Support WD

Odpovědět
Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: Support WD

Příspěvek od Seton » 19.03.2015, 14:49 hod.

Ne jen že si dělá co chce! ještě se tě snaží zabít! kde se v těch Guardianech bere tolik zloby? :D :green:
Btw, Frozen asi myslel tankování těma psama, ale fetišové sou v bledě modrým to samý, takže bych to neřešil. Nebo už jsme v tom tankování zteracení všichni a nevíme o čem je řeč :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Support WD

Příspěvek od Frozen » 19.03.2015, 14:57 hod.

Yaka: ano pokud ti mlátí fetishe, tak ty dogy nepotřebuješ, ale pokud je nemáš (když nemáš kukri), tak jsou potřeba na tankování psi. Ale mě je opravdu jedno jak si každej hraje, jen prostě jsem zastáncem, ať si každý zkusí co mu vyhovuje, než kopírovat něco, co má většina lidí, protože to má jeden streamer... a pak se to valí jak vlna.

Proto jsem nepochopil tvoji narážku MF, že jsem z mrtvolek. A jinak ano jsem a jsem na to pyšnej. Mrtvolky jsme zakládali s partou lidí co chodila ještě Vanillu a hrají za Mrtvolky ještě dnes, kromě Ivana (moje WD dvojče :cry: ), který díky svým přátelům, mimču a tím, že blizz změnil totálně hru, odešel a založil jiný klan. Prostě mrtvolky jsou moje srdcovka. Nikdy jsem nikoho na fóru neurážel a ani nehodlám, tak se prosím přestaň navážet ty do nás.
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Support WD

Příspěvek od Yaka » 19.03.2015, 15:37 hod.

Hele já myslím, že Tě neurazím když řeknu, že tankovat za support WD bez kukriny je jako (jak to napsat slušně) hrát si na doktora a sestřičku, ale bez sestřičky:)) nějak to jde, ale není to ono.

Pokud fakt nemáš kukrinu za 542 paragonů zcela jistě neodehraných pouze na WDčku, tak seš holt trochu smolař a děláš, co můžeš. S tím se nedá nic dělat.

Dá se říct, že máš uznání za to, že to zkoušíš, ale prostě bez toho jednoho klíčovýho itemu se nikdy nepodíváš tam, kam bys pohodlně mohl. To je bohužel největší nevýhoda WDčka, ve hře je jeden jediný item, který určuje, jak moc si tu hru můžeš nebo nemůžeš zahrát a užít. A když nepadne za tři roky tak holt smolík.

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Support WD

Příspěvek od mdmT » 19.03.2015, 15:48 hod.

.
Naposledy upravil(a) mdmT dne 19.03.2015, 16:10 hod., celkem upraveno 2 x.

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: Support WD

Příspěvek od motherfucker » 19.03.2015, 16:03 hod.

Spis jde o to ze to vase uber husty trio si mysli ze jenom proto ze hrajete od vanily tak ste ty nejchytrejsi a jiny nazor nez ten vas neberete...a to jak se prezentujete tu vidi kazdej sam a nemam k tomu uz vubec co dodat...snad jen to ze hracu co tu hru hrajou uz od vydani je tu vic takze nechapu to vase omilani toho ze ste proste borci na ktere tu nikdo nema a ze pro to je jen ten vas nazor spravny.Preji prijemny den >:D .

PS:Je zajimave ze s DEU a Archandelem se da normalne mluvit a nepovisujou svoje nazory nad ostatni a jsou ochotny se bavit o tom co je nebo neni dobre...vam kdyz neco nekdo napise je ohen na strese a jediny co v tu chvily napisete je ze hrajete od vanily takze proste the besta a prez to vlak nejede...
PS2:piste si co chcete je mi to sumak a reagovat nebudu protoze to nema cenu...

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Support WD

Příspěvek od mdmT » 19.03.2015, 16:11 hod.

EDIT: svoje příspěvky ( naprosto slušný a věcný ) jsem smazal, protože na ně začal reagovat někdo komu nebyly určený ... tak se omlouvám, že vlákno bude nekonzistentní ...

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Support WD

Příspěvek od Frozen » 19.03.2015, 16:23 hod.

A nebo nás vidíš jen tak ty? Docela mě štve, že něco takového dokážeš vůbec vypustit z pusy a to jsem se s tebou bavil 2x? Nikde jsem nenapsal slovo o tom, že neberu nic jiného, než píšu já. Nikde jsem nepsal, že jsem nejchytřejší protože to hraji od Vanilly. Jediný kde to zaznělo, tak v reakci na tebe, zda nejsem z mrtvolek, tak ano a byla to součást toho, že jsem psal, že jsem na to pyšný.

Ale pokud to vidí více lidí stejně jako ty, tak ať napíšou sem a nebo kamkoli, založ si na to třeba i topic a pokud seženeš aspoň tři lidi, který hrajou HC a jsou zde na fóru déle jak rok, v životě sem už nikdy nepřijdu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Support WD

Příspěvek od Seton » 19.03.2015, 16:39 hod.

:roll: to je zas debata.
@MadaFaka (normálně tě napsat nemůžu, byla by cenzura): chtělo by to trošku klídek ;), vlákno mám přečtený 3x a nikdo tu nepsal nic o tom, že je ultra guru nebo že ostatní názory jsou špatně. Maximálně tak, že se podle nich nebude řídit, ale né že jsou z cesty.
Frozen psal že je pyšnej člen Mrtvolek, né že je pyšnej na dobu hraní, nevidím v tom nic špatnýho ani machrovskýho.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Support WD

Příspěvek od WulFgaR77 » 19.03.2015, 16:43 hod.

OT:
:roll:
cywe, že se vám do toho s*ru ...
ale to je snad už třetí vlákno napadený naprosto jalovym flambováním, ale že to budou lidi z HC komunity ? mi hlava nebere, tam byli dycky lidi buď vožralý anebo už usli, ale že by to až takhle hrotili ?

mdmT: pokud to bylo k věci needituj to :{ já ten flame přeskáču a rád si vždy rád něco novýho počtu a případně zkusím, ikdyž je to blbost :D ... dík

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Support WD

Příspěvek od mdmT » 19.03.2015, 16:49 hod.

WulFgaRe to máš těžký ... Ta debata byla naprosto v pohodě a k věci, rozumný argumenty a prostě každej dává do placu svůj názor ... souhlasit s něčím můžu nebo nemusím, ale to co píše Yaka i Seton má hlavu a patu a člověk se rád zamyslí nad tím, jestli by nemohl dělat něco líp ... pak sem přijde jeden člověk, který má s náma nějaký ( a mě naprosto nepochopitelný ) problém a v každým vláknu, kde něco napíšeme, tak to otočí v osobní útok ... vzhledem k tomu, že nejsem extra konfliktní člověk, tak mi to bere jakoukoliv chuť se vyjadřovat skoro k čemukoliv ...

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Support WD

Příspěvek od Tyckin » 20.03.2015, 07:10 hod.

Už se perou, už se perou :D
Tak klid zbraní, hrát se to asi dá různě, zejména pokud nejde o GR50+ tak je věřím víc možností jak na to ;)
Já se držím toho hauntu, mrskám ho tam jakmile je zastrašeno a zarybičkováno, 20% dmg navíc je fajn bonus pro ty dvě DH vzadu. A až se mi zadaří 8s strašící hlava, bude to ještě větší pohoda :) Hlavně musím víc potrénovat, furt to hraju trošku chaoticky, nemám moc cit pro cooldowny, občas dostanu čočku z nepozornosti, totemy nesypu kam bych měl atd., no žádnej učenej z nebe nespad no :P

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: Support WD

Příspěvek od motherfucker » 20.03.2015, 08:06 hod.

Psal sem ze nebudu reagovat ale smazanim prispevku mdmt tomu ten clovek nasadil korunu a vlastne tim potvrdil ze mam pravdu jeste aby smazal debatu primo v jejich vlakne a asi upadnu ze zidle...ale at to klidne smaze i tam ja uz sem si o tehle lidech obrazek udelal a to mi staci nepotrebuju k tomu podporu nekoho dalsiho coz se o tehle lidech jako je mdmt rict neda a jsou to presne ti hraci ktere v teto hre nesnasim....ono neco vyblekotat a pak aby to nevypadalo tak jak to vypada to smaznout umi kazdej ale ze mne tahle manipulace v dnesni dobe jeste prekvapuje...ja nic ja andel...no tvl :roll:

PS:opravdu posledni co jsem tu na foru neco napsal...a jestli jeste neco napisu bude to jen v nasem klanovem vlakne a budu jen rad kdyz tyto lide se mu vyhnou obloukem predem jim za to dekuji...

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Support WD

Příspěvek od Yaka » 20.03.2015, 08:27 hod.

Já se vám snad do těch "klanových" vláken pudu podívat i když jsem tam nikdy nebyl když to tak čtu, musí to bejt sranda co s Váma udělá jeden topic o support WD:D

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Support WD

Příspěvek od Dava_C » 20.03.2015, 09:43 hod.

Včera jsem furt ležel, když jsem chtěl plně využít Zeis, zůstavali tma nefearnutí :).
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Support WD

Příspěvek od mdmT » 20.03.2015, 09:49 hod.

... docela by zajímalo kolikrát to, že už se nebudeš vyjadřovat napíšeš :-)) ... ale jinak máš pravdu, obrázek si udělá každý sám ... nikdo se o Tebe neotíral a nikdo se o Tebe nestaral, přišel jsi do vlákna, který bylo o support WD a jediný co jsi napsal je"ehh frozen je asi z mrtvolek" a v následujícím vláknu jsi to rozvedl a začal o nás psát svoji klasiku ... naprosto bezdůvodně, jen proto, že máš evidentně nějaký problém ... a ty Tvoje jak furt někoho nemůžeš , nesnášíš a ten je arogantnní, ten je namyšlenej a pod ... prostě evidentně máš nějaký problém, nevím s kým, čím a proč, ale nikdo z nás Ti nic neudělal, nikdy se nad Tebe nepovyšoval a nijak se o Tebe neotíral ... tzn. můžeš se prosím Tě vykašlat ty na nás? ... my po Tobě nic nechceme, nic Ti ani o Tobě nepíšeme, tak bylo by možný, že by jsi se choval stejně? ... za mě klidně piš názory na co chceš, ale ani jeden z Tvých příspěvků nebyl k věci a šlo jen o čistokrevnou provokaci ...

EDIT : ani jeden z mých příspěvků se Tě netýkal, nebyl reakcí na Tebe a jednolo se o naprosto věcný příspěvky k věci

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Support WD

Příspěvek od Yaka » 20.03.2015, 10:50 hod.

:wave: Vy dva - chci vidět pořádný emoce!!!!!!!!:)



Ave hele důležitý je vždycky vidět chyby v těch druhých takže pokud Tě zabilo něco nefearnutého, protom je na to jednoduché vysvětlení - prostě si byl za námi s Májou moc pozadu, protože jinak si to neumím vysvětlit :lol: :lol:

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Support WD

Příspěvek od hulkxxxl » 26.03.2015, 07:08 hod.

http://www.diablofans.com/builds/53322- ... tested-ptr

moc pěkně shrnuté pro nadcházející patch určitě v tom najdou inspiraci i ti co tápou v tom co je live

https://www.youtube.com/watch?v=7x7MpZoFjng GR70 záznam z PTR
Obrázek Obrázek

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Support WD

Příspěvek od Dava_C » 24.04.2015, 11:19 hod.

Já nejsem žádný hrotič vysokých GR a LB mě naprosto nezajímá, ale upgrade gemů na GR 60 by se mohlo hodit. Když poslední dobou koukám na videa z 4man group GR 60+ (současná meta je 65+ přičemž už padlo GR 71), tak samozřejmě jako vždy platí 2 damage dealeři, kteří se nestarají o nic jiného než o dps, nemění pozice, nemají toughnes, managování skupinek a cc je na Crusovi a WD, pokud to supporti nezvládnou = fail, to neni nic proti nikomu, takové jsou role a tak to prostě je. Na těchto videích je jasně vidět, že WD dokáže na 90-100% locknout RG (bez legacy gearu), parta nemůže svádět souboje, zvláště pak ne s RG a ten slouží jako panák na testování eDPS damage dealerů, klidně ho takto může držet hodinu. Co by měl mít WD za gear a skilly, aby to bylo možné, protože jsem se setkal s případy, kdy WD nefearne RG ani na sekundu :). Mohl by někdo pls postnout profil takového WD z leaderboardu? :)
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Support WD

Příspěvek od McT » 24.04.2015, 11:21 hod.

Jsi si jistý že jde locknout na 100% po celou dobu když nemá legacy?

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Support WD

Příspěvek od Frozen » 24.04.2015, 11:28 hod.

RG nejde locknout... jediné proč ti tak přijde... tak je proto, že ty WD mají kukri a neustále spamují fetishe, kteří RG obklopí, ale stejně spousta z RG umí dávat spelly na dálku a nebo prostě teleportovat, skákát atp.... tomu se prostě nedá zabránit jinak než, že dmg dealer uhne...

RG prostě fearnout nelze
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“