HC assasin - pheonix strike

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
killer
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2
HC assasin - pheonix strike

Příspěvek od killer » 10.12.2013, 02:01 hod.

ahoj, taky bych pridal svou trosku do mlyna.. momentalne rozjizdim HC assasin na pheonix strike... je to jedina postava, kterou se mi povedlo dohrat na i na hell... tak ji zkousim dohrat na i na HC.. podrobnosti dodam nejak pozdeji.. momentalne mam lvl 21 a dohrany prvni akt - tzn zadny zajimavy predmety zatim nepadli..

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC assasin - pheonix strike

Příspěvek od Obter!vr » 10.12.2013, 12:10 hod.

držim palce, myslím si, že budeš muset být doopravdy opatrný :-)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

killer
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC assasin - pheonix strike

Příspěvek od killer » 10.12.2013, 12:54 hod.

diky.. opatrnej budu muset byt asi az na NM.... zatim je to takovej tank..

abych doplnil jak to tedy hraju:
patch 1.13 singleplayer offline
používám px ... zatim vse na p8
nepoužívám HE, atmu a podobny blbosti.. respec taky ne
hraju s tim co padne
esc budu používat.. bez toho to nejspis nepujde kdyz přijdu na nejakou spatnou kombinaci rezistu a schopnosti (fire+lightning imune, k tomu tre ultra fast nebo stone skin... )

strategie by mela vypadat asi takhle:
nahodim fade (main skill.. bude lvl20), shadow mastera (dalsich 20 bodiku), mozna venom (max 1 bod ale nevim jestli to budu potrebat.. mozna bude ten bod nekde chybet), nabijet budu pheonix strike a posilat tam meteority, lightningy a ten mraz podle potreby budu castit cloak of shadow (na střelce hlavne) nebo mind blast... zbyle body rozdelim do synergii pro pheonixe (ted jen nevim jestli davat rovnomerne do vsech druhu elementu nebo si vymaxovat jeden a pak další) vyuzivam jednorucni zbran(s co nejvetsim AR nebo ITD - damage neni dulezite... to davam elementarni) + stit (s max blockem)...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC assasin - pheonix strike

Příspěvek od Fraxinus » 10.12.2013, 13:20 hod.

Ani fade, ani venom nebudeš potřebovat. Když si seženeš runové slovo treachery, budeš mít obojí bez investování jakýchkoliv bodů do těchto skillů. Více pak zbyde na synergie k phoenix strike.

Nad ním sice dost lidí ohrnuje nos, ale jednou jsem ho hrál a možnost sesílat třeba meteor rychleji než sorcka je vážně úžasná podívaná, navíc je to hratelné i na players 8 i na hellu, ale člověk musí být extrémně opatrný, assassinka není zrovna moc dobrej tank, navíc ty efekty nábojů a množství monster okolo bude dělat hru dost nepřehlednou a chaotickou. :)

Pokud jsi do fade nebo venomu už něco dal, tak bych pro jednou přimhouřil oko a respecnul s tím, že bys dal sílu, obratnost a vitalitu jak jsi měl původně a zrušil jen tyto dva skilly...Lem se dá sehnat celkem dobře i ve hře bez nájezdů...při troše štěstí.

Hodně štěstí. :wave:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

killer
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC assasin - pheonix strike

Příspěvek od killer » 10.12.2013, 16:52 hod.

no ale nez mi prijdou ty runy... tak budu nekolikrat mrtvej... (moje zkusenost se stestim na tyhle runy tak veli.. že se mi povede sehnat takovehle runy kolem 60lvl.) coz by mohlo tak odpovidat prechodu NM/HELL... kdyz to dobre pujde... do te doby pokud nebudu mit stesti na drop dobrych predmetu budu mit rezy kolem nuly... a stim bych musel byt fakt opatrnej.. a nezda se mi to moc jako vhodny na HC spolehat na to ze na 50lvl slozim slovo... resp. ze se toho padesateho lvl doziju bez rezu a defu..

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC assasin - pheonix strike

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.12.2013, 17:51 hod.

Nechápu, proč každej, kdo hraje Sosu, Necra, Amu nebo Assu, tak řeší takovou kravinu, jako je Defense. Na to se můžou koukat jen plecháči a vyhazovači z diskoték (pala + barb). Pokud se nedostaneš minimálně na hodnotu 10k+ a to se nedostaneš ani zdaleka, tak na tuto položku nemá vůbec smysl koukat. Proto maj tyto chary velmi účiné defensivní skilly...Teleport, Mind Blast, úhyby + Decoy + Valkyrie, kostry/revive atd. Tebe by spíš mělo zajímat, kde nabereš IAS, AR, max block a tu Lem, protože zachránit si takhle 40 skill pointů, to je jak najít před Vánocema šrajtoflu s 50 litrama. Navíc Lem není zas kdo ví jakej zázrak. Můžeš mít kliku v NM Helforge a nebo zkusit pár runů v NM Lower Kurastu, kde taky může padnout. Popřípadě se k ní dá docubit. Stone Skin monstra tě taky moc vzrušovat nebudou, když frčíš na ty elementy, což? :) Jinak na všechny ostatní problémy je tu pan Mind Blast :twisted:

Ať se daří ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC assasin - pheonix strike

Příspěvek od Fraxinus » 10.12.2013, 18:04 hod.

Když to budeš chtít jet s shadow masterem, tak osobně bych raději doporučil shadow warriora, protože mít dva chary schopné dělat phoenix furt je luxus.

Krom toho, zkus někdy nabít phoenix strike i jeho synergie naráz. To něco uvidíš :twisted: ...nepřátelé už neuvidí.

Jnak, jaký používáš skill na uvolnění útoku? Doufám že ne normální útok.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC assasin - pheonix strike

Příspěvek od Welwet » 10.12.2013, 18:56 hod.

Fraxinus: nepletu se, nejde čirou náhodou po určitej čas uvolnit jen jeden náboj? :) sice to napíše pěkné dmg, udělá to pěknou obrazovku, ale zranění to dá jenom jedním ne? :)

proč nepoužívat normální útok? zbraní je dost co se na to hodí, ale samozřejmě do začátku je výhodnější brát drápy rychlost/zranění/ar...

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: HC assasin - pheonix strike

Příspěvek od Tordah » 10.12.2013, 19:13 hod.

U phoenix iba jeden, ale u claws, fists, vypustíš všetky. Ale pozor, všetko okrem prvej charge má next hit delay.

Obyčajý útok je : rýchlejší

talon- odkopuje preč z miesta kde padne meteor, 16 frame lock na mieste
claw - 10 frame lock na mieste, ak nabíjaš normálnym tak vypúšťaš pomalšie
tail - knockbackuje preč
flight - 25 frame cooldown?
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: HC assasin - pheonix strike

Příspěvek od DeathHero » 10.12.2013, 19:35 hod.

@killer preju ti hodne stesti i takhle to muze vypadat :D
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

killer
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC assasin - pheonix strike

Příspěvek od killer » 10.12.2013, 20:41 hod.

chlapi diky za reakce...

s tou def jsem to jaksi prestrelil.. na vysvetlenou bych chtel dodat ze jsem D2lod hral naposledy asi 5 let zpet.. myslel jsem tu schopnost jak to snizuje physic. skody (tusim ze to fade dela.. ), ano pouzivam normalni utok... nad kopama jsem ani neuvazoval... kvuli knockbacku ... to s nabitim pheonixu+synergii vyzkousim.. jen mi to prijde zbytecny.. kdyz pak budu hlavne zabijet meteorama.. ktery budu posilat tak dva za sekundu (odhaduju.. je to ohromne rychle a efektivni), co se tyka toho rw... jeste promyslim.. vzdycky muzu udelat dodatecne ten respec.. ale nejdriv musim najit ty runy.. co se tyka toho warriora.. tak mi prijde hoodne krehkej master aspon ma rezy a obcas si i nacaruje fade/venom.. to warrior pouze pouziva jeden skill kterj zrovna pouzivam ja.. nebo se snad pletu???

jinak momentalne jsem zabil mephista (na 29lvl... porad smula na uniky a sety.. spadly mi pouze unik botky (+20speed, 2%mana leech, +2leap (barbar) a jeste neco to dava ale to si nepamatuju))

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC assasin - pheonix strike

Příspěvek od Welwet » 10.12.2013, 22:15 hod.

jo hodně štěstí...budeš ho potřebovat, já tuhle assku hrál cca 7x na hc, pokaždé zrakvil...myslím tak 2-3 hell a 5-4 na nm... :lol:

teď čekám až na ni naberu pořádnej equip, aby mě aspoň ta smrt víc bavila :lol:

a ještě - pár obrázků a nějaká omáčka kolem toho bodne, ... :)

killer
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC assasin - pheonix strike

Příspěvek od killer » 10.12.2013, 22:23 hod.

omacka a obrazky budu resit az se dostanu vys (normal je takovej tutorial... NM zacina hra.. kdyz je silna postava a stesti na itemy.. tak i NM mi prisel snadnej.. )... jinak jak rikam jsem ve ctvrtem aktu.. a dropnul jsem jeden unikat ani by nebylo co obrazkovat.. :D

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC assasin - pheonix strike

Příspěvek od Attia » 10.12.2013, 23:50 hod.

Týpek z toho videa si to solidně dával...evidentně to s ní měl vychytaný a perfektně naučený...hlavně jak si elegantně zmrazil poslední vlnu :-D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC assasin - pheonix strike

Příspěvek od RIP » 11.12.2013, 06:13 hod.

Mno, kdyz delas x-tisici plny Baal run, tak se urcite zlepsis :lol: Jinak preju hodne stesti se Strikerem, to je build, ktery taky jednou zkusim...Jen mala poznamecka k Shadowum...Ja uprednostnuju Warriora prave z duvodu, ze se da ovlivnit to, co vyvola, a prave body natvrdo vlozene do Fade jeji zivotnost hodne zvysi, nehlede na to, ze ma dost zivotu....Summoni celkove jsou vetsinou lepsi tanky (meda, Valka, Shadow, Golem) nez mercove, a hlavne levnejsi, coz je vyhoda u hry bez prehozu

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC assasin - pheonix strike

Příspěvek od Attia » 11.12.2013, 10:55 hod.

http://suewebik.net/d2/AssShadow.html

@ Killer: Pokud tenhle článek neznáš, doporučuju si to pročíst...třeba ti to ohledně výběru shadowa/mastera a jeho učení pomůže...;-)

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: HC assasin - pheonix strike

Příspěvek od ihatemylifep » 12.12.2013, 20:27 hod.

Nech sa darí a dotiahni to ďalej než ja ;)

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“