Roland's Legacy

Odpovědět
Tyrion
Quill Rat
Příspěvky:19
Roland's Legacy

Příspěvek od Tyrion » 09.09.2014, 13:21 hod.

Zdravim, chodieva niekto GR s novym setom? Popripade ma s nim nejake skusenosti a pouzitelny build?
Mne konecne droplo vsetkych 6 casti tak som skusil http://www.diablofans.com/builds/1560-p ... -spambuild
s Prophet runou na championovi .... ale ostal som strasne sklamany mal som strasny problem v t6 rifte s elite mobami a ten dmg nebol tiez bohvie co,
zatial sa mi vidis ze sa tento set absolutne nechyta na Akkham ... jedine ma sancu asi s phalanx (bowmenmi) nejaku tu sancu ale na to nemam prsten a rukavice aby som to otestoval

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: Roland's Legacy

Příspěvek od azaxsyndrom » 10.09.2014, 05:11 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Karg ... o/38674874 zkus to , je to dle mého podprůměr ale T5 padá krásně T6 jsem zkoušel taktéž ale tam už je cítit nedostatek All ress .Vycrafti si nějakou krásnou Piro Marellu Str a Vita tak 700+ ,Crit chance 9-10% (můžeš změnit i nějaký nepotřebný stat nebude li tam Crit) a Socket .Mě osobně svědčí více Shield Bash s runou Cross ( na trash) crituje v rozmezí 25m až 75 m no a na Rift Bosse rychle přehodím runu na Pound kde to crituje bezmála 70-155m . Je to taková odbočka no , každej jede Akkhan Shotgun Crusadera (chtěl jsem taky ale weapona nepadne a do štítu Hellskull jsem vrazil bezmála 10k shardů a stále nic ).Jistě jsou tam nedostatky a velké rezervy ale jsem potěšen.V grupě nezaostávám ba naopak dopředu jako první a když je nejhůř tak charge ze Shield Bash spellu nebo kůň je jistota záchrany.Přeju příjemnou zábavu a snad jsem byl nápomocen

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Roland's Legacy

Příspěvek od An7yk » 10.09.2014, 09:33 hod.

zdravim,
já dropnul teda jen 3 věci ( i když kalhoty mám troje ...... ) a naházel jsem na sebe věci ze stashy a udělal nějak toto:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/An7y ... o/38916060

crituje mi to do elit za 50 jen, ale k tomu řetěz, ten dává za 10 mega a výbuchy z fire runy na BS taky slušně štípe, občas mi dojde wrath teda, ale dá se to vydržet, T5 v pohodě naprosto ( jen občas mi nebezpečně klesnou HP když moc dlouho stojim ve sra**ách a řezžu ) , T6 jsem nezkoušel. Mám v plánu zkusit složit physical cruse na tu brutál runu s velkým číslem % na DMG :D

Jsem teda HC hráč, takže tam jedu trochu bezpečnost, ale i tak když koukam na svoje čísla, 20 mega tough a 2 mega dmg, tak to nevypadá zle. Rád bych BT amulet do full BT setu nebo nějaký jiný šikovný, případně kdybych byl ochoten snížit tougness tak WH opasek a ice climbry ( boty mam, pásek ne :( ) a samozřejmně čekám na socketovací gift, to pak díru co tam mám přeroluju asi na % DMG a to bude něco teprve!

kdybych chtěl si ještě stáhnout toughness, tak by to chtělo rolland ramena a cidercoat a magefisty :twisted:

zkusim taky sweepattack, zbraň na to aby generoval mám a mohl bych pak nahodit třeba skull shield z brokovnice ...

tak či onak, brokovnice stále vede!
Ale POZOR!! Condemn build bude mít podle mě srovnatelnou dmg co brokovnice :twisted: jen v sezoně na to nemam itemy zatim a experimnuju s tim co mám

Tyrion
Quill Rat
Příspěvky:19

Re: Roland's Legacy

Příspěvek od Tyrion » 10.09.2014, 10:04 hod.

jj v sezone jednoznacne vedie condemn build i ked na single target je to trosku horsie
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Morg ... o/47353324

Restraint
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Restraint#2446

Re: Roland's Legacy

Příspěvek od Restraint » 15.09.2014, 12:46 hod.

Roland set je celkem silnej. Zkousel jsem physical i fire Shield bash. Pirella mam 30%block 10% CC +15% Shield bash dmg a temer max roll na reduction cost.
Cisla litaji pekne, 40-60 M crity.. s nastakovanou AS neni problem doplnit wrath. S gemem na stackovani dmg/armor pri pouziti resource to celkem ujde.
Jedna velka nevyhoda oproti Akhan setu, nemas 100% casu CC immunitu.

Jinak dalsi pouziti ktere jsem testnul u toho setu jsem odkoukal od MannerCookie. Jde vlastne o physical pet build.
S nastackovanou AS ze setu to ty smudlove celkem rubou.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Roland's Legacy

Příspěvek od Tyckin » 22.01.2015, 14:55 hod.

Já bych si rád nechal poradit jak na HC cruse (fire) - chtěl bych dát dohromady Rolanda (sweep attack) a uhájit 3ks BT setu + RoRG - jaký skilly, pasivky a který gemy tam našoupat? :) A jakej gear popř. co konkrétně na něm honit (např. chybějící rukavice až Kadala dá). Je mi jasný že aktuální sestava itemů a jejich kvalita je těžká alfaverze z toho "co dům dal", navíc optimalizovaná pro rychlobounty T1-3 :)
Beru to spíš jako druhou postavu na odreagování, ani nevím jestli mne to bude bavit, no spíš to bude druhá liga prostě :D
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tyck ... o/52648916

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Roland's Legacy

Příspěvek od Tyckin » 25.01.2015, 12:39 hod.

Teda tady je ale živo :twisted:

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Roland's Legacy

Příspěvek od hulkxxxl » 26.01.2015, 11:54 hod.

ono to bude asi tím že to skoro nikdo nehraje :D

99% lidí hraje cruse se akkhan setem, na nižší obtížnost štíty, prípadně darklighta s firestarterem (kuk sem http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hulk ... o/45490120) , na t6 se vyplatí asi jen brokovnice ale dneska spíš koně, případně lučištníci, ruku nasrdce vetšina dneska nehraje nic jinýho jak t6 (teda co tak vidím okolo)

u tebe mi možná přijde zbytečnej lord commander, to máš jen kvůli koňovi?

kdysi jsem měl rád shield bash, máš na něj i pěknej štít dal bych mu šanci (jen přetočit na + block šanci)

pokud nemáš zdroje dej si law na redukci costu a pasivku na délku trvání law, šampiona bych místo firestartera používal na hc spíš s runou na + armor a dával ho jako skil na průšvihy, místo ironskinu se dá dát provoke ale to bude asi ohubu (ale na nějako nižší obtížnost by to asi šlo)

ale to jen tak přemejšlím nahlas, je to dle libosti


maximus si určitě zaslouží mít dps alespoň 3700 non ancient, případně nějakou furnace doruky, s gemama toho u cruse čloěk moc nevymyslí, nění ještě špatnej swiftness kvůli cdr ale to pro tebe neí tak klíčové jako u akkhana
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Roland's Legacy

Příspěvek od Tyckin » 29.01.2015, 13:22 hod.

Tak dík :) Já to mám spíše jako sekundární postavu na relax a změnu, neplánuju s tím někam vysoko, easy T6 bude stačit ;)
Shield bash se mi nelíbil, koníky taky nechci, a nehodlám hrát něco co se mi nelíbí či mne nebaví jen protože je to zrovna nejefektivnější, což je u Diabla docela problém :twisted:
Ten koník je tam jen pro urychlení bounty, jinak tam samo plácnu něco praktičtějšího. Maximus je taky nouzovka předělaná z int., až bude lepší, tak vyměním, ideálně za A-Furnace :lol: Gear taky potřebuje radikálně vylepšit (zejména BT), no uvidíme co dám dohromady časem.

Odpovědět

Zpět na „Crusader“