Paladin

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:
Re: Paladin

Příspěvek od Abuzus » 22.07.2016, 21:58 hod.

Welwet:... já prostě nikdy chodit nebudu, podle mně funguje ten "Stand Still" Shift, když držíš a máš zapnutou chůzi...

RIP: souhlas, ale Travi je IMO Raven+FI+LI rezy + ITD v případě Zealota + blok. Třeba Iratha helm je fine.. Frax by asi napsal dmg reduced, takž Lore a FI prsten.

Kolik máš dmg a kolik procent leechuješ?
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Paladin

Příspěvek od Emperor » 25.07.2016, 15:43 hod.

tak dneska celkem úspěšný při Mef náletech, 1 x raven frost z Brema a Vampire gaze z Mefa samotnýho ... ještě War traveler a HoZ a budu spokojen ...

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Abuzus » 26.07.2016, 18:19 hod.

Hezky ti to padá, kolik jsi dal nájezdů?
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Paladin

Příspěvek od Emperor » 26.07.2016, 18:46 hod.

+/- kolem 100 ... a dnes etheral Hone Sundan (merc měl z upnutý verze radost - max dmg skoro 4000) a Tal Rasha helma - zatím jsem spokojen ...

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Paladin

Příspěvek od Emperor » 28.07.2016, 12:42 hod.

tak mi zrovna pro paladima vypadl z Brema SoJ (pravděpodobnost 1:137337) - u čarodějky či nekroše bych asi samou radostí spadl ze židle, ale pro palacha to asi moc velká výhra není, lepší možná druhej Raven (obratnost, AR), případně blood craft, ev. dobrej rare, což?

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Abuzus » 29.07.2016, 19:25 hod.

2x Raven?? Pořád to má +1@... mít SoJ a brečet, to už jsem dlouho neviděl. Tak ho hlavně dej do sdílené truhly, ať si po ripu můžeš v klidu rozjet tu Sossku :-))
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Paladin

Příspěvek od Emperor » 29.07.2016, 20:24 hod.

sdílenou truhlu nemám a moje stará sosa si svý 2 SoJe poctivě vyběhala sama ...

a že bych přímo brečel, to snad ani ne, ale zklamanej jsem byl - dmg, AR, obranu, blok, IAS či rezy mi SoJ nijak zvlášť nezvedne, mimo to, co jsem si tak pročítal na netu buildy - kromě druhýho Ravena doporučovali třeba Bul Kathos - kromě +1 má navíc aspoň sání života, případně blood craft ring ... jen si myslím, že jsou prsteny, který využiju pro tuhle postavu lépe, než SoJ ... momentálně mám angelika a amuletem ...

jen jsem chtěl vědět, jakej druhej ring byste doporučili vy, sarkastické poznámky mi skutečně moc nepomůžou, tož si je strč ... třeba za klobouk ...

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Abuzus » 29.07.2016, 20:46 hod.

Bububu, kloubok nenosím, strčím si to jinam..., možná to dám Barbarovi :-)
...sem zapomněl, že hraješ bez PlugY, ale než 2x Raven bych fakt asi nosil ten SoJ, teda pokud nemáš nějaký hezký rare, který ti na nižším lvl pomůže více. Jinak BK je asi dobrá volba (záleží, jak to máš vybalancované), tak hlavně ať brzo padne, GL.

Edit: ..co je to sakrasmus?
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Paladin

Příspěvek od Emperor » 29.07.2016, 21:24 hod.

Abuzus píše:Edit: ..co je to sakrasmus?
netuším, někde jsem to slovo zaslechl a líbilo se mi, tak jsem ho zkusil použít, co se stane ...

jinak musím říct, že s Guli helmou to frčí jedna radost ... war travelky jsou taky super ... teď už jen HoZ a budu spokojen ...

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Abuzus » 29.07.2016, 21:35 hod.

Jj, někde ve skrytu duše jsem doufal, že se chytíš, ale nepovedlo se, no...
Guilly pro melee je fajn, jen Baba má Arreatku. Začínáš se prokousávat do high equipu, tož GL.
HoZ je ultimate, máš ještě Larzuk questy? Co tam budeš dávat za socket, až padne? Tu Guilly už si necháš?
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Paladin

Příspěvek od Emperor » 29.07.2016, 22:23 hod.

Tož Guli je asi top, co se hlavy týče, dobře se to hodí k plánovaným Goreriderkám ... sockování ještě mám k dispozici, co tam vrazím, netuším, do HoZu je asi Um obligátní, což?

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Abuzus » 03.08.2016, 22:00 hod.

Hoz a SS socketuji až podle "finální" výbavy, ale na 95% tam bude UM...
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Paladin

Příspěvek od kmotor » 04.08.2016, 08:04 hod.

Abuzus píše:Hoz a SS socketuji až podle "finální" výbavy, ale na 95% tam bude UM...
nie je to skoda? rozdiel oproti perfect diamondu je zanedbatelny.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Paladin

Příspěvek od Slw » 04.08.2016, 10:19 hod.

závisí na "bohatosti" hráče. na PVP sme tam valili Berku na dmg redukci...
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Diabolus
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Paladin

Příspěvek od Diabolus » 06.05.2019, 21:09 hod.

Zdravím, mám dotaz na Tesladina, kterýho mám v plánu rozehrát. Nejsem úplný začátečník, co se hry týče, ale zatím to byla jen Sorcka a Nekromant, se kterými jsem dohrál hru do konce a s paladinem nemám žádnou zkušenost. Tesladin mě celkem zaujal, že nepotřebuje z počátku nijak extra vybavení (hraju untwinked) ani kdovíjakou taktiku, alespoň zpočátku, na normal či NM. Ovšem hledal jsem všude na různých fórech informace, jak řešit problém s LI monstry na Hellu a překvapilo mě, že to většinou řeší pomocí zealu, fany a silné zbraně, případně pomocí vengeance a convy. A já se ptám, proč jednoduše nestačí použít auru Conviction, která dokáže imunity prolomit? Díky za objasnění ...

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Paladin

Příspěvek od Slw » 06.05.2019, 22:45 hod.

protože můžeš mít aktivní jen 1 "vlastní" auru-buď convu nedo hshock. conva bez další elemental dmge je na 2 věci (single player) a pokud máš slabou zbraň, tak ani venge nepomůže ( % z dmg zbraně). a pokud jedeš untwinked, je dobré mít na hell pořádné bacátko (kupř rw black v tyrant clubu-to jde poskládat i na konci nm). venge+conva je imho u tesly plýtvání bodů (ale proti gustu...)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Diabolus
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Paladin

Příspěvek od Diabolus » 07.05.2019, 10:08 hod.

Slw píše:
06.05.2019, 22:45 hod.
protože můžeš mít aktivní jen 1 "vlastní" auru-buď convu nedo hshock.
to vím, myslel jsem to tak, že bych na LI monstra použil convu, ta prolomí jejich imunitu (pokud správně chápu) a pak je mohl zabít přehozením na Holy shock auru ...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.05.2019, 22:46 hod.

Jakmile přehodíš z Conviction zpět na Holy Shock, tak se lightning imunita monstrům vrátí a můžeš do nich klidně 2 hodiny bušit jak hluchej do vrat ;)

Diabolus
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Paladin

Příspěvek od Diabolus » 07.05.2019, 23:51 hod.

To jsem chtěl slyšet ;) ... já měl zato, že imunita zůstane prolomená i po přehození convy (myslel jsem, že to funguje stejně jako nekromantova lower resist) ... teď už mi to je jasné, díky za odpověď ...

tudíž mám dvě možnosti - max zeal a sacrifice (a silné bacátko), nebo holy freeze ... vengeance s convou nechci ...

ovšem na úkor max holy shieldu

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Paladin

Příspěvek od Slw » 08.05.2019, 09:01 hod.

přesně tak. na hfreeze se vyprdni, to nebude nikdy tak silné
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“