Jaké gemy pro supporta?

Odpovědět
Špatňák
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Jaké gemy pro supporta?

Příspěvek od Špatňák » 24.03.2015, 10:28 hod.

Přemýšlel jsem o dvou gemech. Vysvětlím proč a poprosím o potvrzení nebo vyvrácení:

INVIGORATING GEMSTONE
+ nižší dmg v control-impairing efektech.
+ heal přu zásahu control-impairing efektu.
- při googlení jsem četl stížnosti mnoha hráčů, že to skvěle funguje na jail, ale už ne na frozen, slow a myslím že ani na frozen pulse ne. Pokud je tomu tak, pak mi přijde jako hodně smutné obětovat jednu vlastnost jewelery na obranu před jedním debuffem.
- prý vůbec nefunguje, když je zapnutý avatar. Protože ten preventuje účinky control-impairing efektů a aplikuje z nich jen dmg. Takže to by byl úplně zbytečný.

MORATORIUM
Zjednodušená situace
- Mám 1000 HP
- Dostanu 1000 DMG
= jsem mrtvý. To je jasné.
Při stejné situaci s gemem dostanu je 750 dmg a ten zbytek až za pár vteřin. To už může být po boji a i kdyby ne, tak jsem dostal cca. 7 vteřin na to, abych dmg, které dostanu, doregeneroval.
Samozřejmě je mi jasné, že tohle je případ, kdy bych najednou dostal přesný instant a pak už nic dalšího. Ale jde mi o to, že pokud těch 1000 dmg dostanu, tak je musím stejně vyřešit a takto mám nějaké ty vteřiny pro regen navíc.
Velkou neznámou je mi ta šance 10%, že se zranění při zabití moba vynuluje. Musím ho zabít já, nebo stačí, aby někde mém okolí mob umřel? Protože já jako support crus nikdy nic nezabiju.
A dále by mě zajímalo, jak se to zranění počítá. Tj. mám dostat 250 dmg, tak je za těch 7 vteřin prostě dostanu, nebo se s tím dá nějak pracovat? Jinými slovy když si zapnu třeba iron skin, a až poté je dostanu, zredukují se o polovinu?

Případně je nějaký gem, který by se pro support cruse hodil? Co se tak dívám okolo sebe, tak na žádném support crusovi gem nevidím...

A důležitá informace - bavíme se o HARDCORE.

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Jaké gemy pro supporta?

Příspěvek od Frozen » 24.03.2015, 13:46 hod.

na ten první šutr by ti nejlépe odpověděl můj první WD tank, bohužel jako jediný z mých WD tanků nežije, jelikož se díky tomuto kamenu (a tak trošku božskému syndromu) chtěl nechat healnout ve frozen orbech

btw Moratorium je lepší čím máš vyšší regen. ostatně to nulování by mě zajímalo také, ale nevím ani jak jej vypozorovat a dále by mě zajímalo, zda se nuluje dmg, který má člověk dostat i když už spadne do pasivky...
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Jaké gemy pro supporta?

Příspěvek od hulkxxxl » 25.03.2015, 08:20 hod.

takže gemy nevidíš protože nejsou potřeba

a) vlastně nepotřebuješ protože máš díru v šampionovi jen pár sekund a to prostě musíš ustát a i iron skin tě dostane z mrazu atd

b) regenu moc není ale je to volba, místo tohodle šutru bych ale raději dal toxin pro další dps buff partě

celkově je potřeba mít brutální toughness a vysoký cooldowny aby to člověk ustál, včera ten rg byl fakt nepříjemnej, uvažoval jsem nad zařazením koňů, ale po včerejšku zústávám u iron skinu která se fakt hodila :D
Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Crusader“