Taký čudný HC problém.

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891
Taký čudný HC problém.

Příspěvek od marian_r » 25.09.2014, 14:20 hod.

Hrám trochu HC (a SC vôbec).
Postava: http://eu.battle.net/d3/en/profile/iAmT ... o/32656296

Chodím do public hier T1, a ak sa nejaká naozaj rozbehne (t.j. nie že hráči chodia po shopping parku) a otvorí sa rift, tak (teraz nasleduje ten problém) 80% hier je tam postava ktorá beží dopredu a všetko kiluje. A ja zbieram goldy a len občas stihnem prísť pár sekúnd pred zabitím elity. Expy letia, ale zábava žiadna.

Aké partie na HC hrávate?

Hmm a ako sa dostať na farmenie goblinov? Potreboval by som gem na peniaze.

Uživatelský avatar
Wishmaster
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nemo#2937
Bydliště:Spišská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: Taký čudný HC problém.

Příspěvek od Wishmaster » 26.09.2014, 07:35 hod.

a v com ako vidis problem? ze typek ma vysoke dps a ide riftom ako motorova pila kmenom stromu? :)

Uživatelský avatar
smajli
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:smajli#2160
Bydliště:Lubná

Re: Taký čudný HC problém.

Příspěvek od smajli » 26.09.2014, 10:05 hod.

Problém je v tom, že hráči nevědí co je společná hra. Naco lezu do hry více hráčů, když hraju vlastně sám?

Goblina, aby ses dostal do valutu a ziskal gem na prachy, musis kinout v bounty, na obtižnosti nezalezi, klidně i na normal.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Taký čudný HC problém.

Příspěvek od hulkxxxl » 26.09.2014, 10:11 hod.

vykašli se na public a popřidávej si lidi odsud (klidně i mě), jdi na obtížnost dle tvého a jejich dps/ toughness ať nejsi jen jako pomocný sběrač, prostě se dohodni co se půjde

t1 je už pro většinu lidí moc jednoduchá a když je nějakej char vybavenej i skilama díky kterým utíká po mapě tak nemáš šanci ho stíhat a zahrát si. Někdy je to teda po dohodě např včera jsem pomáhal na master (na t+ se bál) a vyházel všechny legendy co jsem našel (ale jich bylo víc jak na t6 :D ), parťák taky jen chodil a nestíhal to brát
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: Taký čudný HC problém.

Příspěvek od sansaj » 26.09.2014, 10:49 hod.

Proto hraju vetšinou Solo SC (HC si netroufám zatím) díky tomu, že vetšinou lidi lítají sami a nezájem o druhé a domluva žádná... Jak píše Hulk ty co jsou na nižších levelech tak jsou jak zběrači,asi jenom 2x se povedla najit random grupa kde to odsýpalo a chodilo se to co se domluvilo, ale to je asi vzjímka... Ogoblinech nebudu mluvit protože to je kapitola sama pro sebe, za poslednich 14 dni zabito zhruba 150 goblinu od T1 po T4 v Bounties a žádnej portál, krom duhového do té Duhové lokace, ve Vaultu jsem byl od vydání patche celkem 2x a kámen na zlato mám naštěstí, takže mi stačí nasadit kámen a gold equip nebo aspoň ty věci co mám na gold Find a jít lovit mobky, ale neznamená to, že bych se nesnažil o Vault dál celkem zabito už kolem 400 možná 500 Goblinů.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Taký čudný HC problém.

Příspěvek od Gold Eagle » 26.09.2014, 15:39 hod.

Když jsem hrál HC, tak jsem byl rád, že někdo zabíjel a běhal a já sbíral legendárky a matroš. Na vygearování postavy není nic lepšího. Na HC. :D

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Taký čudný HC problém.

Příspěvek od marian_r » 29.09.2014, 11:11 hod.

Prvý portál po dlhom farmení, dúhový. 8-/

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Taký čudný HC problém.

Příspěvek od Bit » 29.09.2014, 12:09 hod.

Když jsem hrával HC tak jsem public nikdy nechodil bálů jsem se PK ale to už se asi moc neděje... Osobně bych ti ale stejně doporučil najít si nějakou stálou partu případně přímo HC klan... České jsou 2 o kterých vím... <CZSKHC> (doporučuji) a <TOP> ale tam je jednak hodně málo lidí a jednak většina z nich věčně mrtvá aspon ti co mám v přátelích... K HC hran nebo spíš k celkovému hraní v partě je dokonalý TS skype či mumble kde se v klidu můžete domlouvat a nemusíte se zdržovat nějakým psaním
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Odpovědět

Zpět na „Obecně“