Uliana´s set a 2.3 Monk

Odpovědět
Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890
Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od coyd » 29.10.2015, 09:26 hod.

Monkem nemas na gearu skoro vůbec zadne secondary resy a tim padem ti je i pasivka harmony defacto k prdu. Helmu radeji neackovou s vitkou, amulet hellfire se secondary resem, na pasku 15% life místo armoru, ale hlavni problém jsou ty secondary resy nemas je fakt nikde krome helmy a to je fail. Uz to ze jedes NDE na SC je jasny ukazatel ze je něco spatne ;)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od iki » 09.11.2015, 13:23 hod.

Tak jsem asi po tydnu mohl zkusit upravit gear, neco malo nafarmit a uz je to OK. GR61 dole, na 62 chybel kousek. Problem s prezitim vicemene neni, na te 61 jsem mel prvni rip az u guardiana, kdy jsem si spatne nacasoval sss, kterym se zaroven i vyhybam explozim, meterorum, kameni, talibancum a dalsim neprijemnostem :) Dale mi uz bude chybet damage a tam bych videl problem s nizkym paragonem (necelych 650). Nevim, kde jinde dmg jeste nabrat :)
Diky za rady. Jelikoz jsem vedel, ze tuhle sezonu nepojedu moc aktivne, mel jsem cil dat GR60 solo, coz se stalo a jsem tak spokojen.

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od st.ranger » 09.11.2015, 15:49 hod.

Jedu Monka s Broken Promise a občas se mi zdá, že prsten na vyšší GR skoro neprocuje, takže trefit ten správný okamžik spuštění mi dost často uniká.

Vysledoval jsem ale i zajímavý drop, některé předměty padají vzácně a než jsem sestavil celý Uli set, měl jsem Innas Sunwoko kompletně v A provedení. Silná provokace.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od iki » 09.11.2015, 17:45 hod.

Zkus to prehodit na CoE. BP jsem na zacatku hral taky, pecky to davalo uzasny, ale jak rikas, nejak to neprocovalo :) U CoE mas tu damage takovou jistejsi, i kdyz budes trochu vic papir, nez ti napada optimalni gear, pokud uz nemas neco v truhle.

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od st.ranger » 27.12.2015, 10:46 hod.

iki píše:Zkus to prehodit na CoE. BP jsem na zacatku hral taky, pecky to davalo uzasny, ale jak rikas, nejak to neprocovalo :) U CoE mas tu damage takovou jistejsi, i kdyz budes trochu vic papir, nez ti napada optimalni gear, pokud uz nemas neco v truhle.
To není jen tak, když na žádném předmětu nemám CrCh, právě kvůli Broken Promise.

Přitom z hlediska funkčnosti mě ten build velice baví, ale když pak čekám na proc, který trvá i několik desítek vteřin, to už opravdu nechápu. A stává se to jenom ve vyšších GR, na 60 jsou s tím velké problémy.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Uživatelský avatar
Sonic1SVK
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sonic1SVK#2152

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od Sonic1SVK » 27.12.2015, 22:55 hod.

Preto uz BP skoro nik nehra . COE dava dmg skoro stale. Napr. ja som zabudol ze follower ma crit a som sa divil preco nedavam dmg . Mas to fakt na 5%?

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Uliana´s set a 2.3 Monk

Příspěvek od st.ranger » 28.12.2015, 12:25 hod.

Fakt na 5%.

S pomocníkem jsem začal chodit až na GR60, do té doby jsem jeho asistenci nepotřeboval.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Odpovědět

Zpět na „Monk“