ale muzu udelat hruby odhad a rekneme, ze Normal mi trval 6hodin herniho casu - celkem jsem se tam flakal, a ty najezdy mozna tak ctyri hodky, takze cisteho casu 12hodin?

Stinnou strankou je to, ze jsem vsechny ostatni projekty sly absolutne stranou, tudiz nemam soso pripravenou na Ligu a AT, tudiz pouziju svoji starou Freeze zonu a tudiz nemam sanci...Jako poradatel se budu snazit delat pro Ligu maximum, ale jakakoliv snaha o dobre umisteni je uz mimo me moznosti, protoze se chci opravdu soustredit na tento Avenger project ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Fraxinus » 13.06.2013, 23:19 hod.

No jo, tvle já na ligu úplně zapomněl :D
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.06.2013, 23:29 hod.

Hoši, hoši...na co vy myslíte? :) Já mám akorát dilema, jestli preferovat Frozen Orb nebo Blizzard, ale to je asi debata do jinýho tématu.

Jinak co se týče NM Andariel, tak to je velmi dobrej target na slušný itemy. S některýma se dá dojít i na konec hry...v případě melee charů stačí jen upnutí. Škoda, že ti nepadl SoJ.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 14.06.2013, 01:02 hod.

Rozdil je v tom, ze ja mel Ligu neustale v patrnosti, bohuzel me tenhle projekt pohltil natolik, ze nemam na nic jineho cas...A taky samozrejme prace a priprava na souteze v powerliftu a strongmanech :lol:

Jinak SoJ by se hodil, ale neni az tak podstatny, daleko dulezitejsi byla treba Kelpina, kterou mi Andy dala ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.06.2013, 08:45 hod.

Když jsem dělal posledních 1000 runů, tak jsem taky celkem kliku, protože jsem konečně získal ethereal Fuscinu a Mesh Armor.

Každopádně nejvíc jsem zvědav, jak bude vypadat postup na lvl 99. Už jsi to nějak plánoval? Budeš jak vzteklej dělat Baal runy?

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 14.06.2013, 17:14 hod.

Spis me laka Chaos Sanctuary a Diablo, v podstate neni moc destinaci, kam se vyplati po lvl 90 - coz je sranda - chodit...Puvodne jsem premyslel, ze bych si nechal Ancienty na Hell a hlavne jejich expy az na lvl 98, kdy se to nejvic vyplati, protoze davaji fixni mnozstvi expu, ale to by poprelo zakladni pojeti celeho projektu, a tak to asi budu muset protrpet az do konce...Asi bych chodil p3 Chaos a Diabla s vyjimkou seal bossu, ktere bych chtel na p8, pripadne p1WSk/p8 vlny/p3 Bejl

Zatim nemam vybaveni na to, abych v klidu dosahl Guardiana, takze to musi jeste chvili pockat, chci, aby byl Hulk aspon na hrubo pripravenej, nez se vrhnu do behani nejaky lokace...Tak jako tak to bude narez :lol:

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od raisen » 14.06.2013, 20:03 hod.

Já se hlavně těším na ta über RWs :twisted:
HC grál: 537/516 (-21)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 14.06.2013, 21:34 hod.

Casem snad nejake budou....Pro zacatek by se hodil 2xGrief, Forti, CTA - kdyz budu skromny :lol: Pozdeji snad Enigma, Infinity, Faith atd asi v tomto poradi, asi to chvilku potrva :lol:

Jinak jsem se rozhodl, ze budu delat pravidelne update-y jednou za tyden, za prve aby byl progres aktualizovany a za druhe, aby me to stale motivovalo jit dal ;)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Bemik » 14.06.2013, 23:16 hod.

Dark_Deamon píše:
Jinak co se týče NM Andariel, tak to je velmi dobrej target na slušný itemy. S některýma se dá dojít i na konec hry...v případě melee charů stačí jen upnutí. Škoda, že ti nepadl SoJ.
PŘESNĚ!! Andy Nm vybaví perfektně na celej Nm. Ale on už ten normal Baal dává předměty se kterýma se dá dohrát hell (po upnutí) a to i na dobrou pravděpodobnost vypadnutí...
Do 1:2000 šance při 40 mf (minimum na switchi ;) ) ... Rockstopper,Titan's Revenge, Raven frost, Skin of the Vipermagi, String of Ears, Kuko Shakaku, Butcher's Pupil, Moser's Blessed Circle a můj oblíbenej exceptional uniqe sword ...Crainte Vomir! :love: (pro barbara one hand ;) )

A to nemluvím o tom, že je tam reálná šance (do 5k) na drop uniqe amuletů: Cats Eye, Crescent Moon, Atma's Scarab, Eye of Etlich, Saracen's Chance.
To je docela dobrý pro untwinked HC. Každá položka z toho dokáže udržet při životě na hellu, přestože je z normal obtížnosti...

Docela užitečný srandy na to, že je to normal obtážnost a vydrží i před hell na pohodu ;) Jak se to říká? Hodně zábavy za málo peněz?
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Welwet » 14.06.2013, 23:34 hod.

No jako Ball NM ..to snad ale dá jedině sossa, teda dostatečně rychle ..a ideálně ještě dva elementy.. ..a té bohatě stačí runovat mefa NM..
ja se narunoval Balla nm až až...a musím říct že u něj ani minionů sem toho moc dobrého nedropl.
Je fakt otrava to pořád zabíjet, nemluvě o tom že tam podstaneš na pl 1 instant CE od Listra jako já za assku.. :lol:

Ah..teĎ koukám bal norm..tak to je jiná...ten je dobrej no..mě párkrát drop i titanky.. :lol:

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“