MÓD - The Hell

Obecně o Diablu.
Odpovědět

Hlasování: Za jakou postavu hrajete mód The Hell?

Paladin
4
20%
Scout
2
10%
Mage
6
30%
Monk
1
5%
Assassin
2
10%
Gladiator
5
25%
 
Celkem hlasů: 20

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:
Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Azure » 07.08.2012, 13:53 hod.

Čus, ze stránkou nic neni, dělá mi to taky... s datadiskem jestli to funguje nevim a originálka být nemusí, ale já Diablo 1 mám origo :)... teď už se těžko schání, kdyžtak zkus aukro nebo něco podobnýho :)
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od hami » 07.08.2012, 22:19 hod.

nebo ulož.to
tam to budou mít ve stejné kvalitě za lepší cenu
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Morbid » 08.08.2012, 23:45 hod.

Ahojte, mám diablo original, bez datadisku :D Ale ako stiahnuť ten mod, keď mi tá official stránka zamŕza??

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Marast » 12.08.2012, 19:46 hod.

Jak jsem objevil toto téma, tak mne to nedalo a také jsem to zprovoznil. Vypadá to vážně bezvadně. Rozehrál jsem Mnicha na SP a u Leorica jsem zažil první šoky, když se obtížnost koster zvyšuje každou druhou místností. Pokud tu má někdo z vás nějaké zkušenosti s tímto módem, dejte když tak echo. Prozatím hledám info právě k Leoricovi. Nejsem si jist, na jaké úrovni se oplatí jej zkusit zabít...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od hami » 17.08.2012, 22:47 hod.

Marast: singl sem nehrál, ale v mp je až v cryptě
takže okolo lvl 30 :D - možná je to v SP jiný
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Red Eagle
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Red Eagle » 18.08.2012, 21:53 hod.

tento mod je fakt super hra,m ho uz par mesiacov v kuse.Za kuzelnika a za gladiatora.
Best Games na PC :
1: Rome Total War
2: Diablo 2
3: Jagged Alliance 2
4: Heroes of Might a Magic III.
5: Fifa 11

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od hami » 19.08.2012, 21:48 hod.

hrajete to někdo na tunngle??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od kmotor » 06.09.2012, 07:14 hod.

ide to nainstalovat aj na ciste diablo? teraz som konecne zohnal originalku, ale bez datadisku.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od AlterEgo » 06.09.2012, 12:17 hod.

kmotor píše:ide to nainstalovat aj na ciste diablo? teraz som konecne zohnal originalku, ale bez datadisku.
Nejde. Instalace taha nejake soubory s cd od datadisku, ale kdyz to nainstalujes, tak uz to cd nepotrebujes.

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od neithusak » 09.09.2012, 01:08 hod.

Ak mate problem stiahnut mod z officialnej stranky, skuste tento link:
http://www.diablowiki.com/Download_%28The_Hell%29

Tak som skusal hrat The Hell aj pod Windows 7, ale nepodarilo sa mi hru spustit v okne. :-|
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od kmotor » 12.09.2012, 08:14 hod.

AlterEgo píše:
kmotor píše:ide to nainstalovat aj na ciste diablo? teraz som konecne zohnal originalku, ale bez datadisku.
Nejde. Instalace taha nejake soubory s cd od datadisku, ale kdyz to nainstalujes, tak uz to cd nepotrebujes.
takze staci, ked pri instalacii pouzijem hellfire subory z...inych zdrojov? :green:

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od hami » 13.09.2012, 10:20 hod.

kmotor: A zkoušels to hodit do normal diabla???
já to tak asi mam a normálně mi to běhá
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od AlterEgo » 13.09.2012, 12:32 hod.

kmotor píše:
AlterEgo píše:
kmotor píše:ide to nainstalovat aj na ciste diablo? teraz som konecne zohnal originalku, ale bez datadisku.
Nejde. Instalace taha nejake soubory s cd od datadisku, ale kdyz to nainstalujes, tak uz to cd nepotrebujes.
takze staci, ked pri instalacii pouzijem hellfire subory z...inych zdrojov? :green:
Ano staci.

Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od kmotor » 17.09.2012, 09:28 hod.

hram od soboty a toto je fakt super. to najlepsie z diabla 2 v engine jednotky. a bez otravnych run. :OXO

mage level 22, momentalne sa snazim prestrielat cez jaskyne na horror. hram multiplayer (cize akoby /players four)

Hra je fakt tazka. nachadzate malo prachov a manapotionov + nemoznost behu = ak vas nepriatelia obklucia, je po vas. ale to sa zas az tak casto nestava.

vobec nepriatelia mi prisli o dost chytrejsi ako v povodnom diable. vzdy sa vas snazia obkolesit alebo zahnat do rohu. pribudlo vela novych typov, niektori maju originalne vlastnosti.

blbe je, ze sa mi nedari nastavit rychlost chodze v meste, takze sa do tristramu snazim chodit co najmenej.

klavesove skratky by tiez mohli byt nastavene trocha inak - najlepsie tak, ako si ich nastavi hrac.

ceny v meste su premrstene - deckard cain si za identifikacia vypyta 100 zlatych, pritom predmet vacsinou predate za menej. :D ja to riesim pomocou staff of identify. postavy bez tohto kuzla musia dost smrdiet grosom.

knihy pre kuzelnika su drahe a maju vysoke naroky - zakladom je chodit poschodia 1-8 a zlepsovat si kuzla, bez toho sa tu neda prezit. nastastie som nasiel fajnu helmu a prsten spells level + 7.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od hami » 17.09.2012, 21:27 hod.

spell lvl +7??
to je i na the Hell moc (na item co si našel na horor)
jinak si můžeš nastavit kl. zkratky na F5-F8, ale je fakt, že to je celkem málo. Obzvlášť u mága, kde jsem těch kouzel používal aktivně minimálně 12
ceny ve městě jsou drsný, ale sám autor módu říká, že většina zlata se najde přímo v hromádkách v dung. a hlavně, že je to skutečně těžkej mód
EDIT: Teď sem si na orig. stránkách všim, že tam přidal MDD (multiplayer dynamic difficulty), takže když člověk hraje sám sou monstra slabší, než když je ve hře víc lidí
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od kmotor » 18.09.2012, 07:52 hod.

spell lvl +7??
myslel som helmu a prsten dokopy. :)

klavesove skratky sa nastavuju ako? sposob z diabla 2 mi nefunguje. a 12 kuziel som snad nepouzil v diable 1 + 2 dokopy. :green: tocim dookola fireball( teda tu fireblast), lightning, holybolt, manashield, townportal, na imumnych bossov arcane star. dalsie uz iba vynimocne: ak su problemy tak relict + healing. k tomu pravdepodobne pribudne este warp s teleportom a to je tak vsetko.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od hami » 18.09.2012, 16:50 hod.

Dokud sem nevlez do hell na horor či do purgatory, taky sem si s tim vystačil. pak jsou životně důležitý firewall, light. wall, golem, mana, bone spirit a asi nejsilnější kouzlo/manová náročnost - hydra
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od kmotor » 04.10.2012, 07:33 hod.

je na vyssich obtiaznostiach nieco nove? predmety alebo prisery? nejak stracam motivaciu postupovat dalej.

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od Morbid » 19.03.2013, 20:40 hod.

Zdar, ak niekzo hrá tento fajn mod na D1, mám typ, ako ušetriť zlato na identifikácii: Gilian funguje ako "shatered stash", takže ak hráte napr za kúzelníka, tak jej dáte neidentifikované veci, save-nete, dáte new game za assasinku, ktorá má identifikačný skill, identifikujete veci u Gilian, zapnete hru za kúzelníka a máte zdarma identifikáciu.

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: MÓD - The Hell

Příspěvek od ihatemylifep » 26.04.2013, 23:39 hod.

Tak,tento mód hrám už skoro rok a baví ma to momentálne viac ako Diablo 2 a iné hry . :) NEviem či ste to postrehli aj vy,ale keď hrám večer po tme tak ide hra plynulejšie ... keď hrám cez deň tak akoby sa hra trhala keď chodím .. určite ste si to aj vy všimli ,keď hráte po tme ,hra ide proste viac plynule ,vyskúšajte >:'(

Odpovědět

Zpět na „Obecně“