ESO - Elder Scrolls Online

Další hry z rodiny RPG.
Vozi
ESO - Elder Scrolls Online

Příspěvek od Vozi » 12.11.2012, 16:53 hod.

Introduction video od vyvojaru:
http://www.youtube.com/watch?v=KxJTsq2XeKY

Recenze alpha verze hry od Jesse Coxe:
http://www.youtube.com/watch?v=SLp0ykvotEI

Skyrim + Multiplayer + PVP = ANO :twisted:

Datum vydani se predpoklada nekdy ke konci roku 2013. Urcite se pokusim dostat do bety, takze pokud uz ted nekdo vi, ze ESO urcite zkusi hrat a treba i betu, tak se muzem domluvit na nejake parte predbezne. Jinak momentalne travim vetsinu casu hranim Smite. :)



EDIT: upravil jsem nazev topicu z Diablo 3 a co pak, aby to bylo jasne o jakou hru se jedna
Naposledy upravil(a) Vozi dne 20.01.2013, 22:42 hod., celkem upraveno 2 x.

RezZ3t
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:RezZ3t#2871

Re: Diablo 3 a co pak?

Příspěvek od RezZ3t » 12.11.2012, 16:56 hod.

píšeš že budeš hrát do ty doby diablo 3 tak co řešíš když si ho asi koupíš
co bude za rok nikdo tady neví fakt sorry
unit:zealot

Uživatelský avatar
Holborn
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Diablo 3 a co pak?

Příspěvek od Holborn » 12.11.2012, 17:00 hod.

Vyzkoušel jsem Guild Wars 2 a už je nemůžu ze sebe setřást, to může být odpověď na tvou otázku. :)
RATS LIVE ON NO EVIL STAR

RezZ3t
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:RezZ3t#2871

Re: Diablo 3 a co pak?

Příspěvek od RezZ3t » 12.11.2012, 17:02 hod.

já hrál guild wars 2 u kámoše a moc mě to nevzalo škoda
unit:zealot

Uživatelský avatar
Holborn
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Diablo 3 a co pak?

Příspěvek od Holborn » 12.11.2012, 17:12 hod.

hm, ono GW2 není hrou na jedno odpoledne, tak asi proto...
RATS LIVE ON NO EVIL STAR

RezZ3t
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:RezZ3t#2871

Re: Diablo 3 a co pak?

Příspěvek od RezZ3t » 12.11.2012, 17:24 hod.

wowko je lepší ale dražší stále .. ČEKÁM na něco lepšího
unit:zealot

Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:

Diablo 3 a co pak?

Příspěvek od Smelina » 13.11.2012, 00:10 hod.

Také už s D3 v podstatě končím a čekám na další hru. Stále se neví, co bude projekt Titan od Blizzu. Elder Scrolls online nebude také žádná revoluce. Ještě dávám šanci Space Citizenu, pokud to dotáhnou a pokud se podaří dodělat Oculus Rift. Jinak s hraním končím úplně.

Vozi

Re: Diablo 3 a co pak?

Příspěvek od Vozi » 13.11.2012, 10:48 hod.

Elder Srolls Online by mohlo byt docela hodne revolucni hlavne po strance PVP (popisuje to Jesse Cox v tom videu). Navic to fantasy prostredi je mne dost blizke (narozdil treba od GW2). Jinak klasicka dokonala customizace postav a pouzivani cehokoliv kymkoliv. V neposledni rade to bude vyborna grafika. Na Titan si zrejmne jeste nekolik let pockame a to uz asi hrat ani nebudu.

Uživatelský avatar
Holborn
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Diablo 3 a co pak?

Příspěvek od Holborn » 13.11.2012, 16:05 hod.

Graficky to vypadá pěkně, o to žádná. Svět a historická omáčka jsou notoricky známé, to jsou pro mě plusy. Trápí mě jiná věc - trvanlivost nových her.

Dlouho před uvedením jakékoli top hry se o ní vedou dlouhosáhlé debaty, sledují se první screeny a videa od vývojářů, člověk tím žije. Pak to přijde a první dva týdny po nainstalování je všude kolem monitoru tma a ticho. Potom se začne hra znovu probírat a propírat. Za dva měsíce (viz D3) už casual lidé lamentují, že je hra nebaví a pokukují po jiné. Svým způsobem závidím nerdům tu jejich Hru :).

Nevidím moc alternativ - koncept WoW s pravidelnými poplatky je mi proti srsti. Nevadí mi jednorázově utratit 1000 korun, ale vadí mi povinné placení paušálu nebo nutnost platit, aby se "to" dalo hrát. GW2 mi přijde v tomto férové, i když si myslím, že taky bude trpět "dvouměsíčním syndromem", kdy po vyčerpání obsahu nebude ve světě co dělat a přijde nuda.

Zatím nikdo neudělal hru na celý život, to je jen takové sci-fi, ale řekl bych, že podvědomě po ní všichni toužíme...
RATS LIVE ON NO EVIL STAR

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Diablo 3 a co pak?

Příspěvek od Tib3rian » 19.11.2012, 21:59 hod.

No tak ja sa trochu toho Elder Scrolls Online bojim. A paradoxne prave preto, ze tusim, ze by to nemusel byt Skyrim(Oblivion, Morrowind) proste len prerobeny do MMO podoby(je totiz nadherna predstava zdielat ten svet s ludmi) ale ze bude hra prilis prisposobena do MMO verzie. Ale to je len taky moj momentalny pocit.
K D3 sa budem pravidelne vracat podla chuti a tesim sa na datadisk a nove postavy. Ale inak sa rozhodne nudit nebudem. Tuzobne ocakavam BioShock Infinite a GTA 5, pricom v prvom pripade sa to mozno aj priblizuje rovnakej posadnutosti, akou ma roky drzalo D3. Ked dohram tieto hry, tak som zvedavy na Mafiu 3 a to este nespominam svoje najoblubenejsie serie, Half-Life a C&C(aj ked to druhe je uz skor len spomienka) A ktovie ake dalsie hry ma oslovia. Urcite ich niekolko bude.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Diablo 3 a co pak?

Příspěvek od Fru-fru » 19.11.2012, 22:55 hod.

Nový Max Payne a potom D3a pak nový Hitman a pak d3

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Diablo 3 a co pak?

Příspěvek od pns » 20.11.2012, 10:03 hod.

Vozi píše:Elder Srolls Online by mohlo byt ... V neposledni rade to bude vyborna grafika.
engine z swtor, grafika zda se, bude prave to nejhorsi...

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Diablo 3 a co pak?

Příspěvek od Tib3rian » 20.11.2012, 12:09 hod.

Myslim si, ze ked Vozi zalozil tento topic, tak prave nechcel, aby sa tu prepierala kvalita/nekvalita nadchadzajucich hier a uz vobec nie hejtovanie a fanboyovanie, tak prosim, nezapaluj tu dalsi flame. peace
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Diablo 3 a co pak?

Příspěvek od pns » 20.11.2012, 13:35 hod.

ja tu nic nezacinam, jen jsem napsal, ze po graficke strance to bude scela jinde nez skyrim...

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Diablo 3 a co pak?

Příspěvek od Tib3rian » 20.11.2012, 23:09 hod.

Dobre, v pohode, nic som nepovedal.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Vozi

Re: Diablo 3 a co pak?

Příspěvek od Vozi » 20.01.2013, 22:37 hod.

Na forcestrategy pobezi pravidelne podcasty a podle toho prvniho tam sliboval, ze tam nekdy budou mit primo i developery ESO jako hosta. :)

link na podcast: http://www.youtube.com/watch?v=G1A3pftHCb8

Vozi

Re: ESO - Elder Scrolls Online

Příspěvek od Vozi » 23.01.2013, 11:50 hod.

Prave probiha registrace do closed bety. Preji GL a piste, jestli se tam nekomu podari dostat. :)

Link: http://signup.elderscrollsonline.com/

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: ESO - Elder Scrolls Online

Příspěvek od kolij » 23.01.2013, 17:18 hod.

odesláno a teď můžem jen čekat 8-) Snad se zadaří :love:

Vozi

Re: ESO - Elder Scrolls Online

Příspěvek od Vozi » 06.03.2013, 18:18 hod.

Tak podle dostupneho infa by beta mela zacit do konce tohoto mesice :)

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: ESO - Elder Scrolls Online

Příspěvek od Drakkari » 06.03.2013, 18:28 hod.

Myslím, že i přes to, že Bethesda neumí už od Arény vydat jedinou hru bez minimálně stovky bugů, což bude velký a možná i smrtící problém pro tohle mmo, vypadá TESO docela lákavě.

Ale mě více voní Neverwinter :)

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“