Zeď radosti

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Zeď radosti

Příspěvek od Seton » 06.11.2014, 13:52 hod.

Ahoj.
Všude po fórech na celém světě se negativní témata šíří jako smrad z nedalaké čističky odpadních vod.
Poďme to změnit a popovídat si o věcech, které se povedly, dropy co udělaly spoustu radosti Vám nebo partě, povedený akce, úspěchy v GR, šťastný enchanty a upd gemů :). Doufám, že se ukáže, že na tom nejsme zas tak špatně, jak všichni brečí :).

Tedy začnu positivama z pár předchozích dnů :)

1. Padly nádherný Lacuny brancery pro moje WD :), dokonce i Mlok je pochválil, takže opravdu docela TOP :).
2. Zkouším nový Pet/Sac build a zatím (medium items) jsem dosáhl GR32-33 což sem nečekal a mám zaslouženou radost :)
3. Hrál jsem tady s kolegem z fóra (Skyrim) a během 3 riftů mě padly předměty, který jsem mu předal, protože mu pomohly a boostly ho. No každej kdo není sobec má radost i z tohoto :)
4. Kromě jedné helmy na Monka mám vlastně už všechny vytoužené předměnty minimálně v jednom exempláři :) takže jsem celkově spokojený :)
5. Podařilo se mi 4x v řadě za sebou updatovat gem, kde byla 30% šance na update. To je krásný :) mohl jsem ostrouhat a mít ho furt na rank 30 :)
6. Padla první Calamity na DH a to vůbec není marná :) Jupííííííííí !!!
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Mlok » 06.11.2014, 14:12 hod.

V úterý jsem hrál vyšší GR a přitom lehce navyšoval i některé gemy.

Dojedu GR41 (to jsem zkoušel do žebříčku, když jsem měl nějaké zbylé GR41 klíče co mi došly klíče na GR42). Nemám žádný gem na lvl41 abych zkoušel s 60% šancí (což bych volil jako první možnost) a už jsem předtím zvýšil všechny gemy na lvl 44 při hraní GR43 (tedy s 60% šancí).
Tak si říkám, zkusím gem co se mi hodí nejvíce. Tak zkusím Trapped, který byl tedy také na 44 lvl. Tedy šance na upgrade 8%. A lup na první pokus to tam bylo :-)
To potěšilo.

Pak se mi ještě jednou dříve povedl úplně lucky upgrade gemu. Sice jen jednou, ale povedl. Na nějakém nižším GR už nevím proč jsem měl zbytečné pokusy na upgrade gemu. Tak zkusím svůj hlavní gem. Lvl GR byl tak nízký, že 1% na upgrade. A jeden pokus se podařil. Bylo to ale už nějaký čas zpět, teď mám gemy stejně ještě o dost výše.
A pak jsem také zjistil, že pokud je rozdíl lvl gemu a riftu nad určitou hranici (už nevím jaká byla), tak už se neukazuje upgrade ani to 1%, ale na férofku 0% :-)
Tak kdo tu máte lucky upgrade s šancí 0%? Předpokládám, že se zobrazuje zaokrouhlené číslo a na pozadí hra počítá nezaokrouhlené, takže upgrade bude pořád teoreticky možný.

Ty další už negativní zážitky z upgradu už ani psát raději nebudu :-)

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Tokugawa » 06.11.2014, 14:14 hod.

Čekal jsem to, Setone :)

- Témeř napoprvé (myslím že na popáté, ale to už je fuk) jsem od Kadaly jako diablovské ucho dostal krásnou Mask of Jeram s rollem, o kterém mi hráči, kteří mi radí jak postupovat a o kterých si myslím, že hře opravdu rozumí, říkají, že mi ji závidí.
- Během asi tří týdnů hraní mi padl pěkný krumpáč, Rhen'ho Flayer. V době, kdy jsem ani náhodou nečekal, že něco takového získám tak brzy.
- Lidé ve Friend Listu: skvělé. Pomáhají mi, aniž bych o to prosil. Popotahují mě na Torment, který je pod jejich úroveň, dávají mi svůj nepotřebný drop, radí a pomáhají. Díky!

Veskrze pozitivní. To, že mi nepadnou TaT je nahrazeno Magefisty a Frostburny :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Seton » 06.11.2014, 14:27 hod.

@Tokugava: Čekal jsem, že to budeš čekat :) :)
No vida, už se nám to množí :)

Ještě teda doplním
- Taky mám MoJ který mě závídí miliony WD po celém světě :) CritCH: 6%, Pet bonus 100%, 740 INT, 94 All res :)
- Krásnej amulet mám na DH. DEX/ 96%CritDMG/ 9%CritCH/ díra - zatím bez re-rollu :)
- Už mám 4 WH pásky :) :)
- No a nemůžu opomenout Furnance s 3,5 DMG, 48% do Elit a šance na Stunt :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od DeathHero » 06.11.2014, 14:29 hod.

docela povedeny amulet pro holy shotgun cruse :wave:

Obrázek
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Mlok » 06.11.2014, 14:30 hod.

- z dropů mi hodně potěšil unity. Díky perfekntímu rollu (možnost reroll main stat) jsem založil DH. To byla motivace, že mám rovnou unity (na který bych jinak mohl čekat sakra dlouho)
- pak mi potěšilo, že jsem na DH mohl použít TaT od Wiz., nejsou sice ideální, ale ani tak špatné na to, že mají reroll main statu
- a pak mi hodně potěšilo když jsem našel WH v truhle a zjistil, že ho můžu dobře použít na DH (podrobněji jsem to popisoval jinde)

Bochnik_chleba
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bochnikchleb#2410

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Bochnik_chleba » 07.11.2014, 15:10 hod.

DH - super amulet, takovej taky chci...závist!!

Uživatelský avatar
c4llix
Gorebelly
Příspěvky:213
BattleTag:c4llix#1401

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od c4llix » 07.11.2014, 18:37 hod.

Hurá padnul Goldwrap, sice jsem přišel o DPS, ale armor je pak neskutečnej :)

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Cartman » 07.11.2014, 19:00 hod.

Lepší roll mi padnout nechtěl ani po 2 mld. goldů = / Ale to už bych chtěl moc, po pár hodinách hraní :)

Obrázek
Naposledy upravil(a) Cartman dne 07.11.2014, 20:58 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Still
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stillovy#2593
Bydliště:Jihlava

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Still » 07.11.2014, 20:53 hod.

skvělej nápad založit anty-fňuk topic Setone ;) mě udělalo radost to že za 330 PL na sezoně mi droply 4 RM.až skončím v práci tak snad mi udělá dneska radost i drop :D

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Tokugawa » 07.11.2014, 20:56 hod.

Před hodinou jsem si vymyslel, že si založím další postavu, Tiki WD. A než jsem se nadál, tak se objevil hanacius a Střecha a za hodinu jsem na 69. levelu. Líbí se mi, že si tu lidé pomáhají. A to se nezmiňuji o lege, které hanacius vyházel, abych si je vzal.
Naposledy upravil(a) Tokugawa dne 07.11.2014, 20:56 hod., celkem upraveno 1 x.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.11.2014, 20:56 hod.

Psycho: Jelikož jedeš SC, tak bych se vsadil, že obětuješ Vit :)

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Cartman » 07.11.2014, 20:58 hod.

už se stalo = p

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od skyrim1988 » 08.11.2014, 00:13 hod.

Dobrý večír 8-) ,

Mno též cosik musím napsat.Po delší pauze,které občas absolvuji jsem se opět vrátil.Už je to asi 3 týden co zase krájím ty pekelníky >:D

Za tu dobu jsem byl pořádně motivován :) Hned první hrací den 2x Unity ring,v pozdějších dnech to byl Děrovač a následoval můj první Rhen'ho Flayer.Takže PET WD se krásně začal formovat.Mezitím jsem si i nadropoval věci na JADE WD.Za to vděčím i Setonovy viz. 3 bod.Tímto mu taky děkuji za pomoc i třeba tu budoucí.Jsem rád za každou věc,která mi může pomoct.O to víc mě pak těší,že i já můžu takovým přátelským lidem pomoct a podarovat jim něco.Jinak Seton,Tokugawa a hanacius - správňaci s kterýma se fajně paří.

No a teď k dnešku :D Zadařilo se jako sviňa :D Získal jsem své první Strongarmy z GR 30.Následně mi je asi po 400 shardech dala i Kadala.Přikládám screen.Vím,nejsou ideální.I tak jsem doma jásal jak nevím co :D
Menší story :
Během tří dnů mi padaly samé bracery,jenže žádně Strongy.Takže po identifikaci braceru z GR 30,jsem si řekl ,, chjooo zas Slave Bonds bracery ,, Pak ke Kadale a najednou ten ůžas,kurde já mám vlastně 2x Strongy :D

Obrázek

Uživatelský avatar
Still
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stillovy#2593
Bydliště:Jihlava

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Still » 08.11.2014, 04:32 hod.

tak nakonec dropl aspoň SoJ s Light dmg, na kterej už dlouho moje wiz čeká a udělal mi dost radost, i když to není zdaleka TOP :)

Obrázek

Uživatelský avatar
Ladul
Quill Rat
Příspěvky:38
BattleTag:Ladul #2602

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Ladul » 09.11.2014, 15:54 hod.

Asi jedine co stoji za ukazovani

ObrázekObrázek

a este amulet na DH 729 dex/92% crit (toceno)/10% chance/dira


jinak je to spis do zdi narku

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Demogorgon » 09.11.2014, 16:11 hod.

Tak konečně rukavice pro Wizard FB s rollem jak jsem si přál (int, vit, chd, chc; secundary stat lightning rezist). Teď jsem se svým FB spokojen :) .

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Tyckin » 09.11.2014, 18:52 hod.

FedCup ČR - Neměcko 3:1, nervy totálně v kýblu, kam se na tohle hrabe hardcore :D
Zítra si jdu dropnout Kukri :lol:

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Seton » 10.11.2014, 10:32 hod.

Pěkně se nám to tu rozjíždí :). Paráda.
@Skyrim: Nápodobně :) :)

Jinak já včera ještě poladil PET/SAC WD a jsem spokojenější než kdy dřív a udělo mě to spoustu radosti :) :). Více v sekci WD
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Tokugawa » 10.11.2014, 10:36 hod.

Také mě to potěšilo :) Dnes večer, Střecho, budu určitě online. Akorát nevím, jestli si zahraju v grupě s Pet WD, nebo se budu učit ovládat Tiki WD :) Nejspíš to první, takže Tě vítám, pokud budeš chtít. Risknu to a dám si T6 :)
Naposledy upravil(a) Tokugawa dne 10.11.2014, 10:38 hod., celkem upraveno 1 x.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Odpovědět

Zpět na „Obecně“