Graveyard

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
neferty
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Bydliště:L.A.
Kontaktovat uživatele:
Graveyard

Příspěvek od neferty » 07.07.2012, 22:19 hod.

Téma oblíbené snad na všech d2 realmech, kde se alespoň trochu jelo HC. Pište sem svoje ripy, jak se to stalo, jak se zachovat, aby se to příště nestalo atp.
Ripnuté postavy pište alespoň od levelu 50+ ať to má nějaký smysl, že -.-
A já hned začnu.

Vive - 54 level - monk, 1akt hell

Jen tak jsem si v public hře v pohodě farmil a v průběhu hry mě napadlo, že si splním jeden achievment co má monk (máte zabít myslím 150 creepů bez toho aby se vám naplnil spirit pool). Tak jsme si to tak kosili ve Fields of Misery nebo kde to bylo a najedou rare shaman (arcane, frozen..). Rozehnali partu od sebe, mě do kouta a já měl zrovna všechny def skilly na cooldownu, protože jsem je přeci jak kkt furt protáčel aby se mi kvůli achievementu nenaplnil pool :roll: :roll: Lahvička už jen o trochu více prodloužila moje utrpení.

Co z toho plyne? Nebýt debil a nemyslet si, že jsem nesmrtelnej!!

A teď vy...
nevím, co sem napsat

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: Graveyard

Příspěvek od GrOsO » 07.07.2012, 22:26 hod.

49 barbar . za barbara to bolo zabavne progresovat. vsetko islo lahkuo vsetko lietalo . . na NM som si lietal jak pan , skocil som na izuala bez toho aby som sa zamyslel nad nejakou zmenou skilov atd proste sup nanho no a co sa stalo . skonil som to, nehal som sa dost nahitovat a uz som sa ztoho nedoazal vykopat . strasne som ho podcenil a mam ztoho stale traumu a som za to fakt nestastny aj ked to nebol moc vysoky lvl. teraz mam WD 44 moc ma to znaho nebavy w/e uvidime kam to dotiahnem :wave:
Obrázek

Elviiira
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Elviiira#2701
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Elviiira » 08.07.2012, 21:50 hod.

WD - 50 (NM - akt 3) ... kolem mě žádné moby, najednou vylezl jeden z nejslabších mobů a když jsem ho chtěl zabít, tak hra nereagovala a disconnect (vypadek netu na 10s) ... nemohl jsme se pak 20s lognout a po nalogovaní WD 50 dead :-D
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/Elviiira-2701/

[SC]Witch Doctor 60 8 Inferno 3. akt
[SC]Monk 50+ Hell

[HC]Witch Doctor 50+ NM
[HC]Demon Hunter 30+ NM

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Graveyard

Příspěvek od Majky_majk » 25.07.2012, 13:13 hod.

Můj pokus hrát HC skončil poměrně rychle... měl jsem monka a2 (normal) a z ničehonic umřel. Nevím proč, protože v okolí nebyl žádný moob, byť jsem jím měl být zabit (dle hlášky). Ani jsem nepozoroval žádný lag. Otevřel jsem truhlu, posbíral předměty a zemřel jsem. Život jsem měl taky skoro celej.

Jediné co považuji za štěstí je to, že se mi to stalo v takhle ranou fázi hry :-). Pokud se ve hře stávají takové věci, tak HC hrát nebude.

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Graveyard

Příspěvek od walosek » 15.08.2012, 11:08 hod.

Majky_majk píše:... Pokud se ve hře stávají takové věci, tak HC hrát nebude.
komp téměř na páteři cesnetu, eu servery, 2x rip barbara po přechodu do nové lokace a oblíbeném "skoku do minulosti"... předcházím tomu důkladným čištěním lokace předchozí a vracením se...
doma na slabším ADSLku zase pár lost packetů (neodpálil se ground stomp a pak nereagoval ani únikovej leap) a čau

poučení? na SC si vyzkoušejte chování vašeho připojení a zařiďte se podle toho, to snad nasere ještě víc než když to blbě zahrajete...

Griffen
Fallen Shaman
Příspěvky:77
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Griffen#2201

Re: Graveyard

Příspěvek od Griffen » 15.08.2012, 12:21 hod.

Wizard 37 - Act 1 Nightmare - (Double Fail) - Arcane + něco (teď nevím co, byli totálně easy) Zabili jsme elitky a já jsem blbě klikl - na místo, kam jsem původně nechtěl jít přes 2 lasery. Měl jsem nahozený cca 4k absorb tak jsem to neřešil s tím, že lasery nebudou dávat takový rány a že mi jen tak 4k hp + 4k absorb nesundají a že to proběhnu. Nějak jsem neodhadl dobu trvání absorbu a když jsem vlezl na lasery, zrovna se oba křížili a tudíž mi dali v jednu chvíli strašnou nakládačku. Naštěstí to bylo rychlý a neměl jsem žádný nervy... :D

3 hodiny expení a měl jsem zase 35.. A odteď mám z laserů veklý respekt. :D

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Graveyard

Příspěvek od Quetak » 15.08.2012, 12:43 hod.

lvl25 DH normal A3 - všechno kosil jak dobytek a já se tím nechal uchlácholit. Došel sem do Keep Depths lvl2, kosim, kosim abych byl odtud rychle pryč, otevřel sem dveře do další místnosti a za nima nastartovaný 4 Maniaci (takový ty malý tlustý skřítci co po chvíli bouchnou) a BOOOOM, your death will be remembered :) Rychlá bezbolestná smrt, čekal sem, že s DH moc daleko nedojdu, ale že skončim tak brzo to ne, aspoň normal sem chtěl projít :)

Gezousek
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gezousek#2596

Re: Graveyard

Příspěvek od Gezousek » 15.08.2012, 17:06 hod.

Muj prvni RIP na HC...
Barbarka lvl 19, jdu na prvni navstevu u Beliala s Ashearou... pustim konverzaci a rikam si pohoda, ted ho necham vykecat, alespon si zavru okna v pokoji a v kuchyni... prijdu zpet a YOUR DEEDS OF VALOR WILL BE REMEMBERED :-) jsem zapomnel, ze po ty konverzaci jsou tam ty hadi :D no musel jsem se sam sobe smat...

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Graveyard

Příspěvek od TrackThor » 15.08.2012, 19:06 hod.

já umřel někdy ze začátku nm 25+-, otevřel sem si hru pro public, abych nejel solo, nikdo se nepřihlásil a když sem pak potřeboval odejít, tak sem si to pauznul, ale ono to vlastně jelo dál :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Limitless
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Limitless#2201

Re: Graveyard

Příspěvek od Limitless » 17.08.2012, 02:38 hod.

iskatu nightmare- nedal som si pozor myslel som si ze to nuknem a skapal , nekitoval som proste som zaspal na vavrinoch z nadsenia ze som mal ltt kill pred tym phase beast elite molten a to co ma prichity na zemi taky kruh neviem jak sa to vola teraz:D .. witch doctor 49


skocil som na to bez rozmyslania act 4 na nm uz nestaci nuke nuke s fajn gearom tak to vyzera :(

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Graveyard

Příspěvek od Quetak » 17.08.2012, 08:55 hod.

Barbar 60lvl Inferno A1 - po nahraných 127h výpadek internetu zrovna ve chvíli kdy sem stál mezi champ.packem v plague kalužích. R.I.P. TryTwo...TryThree tě pomstí :)
Poučení - nikdy nevěřte providerovi, jednou vás zradí (první takovejhle výpadek od doby co hraju D3). Možná sem taky umřel kvuli tomu, že championy zabijim tak aby padli najednou, protože čim dýl sou 3 tim procuje víc revenge a jde to rychlejc. Už sem měl 2 sundaný na cca10% a kuchal třetího, možná kdybych ty dva sundal předtim tak by mě ten jeden neubil, ale to jen možná a kdyby :)

Uživatelský avatar
Merlin
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Merlin#2991
Bydliště:Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Merlin » 17.08.2012, 22:01 hod.

Barbar lvl60 A1 inferno - pomalu už s prstem v nose... Když tu najednou jsem zazděn a 2 zdroje arcane přímo ve mě rychle ukončily moje utrpení :(

Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Smelina » 18.08.2012, 23:09 hod.

No to snad ne! Není to poprvé cos neumřel na disconnect?
Merlin píše:Barbar lvl60 A1 inferno - pomalu už s prstem v nose... Když tu najednou jsem zazděn a 2 zdroje arcane přímo ve mě rychle ukončily moje utrpení :(

Uživatelský avatar
Merlin
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Merlin#2991
Bydliště:Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Merlin » 19.08.2012, 07:51 hod.

Je, ale slavit kvůli tomu nebudu :-)

Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Smelina » 20.08.2012, 00:49 hod.

Dnes jsem ripnul svého monka ve 2. aktu v nějaké díře, Vile Cavern myslím. Byl tam elitní roj much, waller+invul minions+arcane+něco, možná fast. Nebylo tam moc místa, trochu jsem riskoval, kick na ně nefunguje atd. V jednu chvíli jsem měl okolo 20% hp a rozhodl jsem se to zabalit. Východ nebyl daleko, zeď i lasery měli ty mouchy asi zrovna na cooldownu, takže jsem byl celkem v pohodě. Jenže cestou jsem narazil na healing well, doplnil HP a otočil se, že je dorazím, což byla veliká chyba. Nechal jsem se skřípnout v uličce, dostal od žlutáka ohrádku, dvě disko koule a bylo to. Asi jsem to mohl zahrát jinak, serenitu jsem pravděpodobně hodil brzo, jestli jsem použil poťák taky nevím. Škoda gearu (1800 LoH, 66k HP, 20k DPS, 600 LpS, 500 all res), většinu jsem měl z doby, kdy byly věci o řád levnější, když koukám na dnešní ceny, tak je mi z toho hodně smutno.

Uživatelský avatar
Wishmaster
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nemo#2937
Bydliště:Spišská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Wishmaster » 22.08.2012, 19:26 hod.

Ja som skusal hc s barbarom :)) dosiel som na 8. lvl, reku, ze idem torcha skusit hc v coop.. Som sa logol, portol na typka a samozrejme kym to moja kalkulacka zaregistrovala, tak partia niekde vpredu, mobky na mne, djaka som to neustriehol a bum :))

Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Smelina » 23.08.2012, 08:30 hod.

Na levelu 8 to tedy musela být ultimátní smrt!

Uživatelský avatar
PuNY
Fallen Shaman
Příspěvky:50
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PuNY#2122

Re: Graveyard

Příspěvek od PuNY » 23.08.2012, 10:28 hod.

Funny topic docela;) doufám, že moje příspěvky do něj budou vždy jen OT >:D
HC barbarian lvl ?? / ?? / ACT ??
Graveyard:
HC barbarian lvl 60 / INFERNO / ACT IV - Diablo down - Sacrifice A2

TOP 10 HC EUROPE

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Graveyard

Příspěvek od Quetak » 23.08.2012, 10:44 hod.

puNY: Měl bys každej večer hodit pár modliteb k providerovi internetu ať si to posichruješ ;)

Elviiira
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Elviiira#2701
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Elviiira » 24.08.2012, 02:34 hod.

Tak to já můžu říct, já mam rád svůj internet.
Díky lagům mi umřeli:
Barbar 50, Wizard 50, Monk 54 :))

A konečně, když se zadařilo dát na Wizardovi 60 a pěkně si farmit akt 1, tak jsem to začal dávat, stratil jsem trošičku koncentraci, nechal se zavřit do rohu a už jsem jen klikal na uložení postavy do Hall of Fame :D
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/Elviiira-2701/

[SC]Witch Doctor 60 8 Inferno 3. akt
[SC]Monk 50+ Hell

[HC]Witch Doctor 50+ NM
[HC]Demon Hunter 30+ NM

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“