Paladin

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world
Re: Paladin

Příspěvek od Slw » 12.07.2016, 09:05 hod.

kolega hraje untwinked jen tak pro připomínku a je na lvl 50 a má fleshrendr, což mu bohatě stačí na nm. treachery a podobné srandy (headstriker) sou eště ve hvězdách. AR jako zealot naprd (lawbringer na switchi časem gogo). charge mezi monstra, rozdám pár smite útoků a dovalím zealem :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Paladin

Příspěvek od RIP » 12.07.2016, 10:16 hod.

On sice hraje bez prehozu, ale chodi najezdy, coz je v podstate selftwincked, takze tu poznamku nejak nechapu...Casem proste neco vyboucha, pokud se parkrat nekde stavi...

I pri JEDNOM pruchodu hrou a nastavenich, o kterych jsem mluvil je realne mit na Normal lvl 48, NM 73 atd...Opet nevidim problem, obzvlast, jak sam psal, kdyz opakuje najezdy...Pokud bude mit VYLOZENE problem s AR, tak holt pouzije Blessed aim merce, nebo sezene zbran s ITD...Cokoliv z toho, co jsem jmenoval, jde udelat snadno...Takovejhle mainstreamovej build by nemel mit velky problemy, tot muj nazor

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Welwet » 12.07.2016, 11:12 hod.

pěknej flame kluci..mě přijde že jsem většinu napsal ve své první reakci..

add merc: záleží nap referencích..jak vidíš tu na fóru, tisíc chutí :lol: já bych v závislosti na dmg/hc/sc preferoval holy freeze, v end game a slušném equipu might..:)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Paladin

Příspěvek od RIP » 12.07.2016, 12:44 hod.

Jojo, kazdej si tu umanute melem ty svoje ho*na, da se rict :lol:

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Paladin

Příspěvek od Emperor » 12.07.2016, 13:18 hod.

jsem rád, že jsem rozproudil živou diskuzi :) ... každopádně musím říct, že jsem se zbytečně obával bojové postavy na blízko (do teď jsem hrál pouze sorcku, amu a nekra), uznávám zábavný potenciál tohodle buildu, kterej navíc není tolik náročnej na výbavu, taktiku a investované body ... ale jasně, na NM se mi to teď píská, na hellu zřejmě přituhne, což?

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.07.2016, 13:23 hod.

Na Hell to bude úplně jiný kafe :) Nejvíc pozor je třeba si dávat, když máš nad hlavou Amplifu. To jseš pak kaput i na 1-2 rány. Malé rezy taky nepotěší. Vlastnost Cannot be Frozen je povinnost. Taky neuškodí aspoň 1b ve Vengeance, jinak do Physic Immune monster budeš mlátit jak hluchej do vrat a stejně prd.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Welwet » 12.07.2016, 14:12 hod.

fanouš patří k lehčím meele, hlavně když ti něco padne .. ;)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Paladin

Příspěvek od Emperor » 21.07.2016, 08:41 hod.

Tak jsem s palachem trošku pokročil, 80. lvl, zatím se pomalu rozkoukávám po prvním aktu, všechny potřebné skilly mám na max, v ruce unikátní klacek Nord's Tenderizer, v druhý pala rare štít + 2 k dovednostem a odolnosti, na hlavě Peasant, na těle Duriel´s Shell, ruce a nohy žlutý, pásek String of Ears, amulet rare + 1 k pala věcem, prsteny sací, nejvyšší runa Pulka (většina pěkných věcí spadla v Den Evilu) ...

dmg mám 1700-2500 se zapnutou fanou, obranu 5400, útok 3700 (Zeal), odolnosti lehce v plusu, problémy dělaj hlavně bosíci a PI (s vengeance to jde hrozně pomalu, tak se jim vyhýbám), drobnou havěť likviduju celkem rychle i ve skupinkách (nesmí tam být boss) ... sílu mám 125, obratnost 60 (čistejch), zbytek šel do života, ale mám pošetřený body, který bych mohl přidat právě do obratnosti ...

Merc má oštěp Demons´s Arch, dmg 1200-2100 i s mou fanou a nahozenou holy freeze, i tak docela často umírá, zatím jsem mu nenašel a nevyrobil nic lepšího, tak nosí Viperko a na hlavě Wormskull ...

Dá se něco ještě vylepšit? Třeba dát body do obratnosti nebo spíš do života? Další skillbody kam - Vengeance a odolnosti proti PI nebo Defiance jako synergii pro vyšší obranu? Jiné návrhy?

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Paladin

Příspěvek od Slw » 21.07.2016, 09:14 hod.

hmm, já osobně to cpu do smite. na PI by to chtělo nějaké RW na switchi. vengeace je poslední možnost imho. taky Ti schází CB (aspoň blood rukavice na CB/boty na leech zkus craftit). merc by měl mít taky nějaký CB. trochu FHR by mu taky neuškodilo ;)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Fraxinus » 21.07.2016, 10:05 hod.

Mercovi udělej třeba duress. Tak dostane vše, co potřebuje. A pro kontrolu davu doporučuji tak 1 bod do Conversion (díky tomu jsem byl svého času schopen hrát fanatika i na players 8 - ale bylo to dost pomalý). +Skilly se postarají o zbytek. Navíc se bude hodit, až budeš potřebovat zdrhat před hordami fyzicko-imunních duchů jak v 1., tak ve 2. aktu.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Paladin

Příspěvek od RIP » 21.07.2016, 11:05 hod.

Tak ta dexterita je hodne nizka, nevim, jaky mas blok i s Holy shieldem, ale chce to rozhodne max., ten skill tomu dost pomaha, a hlavne ta dexterita pomuze taky s AR, jinymi slovy s trefovanim se do monster, coz taky netusim, kolik mas (sanci na hit)...PI, mno bud se jim vyhni, nebo si sezen zbran, co haze Amplifu/Decrepifu, mam pocit, ze uz jsem Ti to tu radil...

GL

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Paladin

Příspěvek od Slw » 21.07.2016, 14:18 hod.

Fraxinus píše:Mercovi udělej třeba duress..
ano ano, moje oblíbené rw na mercovi (guli na hlavě a jde se na to :love: ) conversion nwm, tenhle skill sem zkoušel jen u svého prvního palacha roce 2000. od té doby sem ho aktivní na baru neměl :lol: PI řeším většinou Lawbringerem v nějakém pěkném scepteru. dex samo na max blok s HS.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od Welwet » 21.07.2016, 15:30 hod.

on má umku? i kdyby, flákat UMku do brnění pro merce je čistokrevné zoufalství, hlavně v jeho v untwin hře fanouše..vzpamatujte se :)

zkus najít někde shaft, gazu..
a na all skilly se vys**, teda aspoń v rozumné míře, mnohem podstatnější pro tebe je full block..což jak píše se RIP se mě taky moc nezdá že by jsi měl při 60 dex..., když budeš mít full block a dobré resy, nemusí ani zdaleka vše držet merc ;) , udělej si blood craft rukavice a zkus nějaké act bosse, jako štít ideálně whistan + socket 2x PD, (je to plečka, padá všude, ale dobré slušnej block)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Paladin

Příspěvek od RIP » 21.07.2016, 15:57 hod.

Presne jak pise Welwet - tenhle build je koncipovanej jako tank, takze s max blokem, resy, slusnou defense a vysokym sanim zivota spis tankuje on pro merce nez obracene ;)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Paladin

Příspěvek od Emperor » 21.07.2016, 16:47 hod.

díky kluci za rady, já teda něco mrsknu do tý dex (kolem 100 stačí, ne?) a zbytek do života ... tu šanci na blok mám kolem 30% s namax Holy Shieldem, což je teda asi hodně málo - max může být nějak 75%, myslím, ne?

Tak jsem byl několikrát v pokušení použít nějaký krámy z Atmy, ale vždycky jsem nakonec odolal a třeba zrovna ten klacek, co mám, jsem našel prvně právě s palachem ...

jinak má cenu dělat si pro zeala nějaký RW ve zbrani (Honor, Crescent Moon, později, já nevím, třeba Beast nebo nedej bože BotD), nebo jsou lepší unikáty (nejlépe elitní)? Je mi jasný, že ladderový věci jsou ideální, ale ... však mě znáte ...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Paladin

Příspěvek od RIP » 21.07.2016, 17:16 hod.

30% blok je strasne malo takze, ano, cpal bych body do dexterity, na idealnich 75% (max) s Holy shieldem...

Je jedno, jestli budes pouzivat unikat nebo RW, nebo rare, hlavne to musi mit vysokou fyzickou dmg v zakladu a take ta zbran musi byt dostatecne rychla...Nezapominej ani na to, ze Unikaty a Rare jdou vylepsovat, tedy normalove na exceptional v Tvem pripade bez Plugy a RWM, ale i to se vyplati...

Zkus postnout svoji vybavu a co mas k dispozici a pak Ti muzem poradit, co a jak poskladat ;)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Paladin

Příspěvek od Emperor » 21.07.2016, 17:33 hod.

červeně jsem označil ty, o kterých si myslím, že jsou pro mou postavu docela slušný:
v ruce Nord's Tenderizer, v druhý pala rare štít + 2 k pala dovednostem a odolnosti, na hlavě Peasant, na těle Duriel´s Shell, rukavice rare nic moc snad ještě z normalu :) a nohy setový Sandersky, pásek String of Ears, amulet rare + 1 k pala věcem, prsteny Manald Heal a Cathan Seal na sání many a života

jinak mám po jedné runě Pul, Lum, Ko, vícero nižších, jako Ith, Tir, El, Sol, Amn - ty jsem sbíral na Honor, a Shael ...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Dark_Deamon » 21.07.2016, 17:47 hod.

Chtělo by to někde nabrat Crushing Blow (Drtivý úder). Začal bych Blood craftem rukavic, kde může být 5% - 10%.

http://classic.battle.net/diablo2exp/it ... lood.shtml

Důležité je si přečíst, jaký konkrétní druh předmětu je na daný craft potřeba.

EDIT: Když už jsem zabrousil k Paladinovi, tak bych měl dotaz. Ti, co mě znají, tak vědí, že ty borce moc nehraju, takže dotaz zní: Dají se s Avengerem běhat Council's v Travincalu?

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Paladin

Příspěvek od RIP » 21.07.2016, 18:05 hod.

@Emperor: Mno, pokud nemas nikde jinde zdroj Cannot be frozen (cti Raven frost ring ci Trangs opasek) tak Duriels brnco je nutnost...Zbran taky jde, dokud nepadne lepsi...Urcite bych gamblil pro lepsi ringy amulety, rare kousky urcite sezenes lepsi ;) Ten napad s blood craftem rukavic take neni spatny, String je v pohode, botky by to ale chtelo urcite Gore raidery, pokud nejsou, tak nejake rare

@DD: Otazka neni zda-li, ale jak to bude moc efektivni...Takovy hammer/zealot/ tam udelaji za min penez daleko vic muziky...Preci jen je Vengeance single target attack, takze to bude chtit bud do pracek Beast, nebo Faith na mercini...Ten druhy pripad by byl samo lepsi, pac by tam byl pak Grief + Fortitude a jelo by se...Ale to uz zvladne ten zealot sam :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Dark_Deamon » 21.07.2016, 18:14 hod.

Hm...myslel jsem si, že se podobné odpovědi dočkám. Takže se vrátím k původnímu plánu.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“