prosím o tip na DH

Tms.c
Quill Rat
Příspěvky:13
BattleTag:žlutou
prosím o tip na DH

Příspěvek od Tms.c » 14.05.2015, 14:42 hod.

Už dýl se mi nedaří najit žádný způsob, jak vylepšit svého DH. Proto jsem se chtěl zeptat jeslti by mi někdo neporadil. Jedu sentry+fire http://eu.battle.net/d3/en/profile/BMWM ... o/33041443. Koukal jsem na videa jak týpci dávají grifty 50+ DMG přes miliardy a já sám dám trial max tak 31-32 a DMG jednou za uherák max 200mil. Navíc mě ty setry už nebaví, než to naklikám tak jsem bez hadrit + do toho cluster žere taky hadrit jak prase, takže by mě zajímalo jeslit by nebylo lepší jet fire se setem Cage of the Hellborn a používat ten multishot. Koukal jsem i tady na forum, ale rozumim asi tak každému 550týmu komentáři, takže jsem vděčný za každý tip.

vacicak
Wraith
Příspěvky:103

Re: prosím o tip na DH

Příspěvek od vacicak » 14.05.2015, 16:38 hod.


Tms.c
Quill Rat
Příspěvky:13
BattleTag:žlutou

Re: prosím o tip na DH

Příspěvek od Tms.c » 14.05.2015, 17:12 hod.


CO jsem tak klikal tak bych měl asi zapracovat na tom dostat do věci co nejvic critikalu. Vsiml jsem si že toho zrovna moc nemám.

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: prosím o tip na DH

Příspěvek od mdmT » 14.05.2015, 17:29 hod.

Ahoj na tom Dh se dá upravit lecos, ale je tam jedna naprosto fatální chyba ... Nemáš tam pasivku custom engineering a to je must have pro sentry build, protože položíš 5x sentry místo 3x sentry a máš dmg o 200% vyšší ... dále doporučuji gem bane of trapper a k tomu pasivku cul the weak ... jenom těmato dvěma úpravama budeš dávat dvojnásobný crity než doposud ...

Dále - máš tam shooting star a to je physical skill , věci máš fire, tzn. musíš hrát runu load for bear nebo jak to je, proste tu poslední fire, a pak oba prsteny vyměn za focus + restrait a budeš dávat taky crity 700M+ ... A pak je tam nanic ten ROV u sentry buildu, místo toho preparation s punishment runou na doplnování harted ...

Tms.c
Quill Rat
Příspěvky:13
BattleTag:žlutou

Re: prosím o tip na DH

Příspěvek od Tms.c » 14.05.2015, 18:44 hod.

mdmT píše:Ahoj na tom Dh se dá upravit lecos, ale je tam jedna naprosto fatální chyba ... Nemáš tam pasivku custom engineering a to je must have pro sentry build, protože položíš 5x sentry místo 3x sentry a máš dmg o 200% vyšší ... dále doporučuji gem bane of trapper a k tomu pasivku cul the weak ... jenom těmato dvěma úpravama budeš dávat dvojnásobný crity než doposud ...

Dále - máš tam shooting star a to je physical skill , věci máš fire, tzn. musíš hrát runu load for bear nebo jak to je, proste tu poslední fire, a pak oba prsteny vyměn za focus + restrait a budeš dávat taky crity 700M+ ... A pak je tam nanic ten ROV u sentry buildu, místo toho preparation s punishment runou na doplnování harted ...
Jsem myslel že ten traped je dobrej jenom pro cold DH protože je zmražuju a tim jak jsou spomalený tak jim dávám vetsi DMG já je nemám jak spomalit. D9ky moc, dám to teda nějak zatim do kupy. Zkusim nějak jeste natlačit ten critiál, asi k těm rpstenum budu msuet vymenit i amulet.

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: prosím o tip na DH

Příspěvek od mdmT » 14.05.2015, 18:49 hod.

... jj dobrej postreh - k tomu aby byl k něcemu trap a cul the weak tak musíš dát sentry polar station ... prijdeš o malinout dmg ze sentry, ale získáš 20% z cul the weak a 20% z traped gemu ... je to odzkoušený a nejlepší kombinace, tzn. toto se jede i ve fire variantě ...

EDIT - amulet v souvislosti s ringama měnit nemusíš, nijak spolu nesouvisí ...

Tms.c
Quill Rat
Příspěvky:13
BattleTag:žlutou

Re: prosím o tip na DH

Příspěvek od Tms.c » 14.05.2015, 18:57 hod.

mdmT píše:... jj dobrej postreh - k tomu aby byl k něcemu trap a cul the weak tak musíš dát sentry polar station ... prijdeš o malinout dmg ze sentry, ale získáš 20% z cul the weak a 20% z traped gemu ... je to odzkoušený a nejlepší kombinace, tzn. toto se jede i ve fire variantě ...

EDIT - amulet v souvislosti s ringama měnit nemusíš, nijak spolu nesouvisí ...
Teď jsem to zkusil a přeházet a dávám 2x vic DMG jak předtim takže jsi dobrej. :-) potunim teda ten traped a vymenim ho za ten gem co mám v amuletu a nasadim polar sentry. Ještě jedna vec volil byj si raději 20% fire DMG do amuletu nebo 50% critical ? Asi bych vyměnil i ten bagl na šípy. 5 sentry mi přijde hrozně moc, než to naklikám tak je každý montrum už dávno mrtvý. I když o tom ten sentry build asi je co :D

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: prosím o tip na DH

Příspěvek od mdmT » 14.05.2015, 19:06 hod.

... quier v žádným případě neměnit, to je must have chceš snad hrát rifry 45+ a ne t6 kde to padá na ránu ... 20% fire je určitě víc než 50% chd ...

vacicak
Wraith
Příspěvky:103

Re: prosím o tip na DH

Příspěvek od vacicak » 14.05.2015, 19:18 hod.

nekomu komu nekdo napise ze kdyz polozi 5 sentryn tak bude mit o 200% vic dmg nez se 3 a on si dovoli napsat ze 5 se mu zda moc, uz neni a nikdy nebude pomoci, protoze na rady vylozene sere

Tms.c
Quill Rat
Příspěvky:13
BattleTag:žlutou

Re: prosím o tip na DH

Příspěvek od Tms.c » 14.05.2015, 19:21 hod.

vacicak píše:nekomu komu nekdo napise ze kdyz polozi 5 sentryn tak bude mit o 200% vic dmg nez se 3 a on si dovoli napsat ze 5 se mu zda moc, uz neni a nikdy nebude pomoci, protoze na rady vylozene sere
Však jsem to tam nasypal.

Uživatelský avatar
Sonic1SVK
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sonic1SVK#2152

Re: prosím o tip na DH

Příspěvek od Sonic1SVK » 15.05.2015, 23:50 hod.

Zbran je na tvoj build takmer k nicomu. Belt to iste.

Tms.c
Quill Rat
Příspěvky:13
BattleTag:žlutou

Re: prosím o tip na DH

Příspěvek od Tms.c » 18.05.2015, 12:52 hod.

Sonic1SVK píše:Zbran je na tvoj build takmer k nicomu. Belt to iste.
Jaká by měla být teda ta zbraň a co by mělo byt v tom opasku?

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: prosím o tip na DH

Příspěvek od M4rth » 18.05.2015, 21:33 hod.

Máš v podstatě 2 možnosti , protože od patche je nejsilnější na GR a na normal T6 rifty Natalya set.

1) Na vysoké GR tento build http://www.diablofans.com/builds/54714- ... -2-2-guide
Sám sem ho nedávno začal jezdit a přijde mi daleko zábavnější a "lepší" než právě nový Unhallowed Set . Základ tohoto buildu je mít oba setové prsteny a Crashing Rain opasek . Zbytek se dočteš na té stránce.

2) Na speed farm T6 http://www.diablofans.com/builds/53651- ... -speedfarm
Neskutečně rychlá farma T6 , s buildem se tady dá trochu experimentovat obměněním části takže se nemusíš držet přímo návodu na itemu ale můžeš i trochu improvizovat ( já to třeba jezdím s 98 % Leoric Crown kvůli expům )

Takhle to hraju já . Pokud chci jít na GR tak první , na T6 pak druhý build . Momentálně sem na GR 50 , čas na T6 sem zatím neměřil ale oproti starému Marauder setu je ten rozdíl znát už hodně od oka . Pokud postavíš trochu solidní gear tak se na vysoké GR dostaneš opravdu rychle. Dnes se mi podařilo 45 za nějakých 5 minut ( asi dream roll gr ale i tak .. ) a crity lítaj občas i kolem 8 miliard .

Uživatelský avatar
Sonic1SVK
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sonic1SVK#2152

Re: prosím o tip na DH

Příspěvek od Sonic1SVK » 18.05.2015, 21:56 hod.

Arcane Barb je top. Alebo Windforce. Belt Witching Hour

Tms.c
Quill Rat
Příspěvky:13
BattleTag:žlutou

Re: prosím o tip na DH

Příspěvek od Tms.c » 19.05.2015, 08:33 hod.

M4rth píše:Máš v podstatě 2 možnosti , protože od patche je nejsilnější na GR a na normal T6 rifty Natalya set.

1) Na vysoké GR tento build http://www.diablofans.com/builds/54714- ... -2-2-guide
Sám sem ho nedávno začal jezdit a přijde mi daleko zábavnější a "lepší" než právě nový Unhallowed Set . Základ tohoto buildu je mít oba setové prsteny a Crashing Rain opasek . Zbytek se dočteš na té stránce.

2) Na speed farm T6 http://www.diablofans.com/builds/53651- ... -speedfarm
Neskutečně rychlá farma T6 , s buildem se tady dá trochu experimentovat obměněním části takže se nemusíš držet přímo návodu na itemu ale můžeš i trochu improvizovat ( já to třeba jezdím s 98 % Leoric Crown kvůli expům )

Takhle to hraju já . Pokud chci jít na GR tak první , na T6 pak druhý build . Momentálně sem na GR 50 , čas na T6 sem zatím neměřil ale oproti starému Marauder setu je ten rozdíl znát už hodně od oka . Pokud postavíš trochu solidní gear tak se na vysoké GR dostaneš opravdu rychle. Dnes se mi podařilo 45 za nějakých 5 minut ( asi dream roll gr ale i tak .. ) a crity lítaj občas i kolem 8 miliard .

Natalys me vubec nenapadl to jsem mel snad jeste na prvnim D3 když nebyl jeste datadisk :D. A stou zbraní jsi myslel co? V čem je ta moje naprd, kromtoho že nemá crit.

Uživatelský avatar
Sonic1SVK
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sonic1SVK#2152

Re: prosím o tip na DH

Příspěvek od Sonic1SVK » 19.05.2015, 23:15 hod.

Zbran ma 4ri atributy. Ten najvacsii tahak zbrane je v skille ktory nepouzivas :roll: . Dalej wristy su lepsie Reaper http://eu.battle.net/d3/en/artisan/blac ... pers-wraps
Arcane Barb ma 5 atributov. N

Tms.c
Quill Rat
Příspěvky:13
BattleTag:žlutou

Re: prosím o tip na DH

Příspěvek od Tms.c » 21.05.2015, 15:46 hod.

Sonic1SVK píše:Zbran ma 4ri atributy. Ten najvacsii tahak zbrane je v skille ktory nepouzivas :roll: . Dalej wristy su lepsie Reaper http://eu.battle.net/d3/en/artisan/blac ... pers-wraps
Arcane Barb ma 5 atributov. N
S tou zbraní me to trochu sere z touhle jsem se dost napiplal :D

Tms.c
Quill Rat
Příspěvky:13
BattleTag:žlutou

Re: prosím o tip na DH

Příspěvek od Tms.c » 22.05.2015, 15:28 hod.

Co by jste řekli na kombinaci toxin gem + fire senty, namísto traped +cold ? A nevíte jeslti ten bonus companions přidává DMG i na sentry? Někde jsem četl že companions bonus je i pro sentry, v tom případě by bylo pro mě lepší namísto sentry bonusu narolovat companions když sebou tahám zoo.

vacicak
Wraith
Příspěvky:103

Re: prosím o tip na DH

Příspěvek od vacicak » 22.05.2015, 16:03 hod.

jo neni ti pomoci, ses ztracenej pripad

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: prosím o tip na DH

Příspěvek od Marast » 22.05.2015, 19:23 hod.

Ty asi nebudeš moc trpělivej a příjemnej člověk Vačičáku. Tms.c sice vymýšlí co by roupama, ale dá se mu to napsat i trochu jinak, ne :?: :{
Tms.c píše:Co by jste řekli na kombinaci toxin gem + fire senty, namísto traped +cold ? A nevíte jeslti ten bonus companions přidává DMG i na sentry? Někde jsem četl že companions bonus je i pro sentry, v tom případě by bylo pro mě lepší namísto sentry bonusu narolovat companions když sebou tahám zoo.
Zkus si to sám propočítat. Zkus si sám prohledat internet a v drtivě většině zjistíš jenom to, co už ti tu psali kluci výše. Pokud jsi někde něco četl, tak poskytni odkaz a kluci co DH drtí, ti k němu něco normálního napíšou. V poslední řadě si pak můžeš nadropovat více kusů výbavy a vyzkoušet si tebou uvedené při hře sám, ne :?: :idea:
Kluci ti tu dobře radí, co je v současnosti nejefektivnější. Pokud tu budeš psát domněnky ve stylu pejska a kočičky pečící dort, tak ti výsledkem budou ne moc hodnotné a příjemné odpovědi. ;)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“