HC - Project Avengers (1.13)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 15.06.2013, 01:42 hod.

S Baalem je vseobecne skoda se vubec zabejvat kvuli necemu jinymu nez expum, Meph je z tohoto pohledu podstatne lepsi, at uz co se tyce rychlosti pristupu, tak snadnosti zabiti...Ona ani ta Andy neni moc potreba behat, nehlede na to, ze se spatnym gearem je to docela vopruz a znamena to casty ressurekce merce, ten Meph je opet vyrazne lepsi...Ja jsem delal ty najezdy vicemene jen pro odpocinuti si od neustaleho questeni a ze zvedavosti, zda neda neco zajimaveho, a ne z nutnosti ;) Pocitam, ze i kvalita itemu se ted na NM Mephovi vyrazne zlepsi, a pote co nejrychleji k Hell Mephovi, kde nejaky cas ztravim a pak LK

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 17.06.2013, 05:37 hod.

Tak Sandrine je uz lvl 68 a nejakou dobu hunti Mepha, zatim top nalezy Ethereal Hone sundan (ale male ED :cry: ), perfect WWS a SoJ ;) Update udelam za par dni, ale celkem to leze

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Fraxinus » 17.06.2013, 08:26 hod.

Paráda. Já teď nějakou dobu nebyl doma, tak dodělám konečně ten 2. akt NM u sebe, možná zvládnu i A3. ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 21.06.2013, 17:29 hod.

Drzim palce Fraxi ;)

Tak, jak jsem slibil, tak taky cinim, dnes tu mam tydenni update projektu, doufam, ze se mi podari tuto tradici dodrzet, v prvnim postu budu upravovat nejen status nalezenych veci, ale i soucasny stav postav - level atd...Rad bych psal i pribehy jednotlivych clenu tymu (krome Sandrine), ale to budu psat normalne postupne v threadu ;)

V uplynulem tydnu jsem behal prevazne NM Mepha a zacal i s Hulkem, az bude v NM, tak zacnu neco sepisovat...Jinak zatim jde vse podle planu, tak doufam, ze to dlouho takto vydrzi ;)

Edit: Jeste bych mohl doplnit nejlepsi nalezy, coz byly pravdepodobne 3xTitany (ktere nejspis ani nepouziju), Lycanders aim - ten se sikne, Hone Sundan 2x (jednou Eth), SoJ, Vampire gaze, perfekt WWS, a to 2x :D a spousta dalsich...Bohuzel jedine Bartucs, ktere padly byly eth a tak jsem je prodal, vsak urcite padnou, nez bude na rade Black widow ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 21.06.2013, 19:14 hod.

Když už teda bude Barbar Hulk, nepřemýšlel jsi, že bys na něm nosil Leviathan, aby byl aspoň krapet zelené? :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 21.06.2013, 19:34 hod.

Ma to byt max dmg dealer, takze jedinou volbou je Forti a to asi ani vzteky nezelena :lol:

Edit: Uprimne, u nekterych postav se budu snazit drzet verne predlohy, u nekterych to bude spis o dlouhodobe vyuzitelnosti a to je zrovna Hulk...A btw, Leviathana zatim nemam, Forti samo taky ne :lol:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Fraxinus » 21.06.2013, 20:16 hod.

popravdě jsem tomu vůbec nic nedával, protože jsem buď nebyl doma, nebo byla taková vedra, že to hraní člověka vůbec netáhlo.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 21.06.2013, 20:44 hod.

Popravde, ve dne jsem makal ve 40stupnich+ v praci a v noci jsem kvuli tomu, ze bylo 30+ nemohl spat, takze asi tady je ten cas, kterej jsem mel ;)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Marast » 28.06.2013, 22:36 hod.

Zdravím toho jednoho velkého tvrdohlavého mezka, který raději půjde hlavou proti zdi, než aby něco změnil. ;)
Jak jsem si tak pročítal toto téma, tak i já jsem si okamžitě představil Kapitána jako paladina se štítem. Právě ten štít je hlavní spojovací symbol mezi těmito postavami. Navíc i po vybavení se Kapitán může vizuálně podobat nejblíže paladin. Ta černá v té plné plátové zbroji ani nejde poznat.

Anebo :?: :idea: Pokud vezmeme filmovou předlohu, tak by paladin mohl být hotový Nick Fury. :D

Měj se hezky a ať tě hra baví. :wave:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 29.06.2013, 18:02 hod.

Ahoj Maro!

Chapu, jak to myslis, bohuzel situace se ma tak, ze paladin by se hodil na vic charu a necro temer na zadnej, a pokud chci udelat septavirat, tak holt musim nekde ustoupit z filmove/literarni predlohy a trosku si to poupravit a hlavne spoleham na Vasi velkou predstavivost :lol:

Uvidime, uprimne, jeste nejsem definitivne rozhodnuty krome Hulka, ktery bude Barbar na 100% ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 30.06.2013, 17:29 hod.

Tak zase jsme o tyden dal a je tu cas na dalsi update projektu...Nez upravim uvodni post, tak tu v kratkosti sepisu co a jak se zmenilo, a zacnu dneskem, protoze navzdory tomu, ze jsem hral malo byl dnesni den nabity zajimavymi udalostmi...

Startovni pozice kouzelnice - zbrojirky Sandrine byla v A1 Hell - Outer Cloister...Cil byl dojit alespon k Andy a pak se uvidi...Musim rict, ze tato herni cast me trochu zviklala ve prospech Fraxiho teorie o gralu, protoze se dely veci nevidane...Za prve, z nahodneho bosspacku padl prvni elitni unikat pro skupiny avengeru, a hned jim byla slavna Harley (Shako)...Musim rict, ze chvili jsem neveril vlastnim ocim, protoze to byl jeden z velmi zadanych itemu, dokonce mira meho prekvapeni byla tak velika, ze jsem zapomnel udelat screenshot...To ovsem zdaleka nemelo byt vse, protoze ke slovu se prihlasil slavny 1.13 rune drop...Prvni HR a hned OHM, ktera muze poslouzit pro CtA, pripadne byt pretvorena na LO atudiz Grief - super!Cesta k Andy uz dal pokracovala relativne v poklidu, akorat ve druhem a nasledne tretim patre jeji Citadely musela Sandrine celit trem neprijemnym bosspackum najednou, nastesti to zvladla...Andy padla celkem snadno a protoze se patra 2 a 3 narolovala suprove, rekl jsem si, ze ac to neni v planu, tak si Sandrine tu demonickou mrchu trochu poda...Zpocatku to slo dobre a vysledky byly vyborne, bohuzel to nemelo dlouheho trvani...Proste spatne provedeny teleport, mana burn a bylo vymalovano...RIP, Sandrine...

Samozrejme zla sprava, ale koneckoncu ani filmovy Avengers nebyli opravdu tymem, dokud nemeli koho pomstit a tak by tomu melo byt i v tomto pripade...Navic, na misto Sandrine nastoupila jeji sestrenice Sandrine_II (asi z frankofonniho Svycarskeho kantonu) a ta bude doufejme v budoucnu jeji plnohodnotnou nastupkyni...

Co se tyce tymu Avengeru, tak za zminku stoji pouze progres Hulka, ktery dokoncil Normal a je na soucasnem levelu 50, pripraven na dalsi boje...Cesta to byla snadna, ikdyz pouzival do lvl 30 Normal attack, pote s Whirlem to byl piece of cake :lol:

Priste uz by mely byt i nejake screeny z Hulkovy cesty Nightmarem ;)

Edit: Samozrejme se ztratou Sandrine prisla i ztrata itemu, a to prave Harley, Kelpie snare na mercovi, Spirit forge brnca a Vampire gaze (tez merc) :cry:

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od raisen » 30.06.2013, 17:37 hod.

Sandrine je mi líto :( Zvlášť když tím pádem jsi ztratil i to shako, které tak nečekaně padlo. A gratuluji k Ohm :twisted: Takže Skullder je pro další Sandrine? To se to bude hledat o dost lépe 8-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Attia » 30.06.2013, 17:42 hod.

to je nemilé...ale ač to možná vyzní blbě, Sandrine po sobě zanechala myslím si velmi nečekané jmění...OHM a Skulder si myslím je dost dobré dědictví pro Sandrine_II a lze v klidu říct, že její krátká cesta MĚLA smysl...;-)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.06.2013, 19:24 hod.

Také gratuluju k Ohm. Je vidět, že i classic průchod může velmi překvapit. Ať se sestřenici daří o poznání lépe ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 30.06.2013, 20:23 hod.

Diky ;)

Jak psal Attia, po puvodni Sandrine zbylo dost velke jmeni, a to nejen v podobe OHM a Skullderu, ale i take asi 55% z celkoveho gralu, rozhodne jeji zivotni pout a nasledna smrt nebyly zbytecne a hodne pomohla do budoucna...A jak jsem rekl, bude pomstena >:D

Druha Sandrine uz ma velkou vyhodu v tom, ze muze prehazovat spoustu veci a taqk progres bude rychlejsi...Build to bude asi o trochu jiny nez ten puvodni, tedy ne hodne, ale misto Meteoru chci vyzkouset hydry a misto vita chci zkusit blokovaci cestu...Uvidime jak se zadari

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Fraxinus » 30.06.2013, 20:27 hod.

Je mi líto ztráty, i takových předmětů. Přesto to není taková tragédie. Být to po mých pravidlech, neměl bys teď už ani těch 55 % grálu a vyhodit bys musel i tu Ohm :(
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 30.06.2013, 20:28 hod.

Jasny Fraxi, ale jak jsem deklaroval na zacatku, mam v 1.13 jine cile nez jsem mel v 1.11...Kazdopadne Ti drzim palce, at se pani zubata Tvym charum vyhyba ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Fraxinus » 30.06.2013, 20:30 hod.

No, v 5. aktu jsem nejednoukrát zažil <100 života...každopádně mi tam teď krásně padá hafo exceptional unikátů a setů...jen by mohl konečně padnout meč pro merce, to pižlátko, co má, šíleně zdržuje.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 11.07.2013, 15:07 hod.

Tak, dalsi tyden za nami a je tu dalsi update...Tentokrate se toho tolik nestalo, pokracoval jsem pouze s Hulkem, na vic nebyl cas, presto tento aspirant na budouci lvl 99 (doufejme ;) ) dokoncil A1,2,3,4 NM a dokracel si az na Bloody foothills ci jak se to jmenuje, proste k Eldritchovi v A5...Protoze se u nej soustredim na schopnost zabijet/prezit a absolutne ignoruju (alespon zatim) jakykoliv MF, tak nedroplo v podstate nic, pouze v Claw Viper temple padla LEM, ktera velmi potesila, jinak nic....Prede nastupem do obtiznosti Hell ale bude asi delsi pauza, kterou vyplni Sandrine_II, protoze chci jet i Hell na vysoke nastaveni hracu a Bloodletter + Coldsteel Eye (neupnute) pro tento ucel nedostacuji a nic lepsiho zatim nemam...

Screen LEM dodam zitra ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 20.07.2013, 14:01 hod.

Opet tyden za nami a je tu dalsi update, nevim, jestli to jeste ctete, ale nevadi, zpetne bude zajimave se na to kouknout...

Takze, jak jsem nakousl minule, Hulk byl zatim odlozen k ledu kvuli nedostatku kvalitni vybavy, a za timto ucelem byla vpred a zpatky ni krok vyslana reinkarnace Sandrine...Musim rict, ze zatim byl prechod od full vita k blokovani a od Meteoru k Hydram opravdu dobry tah, ta postava je daleko odolnejsi a Hydry podstatne schopnejsi a ucinnejsi skill nez jsem myslel...Opravdu, velmi mile mne prekvapily, pouzivam je jako primarni skill spolu s Fireballem, FO je jen jako backup, tedy zatim...Abych nezapomnel, rozhodl jsem se, ze nebudu psat do uvodniho postu progres (jako Fraxi) po jednotlivych Aktech, u postav s prehozem to postrada celkem smysl, spis budu tady v threadu postovat slusne nalezy, zajimavosti atd...Ted to podstatne, Sandrine celkem pokrocila a nejen, ze dokoncila Normal, ale temer i cely NM, dnes by ji mel vecer cekat NM Diablo (zatim ma lvl 67)...Duvod teto rychlosti je zrejmy, prehoz veci vsechno velmi urychluje, Spirit a hlavne Insight temer na rychlost svetla :lol: ...Nejblizsi budoucnost je tedy zrejma, dostat se do LK, nasbirat runy a pokud mozno i base itemy na CtA, Grief a Forti, pripadne jeste jeden Grief a pote hnout s Hulkem smerem k titulu Guardiana, pote s nim Travincal/Chaos a simultanne se Sandrine LK/Hell Meph...Po teto rekneme zaverecne pripravne fazi dojde i na ostatni charaktery...Co se tyce Hulka samotneho, tak mam letos vytyceny lvl minimalne 95, tak uvidime, kam az se dostane

Nalezy z minuleho tydne nic moc, soustredil jsem se spis na progres, presto z trochy Meph runu NM bych vybral HoZ a Shaftstop, oba se budou velmi hodit...

To je prozatim vse, priste uz by mel byt report z LK a nejake runy, doufam ;)

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“