Thorn crusader - iron maiden

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436
Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od Alfajk » 09.04.2014, 07:44 hod.

nez se do tohodle buildu nekdo pustite,tak venujte pozornost tomuto:

So, before things get too crazy, I've got some information on what's going on with the Iron Maiden passive and want to make sure you all know what's up before relying too heavily on this skill.

There is a bug with Iron Maiden where it is currently (erroneously) scaling with monster difficulty, which means at higher difficulties it's reaching some extremely high values. This is not intended, and we have plans to completely redesign this passive in a future patch. We want to give you a heads up so that you don't spend your resources building exclusively around this skill when we're fairly certain it's going to change.

We do plan on hotfixing this passive in the very near future to lower amounts. However, as with most hotfixes of this nature, the tooltip will be incorrect even after the hotfix is live.


=> skill je buglej,dava moc dmg a bude nerfnut soon,takze je zbytecny vyplacavat penize,materialy a cas na craft thorn equipu

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od Guru » 13.05.2014, 18:44 hod.

Zajimalo by mne jestli na foru je nejaky hezky Thorn-Crus nebo o nejakem nekdo alespon nevi, pripadne jestli nekdo nemel moznost vyzkouset Invoker set spolecne s Demon setem a jak to ne/fungovalo ?

http://eu.battle.net/d3/en/item/crown-of-the-invoker
http://eu.battle.net/d3/en/artisan/blac ... ons-marrow
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od An7yk » 20.05.2014, 13:30 hod.

Nazdar duchu,
já mám v plánu to testnout, už mám hodně slušný invoker rukavice a ceklem ucházející ramena, ještě sehnat helmu, pak vemu tyhle bracery http://eu.battle.net/d3/en/item/sanguin ... ces-1385JU z demona udelat armor opasek kalhoty. Samozřejmně ring of grandeur.
No a asi na barbara, má dost zajimavou poslední runu na ignore pain která vrací DMG do soupeře, dále má barbar slušnou runu na Overpower -> Crushing Advance no a passivku má barbar stejnou na thorn, stimže tam barb má + armor.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od Slw » 21.05.2014, 16:48 hod.

začínám konečně koketovat s "trním". pomalu ale jistě skládám výbavu a zkouším skilly co mi sedne nejlépe. moje hc Sibylla zvládá solo T2 ok
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od An7yk » 22.05.2014, 10:28 hod.

Super, piš sem své postřehy, já mam dva postřehy:

1. - tohle je hodně slepý postřeh, něco jsem někde četl o 15% weapon dmg do thornu, nevim při jaké příležitosti to bylo myšleno ani kde jsem to četl, jen to sem píšu indícii, abyste mě případně uvedli na pravou míru prosím
2. - měl jsem thorn cca 3700 a stál jsem a něco psal, přiběhl pavouček, kousl do mě a vyskočilo u něj bílé číslo 70 000 :shock: ještě chvíli jsem se nechal kousat, měl jsem na sobě ty rukavice s šancí dát 1000% thorn dmg okolo sebe ... tak jsem je sundal, klesla mi thorn dmg cca na půlku a konstatní bíle dmg co dostával ten pavouček se ponížilo také cca na půlku ...
ale z čeho proč dostával těch 70 000? přísahám, fakt to tak bylo a nejsme si vědom dalších vychytávek na sobě, měl jsem otevřený inventář/detaily při tom a jenom koukal ...

Po této zkušenosti asi zkusim o dost dřív udělat ten thorn eqip :twisted: by chtělo nějaké nathování ( něco jako cyclone strike ) s tauntem aby mě mlátili, možná zkusim WW s runou na táhání ke mě a taunt :-) nebo jaky skilly bys složil ty ? sem ale pořád motám i toho barbara :oops:

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od An7yk » 26.05.2014, 07:32 hod.

Tak jsem o vejkendu sehnal nějakej ekvip s thornem a naházel to na barbara:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/An7y ... o/43534964
Thorn dmg mám přes 50 000, per hit jim dávám přes 800 000, občas 8 000 000 díky bracerům no a díky invokeru to je aoe , takže čim větší dav tim lepší. Používám rend a WW na healování a pohym, ještě shánim cd redukci, ve štítu a zbrani zkusim nahonit.
No je to na nic, ale kámoš se mi směje, že jen naběhnu do davu, dám taunt a stojim :D

a pak jsem dropnul štít Vo'Toyias Spiker , kterej dělá, že monstra který budou zasaženi Crusaderovo Provokem dostávají dvojnásobné dmg z thornu, asi tim pádem ten eqip přehážu na cruse no, ale tam mi štve ten dlouhej cd a nevim jakou range to má

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od Slw » 26.05.2014, 12:12 hod.

to je dobré. moc nemám toho času, ale dropl sem invokers bracery. dmg thornů šlo sice hore, ale na správně procnuté Sanguiary dmg to nemá. padil i Nailbiter, ale krom thorn dmg je ostatní roll hrůza. zatím leží v truhle
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od An7yk » 27.05.2014, 13:37 hod.

No, thorn build je imho úplně k ničemu pokud nemáš invoker set + Sanguinardy Vambraces, pak je už jenom k trochu ničemu ten build. Když budež řezat 1 mobku, třeba Riftguardiana a nebude okolo nic jiného tak ho budeš zabíjet fakt MEGA dlouho. Já se chci soustředit hlavně na thorn dmg, toughness a couldowny, takže ve zbrani co má thorn prostě musim dorolovat cd redukci.
Je to o ničem, občas mi udělá radost když to do mě moc mobek to napere, tak to okolo mě pomře, ale na menší davy je to vysoce neefektivní.
Stejně tak mi přijde neefektivní tam honit nějakou dmg, criticaly atd ... k čemu .... abys měl dmg, nebudeš mít dost prostoru na obranné staty a bez nich zase nemůžeš na sebe nějakou provokací nahnat všechno a nechat se mlátit a stát v co největším davu a to pak nemá smysl se snažit udělat thorn hadry si myslim.
Proto mam tu helmu s dexteritou, padla kolegovi, kterej to neužije tak jsem to vyměnil za jinou věc, ještě nedávno jsem měl Invoker Bracery s inteligencí :D

Ale pro tu srandu a odreagování to je dobré, protože naběhnu do davu, hodim taunt, rend s healovací runou a stojim a koukam co se bude dít :D

Ještě by mi zajímalo, když dokončím kompletní Demon set, zda když někdy díky poslednímu bonusu to bude odrážet zpět nějaký projektil, jestli procne thorn, ale myslím že ano.

gulisek
Fallen Shaman
Příspěvky:80

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od gulisek » 27.05.2014, 15:17 hod.

Thorn crusader je fakt dobrej na skupinky elitních příšer a velkých hromádek mobků,ale na jednotlivé bosse je to fakt na dlouho. kdyžtak můžete kouknout na muj profil jak to hraju já :) jen tak pro inspiraci

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od An7yk » 28.05.2014, 06:35 hod.

Ehm, tomu se snad nedá ani řikat thorn crusader ne ? :D
dyt tam toho thornu moc nemáš, nemáš invoker set ( musíš zažít jeho kouzlo, abys procitnul ) a shield máš sice pěknej, ale bez provoke to asi nebude ono

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od Slw » 03.06.2014, 09:59 hod.

zase sem udělal malý krůček po gamblu Inv rukacic (jen ta redukce res costů mi tam nepasuje). teď už stačí "jen" dropnout pompadůr + gamble inv helmy a základ bude hotov :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od Guru » 04.06.2014, 09:38 hod.

Vcera dorazil druhy Crus na 70 level tak si zacinam hrat s trnim, ale protoze slotu je malo moc si od toho buildu neslibuji a spis si myslim, ze se z toho stane lightning "HIT ME BABY ONE MORE TIME" build (s Vigorem a Schaefers Hammerem) nez "THORN", ale kdo vi treba budou vetrone podruhe preletavat z WDcek, driv mocni Wizardi :D ... Postavicka jako lusk zde: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Guru ... o/43200167

Bohuzel zatim nepralo stesti, ale v budoucnu bych rad zkusil zbran Hack, ktera pridava trny do kazdeho utoku a pak predelane Vambracery, 1000% trni zni hrozne SEXY ale neni to nic jineho nez TRNYx10=NUUUUDAAAAA, ale pry jim prilepsili 25% BONUSem z main statu tak uvidime ...

Bohuzel rozsahly TOPIC s rozborem trni se mi nepodarilo znovu najit tak alespon tyhle dva z US fora:
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12945294787
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/ ... 275?page=1
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od Guru » 05.06.2014, 06:44 hod.

Dobry den,
Sanguinary Vambraces jmeno me, nehledal mne nekdo ? I kdyz maji okruh ucinku snizeny z 25y na 15y porat je to hodnota co za 4 casti Invokeru, nejaky duvod proc pouzivat 3xInvoker+SangV+RoRG ? Ted uz jen ten Hack, ale na Mad Monarcha si rozhodne stezovat nemuzu :D
Obrázek
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od Slw » 05.06.2014, 08:05 hod.

jo jo, mám podobné ;) i já sem udělal malý bezvýznamný krůček - padl pompadůr (mohlo to být horší :green: ) a podařil se mi dropnout amu s thornama. jen ta inv helma ne a ne (gamle cca 1k shradů a nic....)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Sadrokarton
Fallen Shaman
Příspěvky:57

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od Sadrokarton » 05.06.2014, 10:19 hod.

Zkoušel někdo nakombinovat thorne crusadera s touto zbraní?
http://eu.battle.net/d3/en/item/hack

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od Guru » 05.06.2014, 10:35 hod.

Slw: Pompadur, myslis ten ring na snizeni poctu setu ? Ten mam s INT a na STR cekam, nechce se mi ty itemy stale prehazovat mezi chary.

Sadrokarton: Mam ji na Wishlistu, mezi THORN Crusadery se o ni mluvi jako o TOP zbrani, ale osobne mi prijde Mad Monarch nebo Schaefers Hammer jako zajimavejsi volba.

Padli ramena, sice s mizernymi staty, ale trocha CDR se na Provoke a Iron Skin hodi a dalsi TRNY urcite taky :D
Obrázek
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

KrtekKazatel
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od KrtekKazatel » 05.06.2014, 11:37 hod.

chci sezeptat jak se hraje s thorn crusaderem? jake dava dmg a jak rychle to jde dolu treba na T4

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od Slw » 05.06.2014, 12:29 hod.

2 Guru: jj pompadůr = RoRG. ty ramena máš teda horší jak já až na přímo thorny (ale zas Tě můžou těšit lepší rukavice :green: )
2 KrtekKazatel: moje hc crusaderka s trním je ve vývinu. až bude inv helma i ten hack tak ti řeknu. zatím mám na hc crusadera mizernou toughness, t2 jde ok

padl mi i shaefers (ale bez main statu a bez ďůry - tož nevím....)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od Slw » 05.06.2014, 22:55 hod.

ach kadala mi dala :green: inv helma je na svetě. vzal sem si teda do ruky shaefers, prehazel skilly a začal to šmydlit. zkoušel 2 kusy demon setu ale to co mam na sobě dava vetší thorn pecky (chest+belt). nicméně mě čeká spoustu práce. rezervy a možnosti jsou velké... ale bílé mobky na t2-3 probíhám bez problému-schaefers a thorny udělají za mne práci. na elitky provoke+reflektive skin a je vymalováno. na vyšší torment to ale zatím není
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od An7yk » 06.06.2014, 08:30 hod.

No,
tak já se s vám loučím z toho tématu, po této nehodě na HC:
An7yk píše:Mám pro vás jeden vtipný "RIP" ... považuju to za "RIP", i když postava přežila...

Měl jsem barbarku, ještě jí teda mám, ale na ní jsem měl gear v podobě invoker setu, demonic set ( dává thorn dmg ), bracery na 1000% thorn dmg apodobné ... pak jsem dropnul jednoho dne štít pro crusadera, že když dá provoke, tak všichni dostávájí 2x thorn dmg, řikal jsem si fajn, to chci zkusit, Kubize jsem měl v partě tak jsem ho požádal, aby zustal ve hře, že si věci vyhážu na zem a přijdu s crusaderem a napickuju si to s nim, protože jsem měl narvanou stažku a tohle mi přišlo jako jednoduché řešení ... tak jsem to všechno vyházel na zem, včetně Gradeura s STR a dal leave game ...
a věci zmizeli :D Kuba jenom " Ty vole Antík ty věci tu nejsou " .... tak jsem se vrátili a opravdu tam ty věci nebyly a prohlásil jsem jen " No tak tim je to vyřešený " :D ( protože jsem se nemohl odhodlat to zahodit, protože je to slabý build ) ... takže celej thorn gear poladněj trochu v tahu ...

Měl jsem thorn na všem, i na zbrani + couldown redukci po různu, kvuli shoutu u barbara, no a bez grandeura to nejde složit pořádně ... hity jsem dával za 800k + občas díky bracerům za 8 mega, chtěl jsem to právě na cruse, ten by dával pak 1,6k / 16kk za hit ...
jelikož udělat postavu na 70 lvl je otázka pár hodin ale ten gear trvá i stovky hodin, považuju to za RIP, když mi zbyla jenom prázdná nahatá barbarka :D :D :D naštěstí to byly srandaitemy, jen to stálo něco málo času a FS... jen ten ring mi mrzí :roll:

to už nebudu zkoušet dál :-D
sice mi padá občas něco invoker, ty bracery pořád z cashky ACT 1 ... ale je lepší když si na crusaderovi dáte punish s fire runou že když bloknete tak bouchnete do okolí

sadrokarton: měl jsem tu čest, nic moc ...

můj výsledek skončil na buildu:
zbran s thorn dmg jakákoliv + vitality + cd redukce
myslim že nejlepší bude crusáder se štítem http://eu.battle.net/d3/en/item/votoyias-spiker
bracery http://eu.battle.net/d3/en/item/sanguin ... ces-1385JU
invoker helma, ramena, rukavice
demonic 2-3 věci
ring of grandeour

ostatní věci je jedno jaké, ale honit jen toughness a cd redukci a thorn, aby ten provoke byl co nejčastejc no :-)

ale je to stejně k prdu, ta dmg je nesrovantelně menší, náhodná a hodninu budete s tim zabíjet rift guardiana třeba :D
zase neberu thorn build někoho, kdo má na hadrech jen + 10 000 thorn dmg a mega a půl dmg, to pak stejně jenom mlátí a že občas něco odrazí ... na vysoký Tčko s tim nevleze tak jako tak :-)

Odpovědět

Zpět na „Crusader“