Poradi nekdo s crusadrem? jak dal co vylepsit. Dik

fery.king
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:fery#2868
Poradi nekdo s crusadrem? jak dal co vylepsit. Dik

Příspěvek od fery.king » 29.12.2014, 19:04 hod.


pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Poradi nekdo s crusadrem? jak dal co vylepsit. Dik

Příspěvek od pavlas » 29.12.2014, 19:35 hod.

Určitě potřebuješ nahnat cooldown redukci pro udržení Akarat Championa, mrkni, kolik máš. Zkombinuj pásek a
kalhoty Captain Crimson, brnění dej Akkhan místo Aughildu. Zkus se dostat na cca 50% cooldown redukce a uvidíš, že
to hned půjde líp :) Možná bych ještě místo Justice dal Shield Glare, runu Zealous Glare, po zasažení mobek ti
generuje Wrath, který potřebuješ pro nepřetržité castění koníků :) Taky bych vyměnil bracery, vycrafti Reapers
Wraps na regeneraci Wrath z health globů. Kdyžtak nahlédni na můj profil pro inspiraci ;) Střídám sice i Shotguna ale koníky hraju primárně.

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: Poradi nekdo s crusadrem? jak dal co vylepsit. Dik

Příspěvek od M4rth » 29.12.2014, 22:22 hod.

Čau

Jak psal kolega výše , potřebuješ se přiblížit co nejvíce 56 % cdr na 100 % uptime Championa. Momentálně bych se zaměřil na Strongarm bracery , ty dělají hodně . Absence 2 legendary gemu není taky úplně dobrá takže bych se poohlížel i po prstenu + amuletu se socketem i za cenu snížení dmg , ideálně Unity se socketem a nebo SoJ s Psy % dmg , je to obrovský rozdíl .

Jinak zkoušíš nějak extra greater rifty solo ? Pokud ano , kam ses nejvíc dostal ?

fery.king
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:fery#2868

Re: Poradi nekdo s crusadrem? jak dal co vylepsit. Dik

Příspěvek od fery.king » 30.12.2014, 13:27 hod.


pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Poradi nekdo s crusadrem? jak dal co vylepsit. Dik

Příspěvek od pan HU » 30.12.2014, 13:46 hod.

Ono jde shodit CDR natolik, že ten buff z A. championa je permanentní ? Teď bez možnosti nakouknout do paragonů netuším, kolik vlastně jde shodit CDR max. přes paragony ...
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Poradi nekdo s crusadrem? jak dal co vylepsit. Dik

Příspěvek od pavlas » 30.12.2014, 14:49 hod.

Přes paragony shodíš 10%, kamenem v helmě 12,5%, naženeš po 8% na ramenech, rukavicích a třeba jednom prstenu, potom ještě jde 8% na štítu, kombinace Captain Crimson setu ti dá 10%, amulet jde taky 8%, ale tam bych nechal díru pro legendární gem. Je také možnost mít Leoric Crown která násobí efekt gemu, takže ti diamant hodí třeba 20% redukce... Snad jsem to nějak srozumitelně shrnul :) Akorát to sčítání procent není naprosto přesné, tj. 10% Para, 12,5% helma = 22,5%, je tam nějaký koeficient, někde se to tu v tématu na Crusadera myslím řešilo...
Naposledy upravil(a) pavlas dne 06.01.2015, 20:59 hod., celkem upraveno 1 x.

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Poradi nekdo s crusadrem? jak dal co vylepsit. Dik

Příspěvek od pan HU » 30.12.2014, 14:54 hod.

čii to jde, jo? Pak tedy jen zapnout makro na perma buff a věnovat se jiným herním záležitostem ... no to nezní špatně.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Poradi nekdo s crusadrem? jak dal co vylepsit. Dik

Příspěvek od pavlas » 30.12.2014, 14:56 hod.

Jojo, je to složitější, ale jde to. Prakticky jediná možnost hraní end-game Crusadera. Pak už se staráš jen o regeneraci Wrath a castíš Wrath spender skilly jak divý :)

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: Poradi nekdo s crusadrem? jak dal co vylepsit. Dik

Příspěvek od M4rth » 31.12.2014, 00:41 hod.

S mým EQ mám 56.54 % CDR mám buff se 100 % uptime čili mám ho perma , takže se to dá dosáhnout a celkem i v pohodě .

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Poradi nekdo s crusadrem? jak dal co vylepsit. Dik

Příspěvek od Kuki10 » 31.12.2014, 01:22 hod.

diminishing returns - čím víc pridavas, tím min se to zvyšuje.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Poradi nekdo s crusadrem? jak dal co vylepsit. Dik

Příspěvek od pavlas » 31.12.2014, 09:03 hod.

Jo, to bude ono. Já mám nějakých 48,10% redukci což znamená díru tak 3 sek. Ještě čekám na dobrý štít s rollem CDR.

icecrom
Fallen Shaman
Příspěvky:65
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Icecrom#2293
Bydliště:Kladno

Re: Poradi nekdo s crusadrem? jak dal co vylepsit. Dik

Příspěvek od icecrom » 31.12.2014, 11:37 hod.

Spíš bych doporučoval vyměnit CAPTAIN set za LEORIC'S CROWN a VIGILANTE BELT a budeš mít místo +10% cca +18% (záleží jak dobrá bude přilba), a pokud by sis natočil CDr i na štítu tak bys moch mít na amuletu něco jinýho (na amuletu je škoda mít CDr)
A taky dobrý používat GOGOK OF SWIFTNESS kterej ti dovykompenzuje tu ztrátu několika sekund.

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Poradi nekdo s crusadrem? jak dal co vylepsit. Dik

Příspěvek od pavlas » 31.12.2014, 12:10 hod.

Taky možnost, na Leoric Crown čekám, Vigilante Belty mi padají dost :) Amulet chci přetočit hned, jak budu mít na štítu CDR, Kadala nechce dávat Phalanx shield... :)

icecrom
Fallen Shaman
Příspěvky:65
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Icecrom#2293
Bydliště:Kladno

Re: Poradi nekdo s crusadrem? jak dal co vylepsit. Dik

Příspěvek od icecrom » 31.12.2014, 15:18 hod.

Ta Leoric Crown udělá fakt dost, jinak ten Vigilante Belt je dobrej ale ještě lepší je misto něj dát WITCHING HOUR, pak ale musíš dát CDr na zbran jinak to neposkládáš. Já to mam takhle http://eu.battle.net/d3/en/profile/Icec ... o/39481684 a CDr mam 51,61%. To díky tomu gemu bohatě stačí - při delšim boji mi to bohatě pokryje a když nebojuju tak mi ta pár vteřinová ztráta nevadí.

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: Poradi nekdo s crusadrem? jak dal co vylepsit. Dik

Příspěvek od M4rth » 02.01.2015, 14:51 hod.

Podle mne je zase roll na zbrani s CDR nejhorší možná varianta a to jen skrz to , co všechno si můžeš na zbrani narollovat .

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Poradi nekdo s crusadrem? jak dal co vylepsit. Dik

Příspěvek od pavlas » 02.01.2015, 15:06 hod.

Na zbraň bych CDR taky nedával, lepší je tam mít 10% DMG případně AS. Zeptám se vás Crusaderů, co nejvíc používáte za leg. gemy na Phalanx build, případně Shotgun? Já ještě čekám abych mohl udělat díru v amuletu a tak pomalu uvažuju nad sestavou gemů...

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Poradi nekdo s crusadrem? jak dal co vylepsit. Dik

Příspěvek od pan HU » 02.01.2015, 16:18 hod.

Ještě takovej lamí dotaz ... včera mi padl prsten co o 200% prodlužuje Phalanx efekt. Nosí to někdo nebo dobrej SoJ bude vždy lepší než tenhle speciální na Phalanx build?
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: Poradi nekdo s crusadrem? jak dal co vylepsit. Dik

Příspěvek od M4rth » 02.01.2015, 16:29 hod.

Lepší prsten než SoJ + Unity nebo Unity + RoRG asi neseženeš ( spíše vůbec )

Těch 15 % - 30 % dmg do elit je prostě velká ztráta na to , aby jsi ho vyměnil . Unity ti zase výrazně pomůže tak často neumírat .

Já na Phalanx používám Bane of the Trapped , Pain Enhancer a Mirinae . Řekl bych že první dva jsou základ , pak už je to spíše na osobní preferenci . Dá se používat Gogok of Swiftness pokud nemáš dost CDR nebo ten , který ti zvyšuje o 20 % dmg pokud zabiješ elite pack ( nemůžu si vzpomenout na jméno ) Žádné jiné jsem až na pár vyjímek zatím na Phalanx build hrát neviděl .

icecrom
Fallen Shaman
Příspěvky:65
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Icecrom#2293
Bydliště:Kladno

Re: Poradi nekdo s crusadrem? jak dal co vylepsit. Dik

Příspěvek od icecrom » 03.01.2015, 12:45 hod.

M4rth píše:Podle mne je zase roll na zbrani s CDR nejhorší možná varianta a to jen skrz to , co všechno si můžeš na zbrani narollovat .
Tak samozřejmě že mít tam třeba těch +10%dmg by bylo pěkný ale musel bych ten CDr nahnat jinde a to už by se mi nevyplatilo - budto bych ho musel mít na amuletu a nebo na dvouch jinejch věcech ale v tu chvíli bych šel s dmg dolu.

icecrom
Fallen Shaman
Příspěvky:65
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Icecrom#2293
Bydliště:Kladno

Re: Poradi nekdo s crusadrem? jak dal co vylepsit. Dik

Příspěvek od icecrom » 03.01.2015, 17:15 hod.

pan HU píše:Ještě takovej lamí dotaz ... včera mi padl prsten co o 200% prodlužuje Phalanx efekt. Nosí to někdo nebo dobrej SoJ bude vždy lepší než tenhle speciální na Phalanx build?
Jde o to co si představuješ pod pojmem "Phalanx build". Pokud máš na mysli ten co využívá runu Stampede, tak tam je ten prsten k ničemu protože na ty koně se to nevztahuje. Pokud ale myslíš ten co využívá runu Bowmen tak tam ho musíš mít protože je to základ buildu.

Odpovědět

Zpět na „Crusader“