Trhání hry na high PC. Proč?

Odpovědět
Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od hulkxxxl » 29.08.2014, 06:22 hod.

jájsem spokojen mě se to zlepšilo a včera jsem padal tak na 25 fps což oproti 7 je super změna a si nato nemůžu zvyknout :D, pravda že jsem dal vše na low atd jako vždycky....
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od coyd » 29.08.2014, 06:46 hod.

Jinak pro ty co po 2.1 pozoruji zaskuby i pri 60fps a klidne ve meste, tak uz se to resi teda podle blizu :) taky jsem tam napsal a to vcetne reseni (doufam ze docasneho) a sice prepnout hru do "fullscreen windowed" modu

Kód: Vybrat vše

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/11761576061?page=1
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od casperdeluxe » 29.08.2014, 06:54 hod.

Alfajk píše:
NargarotH píše:Je vtipné jak si lidi myslí že rychlost netu může ovlivnit fps, přitom by na hraní stačil klidně 128kbit dial-up.
vtipnej ses ty,rychlost netu muze uplne klidne ovlivnovat rychlost internetovy hry,pokud je dementne naprogramovana,coz diablo je
Nepleť si rychlost hry s FPS. to je něco jinýho. Třeba v CSku mám FPS 150 i když se to seka jako prase, když chytneš blbej server kde máš ping přes 100.

Já osobně hraju většinou ve třech lidech. Nějaký propady tam jsou - Tak na 20 Když je mega bordel na celé obrazovce. Ale kdybych to ukazování FPS neměl zaplý, tak si toho skoro nevšimnu. Většinou jedu tak 40 - 60. Nastavení z hlavy nevím. Jen vím, že jedu full HD. A stroj mám v podstatě šunku. Phenom X4 955 tuším, 4gb DDR3 1600, GTX 650.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od HELLERcz » 29.08.2014, 06:58 hod.

coyd: fullscreen windowed hraju celou dobu, co diablo je :/
Obrázek

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od witekcz » 29.08.2014, 07:24 hod.

Alfajk píše:
NargarotH píše:Je vtipné jak si lidi myslí že rychlost netu může ovlivnit fps, přitom by na hraní stačil klidně 128kbit dial-up.
vtipnej ses ty,rychlost netu muze uplne klidne ovlivnovat rychlost internetovy hry,pokud je dementne naprogramovana,coz diablo je
Kvůli rychlosti a stabilitě (ping) internetu můžeš sice mít záškuby ve hře, ale ty se nazývají lag. Výkon PC a optimalizace hry ovlivňují jiné záškuby, které se jmenují FPS drop, stuttering, nebo tearing.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Alfajk » 29.08.2014, 19:42 hod.

witekcz píše:
Alfajk píše:
NargarotH píše:Je vtipné jak si lidi myslí že rychlost netu může ovlivnit fps, přitom by na hraní stačil klidně 128kbit dial-up.
vtipnej ses ty,rychlost netu muze uplne klidne ovlivnovat rychlost internetovy hry,pokud je dementne naprogramovana,coz diablo je
Kvůli rychlosti a stabilitě (ping) internetu můžeš sice mít záškuby ve hře, ale ty se nazývají lag. Výkon PC a optimalizace hry ovlivňují jiné záškuby, které se jmenují FPS drop, stuttering, nebo tearing.
paneboze obcas si pripadam,ze mluvim s lidma z pomocny skoly,mluvim snad o pingu?

fps ve hre muzou bejt v pripade dementni hry(diablo) a jeste dementnejsi synchronizace se serverem klidne ovlivneny ze strany serveru, 100x narocnejsi hry me jedou bez jedinyho lagu,ale diablo proste v parte 4 witch doctoru funguje jak leporelo,a to mam ssd disk s read/write 500MB/s, i5 na 4,6GHz,gtx 770

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od NargarotH » 29.08.2014, 21:20 hod.

Možná bys s nějakýma pokecat měl, nejspíš bys s nima měl hodně společného.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od witekcz » 30.08.2014, 05:16 hod.

Alfajk píše:fps ve hre muzou bejt v pripade dementni hry(diablo) a jeste dementnejsi synchronizace se serverem klidne ovlivneny ze strany serveru, 100x narocnejsi hry me jedou bez jedinyho lagu,ale diablo proste v parte 4 witch doctoru funguje jak leporelo,a to mam ssd disk s read/write 500MB/s, i5 na 4,6GHz,gtx 770
Odezva od serveru ti nemůže ovlivnit FPS!!!
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Alfajk » 30.08.2014, 12:13 hod.

mysli si to dal,ale muze,pokud se ceka na synchronizacni data(mezi ktery patri zcela urcite pocet a pozice monster,stejne tak jako drop) tak v tu chvili muzou jit fps dolu,protoze proste neni co nacitat - hardware nepomuze,protoze pozadovany data nejsou u tebe

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od witekcz » 30.08.2014, 16:14 hod.

To čekání na data se nazývá lag.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od NargarotH » 30.08.2014, 17:18 hod.

Požadovaný data nejsou u tebe, no to je pěkný, a jak velká ty data podle tebe jsou když pořád tvrdíš že záleží na rychlosti netu?
R.I.P. 27.3.2014

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Alfajk » 30.08.2014, 21:04 hod.

NargarotH píše:Požadovaný data nejsou u tebe, no to je pěkný, a jak velká ty data podle tebe jsou když pořád tvrdíš že záleží na rychlosti netu?
a napadlo te nekdy,ze to nelimituje rychlost netu od tebe,ale ze strany blizzardu? kdyz meli ten vypadek serveru pred pul rokem(nebo kdy to vlastne bylo), kdyz jim vyhorela cast evropskejch serveru tak nejen ze byly lagy,ale v parte 4 lidi byla fps jeste nizsi nez ted,nekdy proste i 0,nez data s 5 sekundovym zpozdenim(coz byl ping) dorazili

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od witekcz » 30.08.2014, 21:33 hod.

Obrázek
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Alfajk » 30.08.2014, 21:35 hod.

dosly argumenty? mkay :green:

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od NargarotH » 30.08.2014, 22:21 hod.

No napadlo, a napadlo tebe, že aby si mohl stahovat tak ti ten server ty data musí odesílat? Tzn pokud ti server odesílá něco pomalou rychlostí v řádech Kb tak můžeš mít klidně 1gbit a bude ti to k ničemu.
R.I.P. 27.3.2014

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Alfajk » 30.08.2014, 23:19 hod.

ja myslim,ze to bude cely jeste mnohem komplikovanejsi,nebude to jen o rychlosti pripojeni(at uz u tebe nebo u blizzu) ale hlavne o vypocetni sile blizz serveru,nebo neco takovyho...proc to na konzolych,kde je 10x slabsi hardware,funguje naprosto bez problemu? protoze je to komplet offline

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Tyckin » 01.09.2014, 10:20 hod.

Na starém kompu jsem to neregistroval, páč fps byly dole prakticky pořád, ale na novém vidím, že u některých map jsou propady fakt ukrutné a to se ani na obrazovce toho moc dít nemusí. Kromě profláknutého Rakkis crossing (A3) jsou to i mnohé mapy z A4 (nebe), tedy očividně nějaký programátorský problém kdy je mapa "prostorová", jsme někde ve výši a pod námi díra/propast. Na druhou stranu v tower v A3 to zase běhá normálně a to je tam okolo taky díra dolů. Každopádně v některých těchto mapách jsem šel i na 10fps při vcelku klidné obrazovce když jsem se na okraji přiblížil k nějaké "díře", zatímco na nějaké placce či v podzemí může být bordel jako prase a nespadne to pod 15-20fps.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od fuxicek » 08.11.2014, 20:42 hod.

je to bordel, jedu si klidne na 150 fps a ani se nenadam a je tam 9, co to ku*va je?

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od Tyckin » 09.11.2014, 10:20 hod.

No viz. co jsem napsal výše - konkrétní mapička, přijdeš k okraji propasti a bum ho, fps jsou v prdeli :D Říká se tomu kvalitní programátorská práce :twisted:

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Trhání hry na high PC. Proč?

Příspěvek od HELLERcz » 09.11.2014, 10:29 hod.

Já osobně nemám problém, jako Tyckin, ale mě FPS hapruje u map krom Rakkisu v tom novém Cesspools, když potkám elitku .. tak to začne být takřka nehratelné.
A dále pak v lokaci ze 3 aktu, prostředí jak se jde k Azmodanovi ... tam taky jdu a když potkám elitku tak hned trhanice a hratelnost v zadeli :D elitka umře a FPS ihned stabilní.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“