SC vs HC

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837
Re: SC vs HC

Příspěvek od mdmT » 02.10.2014, 16:02 hod.

Bite nějak nerozumím jak množství času strávenýho u hry souvisí s tím jestli hraju HC nebo SC, hraju jen HC, mám paragon 501 nebo kolik, což je míň strávenýho času než součet Tvých dvou paragonů ... HC se hraje jen trošku jinak, nechci teď řešit co je a co není lepší, ale nemá to nic společnýho s časem. Aktuálně hraju diablo tak 14h týdně ( cca 2h denně, poměrně pravidelně ) na úkor svýho spánku, když děti spí a bohatě to na vyčištění hlavy stačí ... a btw to s těma serverama je tolikrát opakovaná nepravda až to bolí ... u nás v klanu mají sem tam problémy jen kluci cco jsou na wifinách, mě spojení spadlo za 2,5 roku co D3 hraju asi jednou ( tzn. problém je všude jinde jen ne u blizzu ) ... ale nemyslím to jako nějaký hate, jen si myslím, že někdo kdo má chuť hrát HC u toho nutně nemusí sedět 8h denně ...

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: SC vs HC

Příspěvek od Vizharan » 03.10.2014, 13:11 hod.

Já osobně jsem přemýšlel před nedávnem o HC. Musím přiznat co mě od něj odrazuje je můj strach že to nezvládnu :D Nebo spíše jinak že mou chybou má postava zemře což by mě hodně mrzelo. Každopádně si myslím osobně že SC je skvělá hra pro nezkušené hráče tady si vše krásně vyzkouším a nemusím hledět na to jestli zemřu nebo ne ( považuji se za začátečníka ) a HC je pro hodně zkušené hráče co hledají výzvu když už v SC mají vše zažité...

Pro mě osobně časem HC začnu určitě hrát ale zatím mě baví SC a stále se učím co a jak. A navíc je to hra a když mě baví co hraji tak co řešit že :)

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: SC vs HC

Příspěvek od iki » 03.10.2014, 15:05 hod.

Muzu te naprosto uklidnit. Tva postava na HC zemre, zemre ti tam hodne postav, mozna vsechny :) Ale o tom to je. Vzdy pote postavis novou postavu, ktera bude o neco lepsi a ty budes o neco zkusenejsi.
Neboj se absolutne toho, ze pokud tam umres, budes lama nebo tak neco. Umirame tam vsichni, delame si z toho srandu a na druhou stranu si zase dokazeme pomoct. Pokud nekdo umre a zepta se na spravnych mistech, novou postavu ma do hodiny nejpozdeji zivou a muze vesele hrat dal.
Dochazeji casto predmety, materialy, goldy, suroviny, ale tohle je tak nejak to, co v tom hledam. Pokud nekdo poklada za zabavne to, ze ma vseho tuny, riftem se prochcipe a nikde mu nic nehrozi, OK.
Casto se mluvi o tom, ze hraci nemaji na to, aby se po kazdodennim vypeti v praci jeste nervovali u hry. Hele, ja jakoz i hromada dalsich fotru tady na foru ti potvrdi, ze prave na HC si tu hlavu vycistis mnohem lip, nez u totalne vypnutyho mozku na SC.
Takze drzim palce, skoc do toho rovnou. Na SC mas maly paragon a vse, co mas momentalne posbirane, mas na HC za chvilku taky.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: SC vs HC

Příspěvek od Mlok » 03.10.2014, 15:31 hod.

Jak se da hrat na SC solo GR39+ s uplne vypnutym mozkem?

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: SC vs HC

Příspěvek od iki » 03.10.2014, 16:03 hod.

Odvracena strana mesice... co me motivuje k tomu, abych se snazil solo GR39+ hrat?

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: SC vs HC

Příspěvek od Bit » 03.10.2014, 16:42 hod.

MDMT: HC paragony jsem dělal přibližně 3x tak dlouho jako ty na SC a paragony na sezoně mám během chvilčky zřejmě je snažší a snažší je získat... A doba strávená u pc s tím úzce souvisí... hraju tak hodku denně když vemu v potaz že bych ripl tak je to 1,5h než mně někdo vyexpí a dalších xxx hodin než se nějak dostanu... to radši v klídku na SC kde o nic přijít nemůžu... A s tím jak často jsou poslední dobou DDOS či DC tak SC je pro mně jasnou volbou.... Ale chápu že spousta lidí má radši HC (a nejen ti co si chtějí něco dokázat)
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: SC vs HC

Příspěvek od Mlok » 03.10.2014, 17:40 hod.

iki píše:Odvracena strana mesice... co me motivuje k tomu, abych se snazil solo GR39+ hrat?
To je podobná výzva jako HC, možná ještě náročnější (na HC bych se neodvážil tak vysoko). Rozdíl je v tom, že na SC se to dá střídat. Tedy náročnější výzva, kde je potřeba maximální soustředění a naopak i varianta, kde je možné mozek úplně vypnout (což aktuálně platí pro T6). Dle nálady a rozpoložení.

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: SC vs HC

Příspěvek od casperdeluxe » 04.10.2014, 16:01 hod.

Na HC máš jen jeden pokus....
Hrál jsem HC, teď hraju SC. SC je úplná pohodička. S čistou hlavou, nic neřeším...Chcípnu? no a? Jde se dál. Je to odreagovačka s nohama na stole.

Příjde mi, že ti, co tu obhajují SC, mají pocit, že jsou něco míň. Přitom si každej hraje co ho baví.
A že na HC je potřeba víc času??? BLBOST!!!!!!! Proberte se. Některé věci jsou úsměvné

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: SC vs HC

Příspěvek od bleptys » 05.10.2014, 11:01 hod.

Vždycky se strašně vytočím když zemřu na SC kvůli nazbíranému poolu. Neumím si představit co bych dělal na HC. Ale mám tam připravenou postavu se 180M. Zatím mě baví SC.
CZSK Komunita

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: SC vs HC

Příspěvek od maslo » 05.10.2014, 22:08 hod.

Jediný rozdíl mezi HC a SC je v tom že na HC je 40 min CDR než máš novou postavu na 70 LVL a z 90% máš náhradní Gear v truhle.

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: SC vs HC

Příspěvek od Dava_C » 05.10.2014, 22:58 hod.

Tento názor slýchám poslední dobou často. Zůstanou paragony, gemy, goldy, shardy, záložní gear má každej a to jim vadí. Masochisti by rádi přišli o vše :).
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: SC vs HC

Příspěvek od Frozen » 06.10.2014, 06:56 hod.

úsměvné, jenže těch 10% dělá gear, který vás posune úplně někam jinam a věci které se sem zahrnují vám padnou 1x za x set ne li tisíc hodin... schválně si zkuste vyndat ze své postavy dvě věci, které tak nějak "vybočují" a nahraďte je dostupnými legendami...

kukri za krumpáč (a to že taky nepadá jak na běžícím páse)
wow za něco
soj za jiný prsten
ice climbery.... a mohl bych pokračovat

to je to co dělá gear, těch 10%
Obrázek

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: SC vs HC

Příspěvek od ReptileSVK » 06.10.2014, 07:25 hod.

Ja len tolkoto. Mna sa uz 2 roky snazi svetova top HC komunita pretiahnut zo SC na HC, aby som aj tam ukazal nejake finty, ktore s uspechom rozdavam na SC. Je to zaujimava ponuka, ale zatial odmietam, pretoze ma stale ludia potrebuju na SC, koli novym patchom.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: SC vs HC

Příspěvek od HELLERcz » 06.10.2014, 07:32 hod.

Nezklamal, chlapec :D
dneska vychovatelky rozdávaly trochu větší dávku pilulek, jak vidno :D
Obrázek

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: SC vs HC

Příspěvek od maslo » 06.10.2014, 07:51 hod.

Frozen píše:úsměvné, jenže těch 10% dělá gear, který vás posune úplně někam jinam a věci které se sem zahrnují vám padnou 1x za x set ne li tisíc hodin... schválně si zkuste vyndat ze své postavy dvě věci, které tak nějak "vybočují" a nahraďte je dostupnými legendami...

kukri za krumpáč (a to že taky nepadá jak na běžícím páse)
wow za něco
soj za jiný prsten
ice climbery.... a mohl bych pokračovat

to je to co dělá gear, těch 10%
Ano to máš pravdu jsou tu věci co po smrti jen tak nenajdeš ale pokud se hra bude vyvíjet tak jako doteď tak ty věci najdeš během pár hodin.
Znám pár lidí co mají nějakou tu zásobu legendárek co moc často nepadají.

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: SC vs HC

Příspěvek od marian_r » 06.10.2014, 09:14 hod.

Ja mám jednu HC postavu, ešte som nezdochol, a že by som dával viac pozor než na SC sa nedá povedať.

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: SC vs HC

Příspěvek od KryOn » 06.10.2014, 09:18 hod.

Ja hraju HC, protože na SC bych už nic nedokázal, všechny achievy má LizzardSVK a Chuck Norris
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: SC vs HC

Příspěvek od hulkxxxl » 06.10.2014, 09:42 hod.

jasně už to není jako dřív že člověk expil zase 20 hodin a neměl nic, není problém si nahrabat gear na 1 - 2 zálohy

problém jsou hlavně vzácné itemy, typu tat, ic botek, kukri - přesně jak píše Frozen, nebo jiné roly na itemech - nemožnost dotočit některý stat (+ sentry třeba), když je smůla na drop se můžete i na hlavu postavit a nedostanete postavu tam kde byla předtím (zažil jsem to u cruse jemuž spadla dps na polovinu po ripu a to mi zustala zbraň i štít v truhle)

stále zůstane ten adrenalin že nechci zdechnout s vymazlenou postavou, nehledě nato že když vidím na streamech ja parta během GR 100x ripne připadá mi to úplně nahlavu
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: SC vs HC

Příspěvek od DrSma » 06.10.2014, 09:53 hod.

Bez zdechání se dá hrát i SC. Je to o přístupu. (myslím, že nezdechám o nic víc, než kdejakej HC hráč)
Samotné téma SC vs HC je suveréně nejzbytečnější téma napříč celou sérií Diabel.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: SC vs HC

Příspěvek od Kuki10 » 06.10.2014, 09:58 hod.

Kdo nehrál hc nepochopi to nikdy.
Ale to je jedno, neodsuzuju nikoho, kazdej si najde svoje.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Obecně“