CSS do Diabla

Odkazy na weby týkající se Diabla, nebo alespoň mají k němu blízko.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:
CSS do Diabla

Příspěvek od Maxim » 31.07.2013, 10:59 hod.

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli někdo nezná CSS do Diabla 2 nebo D3 protože když koukám na vzhled svých webů je mi na zvracení :ble:.
Naposledy upravil(a) Maxim dne 10.08.2013, 11:57 hod., celkem upraveno 1 x.
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: CSS do Diabla

Příspěvek od Kuki10 » 31.07.2013, 11:14 hod.

Ma smysl delat vlastni web?
Nebylo by treba lepsi napsat Jamesovi a zapojit se tady?

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: CSS do Diabla

Příspěvek od Maxim » 31.07.2013, 11:26 hod.

No nevim taky by to nebylo špatný ale já bych chtěl taky mít něco svýho
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: CSS do Diabla

Příspěvek od ZOMB » 31.07.2013, 13:17 hod.

Buď trochu kreativní a vytvoř si svůj vlastní vzhled ;)

Navrhnout si vlastní CSS přece není tak strašné...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: CSS do Diabla

Příspěvek od Attia » 31.07.2013, 23:07 hod.

trošku si protiřečíš...:-D na jednu stanu chceš něco svýho, na stranu druhou sháníš přednastavený vzhledy...;-) tak buď a nebo...;-)

Navíc si taky myslím že dělat v dnešní době nový stránky na D2 je holej nesmysl...i kdyby ses snažil sebevíc a stránky byly sebevíc dokonalejší a originální, lidi už tam nepřetáhneš. takže si myslím že to nadšení co teď pro ty stránky máš vyprchá velice rychle po tom co zjistíš že máš skoro nulovou návštěvnost protože všichni jsou tady.

Vlastní stránky mají smysl spíš tak, že bys na nich propagoval svůj mód, nebo svůj postup hrou, jako to má třeba Dark_Deamon. Ale to o co se snažíš mi přijde jako zbytečně ztracený čas, který bys mohl věnovat komunitě tak, že pomůžeš tady.

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: CSS do Diabla

Příspěvek od Maxim » 01.08.2013, 15:50 hod.

Já nemyslel jenom D2 ale i D3 ale to že Jamese nikdy nepřekonám pomoct komunitě :lol: na to jakej sem vl se můžeš zeptat třeba Kukyho a co bych tam zrovna já psal stránky Dark deamona znám ale přece já jakýkoliv neoficiální stránky propagovat nesmim at postup či stránky přímo o hře.
@Zomb: pro mě je CSS vymyslet strašný
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: CSS do Diabla

Příspěvek od ZOMB » 01.08.2013, 15:57 hod.

Tak se toho neboj! ;)

Pohraj si s tím, však ono to půjde :)

Jak ale píše Attia - ty stránky musí nabídnout něco originálního, co jiné nemají...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: CSS do Diabla

Příspěvek od Attia » 01.08.2013, 16:01 hod.

můžeš propagovat jakýkoli svoje stránky který nejsou konkurencí D2 fans...pokud si uděláš stránky který budou mít tendenci jakkoli přebírat návštěvníky těchto stránek tak to nesmíš, pokud si ale uděláš stránky který mají jiný smysl v tom ohledu, že tam lidi půjdou za jiným účelem, jako třeba deamonovy stránky kde se lidi můžou kouknout co nasbíral, jaký RW složil, jaký má postavy v jakým stavu atd, tak tam nijak nekoliduješ s pravidly...

neříkám že nemá smysl dělat vlastní stránky, jen mi přijde že to je házení hrachu o zeď...víc informativní stránky stejně mít nebudeš, k lepším informacím než lidi tady se nedostaneš a návštěvnost mít lepší nebudeš...jen jsem tím chtěl říct že tvůj elán by bylo lepší využít tady kde se můžeš vyřádit a bude to k něčemu...

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: CSS do Diabla

Příspěvek od Maxim » 01.08.2013, 16:04 hod.

Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: CSS do Diabla

Příspěvek od Attia » 01.08.2013, 17:36 hod.

protože ty stránky byly defakto konkurencí D2 fans...není to jako deamonovy stránky...ty děláš vlastně duplikát D2 fans po svém, tzn že jsi konkurence a potencionální přetahovač lidí...pokud si uděláš stránky kde budeš mít úvahy o diablu nebo postup hrou svých postav atd tak pochybuju že ti to někdo smaže

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: CSS do Diabla

Příspěvek od Programos » 02.08.2013, 04:19 hod.

Attia: To co tu tady delas, tak je hazeni hrachu o zed stejne jako jeho snaha o cokoli. Nevim jestli ctes i D3 forum, ale kdyby ano, tak si myslim ze na to prijdes i sama :]
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: CSS do Diabla

Příspěvek od ZOMB » 02.08.2013, 07:17 hod.

To, že je Maxim mladý a nezkušený, ještě neznamená, že to co dělá je marné... dokud má nějaké své představy a vidiny, měl by se je snažit zrealizovat... taková práce s webem se nikdy neztratí ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: CSS do Diabla

Příspěvek od Maxim » 02.08.2013, 09:24 hod.

Šikovnej
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: CSS do Diabla

Příspěvek od Maxim » 10.08.2013, 11:56 hod.

Attia píše:můžeš propagovat jakýkoli svoje stránky který nejsou konkurencí D2 fans...pokud si uděláš stránky který budou mít tendenci jakkoli přebírat návštěvníky těchto stránek tak to nesmíš, pokud si ale uděláš stránky který mají jiný smysl v tom ohledu, že tam lidi půjdou za jiným účelem, jako třeba deamonovy stránky kde se lidi můžou kouknout co nasbíral, jaký RW složil, jaký má postavy v jakým stavu atd, tak tam nijak nekoliduješ s pravidly...

neříkám že nemá smysl dělat vlastní stránky, jen mi přijde že to je házení hrachu o zeď...víc informativní stránky stejně mít nebudeš, k lepším informacím než lidi tady se nedostaneš a návštěvnost mít lepší nebudeš...jen jsem tím chtěl říct že tvůj elán by bylo lepší využít tady kde se můžeš vyřádit a bude to k něčemu...
Já ale nemluvil jeno o mně a o Dark deamonovi už vůbec ne ale je tu ještě jeden uživatel co tady nemá nic propagovat
https://www.diablofans.cz/forum/viewtopic.php?f=18&t=140
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: CSS do Diabla

Příspěvek od ZOMB » 10.08.2013, 12:19 hod.

Sám teď dělám stránky pro mod a navrhnout si CSS není tak těžké ;)

Horší to je možná s grafickým materiálem, který si musíš někde sehnat...v mém případě jsem jen vyextrahoval všechny obrázky z Diabla a nějak zplácal dohromady :)
Samozřejmostí je umět s grafickým editorem (Photoshop, Gimp, Malování...), ale CSS je mnohem lehčí než grafika (alespoň pro mě)

Kdyžtak mi pošli odkaz na tvoje stránky přes PM, uvidím jak můžu pomoct ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: CSS do Diabla

Příspěvek od Maxim » 10.08.2013, 13:27 hod.

Tak jo ale vyděsí tě to
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Odpovědět

Zpět na „Odkazy“