Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
NENIE
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NENIE#2758
Re: Zeď nářků

Příspěvek od NENIE » 04.06.2015, 10:55 hod.

ehm tot odborna definice:

A skill is the learned ability to carry out a task with pre-determined results often within a given amount of time, energy, or both. In other words the abilities that one possesses. Skills can often be divided into domain-general and domain-specific skills. For example, in the domain of work, some general skills would include time management, teamwork and leadership, self motivation and others, whereas domain-specific skills would be useful only for a certain job. Skill usually requires certain environmental stimuli and situations to assess the level of skill being shown and used.

skill=dovednost

Dovednost je schopnost se naučit vykonávat nějaký úkol/činnost s předem daným výsledkem.

Pokud se budeme držet této definice a vztáhneme to na D3 a GR, tak zde máme jasně definovaný cíl dokončení GR v časovém limitu. Ten kdo to dokáže má tu dovednost=skill.

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Arnold » 04.06.2015, 11:04 hod.

Ale prece neni predem dane, jestli ten rift dokoncis :D Proc je v te definici dovednosti ta pasaz s predem danym vysledkem?

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Arnold » 04.06.2015, 11:08 hod.

Pokud se budem striktne drzet tech definic, pak nam vyplyne toto: K dokonceni griftu 60 je treba dovednosti s nazvem "dokonceni griftu 60".

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 04.06.2015, 11:08 hod.

f*ck píše:.....skill je neco co se neda naucit je to neco co uz mas jak bych to popsal...vrozeneho nekdo je lepsi nekdo horsi problem Dia co se tyce skillu je ten ze....je to boj s umelou inteligenci ktera te prekvapi opravdu malo,neustale hrani jednoho a toho sameho,a vlivy jako je roll GR a v neposledni rade cim vic u toho budu sedet tim lepsi budu coz uz neni skill ale neco nauceneho na co nepotrebuji vlohy...jakykoliv zebricek a budu se opakovat je co se tyce porovnani toho kdo jakou ma uroven (skill) je pokud jde o tuto hru smesny....

PS:neodpustil sem si neudelat radost Setovi aby mohl zase napsat ze uz sem skoncil ale jaksi porad nechape co slovo skill znamena tak sem mu to chtel osvetlit a muze opet napsat ze uz sem psal sbohem a mit radost jak mi to zase nandal .-)
NENIE a Arnold jasně napsali co je skill a myslím, že většina si to myslí stejně. Ani mě nepřekvapuje, že je to přesně naopak než tvrdíš ty, odborníku :D :D.
PS: Děkuji, děkuji, děláš mi jen radost a tohle si fakt užívám :) 8-) . Tak se ještě rozluč prosím, ať můžu zvednout svoje počítadlo Tvých odchodů z fóra, komedie :D.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Zeď nářků

Příspěvek od maja » 04.06.2015, 11:11 hod.

tohle vlákno je lepší jak výměna manželek :D

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Zeď nářků

Příspěvek od hulkxxxl » 04.06.2015, 11:41 hod.

to jo včera to byla nuda :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Grammator » 04.06.2015, 12:06 hod.

Arnold píše:Tak jeste jednou: Ten muj prispevek, ktereho se tu strasne chytas, nemuze byt navic uz jen z podstaty toho, ze zacina podminkou, nesmyslny (proste nanejvys nebude platit ta premisa, o ktere ja nikde netvrdim, ze plati). Chapes? Pokud ne, tak na ty blbosti, co pises, nebudu uz reagovat...
tak ještě jednou, tvoje podmínka se zakládá na sakrasmu, tudíž podmínka samotná je nesmysl a konsekvence je nejen nesmyslná ale zároveň popřením všeho co jsi mu předtím vyčítal, tudíš tuplovaný nesmysl přečti si to znova a pak si 2x rozmysli, jestli na to máš potřebu reagovat... navíc se nemůžu zbavit dojmu že si ten sarkasmus jen použil jako stéblo ode mě, aby jsi nebyl za hlupáka...

Řekněte babičce aby hrála Diablo, pokud zapne počítač je to druh dovednosti kterou musí ovládat, poté znát základy ovládacích prvků, jak zapnout hru, pravidla hry, kdyby to byla echt babička třeba už hry zná a bude umět i diablo proč ne, to je základní úroveň jisté dovednosti, sem se dostane opravdu každý pokud jen opravku chce, nicméně rozdíly mezi hráči jsou tak obrovské zejména ve vyšších GR že prostě nelze popřít že někdo je lepší a někdo horší, což je úroveň dovednosti, a nejde jen o gear, včera sem zase hrál s jedním tragickým DH co mi nakonec hodil skoro perf Deadman legacy jak byl nabušenej. Nelze tvrdit že všichni hrají Diablo stejně dobře, to je blbost na ntou, buď schválně trolujete a nebo si lžete do kapsy. Pokud jste tady elita co zvládla všechny možné achievementy v Diablu a považuje ho za hru naprosto primitivní tak budiž, pak ale právě vy ten skill máte a o to nesmyslnější je to popírat, pak by jste totiž tvrdili že Venda od vedle je stejně dobrý jako vy...
Arnold píše:Ale prece neni predem dane, jestli ten rift dokoncis :D Proc je v te definici dovednosti ta pasaz s predem danym vysledkem?
Pokud už máš schopnost dokončit GR 60 tak se dá dobře předpokládat že když si to zamaneš tak ten GR 60 uděláš, nehledě na to jestli někdo na světě tuto schopnost má nebo ne (hypoteticky), nebo nechápeš ani toto?
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Yaka » 04.06.2015, 12:09 hod.

Hele Vy jste někteří fakt banda magorů že to tak musím napsat a nějaké definice s tím nemají nic společného. Wiki nebo cokoliv podobného otevře i 10leté dítě, copy and paste počítám taky umí.

Skill je dovednost, která se získává a zdokonaluje jejím opakováním.
- ve sportu, v životě, v práci a dokonce pro některé zabedněnce překvapivě i v PC hrách
- čím víc hraješ tak pokud nejsi úplný dřevák tím lépe hraješ
- o tom, že by se s tím snad někdo rodil, se opravdu rozepisovat nebudu protože větší kravinu už jsem si dávno nepřečetl

Skill v diablu?
- základní rozdíl je mít nebo nemít ancient zbraň = to je alfa a omega všeho
Bez Ancient zbraně se slušným gearem
- GR 50 do 10+- pokusů odpovídá slušnému zvládnutí postavy
S průměrnou ancient zbraní a slušným gearem
- zahrání GR 53-54 do 10+- pokusů opět slušné zvládnutí hry
S top rolem ancient zbraně a top gearem
- zahrání GR 55 do 10+- pokusů opět slušné zvládnutí hry

Slušné zvládnutí hry = hráč, který ví co dělá, kdy to dělá a proč to dělá

Cokoliv nad GR 58 = čistý fishing, na který potřebujete mraky, ale fakt mraky času a většinou a částečný support od komunity například na klíče atd..

Čest Vaší diskusi i úspěchům v D3:) Jako slovní zbytečná cvičení je většina příspěvků dobrá:))

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Grammator » 04.06.2015, 12:12 hod.

Yaka: rád bych abych si mohl dovolit tvůj nadhled, což ale správce nemůže :)

Seton: k úplně původnímu tématu: mě se líbí že půlka TR wizzardů dneska běhá build co sem sesmolil ještě na PTR a lidi na mě koukali jak na blba že nemám SS...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: Zeď nářků

Příspěvek od motherfucker » 04.06.2015, 12:42 hod.

Ja teda skill jako um opakovat neco furt dokola a mit schopnost se u toho zlepsovat opravdu nevidim protoze to snad umime kazdy jinak by sme byli na urovni opic...funguje to tak kdekoliv....naucit se neco opakovanim stale dokola neni u mne skill to dokaze snad skoro kazdy to ze nekdo je pak lepsi a nekdo horsi to je u mne prave ten skill.... mit urcite vlohy k necemu s cim uz se clovek narodi...a uz jednou sem psal ze v Dia je skill nutny k tomu dostat se na tu nejvissi uroven ale uroven toho skillu v teto hre neni tak vysoka jako u jinych on line her kde treba hrajes proti jinym hracum atd....v teto hre porovnavat skill hracu je potlacen tim jaka je mechanika hry a zde je ovlivnena hodne faktory ktere tu uroven na kterou je hrac schopen se dostat snizuji to ktere to jsou uz sem zde vypsal...takze abych to shrnul hraci Dia i na te nej obtiznosti,dosazitelnosti musi mit skill proto se take dostanou tam kam se dostanou ale uroven k tomu potrebna je mala oproti jinym hram kde jsou zebricky take....a zde je to ovlivneno hodne tim kolik casu v teto hre stravis coz uz pro mne neni o skillu ale uceni se necemu stale dokola a to pro mne neni skill....pro mne je skill treba to ze zacnu hrat hru kde jsme vsichni na stejne urovni a mame stejne podminky ke hre coz zde proste neni...a hrac je schopen byt lepsi nez ostatni ne tim ze se to naucil dlouhodobym hranim ale tim ze pro to ma talent.....

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Grammator » 04.06.2015, 12:56 hod.

No to ano, v podstatě máš pravdu, až na tu drobnost s tím opakováním, tomu se zas říká učení a učení je vlastně získávání právě dovedností (skillu) a myslím že se všichni shodnem na tom že D3 není nejtěžší hra na světě :) Jen se zde řešilo že na TOP GR nedosáhne každý. Viz Satanovy příspěvky zprvu, ten měl alespoň dost moudrosti na to, aby dál nereagoval.
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
kaindra
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaindra#2514

Re: Zeď nářků

Příspěvek od kaindra » 04.06.2015, 13:03 hod.

Mam takovy dotaz, na me to tu pusobi, ze zde pritomni davaji GR55 s prstem v nose, kolik teda mate rekordy? Ja mam max 49 se svou primary postavou a jsem rad, ze s ostatnima charama mam nad 45, ale proste kolem 50 mam problem, jak prezit tak to davat.
GR SOLO ALL CHARS 80+ DONE
GR SOLO ALL CHARS 85+ IN PROGRESSION
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kaindra-2514/career

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 04.06.2015, 13:07 hod.

Grammator píše:Seton: k úplně původnímu tématu: mě se líbí že půlka TR wizzardů dneska běhá build co sem sesmolil ještě na PTR a lidi na mě koukali jak na blba že nemám SS...
Jasný, v pohodě, to ti může imponovat :). Já se tady taky snažil o theorycrafting (zveřejněný i nezveřejněný) v průběhu PéTéeRek, ale pak jsem vždy zjistil, že jsem to sice vymylel sám, ale někdo předemnou už to vymyslel taky a zveřejnil dřív, tudíš to pak bylo jen moje malé vítězství v tom smyslu, že na to dokážu přijít sám a nemusím půl dne hledat v buildech na Dfans.com a "tupě to opsat". Btw jen sem plakal (na správném místě) jak nemám rád Quina a jeho až fanatické následovače ;) :).

MF: Však se bavíme o tom, zda je nebo není potřeba určitý skill, jestli je to skill jednodušší na ovládnutí než u jiných her, o to nejde, ať už v malé nebo velké míře, potřeba zkrátka je :D. Ale co mě teda štve...nerozloučil ses :( :( !
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Arnold » 04.06.2015, 13:12 hod.

Grammatore, to spis ty se tu chytas stebla - a to jedne jedine moji vety. A ta veta rozhodne neni nesmyslna, at jiz slouzi jako reakce na cokoli. Zaroven taky nic nepopira (jak se tu snazis tvrdit) ani nepotvrzuje. Rika proste jen, ze pokud nekdo dava grifty bez skillu, tak ten skill neni potreba.

Dale mel bys vedet, ze spojeni "aby jsi", ktere porad pouzivas, je totalni nesmysl (kdyz uz se tu ohanis nesmyslama). Ale to jen tak mimo tema, jako spravce bys (ne "by jsi", jak bys jiste napsal) totiz mel umet psat cesky. O interpunkci a me/mne se radsi ani zminovat nebudu... Ale to fakt jen tak mimo tema, nijak se k tomu, prosim, nevyjadruj, jen uz zacni psat spravne cesky.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Grammator » 04.06.2015, 13:51 hod.

Ty už musíš být opravdu v koncích, když popíráš a pokřivuješ vlastní větu a soustředíš se na to jak někdo píše víc než na obsah, gramatice sem nikdy nevěnoval větší pozornost, možná proto sem měl ve škole z češtiny čtyřku. Zkus můj hanebný jazyk prosím nějak přežít. O co jde je obsah.

Fuxicek se více než jasně vyjádřil, že na vyšší GR je skill potřeba, několikrát, opakovaně, na sáhodlouhé příspěvky reagoval odsekáváním a krátce, protože správně tušil, že většina diskutujících chápe jeho postoj a tak neměl zapotřebí vypisovat všechny protiargumenty. Po několikátém stejném příspěvku protistrany si dovolil sarkasmus ve kterém uznal postoj protistrany ("pokud to tu borci dávají bez skillu, tak klobouk dolů)", načež jsi ty přišel s tím, že "pokud to dávají borci bez skillu jak tvrdil, tak ten skill potřeba není", ty jsi tedy vynechal tu vsuvku "jak tvrdil" takže už překrucuješ. Ta podmínka se zakládá na sarkasmu, nepravdě a tedy nemá smysl stejně jako zbytek. I tato tvoje poslední pokřivená věta "pokud někdo dává grifty bez skillu, tak skill není potřeba" je nesmysl, jelikož GR bez skillu nikdo nedává i kdybych měl být hnidopich a považoval za skill jen zapnout počítač.

Satan toho nechal, už tu jen ty pokračuješ v plácání blbostí z titulu nějakého věčného protestu. Samozřejmě na to můžu začít adekvátně reagovat. Myslím že jádro sporu započatého Setonem se dávno vyřešilo. Zbytek je jen flame.

Opravdu upřímě si myslím, že jsi Fuxickův příspěvek na začátku pochopil špatně a teď jen kopeš kolem sebe a snažíš se nějak uhájit, hádej co bude následovat, hint: nekonečná hádka to nebude...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 04.06.2015, 13:59 hod.

Grammator píše: Satan toho nechal, už tu jen ty pokračuješ v plácání blbostí z titulu nějakého věčeného protestu. Samozřejmě na to můžu začít adekvátně reagovat. Myslím že jádro sporu započatého Setonem se dávno vyřešilo. Zbytek je jen flame.
Vím že to nebyl příspěvek určený mě, ale jen bych rád obhájil svoji maličkost a podotkl, že mi v žádném případě nešlo o spor :D :). Vím, že to netvdíš, jen upřesňuji, aby pak nedošlo k mejlce ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Arnold » 04.06.2015, 14:19 hod.

Fuxickuv prispevek a jeho sarkasmus jsem pochopil a zareagoval jsem na nej (ze srandy) ihned v podobnem duchu. To, ze ses toho chytil, a zacal jen tu jednu jedinou vetu rozebirat pulstrankovyma prispevkama, za to nemuzu.

Spojeni "jak tvrdis" jsem vynechal, abys to lepe pochopil. Vzhledem k tomu, ze to skutecne tvrdil (viz jeho prispevek), tak je to v te vete stejne zbytecne. To neni zadne prekrucovani, ta veta ma bez toho uplne ten stejny vyznam (spojeni "jak tvrdil" je v te vete jen jako upresneni toho, odkud jsem ten predpoklad vzal). Naopak tim, kdo si tu vymysli a prekrucuje, bych mohl nazvat tebe. Fuxicek totiz zadnou vetu "pokud to tu borci dávají bez skillu, tak klobouk dolů" v prispevku, na ktery sem reagoval, nenapsal. Napsal ji bez toho podminecneho "pokud" a tohle slovicko vyznam vety skutecne prekrouti a zmeni. Narozdil od meho vynechani spojeni "jak tvrdis", nad kterym se tak strasne zlobis.

Dale jsi uplne mimo v dalsi veci. A to v te, ze pokud se podminka zaklada na nepravde, tak ze nema smysl - to totiz neni pravda. Ja klidne muzu rict neco jako "Jestli spatne vidis, tak si vem bryle." Je snad ta veta nesmyslna, pokud vidis dobre a predpoklad je tedy nepravdivy? Neni nesmyslna, je to normalni veta co dava smysl (co kdyz vidis dobre, akorat je to, co chces videt daleko). Stejne tak muzu rict: "Pokud nektery clovek meri tri metry, tak zebrik nepotrebuje." - je to uplne normalni smysluplna veta a to i presto, ze nikdo tri metry nemeri. Chapes? Nesmyslna veta je napr. "Pokud je dnes venku hezky nebo jdi ven."

Dale nechapu, za co bych mel dostat ban? Za reakci? Ty ale prece reagujes taky. Zaslouzis si tedy snad taky ban?

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Zeď nářků

Příspěvek od pns » 04.06.2015, 14:24 hod.

Arnold píše:F
Dale nechapu, za co bych mel dostat ban? Za reakci?

:) ban dostanes protoze nejsi v rodine d3 gr 60+ a jeste k tomu nemas ten spravny skill :D

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Arnold » 04.06.2015, 14:30 hod.

Pak bych tedy prosil vysvetleni toho, jak prisli na to, ze v te rodine d3 gr 60+ nejsem :D

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Grammator » 04.06.2015, 14:30 hod.

Pokud se chceš vykroutit obecným zněním jakékoli věty, tak ti to klidně umožním. Samozřejmě že ta věta obecně platí. Že sice ignoruješ o čem jsme se tady celou dobu bavili a ukážeš na jednu větu s tím že tato věta přece může platit je způsob jakým vypovídáš sám o sobě. Mě jde samozřejmě o to, že Fuxicek nikdy nemyslel (a netvrdil), že lidi bez skillu dávají GR 60, tudíž jakákoli podmínka (a následek) z toho vycházející nemůže mít smysl. Pokud to bereš čistě jazykově, tak by jsi selhal v základní části povinné maturity, kde je kladen důraz na porozumění textu. Věřím že tak hloupý nejsi, z čehož plyne že to děláš schválně, což je ještě horší.

Citát je nepřesný, to je pravda, doplnil jsem ho editem po odeslání příspěvku aby jsi lépe pochopil co mám na mysli, neboj, už to neudělám.

btw. přečti si pravidla, myslím že kdybys narazil na nějakého ješitu a že jich je ČR plná tak by se s tebou ani nebavil a už bys banána měl...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Odpovědět

Zpět na „Obecně“