Path of Exile - beta

Další hry z rodiny RPG.
Zamčeno
Lighter
Quill Rat
Příspěvky:48
Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Lighter » 17.06.2015, 20:08 hod.

Tak jsem 45 level fireball witch HC a zatím žádný problém. Když to porovnám s melee double claw tak je ten průběh mnohem hladší, nikdo mi zatím nedělá větší problémy, ale je pravda, že už mnohem lépe vím co a jak hrát. Navíc ten range utok je k nezaplacení. Problém dělají akorát rychlé potvory, které se ke mně dostanou než je zlikviduju, ale vzhledem k počtu HP i když mě hitnou tak to jen zašimrá. Zabíjení bossů je mnohem snazší.

Uvidím jak se to bude vyvíjet, docela mám i dobré dropy takže celkově je ten průběh snazší než s melee charakterem, který nedělal takový dmg a hlavně všechno na blízko

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 18.06.2015, 01:54 hod.

Tak to je fajn, ještě pár měsíců a dojdeš možná i do merciless ^__^
Jinak fireball není zrovna moc obvyklý build, každopádně jestli chceš mít aspoň trochu šancí, tak si najdi nějáký guide, třeba:
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/977866
R.I.P. 27.3.2014

Lighter
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Lighter » 18.06.2015, 11:07 hod.

Proč pár měsíců? Tohle jsem udělal za 10 hodin cca. Jsem v půlce 2. aktu Cruel, takže v Merciless budu nejdýl za dalších 10 hodin hraní.

To není, ale chtěl jsem zkusit něco nového a po svém. Na zmíněný build jsem koukal, ale mám ho různě upravený. Chci zkusit něco nového i za cenu toho, že to bude ho*no. Build kompletně dokončím na 80+ levelu až budu vědět co chci hrát.

Uživatelský avatar
maxXx
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:maxXx#1320

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od maxXx » 18.06.2015, 11:45 hod.

Tím buildem bych se řídil (klidně i s menšími změnami), protože mi přijde dost levný a krásně popsaný...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 18.06.2015, 13:05 hod.

Lighter: aha, já myslel že už si začal někdy v květnu kdy si to tu zmiňoval :)
R.I.P. 27.3.2014

Lighter
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Lighter » 18.06.2015, 13:29 hod.

To ne čekal jsem na novou ligu a pak zveřejnili ten týdenní cut-throat, takže jsem začal klasiku. Teď mě docela bere ten three day exile, jenže o víkendu jsem pryč takže asi nic:/

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 19.06.2015, 00:43 hod.

To tě nemusí moc trápit, je to void liga, itemy a chary se z ní nebudou převádět.
R.I.P. 27.3.2014

Lighter
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Lighter » 19.06.2015, 13:55 hod.

O to nejde, spíš mě bere těch 20 rogue exiles v každý lokaci, zní to zajímavě a hlavně ty dropy :)

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 20.06.2015, 14:04 hod.

Maximálně funny event na HC :)

Lighter
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Lighter » 21.06.2015, 16:00 hod.

Já jsem si to zkusil a je to fakt pr*el :) škoda že jsem byl celý víkend pryč, teď už to nemá moc smysl hrát když jsou ostatní 70+ level ale i tak pr*el :)

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 21.06.2015, 19:21 hod.

Ale má pokud teda nehodláš hrát jen proto abys byl v top200 a dostal beta key, akorát ke konci cruelu už je to celkem na nervy, pokud teda člověk nejede nějáký melee build a nedostane se k nějáké dost dobré weaponě.
R.I.P. 27.3.2014

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 22.06.2015, 19:41 hod.

Jako melee se bez dobré zbraně moc nechytáš. Casters si to prostě vodí mnohem lépe.
Jinak cca za tři týdny by měl vyjít Awakening datadisk, takže pokud jste se nedostali do top 200 nemusíte truchlit ;)
@ Jinak těch RIPU na HC od 1.lvl :)

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 22.06.2015, 21:32 hod.

To sice vodí, ale jakmile melee dostane právě dobrou zbraň, tak je na tom o dost líp, caster musí spoléhat na lvlování gemů. Jinak já skončil někde 136. myslím.
R.I.P. 27.3.2014

Lighter
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Lighter » 25.06.2015, 13:47 hod.

Tak jsem s tou fireball witch na HC před Brutusem na merciless. Dokonce jsem do teď chodil i corrupted areas, na který jsem měl dost kliku. Generovali se mi snad v každé třetí lokaci. Teď už to ale nebudu riskovat protože stejně nic moc nepadá a Vaal orbs nepotřebuju.

Jde to dobře, jen mám problém s resistama. Nepadá mi nic použitelného s lighting, takže jsem na 5% což je kritický. Hraju dost opatrně a jsem zvědav jak dopadne Marvel, i když ta dává asi Cold a tam jsem na 45% což je taky slabý. Fire mám max. Taky mi chybí gemy jako Spell echo, greater multiple projectiles atd.. chtělo by to buď koupit nebo víc farmit. Taky dost bojuju s dexterity pro Arctir Armour, nechce se mi to dávat ve skill tree ale možná to dočasně využiju a později až budu mít itemy tak to refundnu.

Hraju hodně opatrně a životy mi snad ještě neklesly pod 50%, ale víte jak to je :) Největší problém byla corrupted area na cruel v sewers, kde je ten s tím bičem, co dává slušný DMG a hlavně má neskutečnou rychlost, takže jsem mu nemohl ani zdrhnout.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 25.06.2015, 14:23 hod.

GMP a Spell echo jsou jako reward v A3merc v library questu, na poe.trade jsou ty gemy kolem 6c, zatím určitě používej LMP. Na ten lighting dmg si dávej bacha, protože s tak nízkým resem můžeš dostat shock, který pak na tebe zvyšuje všechen dmg o 50%.
R.I.P. 27.3.2014

Lighter
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Lighter » 25.06.2015, 18:25 hod.

Tak jsem začátek 2. aktu, Marvel nedělala žádný problém. Jen jsem měl teda hodně na mále u Corrupted beast den. Chytnul jsem tam vopičáky co přivolávaj ty menší vopičáky, a ten unikátní dával neskutečný area fire damage. Tam jsem byl možná na 15% hp, takže hodně krizovka :) ale nedalo se utýct moc. Špatně jsem to zahrál pozičně.

A teď na začátku 2. aktu jsem chytnul opět mastera tentokrát master assasin a byla tam zrovna rogue co střílí lighting šípy, takže mě trefila jednou a 60% HP dolu, tak jsem radši utek :) Resy mám teď malinko lepší, fire a cold max a lighting asi 18% což je lepší než těch 5% ale nic moc pořád.

Je vidět že už to začíná být těžší a nepůjde to tak jednoduše jako do teď.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 25.06.2015, 20:25 hod.

Vaal mapy zatím nehraj, nemáš tím co získat. A jestli už tak toužíš nafarmit nějáký konkrétní vaal gem, tak choď nejlíp Docks na normal, protože se zvyšující se obtížností mají větší šanci padnou fragmenty a s menší naopak vaal gemy.

Mastery si udělej nekdě v nižší obtížnosti a pak dělej jen Daily questy z hideoutu dokud nebudeš mít stabilní build, takhle na mape během expení je dobrý max tak Elreon.

Ty resy vůbec nepodceňuj, popř nahrazuj Ruby+Topaz flask, co se týče AA tak to ti stačí držet na nějákém přijatelném gem lvlu, pokud to budeš pořád solit tak stejně neutaháš mana regen protože nemáš equip. Taky máš jako caster dost nejspíš malý EV/AR, takže bacha na věci co dávají velké šlupy, stačí jeden crit a hraješ standart.
Taky nevím kolik už teda o PoE víš, tak jen připomenu že i Flasky se dají craftit, nějáké mody typu Cannot be frozen, faster recover, +ele res apod se hodí, na quicksilver třeba +extra charges, nejlíp +mov speed.
R.I.P. 27.3.2014

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 25.06.2015, 22:14 hod.

Lighter - bez max rezistů se pouštět na merciless je dost hazard ;) Být tebou tak bych si nejdřív ten light rez pořešil. Třeba light aura / topaz ringy.

Lighter
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Lighter » 26.06.2015, 00:26 hod.

Docela jsem dneska pokročil, povedlo se mi najít jeden item co mi hodil lighting takže to mám na 50% což už vypadá dobře. Měl jsem před sebou Fidelitase, kterej dává slušný lighting šlupy. Jenže se ke mně ani nedostal, takže dobrý. Navíc mi padlo spell echo, takže jedu Fireball+LMP+Spell Echo+Fire Penetration. Taky mám spell totem + skeletons což mi hodně pomáhá právě na silnější potvory. Většinou je to zabaví a já mužu z dálky solit. Spíš mám trošku vítr z posledního bosse act 2, protože ten jeho laser mi dělal hodně velký problémy s melee charem na merciless.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 26.06.2015, 02:53 hod.

Tomu laseru se dá celkem snadno vyhnout, popř. move-attack-move-attack ... Pokud budeš mít nějáký decentní lifepool a resy tak jsi v pohodě.
Jinak PoE má dost dobře popsanou gamepedii i s návody a tipy http://pathofexile.gamepedia.com/Vaal_Oversoul
R.I.P. 27.3.2014

Zamčeno

Zpět na „Další RPG“