Heroes of the Storm

Všechny ostatní hry...
Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353
Heroes of the Storm

Příspěvek od Reve » 11.11.2013, 11:58 hod.

Zakladam tohle tema...sice moc infa jeste neni, ale hra me docela zajima tak prosim pokud nekdo bude mit nejaky info, videjka nebo neco takoveho tak sup sem stim..:)

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od Milion » 11.11.2013, 12:16 hod.

Musím reagovat, protože tahle informace, mi jako fanouška diabla přišla z blizzcomu nejzajímavější.
Přidávám hodně podařený trailer
https://www.youtube.com/watch?v=0ecv0bT9DEo

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od Lemurman » 11.11.2013, 14:37 hod.

ten trailer je super. "Oh sh*t." "Nuclear launch detected." :green:
tady je ještě pár videí od Carbot Animations:

Obrázek

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od Maxim » 11.11.2013, 16:04 hod.

Pěkná slátanina
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od Maxim » 11.11.2013, 16:07 hod.

To bude asi něco jako League of Legends ne?
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od Lemurman » 11.11.2013, 17:55 hod.

jo, když se koukneš na jedno video od Carbot tak tam je i napsaný Blizzard DOTA
Obrázek

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od kolij » 11.11.2013, 18:14 hod.

Tady je ukázka ze hry

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od Fru-fru » 11.11.2013, 18:54 hod.

No takže je to DOTA přímo od Blizzu :D ?
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od Marast » 11.11.2013, 19:54 hod.

Těžko hodnotit, ale s tímhle podle mého díru do světa neudělají. Máme tu dvě verze Doty, League of Legends, Heroes of Newerth a dost možná i další, mně neznámé hry. Působí to na mě asi jako jejich Heartstone...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od Fru-fru » 11.11.2013, 21:58 hod.

Možná máš pravdu, ale oni stejně jako u HS věří, že využijí opravdu velkou fandovskou základnu. Nemluvě o tom, že spoléhají jistě na své velké zkušenosti s E-sportem a to taky nelze zanedbat. Jako nemyslím si o tom nic velkého, hlavně mě to pobavilo. Jen si říkám blizz není radno podceňovat ;)...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od Marast » 11.11.2013, 22:13 hod.

Víš jak. Pro mě je tu hlavně Diablo série. Co budou hrát ostatní konzumenti mi je celkem jedno. Jinak další hry, které jsem od Blizzardu hrál ve větším měřítku, byly strategie z Warcraft série a k těm mám také stále vřelý vztah. Ostatní hry jdou prostě mimo mě...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od Fru-fru » 11.11.2013, 22:46 hod.

To pak chápu. Já začínal od Blizzu na Warcraftu a D1, pak až WOW (bohužel né od vanilly ale od Burning Crusade), nu a teď D3...A jelikož jsem konzument různých her a zatím nejdéle mě drželo WOW (kdo ví kolik herních dní to za ty roky bylo) a Dota (ta úplně první ;) ) pak D3 (350+ herních hodin). Zkouším HS - jde to na odreagování, ale pokud ještě něco nevymyslí, tak mě to omrzí. HOS si nejsem jistý vůbec co si o tom myslet.
Takže uvidíme...ale asi mě přiková tak jako tak ROS a do té doby to budu prokládat D3 HC, Sim City a nějaké slevové věcičky ze steamu co mám nakoupené ještě z minulých Vánoc :D
No a zpátky k tématu. HOS tak jak ho ukazují má jedinou možnost a to F2P, jinak v dnešní době při možnostech tohoto typu her nevidím důvod proč za to platit.... Ovšem bude nutné velmi opatrně zacházet s P2Win... To se tady moc nedá a lidi utečou k alternativám, které jsi zmínil...Mnoo, necháme se překvapit ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od Maxim » 19.11.2013, 19:54 hod.

Vidíte spojuju to spíš s LoL protože sem DOTu nikdy nehrál
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
Lae
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od Lae » 02.12.2013, 21:41 hod.


Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od HELLERcz » 01.07.2014, 21:58 hod.

dneska mi došlo oznámení, že jsem v alfě této hry .. tak můžu hrát :D škoda,že mě tato hra vůůbec nezajímá :( jsem ji mohl dát jiným .. bohužel je aktivovaná na můj acc.
Obrázek

Uživatelský avatar
LGarou
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:LGarou#2272
Bydliště:Beroun

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od LGarou » 01.07.2014, 22:21 hod.

Brácha se tam dostal taky, tak sme testovali a příde mi to akčnější a rychlejší tudíš pro mě zábavnější něž dota.
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od HELLERcz » 01.07.2014, 22:45 hod.

Taky to nechám bráchovi, aby si to zahrál ... mě se do toho vůbec nechce, páč mám nulovou zkušenost s takovýma hrama. Jsem asi ve velké menšině, co fakt nehrál dotu, lol apod :D
Obrázek

Uživatelský avatar
LGarou
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:LGarou#2272
Bydliště:Beroun

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od LGarou » 02.07.2014, 00:49 hod.

Popravdě sem dotu hral jen chvilku, ale todle mi příde fakt uplně jiný, je to akční má to spád hra trvá max 20min většinou míň doporučuju si aspoň zkusit, a ty mapy sou docela i zábavný
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od HELLERcz » 02.07.2014, 15:40 hod.

No nějakej tutoriál jsem zmáknul :D
a nyní mě hra navádí, abych dal Practice .. ale když na to kliknu, tak mi freezne hra a musím přes správce ukončit proces .. google mi potvrdil, že to není jen můj problém. Aktuálně to nejde nikomu a je to podle Blizzu "known issue" takže čekám no :D snad se dočkám ..
Obrázek

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Heroes of the Storm

Příspěvek od moon » 03.07.2014, 15:48 hod.

taky sem dostal přístup do alfy.

první dojem celkem dobrej. dotu 2 jsem hrál chvilku, tak trošku tušim co od hry očekávat. a co se nestane, tak ta hra je úplně jiná než jsem čekal což je dobře, jinak by to byla další kopie doty. hned ze začátku co mě udivilo, tak bylo to, že se dostanou hned všechny skilly na začátku. to sem si říkal wtf?? co to má být, že všechno dostanu na začátku a budu se jen mlátit :-) po prvotnim šoku jsem zjistil po pár lvlech, že se na určitých úrovní dostávájí talenty a na 10 úrovni ultimátní schopnost. taletny dávají n ějaký pasivní schopnosti či nějak vylepšují skilly.

co se týče skillů, tak máte od začátku 3 rúzný skilly a jeden pasivní skill, který je jedinečný pro každou psotavu. na 10 úrovni dostanete čtvrtý skill, který je hodně silnej s dlouhym cooldownem.
mapa....líbí se mi, že existuje několik map, které se náhodně vybírají. každá mapa má svě speciální interaktivní prostředí. to znamená, že je na mapě několik neutrálních příšerek, který když porazíte a obsadíte jejich kemp, tak se k vám přiadjí a zaútočí na nepřítele. další věcí co se mi líbí je, že po určitym čase se spawne event, který když splníte, tak dostane značnou výhodu jako je třeba spawnutí velkýho bosse, k terý zaútočí na nepřítele.
co se týče tempa hry, jak už někdo psal, tak je značně rychlý. odpadá levelování jako v dotě, kde pulku hry jen zabíjíte nepřátelský vojáčky co útočí. již od začátku se do sebe pouštíte na plno. hodně rychlá hra se dá udělat t ak za 10-15 min, normálně dlouhá hra je tak na 20-25 min a dlouhý hry jsou tak na 30 min. ale běžná doba je tak zhruba těch 20 min.
levelování tady funguje tak, že každej tým má jeden xp bar, do kterého přihazuje každý člen a všichni díky tomu mají stejný lvl.

tot můj skromný pohled na hru po jednom večeru hraní.

Odpovědět

Zpět na „Další hry“