DH 2,1.2

Odpovědět
Uživatelský avatar
vyrostek
Wraith
Příspěvky:147
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:vyrostek#2592
Re: DH 2,1.2

Příspěvek od vyrostek » 10.02.2015, 15:23 hod.

Tak pro me aji jo. Mam ted asi 2 miliardy a 1/6 jsem vyhodil a nic z toho. A uz to mizelo celkem rychle, s nejistym vysledkem. Prece nevyhodim vsechny goldy kvuli jednomu itemu, ktery jeste nema extra dobry roll. Navic jsem povahou setrilek a goldu si vazim, jeste jsem nezapomnel, kdy jsem mel radost za kazdy prodany item nad 1M goldu v AH :-D

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od Mlok » 10.02.2015, 16:16 hod.

Na reroll quiveru je průměrně potřeba 2,5 miliardy goldů. A pokud budeš mít smůlu, tak samozřejmě nestačí průměrná hodnota.

Uživatelský avatar
vyrostek
Wraith
Příspěvky:147
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:vyrostek#2592

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od vyrostek » 10.02.2015, 16:30 hod.

LOL, jsem si chtel pobrecet a tak to dopadlo :-D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.02.2015, 16:50 hod.

Mě to posledně stálo 5,5 miliardy. Asi o 2 týdny později jsem v GR narazil na Bloodmaw a rázem jsem byl v klanu člověk s nejdražší mrtvolou :green:

Obrázek

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od Cartman » 10.02.2015, 18:30 hod.

Já sem natočil 15% CA na ruksak, kde sem měl 14% sentry, kde sem měl natočeno už pres 30m za točku :D a dalo to těch 15 poměrně rychle.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od Mlok » 12.02.2015, 09:57 hod.

McT:
Tak tady konečně máš nějaká aspoň trochu relevantní data ke serovnání Grenadieru:
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/16283529024
Ještě tam ladí nějaké vstupní parametry pro simulaci, ale už to bude dost blízko relevantním závěrům.

A rychlý závěr pro Grenadier:
Page 9 is the Grenadier simulation data. Conclusion: at all target counts and levels of AD, Grenadier is a ~6.5% improvement in DPS with LfB.

Takže můžeš už srovnávat lépe se Steady aim a Archery.

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od McT » 12.02.2015, 10:06 hod.

Super díky :-) já jsem nad tím přemýšlel skoro každý den... Došel jsem k závěru že steady aim je asi u těch tří opravdu nejlepší. A s veškerým buffem přidá cca 6,5% a bez těch buffu se pak jeho dmg zvedá. Vzhledem k tomu že celý rift nemáš buffy pořád tak jeho dmg je pak nejlepší. Takže pak bych srovnával jen archery a grenadier kde bych to hodnotil asi už na stejno. Archery dá lehce víc dmg, ale grenadier zase pomáhá lépe na area dmg :-)
Jdu prostudovat ten tvůj odkaz :-)

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od McT » 12.02.2015, 10:17 hod.

Hmm ten nárůst dmg s AD dmg je celkem hodně velký, už od pěti lidi. Jen je škoda že tyto věci se mi hodně vyhýbají :-(

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od hulkxxxl » 12.02.2015, 11:29 hod.

takže vykašlat se na grenadiera a nahodit SA pasivku, + přikrmit někde area dmg
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od McT » 12.02.2015, 11:45 hod.

Základ SA, CE a CtW...
Pak zůstává grenadier, archery, blood vengeance a awarenes.
Akorát v tom souboru počítal u grenadier s radiusem 4 a on je možná 5,to by pak znamenalo ještě nárůst dmg.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od Mlok » 12.02.2015, 11:58 hod.

Na HC musí použít Awareness, takže má vyřešeno pro variantu bez HF amuletu.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od hulkxxxl » 13.02.2015, 08:03 hod.

tak jsem včera přehodil grenadiera na SA a je to poznat, čísla lítají určitě vyšší

šli jsme gr 35 - 37, a i při mém nastavení na vysokou toughness to padalo ohodně líp jak s grenadierem (jen zdroje mi nějak furt docházej :( chtělo by to ještě rcr někam)

joo HC bez awa nehrozí, sice jen jeden ale proc to byl, stačilo se dotknout arcane beamu :)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od McT » 13.02.2015, 08:30 hod.

Tak přes noc, už je grenadier 7%...
Hulku: to je jasné, SA jde přímo do hlavní dmg a tak vidíš větší čísla včetně kritických. Grenadier jde vidět pouze na těch bílých číslech a jsou menší ale zase jich je tam víc. SA s plným buffem od party vychází na dmg stejně, bez buffu to je podle mě tak o 2%větší.
Jinak jsme v jedné mapě měli lagy a tak jsem viděl u malých číslech jak dávají granáty 400m dmg:-) ale tohle byl asi maximální dmg se vším všudy

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od Mlok » 14.02.2015, 21:47 hod.

Tak jsem změnil strategie na trialy pro klíče na speedGR. Předtím jsem to hrál s Maelstromem se kterým dokážu dát solo nejvyšší klíče.

Pro klíče na GR35-40 to ale nebyla optimální volba. Začal jsem to hrát s Arsenalem a trochu jinak rozestavěné (stojím blíž) a o něco jsem zrychlil (ty nízké vlny tak jdou znatelně rychleji). Takhle se povedlo během 30 minut dát 25 triálů.

Pro vysoké klíče (na GR45+) by to tak už ale nefungovalo.

hit.man
Fallen Shaman
Příspěvky:53

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od hit.man » 15.02.2015, 19:38 hod.

Mám dotaz u offhandu bombardier změnit vlastnost na sentry 15% nebo cluster arrow 15%?

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od pavlas » 15.02.2015, 20:08 hod.

Cluster.

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od M4rth » 15.02.2015, 23:55 hod.

Mne by spíš zajímalo takové ta klasická otázka " jak se dostat výše v GR "

Pravda , DH zkouším chvíli a ten EQ není úplně ideální ale zatím jsem se dostal na 43 a nepřijde mi , že bych nutně potřeboval nějaký item který by mne posunul o 2 GR hned výše a 3 by byl o rollu ( tak jako to bylo třeba u Sadera s Furnace a bez ní )

To opravdu SoJ místo Unity udělá tolik a je to tak velký boost ? Bohužel mi zatím žádný použitelný s Cold % dmg nepadl tak proto se ptám tady . Jinak hraju s klasickým Maelstorm buildem .

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od Mlok » 16.02.2015, 07:19 hod.

SoJ znamena pouze +1 lvl a to navic jen za predpokladu, ze dokazes zahrat a neumirat s pure DPS setupem. Aktualne je to uz hodne o schopnostech hrace. Musis zahrat tak, abys nedostaval dmg temer vubec. Nejde jen o preziti, ale o i o dmg (nejede priders fall=prichazis o dmg). Pak je to hodne o hatred managementu. S unity zatim jeste klidne hraj. GR46 jsem dal jeste s unity. Az na GR47 jsem dal SoJ.
O dobrem rollu to pak sice je dost, ale az vyse. Na GR45 mam treba uz temer autoclear (tak 8 z 10 uspesnych pokusu).

Edit:
A teď koukám na gear. A ten luk je příšernej. S tím to opravdu nepůjde. Jediný použitelný luk je dobrý roll ancient Etrayu, který vychází +- srovnatelně s 2-hand kuší. Sem tam hraje ještě někdo dobrý roll Windforcu a Kridershotu, ale ty už jsou podle mě o něco horší než 2-hand kuše. Jakýkoliv jiný luk je o mnoho horší.
Ty máš navíc ještě i nízkou dmg na luku (nemáš tam +% dmg roll, což je nutnost na jakékoliv zbrani).
Tedy craftni áčkový AB s 10% RCR a 3000+ DPS.

Co se týká pak ještě vyšší GR. GR48/49 je pro mě ještě určitě hratelný. GR47 jsem dal se slušnou rezervou a pořád jsem tam udělal ještě dost chyb. GR50+ má pak několik specifik a pro mě zatím nereálné:
- už se to většinou hraje s CA-SS: Nelze říct obecně, že shooting stars je silnější, platí to pouze pro některé rolly GR a není to zase tak velký rozdíl oproti Maelstremu (pro některé rolly je pak Maelstrem naopak lepší); CA-SS umožňuje s větším fishingme GR zahrát lepší pokus než Maelstrem; Maelstrem dává zase celkově vyrovnanější výsledky
- hrají to s Hexing p. + Teaguk; Je to nejsilnější kombinace, i když není zase o tolik silnější než Priders fall; vyžaduje ovšem umět perfektně stutter stepping + udržet po celou dobu stack teaguku (možné to je). Je to tedy dost těžké na hraní a hlavně za mě hrozný opruz na styl hry (někomu to ale může třeba i vyhovovat), já touhle cestou určitě nepůjdu
- na US fóru dával Wudijo video na GR52 (zahráno s Hexing + teaguk) a dle toho videa to vypadá jako hračka :-)
- kromě perfektního rollu (pro CA-SS je potřeba specifický roll) pak +1 lvl udělá ještě Stonesinger. Toho jsem na pokusy na max GR ještě nikdy nedostal

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od M4rth » 16.02.2015, 12:57 hod.

Tak luk je samozřejmě dočasné řešení , sám určitě víš jak je někdy těžké ucraftit A AB se vším co potřebuji ( vždy je jeden affix který je mi k ničemu nebo který zase tolik nepotřebuji ) Vycraftil sem kolem 70 +- a zatím jediný použitelný .

Jinak možná trochu obyčejná otázka ale proč tak moc záleží na tom , aby sem měl právě 2H Crossbow ? V čem je lepší ?

Jinak děkuji za vyčerpávající odpověď :)

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od McT » 16.02.2015, 13:00 hod.

Protože teď po patchu už není důležitá rychlost útoku, ale pouze hrubá síla :-) a tu má největší 2H kus.

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“