Summoner

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330
Re: Summoner

Příspěvek od raisen » 16.09.2014, 10:11 hod.

Právě že na drop run to vliv má. Padá více předmětů -> větší šance že padne runa. Nemá to vliv na to, jaký typ předmětu to bude (teď myslím magic, rare, unikát a tak, na tohle má vliv hodnota Magic Find). Někteří bossové (třeba Pindleskin) mají fixní drop, že hodí vždy stejný počet předmětů nezávisle na počtu hráčů ve hře. Ovšem třeba jeho minioni jsou už ovlivněni zvýšením players a házejí těch věci více.
Co se týče toho, jak hrát na NM. Záleží, jak rychle ty bosse (Andariel, Mephista) sundáváš. Pokud to trvá fakt dlouho, tak je lepší snížit počet players a těch nájezdů tak stihneš zopakovat více za stejnou dobu. Ještě.. v LK je lepší co nejvyšší počet hráčů, když vybíráš ty truhly, a teď myslím ne jen ty kolem ohnišť, ale i různé pařezy a ty sloupky, které se tam dají otvírat. Z těch ty runy také padají.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 16.09.2014, 10:18 hod.

Aha, ten drop run jsem si asi spletl s MF.
Díky ...

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od hami » 16.09.2014, 16:55 hod.

myslím, že je to tak, že nepřátelé mají určitou šanci, že z nich něco padne a nebo nepadne - to se nazývá nodrop
a právě zvýšení players snižuje šanci na nodrop

jinak players x má efekt "e" na hru vliv dle vzorce e=(x+1)/2
a na padání věcí mají vliv pouze celočíselné výsledky - zaokrouhluje se vždy dolů. Takže např. pl1/pl2 má na padání itemů úplně stejný efekt
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 16.09.2014, 18:24 hod.

Takže je jedno, zda hraju na 7 nebo 8 hráčů? Respektive, na 7 hráčů je to trošku snadnější, ale drop je stejnej, jako při 8 hráčích?

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od hami » 16.09.2014, 18:35 hod.

Emperor: jj úplně stejnej drop věcí na pl7 a pl8
obecně si myslim, že pokud nejsi opravdu OP, tak stačí c
pro itemi chodit na pl5 u farmení lokací, pl3 u akt bosů a jak už bylo řečeno superunikáti na pl1
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 17.09.2014, 15:27 hod.

Zdravím, tak jsem celkem bez problémů dokončil NM, ale na hell se mi ještě nechce. Rád bych se zeptal, zda má smysl chodit do kravího levlu na NM - jestli tam je třeba zvýšený drop nebo tak něco. A jestli tam padaj SKILLERY :D
Díky

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Fraxinus » 17.09.2014, 19:02 hod.

Smysl bych řekl, že spíš nemá než má.

Zvýšený drop tam naní snad od ničeho a skillery by tam měly padat. Vzhledem k tomu, kolik tam je krav, tak se tam dá najít věci, kde je větší šance, že padnou, pokud máš velké množství potvor co je může dát (gemy, nižší až střední runy, socketovatelné předměty a tak. Nějakej unikát sem tam také padne nebo set.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 18.09.2014, 19:33 hod.

Tak ten kravín je docela fajn, díky, že jste mě přemluvili k používání CE, je to rychlejší ... našel jsem tam Raven Frost a dva skillery - i když ne pro mě. A ještě se pochlubím Occulusem, kterej mi vypadl z obyčejný truhly v LK, i když ten mi je k prdu, ale sorce jistě udělá radost. Krom toho jsem si udělal konečně RW Bone, tak už je to docela radost hrát.

Chci se zeptat, co dát žoldákovi na hlavu (z toho, co můžu najít na NM) ...

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Summoner

Příspěvek od raisen » 18.09.2014, 20:04 hod.

Dobrá volba by byla Vampire Gaze (asi nejlepší z nich), Crown of Thieves, Stealskull či Rockstopper. Z runových slov mě nic nenapadá, co by se vyrovnalo těm unikátům.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 19.09.2014, 07:21 hod.

Díky za doporučení, jen to najít ... ještě bych se zeptal, co je dobré, aby měl v ruce a na těle (já vím, mohl jsem se zeptat najednou) - opět z toho, co lze najít/udělat na NM obtížnosti ... teď má v ruce Kelpie cosi v elite verzi a RW Wealth, což na hell asi moc stačit nebude.

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Milion » 19.09.2014, 08:10 hod.

Milion píše:Viděl jsem summonera, s enigmou, který si krásně dával ubery. Nikdy jsem se mi nepodařilo k enigmě dopracovat, ale byl to pěkný mazec. Jak se portnul tak měl veškerou vyvolanou havět na jednom místě.
Já to hrál takhle. 20 kostry, magove, mistrovství + ce = 80 bodů
všechny golemy po 1 bodu, summon rez 1, Revive 1
prokletí tak kombo CE + Amplify Damage (1bod stačí, budeš mít + all skill věci) je výborné v kravím lvlu
a Decrepify (1bod) na bosse.
Jestli zbydou nějaké body Bone Armor 1 bod
1 bod do Bone prison
a každý další bod do Bone Wall

https://www.youtube.com/watch?v=LJ2aGhOB2Vk :D

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 19.09.2014, 08:39 hod.

Emperor píše:ještě bych se zeptal, co je dobré, aby měl žoldák v ruce a na těle (já vím, mohl jsem se zeptat najednou) - opět z toho, co lze najít/udělat na NM obtížnosti ... teď má v ruce Kelpie cosi v elite verzi a RW Wealth, což na hell asi moc stačit nebude.
Hezký video. Ještě kdyby mi dalo odpověď na mou otázku :) ...

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Summoner

Příspěvek od raisen » 19.09.2014, 08:58 hod.

Tak do ruky bych mu dala RW Insight. Sice tu auru až tak nevyužiješš, ale tohle runové slovo zvyšuje hezky poškození zbraně a kolikrát jsem prošla Hell s mercem, který měl Insight v Partizan a šlo to :) Ta Kelpie Snare není špatná, hezky zpomaluje nepřátele. Co se týče brnění, tak na NM dávám často merci Duriel's Shell, ty resisty pak na Hell dost pomůžou a kdyby měl merc dost resistů, tak pak je vhodné brnění Shaftstop. Z runových slov mě napadá dost dobrá možnost, a to RW Treachery, které také často používám. Jednak to dost zrychlí pomocníkův útok, ale také to navýší resisty včetně redukce fyzického poškození díky šanci na Fade. Když jdu pak s takovým pomocníkem do kravína, tak jde dost poznat na jeho životech, kdy se Fade už nahodil :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 19.09.2014, 09:06 hod.

ok, díky moc ... ještě se zeptám, jak jsem zmiňoval, že jsem našel prsten Raven Frost, má cenu jej jako summoner používat? Já jen, že hodně lidí ho hledá a já nevím, co je na něm tak skvělého, raději bych SoJ nebo aspoň nagelring - co ten RF dělá tak úžasným?

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Summoner

Příspěvek od raisen » 19.09.2014, 09:36 hod.

Cannot be Frozen, bonus k dexterity a AR. Což pro Summonera až tak potřeba není. Více právě využiješ tebou zmiňované.
HC grál: 537/516 (-21)

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: Summoner

Příspěvek od Ferek » 19.09.2014, 10:37 hod.

Emperor: Raven je skôr pre postavy čo používajú na boj zbraň buď na blízko alebo diaľku pre jeho vlastnosti.
Cannot be Frozen - Caster postavám až tak nevadí keď sú zmrazené lebo ich FCR to neovplyvňuje nijako čo u postavách využívajúcich zbraň je problém pretože spomaľuje ich útok a pohyb.
Čo sa týka tej výbavy pre merca dobré a lacné je aj RW Duress a takisto na hlavu sa mi osvedčila aj Guillaume's Face, len potom treba hľadať LL na zbrani u merca keď na hlave chýba aby niečo ustál (ono u nekra je to v pohode keď má kliatbu Life tap - ten sa o LL pre merca nestará). :)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Summoner

Příspěvek od raisen » 19.09.2014, 11:06 hod.

No vida, na Guillaume's Face jsem zapomněla :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Abuzus » 19.09.2014, 12:04 hod.

Zdar, upnutá Kelpie je super (dal bych jí díru a AMN), Treachery žoldákovi udělej, taky super, na hlavu "něco", Guilly je moc fajn. Já jsem teda pro max Skeletonu, Mastery a CE a zbytek po 1, včetně Revive (opravdu slušná pomoc). Osobně Clay golema nepoužívám (když mám Kelpii), jedu "železňáka" a dělám ho z RW Lawbringer - má Decre, Sanctuary, Thorns - co víc si přát. Jen ti nesmí moc ripat, takže chodit dle aktuálního char lvl, moc to nervat dopředu. Na Us-west jsem po sezóně udělal jednoho Botd železňáka a dává to i bez koster :-))
Naposledy upravil(a) Abuzus dne 19.09.2014, 12:36 hod., celkem upraveno 1 x.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Summoner

Příspěvek od Emperor » 19.09.2014, 12:35 hod.

Jo, díky všem za rady. Já mám samozřejmě kostlivce na max, už jich kolem mě pobíhá 13 a skoro všichni vydrží na p5 i Baalovy vlny poskoků. Pomocí CE to jde celkem rychle, merc mi chcípne jen občas, clay je díky investovaným bodům tuhej. Mefa dávám už docela rychle, jediný problém mi při cestě k němu občas dělaj stygian dolls - jsou rychlý.
Ale nechce se mi dávat body do mágů - na hell mi jednak přijdou dost slabí a jejich "výroba" je na dlouho - ani revivů (člověk je musí furt hlídat), to spíš zvažuju toho iron golema...

Jen tak pokusně jsem si zkusil pomocí respecu jedy a bone spear na max - teda na hellu mi to přijde docela slabý, zvláště ten bonespear (i se synergiema), ale tam asi dělají hodně +poison a bone skill věci (já mám jen summ) ...

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Summoner

Příspěvek od Abuzus » 19.09.2014, 12:41 hod.

toho Iron vyzkoušej, uvídíš a rozhodneš se. Je to jako s každou jinou postavou, nemůžeš míchat Bone a Sumo skills, to bys potřeboval super výbavu, jako u všech "universal" buildů. Revive používej a nebuď línej, práci fakt odvedou.... Bone nepodceňuj (maxovanej Spirit je možná lepší než Berseker, když máš FCR), ale jak jsem psal, buď Bone, nebo Summ nebo super unique výbava...a viděl jsem fakt fast zabijáka..., Eni, Beast, Botd merc....... Takhle to dohraješ a utratíš LUM-PUL na Kelpii..
Greenhorn s duší Throwera

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“