HC - Project Avengers (1.13)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 06.06.2013, 18:46 hod.

Tak a je to tu zase, RIP poradne nic nedodela a uz se pousti zase do dlouhodobeho projektu, chudaci Athena, bratri necromanti a haldy dalsich charu by mohli vypravet...Na mou obranu - za vsechno tentokrat muze Fraxi :lol: a jeho Zlaty gral.

Ted uz vazne - pred nejakou dobou jsem se rozhodl, ze preci jen otestuju verzi 1.13, ale pojmu to trosku jinak nez ma predchozi putovani v 1.11, potazmo 1.07...U 1.11 se chci stale soustredit na Ligu, na neobvykle/naked buildy a take na dokonceni Gralu...1.07 hraju pro extra challenge a pro tech par uber itemu, co tam za to stoji - ikdyz nutno priznat, ze se tomu uz dlouho moc nevenuju...

Proc tedy 1.13? No, samozrejme kvuli zvysenemu rune dropu a tedy sanci na sestaveni spousty runewordu, ale to ZDALEKA neni hlavni duvod...chci postavit 7 ruznych charu (Barb, Ama, Soso etc), pokud mozno aspon trochu k tematice Avengers (nekdy to pujde snaze, jindy hure) a vypiplat je pokud mozno k maximalni dokonalosti - tedy co se tyce skillu a vybavy - k tomu mi muze velmi dobre poslouzit prave 1.13...Nebudu mit desitky charu jako v 1.11, jen prave tech sedm ;)

Hlavnim cilem je tedy dosahnout sedmi Guardianu neboli septaviratu, ale zde cesta zdaleka nekonci, protoze jak kazdy vi, piplani k dokonalosti je cesta prakticky nekonecna...Druhym hlavnim cilem je pokusit se s jednou z techto postav, konkretne Hulkem, ktereho bude ztvarnovat samozrejme Barbar, dosahnout bajneho lvl 99 :lol: Vim, je to hrozny ukol, temer nemozny v HC, ale chci to zkusit...Vse bude ciste SP, zadne multi - k tomu ani nemam moznosti

Jak vidite, bude to nadlouho a neni to o moc mensi vyzva nez ta Fraxiho...

Ted k charum a jakymsi pravidlum:

Hlavni pravidlo - budu pouzivat shared stash aka Plugy pro vsechny postavy, takze z nalezu jedne postavy muze prosperovat jina, to je logicke...Najezdy ci hunteni itemu bude DO DOHRANI TITULU GUARDIANA s danym charem moci provadet pouze jedna postava, a to mistr zbrojir, v nasem pripade kouzelnice Meteor/FBall/FO Sandrine...Tohle jmeno v seznamu avengers nenajdete (myslim v tom filmovem nebo serialovem), ale ja ji beru jako sikovnou Francouzku, co se k nim pridala...Takze jinymi slovy, pred dosazenim titulu Guardian smi lovit itemy POUZE Sandrine, nikdo jiny...

Co se tyce dalsich pravidel - zachranovat se pred smrti pomoci ESC mi prijde zbabele a nikdy jsem to nedelal, takze s tim nebudu ani zacinat...Ostatni uz bude daleko volnejsi, jedinou povinnosti kazde postavy bude splnit vsechny questy ve vsech obtiznostech, jinak nic...

Dale - jako spravny Avenger (krome Sandrine) se postava musi zamerit predevsim na ultimatni niceni nepratel, to znamena na svou bojovou silu, at uz fyzickou nebo magickou, MF a podobne serepeticky jsou veci druhotnou a nedulezitou...To se smi zmenit az pote, co postava splni svuj quest,tedy dosahne titul Guardian

Postavy a buildy:

Zde prichazi ta nejzajimavejsi a zaroven nejvice komplikovana cast

Hulk - Barbar:

Zde je to obzvlaste tezke, protoze hrdina Hulk nepouziva zadne zbrane...To by znamenalo popreni jednoho ze zakladnich principu, tedy brutus utok na monstra a proto ho budu muset prizpusobit obrazu D2, tim spise ze se bude chtit pozdeji pokouset o bajny lvl 99...Bude se jednat o meho oblibeneho Whirl/Zerk/Hork Barba, casem doufam slozim cosi ve stylu Grief/Forti/ja nevim co na max. vylepseni jeho schopnosti, uvidime...Jakekoliv napady ohledne vybaveni (a to se tyka vsech postav) jsou velmi vitany ;)

Thor - Paladin:

Zde to bylo vicemene jasne, kdo jiny disponuje bleskovou pesti z nebes? :lol: Myslim, ze celkove Paladin nejlepe vystihuje Thora, predstavoval bych si ho jako mix kouzliciho a bojoveho charu, no uvidime, jakou ztrestenost vymyslim, pouziti kladiva jako zbrane je povinnost

Black Widow - Assasin:

Tak je jasne, ze tuhle tajemnou zenu neztvarni nikdo lip nez Assasinka, uz jen diky MA stromu a Stinovym dovednostem...Jen vaham, zda ji udelat jako cistou bojovnici nebo udelat ustupek konceptu a vytvorit Kick/Trap hybrid, ta by byla pozdeji mnohem vice vyuzitelna, no uvidime

Hawkeye - Amazon:

Tak zde se jedna ponekud o transformaci muze v zenu :lol: :lol: , ale bohuzel nebylo zbyti, Avengers nejsou zdaleka tak vyvazeni co se tyce pohlavi jako postavy v D2 a navic jmeno je takove neutralni, myslim, ze by ho mohla nosit i zena...Navic, kdo lepe pracuje s luky nez Amazonka?Freeze arrow strafe hybrid here

Iron_man - Necromancer:

Zde uz se dostavam na dosti tenkou plochu, bohuzel bylo na vyber mezi necromantem a druidem a myslim, ze tomuto hrdinovi sedi vice necro - koneckoncu Bone armor, minioni jako stroje co ovlada - ja vim, prehnane, vybuchy CE atd...Konkretni build jeste nemam vymysleny, ale nechce se mi jet cisteho summona, to je moc nuda, uvidime, co zplichtim

Cpt.America - Druid:

Tak tady jsem asi nejvic mimo, ale co mi zbyvalo?Navic, Cpt America je znam svou zivelnosti, vysokou vydrzi (hodne zivotu) a regeneraci, takze aspon nejake tyto vlastnostu Druid ma...Build - zde jsem totalne otevreny jakymkoliv navrhum, ale hrdina MUSI pouzivat stit


Sandrine - Sorceress - zbrojir:

Touto postavou jsem logicky zacal, je to takova dobra duse tymu Avengers, pomaha, kde se da a shani, jak se da...Jak jsem psal, je to Meteor/FBall/FO build a v soucasne dobe parkrat navstivila Andariel - NM, dalsim cilem po nejakou dobu by mel byt NM Meph, pak Hell Meph, Kurast atd...Proste nekonecne najezdy, proto jsem zvolil dual soso

Nalezy budu pravidelne aktualizovat, ale jen pocty, nebudu vypisovat vse, pouze ty extra dobre itemy a progres se budu snazit aktualizovat pravidelne, at to frci ;)

Tak co Vy na to?



Edit:

Nalezy:

Originalni sety: 62/62 - 100% hotovo
Expansion sety: 65/65 - 100% hotovo
Normal unikaty: 122/122 - 100% hotovo
Exceptional unikaty: 129/129 - 100% hotovo
Elite unikaty: 98/99 - 98,99% hotovo
Class specific unikaty: 27/27 - 100% hotovo
Runy: 33/33 - 100% hotovo


Runy LK:


BER, BER, BER, BER


SUR, SUR, SUR, SUR, SUR, SUR, SUR, SUR, SUR, SUR, SUR


LO, LO, LO, LO


OHM, OHM, OHM, OHM, OHM, OHM, OHM


VEX, VEX, VEX, VEX,VEX, VEX, VEX


GUL, GUL, GUL, GUL, GUL, GUL, GUL, GUL, GUL, GUL, GUL, GUL, GUL, GUL, GUL


IST, IST, IST, IST, IST, IST, IST, IST,IST,IST, IST


MAL, MAL, MAL, MAL, MAL, MAL, MAL, MAL, MAL, MAL, MAL, MAL




Jina lokace:

ZOD - Act 4, ZOD - Act 4

CHAM - Act 1, CHAM - Act 3 Mephisto

JAH - Act 5, JAH - Travincal, JAH - Act 4


BER - Act 1, BER - Act 4, BER - Act 4, BER - Travincal


SUR - Act 3, SUR - Act 3, SUR - Act 3, SUR - Act 4, SUR - Act 3, SUR - Act 4, SUR - Act 1, SUR - Act 5, SUR - Act 2, SUR - Act 3, SUR - Act 5, SUR - Travincal, SUR - Act 4, SUR - Act 4


LO - Act 5, LO - Act 3, LO - Act 3, LO - Act 4, LO - Act 1, LO - Act 1, LO - Act 5, LO - Act 4, LO - Act 4, LO - Act 4, LO - Act 4


OHM - Act 1, OHM - Act 4, OHM - Act 3, OHM - Act 3, OHM - Act 3, OHM - Act 4, OHM - Act 4, OHM - Act 4, OHM - Act 4, OHM - Act 4, OHM - Travincal, OHM - Travincal, OHM - Act 4, OHM - Act 4, OHM - Act 4


VEX - Act 1, VEX - Act 2, VEX - Act 3, VEX - Act 5, VEX - Act 5, VEX - Act 1, VEX - Act 4, VEX - Act 4, VEX - Act 4, VEX - Act 4, VEX - Travincal, VEX - Travincal, VEX - Act 4, VEX - Act 4, VEX - Act 4


GUL - Act 3, GUL - Act 5, GUL - Act 2, GUL - Act 4, GUL - Act 3, GUL - Act 5, GUL - Act 4, GUL - Act 4, GUL - Act 4, GUL - Act 4, GUL - Act 4, GUL - Hellforge, GUL - Travincal, GUL - Act 4, GUL - Act 4, GUL
- Act 4, GUL - Act 4, GUL - Act 4, GUL - Act 4


IST - Act 3, IST - Act 3, IST - Act 3, IST - Act 3, IST - Act 1, IST - Act 1, IST - Act 4, IST - Act 3, IST - Act 3, IST - Act 4, IST - Act 4, IST - Travincal, IST - Travincal, IST - Travincal, IST - Act4, IST - Act 4, IST - Act 4, IST - Act 4, IST - Act 4, IST - Act 4


MAL - Act 4, MAL - Act 3, MAL - Act 3, MAL - Act 3, MAL - Act 3, MAL - Act 5, MAL - Act 4, MAL - Act 3, MAL - Cows NM, MAL - Act 1, MAL - Travincal, MAL - Travincal, MAL - Travincal, MAL - Travincal, MAL - Act 4, MAL - Act 4, MAL - Act 4, MAL - Act 4, MAL - Act 4, MAL - Act 4, MAL - Act 4, MAL - Act 4, MAL - Act 4




Vysledne RWs:


CtA, CtA 2, CtA 3, Infinity, Grief, Grief 2, Fortitude, HoTO, HoTO 2, Enigma, Grief 3, Grief 4, Grief 5, CtA 4, Fortitude 2, Beast, Grief 6, Chains of honor, Fortitude 3, Enigma 2, CtA 5, HoTO 3, BoTD, Dream, Dream 2, HoTO 4, Fortitude 4, Faith, Bramble, Dragon, HoTO 5, Infinity 2

Grief, Grief 2, Fortitude, HoTO a HoTO 2 ztraceny pri smrti Hulka, RIP
Grief 3 a Fortitude 2 ztraceny pri smrti Lightbringera, RIP
Enigma, Infinity, CtA 3 a Fortitude 2 ztraceny pri smrti Herjotur, RIP



Celkova hodnota gralu - splneno 99.63%




Chybejici itemy do gralu:



Elite unikaty: Tyraels might






Postavy:

Charakter: Sorcerres
Titul: Conqueror
Jmeno: Sandrine
Build: FO/Meteor/FBall
Clvl: 79
Lokace: Ac1 Hell - dead - RIP



Charakter: Sorceress
Titul:Guardian
Jmeno: Sandrine_II
Build: FO/Hydra/FBall
Clvl: 91
Lokace: Act 5 Hell - Harrogath



Charakter: Barbarian
Titul: Guardian
Jmeno: Hulk
Build: WW/Berserk
Clvl: 93
Lokace: Act5 Hell - dead, RIP



Charakter: Barbarian
Titul: Guardian
Jmeno: Hulk_II
Build: WW/Berserk
Clvl: 88
Lokace: Act5 Hell - dead, RIP



Charakter: Assasin
Titul: Guardian
Jmeno: Black widow
Build: Traper
Clvl: 96
Lokace: A5 Hell



Charakter: Paladin
Titul: Guardian
Jmeno: Lightbringer
Build: Zealot/Smiter
Clvl: 88
Lokace: A5 Hell - Harrogath - dead, RIP



Charakter: Paladin
Titul: Guardian
Jmeno: Thor_II
Build: Hammerdin
Clvl: 99
Lokace: A5 Hell - Harrogath


Charakter: Necromancer
Titul: Conqueror
Jmeno: Kronos
Build: Summon/CE
Clvl: 91
Lokace: A1 Hell - Outer cloister



Charakter: Amazon
Titul: Guardian
Jmeno: Herjotur
Build: Javazon
Clvl: 88
Lokace: A5 Hell - Harrogath - dead, RIP



Charakter: Druid
Titul: Guardian
Jmeno: Ioaquin
Build: Windruid
Clvl: 92
Lokace: A5 Hell - Harrogath




Charakter: Amazon
Titul: Conqueror
Jmeno: Azalea
Build: Javazon
Clvl: 87
Lokace: A2 Hell - Lost city





Charakter: Barbarian
Titul: Guardian
Jmeno: Conan
Build: Zerker
Clvl: 91
Lokace: A5 Hell - Harrogath





Charakter: Druid
Titul: Conqueror
Jmeno: Frostheim
Build: Windruid
Clvl: 92
Lokace: A5 Hell - Harrogath





Charakter: Sorceress
Titul: Conqueror
Jmeno: Ice_Queen
Build: Blizzard
Clvl: 94
Lokace: A5 Hell - Harrogath





Charakter: Sorceress
Titul: Conqueror
Jmeno: Snowflake
Build: Blizzard
Clvl: 94
Lokace: A5 Hell - Harrogath- dead, RIP
Naposledy upravil(a) RIP dne 10.05.2022, 05:04 hod., celkem upraveno 121 x.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od raisen » 06.06.2013, 18:53 hod.

RIP píše:Tak co Vy na to?
Že se na to jako fanoušek Avengers těším :D

Přeměnu bych druidovi asi nedávala, to by moc jak Cpt. America nevypadal. Co třeba nějaký hratelný mix z elemental větve (Hurricane, Armageddon)?
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.06.2013, 19:08 hod.

Tak todle je paráda !!! :) Na to jsem moc zvědav a hlavně na ten level 99. Co se týče té druhé zbraně Barbara...co takhle RW Last Wish? Já vím, je to psychopaticky drahý, ale mohla by to pak využít i Kick Assa, pokud bys' ju tak hrál :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Fraxinus » 06.06.2013, 19:12 hod.

Hele, co to svádíš na mě? :lol:

Jinak také přeju hodně štěstí, ale pravidla si budu muset ještě jednou někdy pořádně pročíst, ne vše je mi tam úplně srozumitelné.
Jedna věc je ale nasnadě: Ta sorcka bude všem shánět výbavu, tudíž všechno, co dropne zbylá šestka, zůstane ležet?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Obter!vr » 06.06.2013, 20:02 hod.

RIPe držim palce. vypadá to na velmi zajímavý projekt. Hondně štěstí a málo tohohle.... (přibližně před 10 minutama jsem jí pohřbil u Izuaela.....paráda
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 06.06.2013, 20:26 hod.

Diky za odpovedi

@Eli: Doufam, ze Te nezklamu, mel by to byt muj finalni D2 Majsterstuck :lol: :lol:

@Deamon: Jsem pro jakekoliv napady, bohuzel realne mam pouze 3xDOL :lol:

@Fraxi: Jo, je to zmateny, sosa bude lovit itemy furt, ostatni po dosazeni titulu Guardian (via najezdy), ale jinak VSECHNY nalezy jsou ukladany do spolecneho stashe a vyuzivany spolecne, tedy i ty od ostatnich postav nalezene pri pruchodu hrou ;)

A btw, na nekoho to paranstvi svest musim :lol:

@Obter!vr: To je mi lito, poslu jednoho z tymu, aby se pomstil ;)

Edit: Eli mas pravdu, premena u druida ne, na druhou stranu Cpt. America je bojovnik a ne kouzelnik, no uvidime, zkusim prijit na neco funkcniho a specialniho...Ach ti zatraceni druidi

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Fraxinus » 06.06.2013, 20:53 hod.

K tomu druidovi mě napadá jedna věc: strč mu do pazour Windhammer Ogre Maul, má nějakou 33% šanci na vyvolání lvl22 twisterů on striking. :)) Pěknej stunner z tebe bude a nemusíš být ani méďa béďa.
Než bude windhammer, poradíš si s Carrion Windem, budeš-li nějaký mít, nebo s runovým slovem Rain. Oboje je ale kapku slabší, nicméně účel to také splní. A do toho mu může pršet hurikán + tě může jistit vymaxovaný oak.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 06.06.2013, 23:11 hod.

Zajimava myslenka Fraxi, jen prilis zavisla na itemech, uvidime, co budu mit po ruce, Cpt. America bude ale na poradu dne az pozdeji, takze by to melo byt v pohode...Zatim je na rade Sandrine a pripravna faze...Tak jako tak dekuju za napad ;)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Attia » 07.06.2013, 00:44 hod.

hrdinové...pěkný...;-) jsem zvědavý jak se budou časem podobat...;-)

osobně bych hrdiny viděl asi takhle:
Paladin: tady bych jel čistě castera...bless hammer+FoH...myslím že to nejideálněji vystihuje Thora...1) háže kladivo, 2) ovládá blesky. I když je to ve filmu fajter, tyhle skilly se mu asi podle mě přiblíží nejvíc.

Necro a druida bych prohodil. I když to není ideální, teoreticky by se to dalo hrát i takhle.
Druid jako iron man. Podoba medvěda by byla jako jeho mechanický oblek který mu dává sílu a schopnosti. Maul který symbolizuje jeho sílu a nabíjecí koule kolem něj by byla jako jeho generátor v hrudi. Shock Wave pak jako pulsní střely který Iron Man vystřeluje ze zápěstí.

Necro jako Kpt. America. Asi zase nejmíň podobný ale ne míň než druid. Za použití veeelké dávky fantazie by o ale šlo vysvětlit. Nepoužíval by žádný summony. Nosil by klasický štíty (ne necrovský). Fajtil by pomocí Bone Spear, což imituje střelné zbraně který občas používal a CE jako granáty který občas házel. Bone Armor by pak nahrazoval jeho vitálnost (skoro nezranitelnost).

Neříkám že to tak musíš jet, je to jen tip jak by to šlo...;-)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 07.06.2013, 00:58 hod.

Dik, beru v potaz, ale kdyz tak nad tim premyslim, tak v pripade Necra a Druida se to da vzdycky vymyslet tak, ze si to oduvodnis...Vylozene nesedi ani jeden, no nejak to poberu, ale spis se budu drzet puvodniho schematu...Co se tyce Thora, tak je dost obtizne skloubit fyzicky utocici char a maga, tedy alespon tak, aby obe slozky za neco staly a tak to bude asi opravdu ciste caster, protoze ty dva skilly opravdu Thora vystihuji nejvic ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.06.2013, 01:14 hod.

Já zase, když nad tím přemýšlím, tak mi Hulk nejvíc sedí k Druidovi a to asi hlavně kvůli přeměně z člověka na monstrum (v tomto případě medvěd). Barbar by pak mohl být Iron Man, zaměřený hlavně na Iron Skin...takže hrán jako Iron Barbar.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 07.06.2013, 02:10 hod.

Chapu, jak to myslis, ale pro me proste Barbar ztelesnuje Hulka :D Navic jak jsem psal, mam s nim i po dohrani velke plany, a uprimne receno, nedovedu si predstavit Druidsky build krome Hurricane/ Tornado, ktery ba aspon trochu za neco stal a dal se pouzit na vic nez jen pruchod hrou...Vsak to bude zajimave i tak, no ;)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Attia » 07.06.2013, 02:40 hod.

Ten druid jako Hulk není uplně marný ale pokud se veme v potaz další hraní barbara a jeho expení na 99lvl, tak je jasný proč ses tak rozhodl. Z melee charů je ww/zerk barb asi nejlepší volba na expení hight lvl. Hlavně díky pokřikům kterýma si budeš odhánět dotěrný hmiz aby ses mohl soustředit na vybíjení silnějších monster a bosů. Každopádně to bude neskutečnej záhul.

Jak říkáš, ono odůvodnit si to lze prakticky u čehokoli. Bral jsem to spíš z toho pohledu že takhle by oba buildy byly hratelnější. Jak necro tak druid. Protože tak jak ses rozhodl ty si to neumím odůvodnit asi nijak :-D

Ale určitě ti to nechci vnucovat nebo ti tvoji volbu vyvracet. Jde samozřejmě především o tvou hru, tvoje pravidla a tvou zábavu...;-) Navíc oba chary nesedí ani na jednu postavu takže je to vlastně vcelku jedno...;-)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od RIP » 07.06.2013, 04:42 hod.

Attia píše:
Navíc oba chary nesedí ani na jednu postavu takže je to vlastně vcelku jedno...;-)
Asi tak ;) Kdyz jsem nad tim doma premyslel, tak me napadl Bone armor jako Iron manovo brneni, Bone spear/Spirit jako strely a ja nevim co jeste, vymyslet se da prakticky cokoliv...Ja nerikam, ze tak, jak si to popsal to nema hlavu a patu, ale kdyz si predstavim polomrtveho Iron mana se zdrojem v hrudi a vitalniho Cpt. Americu, tak jsem je videl proste opacne....Ale jak jsme se shodli, ty chary vicemene nesedi ani k jednomu z nich, takze je to burt, hlavni bude ta zabava pri jejich hrani ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.06.2013, 08:26 hod.

Opět jsem dál přemýšlel a...: Pokud má cpt. America výhradně používat štít, tak je to jasnej Smither. Thor by se pak mohl převtělit do Light Sosy...jen nevím, kdo by dělal Necra :D

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od raisen » 07.06.2013, 11:02 hod.

Nééé, kladiva + blesky, to je Thor :twisted:
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Bemik » 07.06.2013, 14:05 hod.

Tomu říkám nápad :D pobavilo mě to, tohkle vlákno budu sledovat....

Hned mě napadlo, že captain america musí bejt smiter... docela překvapení. :-/
Proč nemůžou být dva palachové?? Jeden bude mít Smite/charge/holy shield - Captain America. Druhej by měl třeba max fist of heaven/a trochu slabší házení kladiv ;) i tak učinné s aurou... To by byl jasnej thor
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Drakesis » 07.06.2013, 19:55 hod.

Bemik má recht. Za mě by se na něj taky hodil paladin - smiter, tvůli tomu výraznému štítu. Zajímavý projekt, ať se daří a ať má "halk" ten max lvl. ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Fraxinus » 07.06.2013, 20:59 hod.

Já mám takový dojem, že RIP ale plánuje mít ty postavy od každé jednu...tedy žádné 2 paladiny a zbytek selpovaný. Každou hezky po jednom.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Project Avengers (1.13)

Příspěvek od Javurek » 07.06.2013, 21:25 hod.

Ironman necromaner? :D bože můj.

Btw co je to vlastně ten grál?:) jaké to má podmínky?

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“