Path of Exile - beta

Další hry z rodiny RPG.
Zamčeno
Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707
Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 25.10.2015, 19:08 hod.

Reddit a wiki, žádný český web jsem nehledal tak nevím, ale moc šancí bych tomu nedával.
Vím že je akorát nějáká CZ/SK guilda.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
maxXx
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:maxXx#1320

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od maxXx » 27.10.2015, 16:13 hod.

Tak já jsem na stadardu konečně rozjel něco co by mohlo fungovat... a chystám se skolit svojí první Atziri, tak doufám, že to s tímhle vyjde...
Po ní zkusím tohle: https://drive.google.com/file/d/0B3aDgw ... sp=sharing

Marauder - zatím 83lvl
Výbava + gemy
https://www.pathofexile.com/account/vie ... characters

Tree
https://www.pathofexile.com/fullscreen- ... j3Mvjr_lQ=

Jewels
https://drive.google.com/file/d/0B3aDgw ... sp=sharing

Myslíte, že to dám? Popř. pokud někde vidíte chybičku, tak připomínky vítám... :dead:
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 27.10.2015, 17:10 hod.

Poorjoys není nějak těžká mapa, jen si dávej pozor na burst dmg ze skupin monster.
U cyclonera ti chybí pár life nodů namísto phy dmg. Atziri dost možná nedáš, protože to chce znát mechaniku těch bossů, tzn není to zas tak tolik o equipu jako o skillu. Určitě zkoukni youtube videa, vsadím se že s cyclonerem je jich dost.
R.I.P. 27.3.2014

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 29.10.2015, 12:29 hod.

maxXx - Vidím, že používáš Imortal call, ale pak bys to měl aspoň navázat na Increased duration a nikde tam nevidím ani Enduring cry (což je nejlepší způsob jak rezistovat fyzickou škodu) Na armor se nedá moc spoléhat, pokud nemáš aspoň 30k++ Armor.
Jak už psal NargarotH, vzal bych víc life nodů, nevím kolik máš life, ale pro endgame bych méně než cca 6K nebral.
Ty gemy, co tam máš nejsou nic extra a dávat kvůli nim 2 body ve stromě je mrhání. Místo toho bych to dal do life (constitution pasivku bych dal jako první).
Místo Vaal cyclone bych dal třeba Vaal haste, jelikož ten VC je spíše na efekt a zabírá ti 5 slotů, ale je to otázka volby.
To ostatní je celkem ok. Já bych třeba v armoru místo jednoho green socketu zvolil modrej a mohl tak volit z více gemů (AOE, MF tam kde je to easy a Conc efekt na bosse).
Kdybych hrál sc tak bych asi jel crit (abyssus helma atd...)
Jinak já třeba na rozdíl od většiny nehraji bloodmagic a mám tak 1 socket navíc (je třeba nějaká mana a vyhodit AA)

NargarotH - tak sc je obecně lehké když můžeš umřít kolikrát chceš, zkus hrát HC selffound jako já a pak si povíme ;)

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 29.10.2015, 18:37 hod.

2H axe cycloner se jezdí klasicky s RT, prostě budget build, přechod na crit by asi něco stál.
Vaal cyclone je prostě na clear map.
SC sice lehké je, ale chcípat stejně nemůžeš pokud chceš lvlit nad 90.
Hrát selffound v PoE je podle mě celkem blbost nebo v lepším případě personal challenge, v tomhle eventu asi dost neproveditelné.
R.I.P. 27.3.2014

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 29.10.2015, 21:41 hod.

HC není pro každého, selffound je spíše z nutnosti, trade je bohužel ta horší stránka hry. Tenhle challenge byl fun ;)

Uživatelský avatar
maxXx
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:maxXx#1320

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od maxXx » 02.11.2015, 11:46 hod.

Constitution už mám, do 90lvl budu mít všechny ty na life...

Immortal call tam mám pouze na levelování. Nefunguje, protože mám rezervovanou celou manu...

Chtěl bych použít call (hlavně kvůli reflectu - Enduring/immortal), ale nevím co zrušit/vyhodit abych to někam dostal... nejspíše aury, protože bez many to asi nepůjde...

A Vaal Haste mám na druhé postavě na 19 lvlu to bych teoreticky taky rád otestoval, kdybych věděl místo čeho (stejný problém jako s Immortal callem).

Jsem prostě začátečník :OXO
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 02.11.2015, 19:54 hod.

Ono musíš všechno spárovat s Blood Magic gemem když máš full mana reserved což je u tohoto buildu běžné. Samotný IC se u toho moc nehraje, nech si jen EC, LGoH samotný ti musí stačit i na mapu s reflect affixem.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
maxXx
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:maxXx#1320

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od maxXx » 03.11.2015, 11:12 hod.

Funguje Enduring Cry ve spojení s CWDT ?
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 03.11.2015, 15:37 hod.

Ne, to combo bylo moc OP a měl ho každý, tak všechny Cry spelly mají teď vlastí specifikaci a s CWDT apod nefungují.
R.I.P. 27.3.2014

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 03.11.2015, 23:33 hod.

Cwdt + IC + ID + případně Phase run funguje OK i bez EC, ale to bys musel vyhodit ten VC.
Jinak místo samotného IC je lepší dát EC nebo si dát jednu red auru do nějakého ringu s dírou (unset) a můžeš tam pak mít ec+ic případně cwdt+ic

Uživatelský avatar
maxXx
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:maxXx#1320

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od maxXx » 04.11.2015, 15:15 hod.

Jsem blbec, já vůbec nevěděl, že VAAL gemy lze použít bez many... :D
Tak jsem vyhodil ten blood magic od VC a nahradil ho Add Fire dmg. A u klasického Cyclone zkusil Hypothermiu nahradit increased AoE (na bossy Concetrate Effect), tak uvidíme.
Do nevyužitého slotu k aurám jsem mrsknul ten Vaal Haste co radil Rakiii...

Na ty Cally a Crye nejspíš hodím bobek, protože jsem takový noob, že pokud mě má něco zabít, tak mě to zabije a žádný křik (ani ten můj) na tom nic nezmění :D
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 04.11.2015, 23:15 hod.

Když si vyhodil tu Hypothermiu tak ti ten Arctic A. moc nepomůže. Pokud se nemýlím tak ta redukce škody funguje jen když se nehýbeš (což u cyclone moc neplatí jelikož je to movement skill; nevím jak VC).
Mohl bys to nahradit buď
1) herald of ice/thunder
2) vypustit i HoA a místo toho vzít Haste nebo jelikož máš dle výbavy slušnej armor tak Determination (pro lepší mitigation, zvlášť když nemáš ec+ic)

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 04.11.2015, 23:36 hod.

AA u cyclonu funguje pouze jako chill enemy efekt.
Haste je srajda, HoA naopak právě nechat. Determination je taky o ničem.
R.I.P. 27.3.2014

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 06.11.2015, 21:42 hod.

Tak někdo má rád haste kvůli speed
HoA je fajn
Determination by přidalo již slušnej armor (vzhledem k equipu) a ve vyšších mapách by to znát bylo, ale tak není problém cokoliv z toho vyzkoušet.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 07.11.2015, 13:05 hod.

HoA značně zlepšuje AoE, což se u cyclonu vždycky hodí. Haste je prostě garbage aura, 50% mana reserved nestojí za blbých 16% AS které ti dneska dá i jewel.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 20.11.2015, 22:29 hod.

Info pro nový act je venku, celkem drsný. Spousta nových věcí, na redditu si spousta lidí přálo aby hru zjednodušili, oni ji místo toho ještě rozšířili tím že každá classa si bude moct ještě vybrat jednu ze tří možných specializací :D
R.I.P. 27.3.2014

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Y0G1 » 21.11.2015, 10:00 hod.

https://www.pathofexile.com/ascendancy

Asi hovoris o tomto preco mam pocit ze poe poraza d3 vo velkom aj ked to nieje 2x mainstream hra ale pride mi ze je to proste lepsie ako d3 (hravam d3 od releasu)

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od NargarotH » 21.11.2015, 15:00 hod.

Tak záleží o co ti jde, jestli o to aby hra byla hratelná a rozmanitá, měla super mechaniky skillů a itemů, spousta možností endgamu, parádní a nekonečné synergie, vývojáři byli neustále v kontaktu s hráči a na jejich otázky okamžitě odpovídali, hra nabízela pořád nový content a spoustu možností za cenu toho, že na začátku se v ní prostě moc neorientuješ, ale tím spíš u ní pak vydržíš.

Nebo chceš hrát hru kde držíš dvě tlačítka zatímco všechno kolem instantně chcípá a sbíráš jen ty předměty které už máš na sobě, protože doufáš že budou o 0.1% lepší a po dvou odehraných dnech doufáš že už bude nový patch :D
R.I.P. 27.3.2014

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of Exile - beta

Příspěvek od Rakiii » 21.11.2015, 20:33 hod.

Jen bych upřesnil, že se nejedná o nový act, ale datadisk, který vyjde 1Q 2016.
http://www.pathofexile.com/ascendancy

Ještě předtím (cca za 3 týdny) však vyjde "The Talisman Challenge Leagues" (neboli 2.1.0 verze)
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1478438

Zamčeno

Zpět na „Další RPG“