Path Of Exile

Další hry z rodiny RPG.
Odpovědět
Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634
Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od Rakiii » 23.10.2016, 14:40 hod.


Hakudžo
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od Hakudžo » 31.10.2016, 21:38 hod.

Zdravím vidím že se tady rozrostla Poe komunita pokud by měl někdo zájem si zaběhat na essence league tak nemám problém. Jsem 87 takže pohoda nick ve hře RogueKnightHell. PS: chodím tier od 8-14....

HCGames
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od HCGames » 03.11.2016, 12:52 hod.

Jestli se chcete pobavit, tak https://www.youtube.com/watch?v=Bm29PVsSfIM v čase 1:16:19 nechte to dojet. HC 84 Lvl a vcelku neškodnej boss insta kill 4 388 HP. Každopádně byl to můj zbytečnej fail a tom PoE je. Něco zapomenete a hned vás to vytrestá.

Jinak nějaké info naleznete v tomhle článku: https://www.hardcoregames.cz/path-of-ex ... catecniky/
Všechno je na PoE gamepedii, ale někdy vlastně ani nevíte co máte hledat.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od Javurek » 03.11.2016, 14:02 hod.

To naštve, to bylo něco jako Fire Enchanted v d2?

Btw pěknej návod :)

HCGames
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od HCGames » 03.11.2016, 14:18 hod.

Nemyslím si. Ještě jsem to pak hledal a žádný výbuch po zabití by Avatar of Rot dělat neměl. Myslím, že šlo o obyčejný Detonade Dead skill od tý kouzelnice.

Mapa měla bonus +32% monster life, takže ten Avatar mohl být na hodně vysokém čísle lifů. Ještě jsem měl snížené fire resisty taky díky mapě. Detonade Dead dává Fire dmg + x% z lifů potvory. Trošku takový Nihlathak z D2 :)

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od Rakiii » 03.11.2016, 17:31 hod.

HCGames - no to naštve:( Na 99% to byl detońate dead (něco jako CE v d2) od ty map Aliry, kdy odbouchla toho Riota a vzhledem k tomu, že mapa měla + extra life a hlavně -11% max rezist tak to zabolelo.
Něco podobnýho se mi stalo když jsem otvíral strongbox s frostnovou, kdy měla t14 mapa -15% max rezist affix a taky insta kill asi 6k life (pravděpodobně jsem ještě dostal shock z toho strongboxu).
V PoE je hrozně moc věcí a komb, co tě takhle můžou vytrestat, ikdyž tyhle 2 případy zrovna za fair nepovažuji a dost hráčů si na to stěžuje.

Jinak hraju s brachou a s map dropem jsme problem neměli až do teď, kdy jsme se dostali až na t14 (hrajeme essence) a zase spadli na t11-12.
Buď nerfli map drop nebo mám teď pech na drop. Rare padají tuny, semtam i unikáty, ale mapky t11+ minimálně.
Jen dodám, že jsme mapy schválně nekupovali (jen nějaké od zany) a byli zvědaví kam to dotáhnem v novém atlas systému.
Zejména na začátku (tak do t9) je hodně dobré využívat zanu a kompletovat atlas (s tím bonusem to až do teď padalo hodně slušně).
Samozřejmě je vhodné rolovat pěkné affixy (zejména na packsize) a u HC pak samozřejmě i s ohledem na nebezpečí:)

HCGames
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od HCGames » 03.11.2016, 17:58 hod.

Rakiii: Fér nefér, stejně jako idioti rozjedeme další postavu, která nam pak zase jednou chcípne. Jak tu napsal Nargaroth, v PoE stejně dříve nebo později umřete. Stává se to začínajícím, průměrným i těm, kteří to jedou každý den x hodin od bety. Snad jen menší útěcha je v tom, že máte truhlu narvanou věcma a tak je začátek pro další postavu mnohem snazší a první 3 akty se dají zdolat vcelku rychle.

Jinak problém s dropem Map jsem měl také. Z těch T1 a T2 jsem se vyhrabal jen díky tomu, že jsem párkrát udělal quest u Zany a nakoupil lepší kousky.

Když člověk umře u něčeho obtížnýho, tak se to lépe vstřebává. Ale tohodle bosse bych určitě dal do obtížnosti 3 a ne 2, stejně jako ten nabufovanej Oak v Mesa Map. Jdu na něj dloupu se v nose blbá dvojka a najednou hit a 3k hp dole. Nehledě na to že ho kucháte extrémně dlouho když mu tam furt padá immortal call.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od Rakiii » 03.11.2016, 18:07 hod.

Nefér je to v tom, že tam těžko můžeš nějak reagovat oproti třeba Vaalovi a jeho smashi.

Zanu doporučuji expit a daily quest máš v podstatě free mapku. Bohužel zana na lvl 7 mi teď nabízí max t9 mapky, což dříve nebývalo.

HCGames
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od HCGames » 03.11.2016, 18:14 hod.

Rakiii: Ale jo, můžeš reagovat. Ice Nova se aktivuje s prodlevou stejně jako většina věcí co jdou ze Strongboxu a tohodle týpka jsem mohl zabít z bezpečné vzdálenosti - což se málem nevědomky stalo, bohužel ten poslední hit jsem udělal v bezprostřední blízkosti. Taky jsem veděl že ta kráva dělá detonate, ale byla mimo mapu tak jsem počítal že nemá cast range přes celou lokaci.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od NargarotH » 03.11.2016, 20:40 hod.

2/2/2013 :)))

https://www.youtube.com/watch?v=KYUm0qM_R0g

Jinak k tomu RIPu, stačil nějáký větší dmg s více critem aby sis ho udržel dál od sebe díky perma knockbacku a byl bys ok, ale koukám že to asi bude nějáký selffound char co. Co se týče bossů obecně tohle je tam naschvál, jednou se ti to stane a pak už víš, problém je v tom že si tím musíš minimálně aspoň jednou projít a proto nikdy nedoporučuju hrát HC jako první. Zvláště teď když s Atlasem přišel absolutní revamp vlastně všech bossů kteří dostali spoustu nových skillů, abilit a mechanik, které jsou mnohdy smrtící pokud je člověk nezná a nevyhne se jim, prostě vývojáři chtějí co nejvíc potlačit tankování bossů přes dmg/leech s minimem mitigation, aby to byli fakt bossové a nej jen nabuffované mobky.
R.I.P. 27.3.2014

HCGames
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od HCGames » 03.11.2016, 21:50 hod.

NargarotH: Stačilo použít decoy totem na odklákání jako celý fight a dodělat ho z dálky, tohle byla zbytečná smrt :) To video s Kripem znám, ten pocit kdy vám tam svítí Ressurect in Town po stovkách hodinách hraní je k nezaplacení. Pokud vím tak tohle není ani Atlas úprava ne? U tohodle bosse zrovna žádnou změnu nevidím.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od Rakiii » 03.11.2016, 21:56 hod.

NargarotH - pokud by skutečně chtěli omezit tankování bossů přes life leech tak by ve hře nebyl insta leech přes VP, blade vortex v současné podobě a ES >>> Life
Jinak jsem zvědavej na novýho 64bit clienta s dx11 ;)

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od NargarotH » 03.11.2016, 22:06 hod.

@HCGames Alira na mapě neměla žádné další bosse, jen blue pack a sem tam možná nějáká zatoulana rare mobka, tohle s tou unique zombie je prostě naschvál.

@Rakiii GGG není Blizz, nemají návyky něco nerfnout až na dřeň že je to absoultně nepoužitelné, co se týče BV tak ten má pořád prostě velkej dmg, hlavně s kombinaci s Pathfinder ascendancy a hlavně vinktaar flaskou která je pořád neskutečně OP. VP jako takový je naprosto v pořádku, protože bez vinktaaru nejsi schopný mít takové množství %leeche aby to nebylo na úkor něčeho jiného.
R.I.P. 27.3.2014

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od Rakiii » 03.11.2016, 22:37 hod.

NargarotH - GGG není Blizz jistě, ale balance čehokoliv jim (ne)jde úplně stejně. Damage BV boostli v posledním patchi o 70%. Vessel je OP, ale jde to i bez něj a nemusíš mít zase tolik % leech, když máš ultimátní damage 200k dps++. Kombinace dmg + VP + vysokého ES a máme situaci, kde jsou ostatní chudí příbuzní.
Instant leech bych zrušil, stejně jako reflect (respektive změnil fungování), myslím, že by to hře prospělo. Je to dle mého i důvod proč je ve hře tolik "insta kill momentů".

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od NargarotH » 06.11.2016, 15:16 hod.

Pořád to nechápeš co, BV je samozřejmě OP a musí přijít nerf, ale bez té flasky s Pathfinder prostě nic neutankuješ, i když budeš mít warlords mark, tak je to 2%, na unique bosse platí 60% curse redukce, takže díky té flašce s 20% leech to utankuješ s prstem v nose dokud mačkáš flasky, bez toho by ti nepomohl ani sebevětší dmg.

https://www.youtube.com/watch?v=q4PEjcahuns
R.I.P. 27.3.2014

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od Rakiii » 06.11.2016, 17:21 hod.

To samozřejmě vím, jsem to myslel spíš obecně nejen k BV. Jinak stačí mít dost regen, ES a jde to i bez extra leeche.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od NargarotH » 06.11.2016, 22:40 hod.

Jo jde to jen s regen, ale musíš tam pak poskakovat jako ocas a už to není tankování, minimálně ne endgamu jako jsou guardiani/shaper/uber atziri nebo heavy narollované red tiery.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od tomisco » 19.11.2016, 16:01 hod.

Mám banální dotaz. Dá se nastavit, abych přesouval věci z inventáře do otevřené truhly (nebo při trade) jedním klikem nebo stiskem klávesy? Jak tak koukám na video HCGames, tak to očividně jde. Od začátku vše přetahuji myší, a to je už dost otrava. Asi jsem slepý nebo má angličtina stojí úplně za pendrek, ale v Options možnost změny tohoto nikde nevidím.

HCGames používá ve videu Decoy totem? Něco na odlákání nepřátel by se mé Arc Witch zvláště u bossů hodilo...

Škoda, že článek na hardcoregames.cz si nemůžu přečíst, protože už dlouhou dobu mi to na všech prohlížečích vyhazuje 503 Service Unavailable.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od NargarotH » 19.11.2016, 21:42 hod.

Ctrl + klik na item, akorát to zatím nefunguje s guild stash.
Decoy totem byl vůči bossům nerfnutý, resp. bossové dostali v tomhle ohledu boost, curses a taunt už na ně nejsou účinné jak bývaly.
R.I.P. 27.3.2014

HCGames
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od HCGames » 20.11.2016, 22:26 hod.

tomisco: Co ti nefunguje? Web by měl běžet v pořádku bez technických problémů, tak jestli tomu tak není tak bych rád zjistil kde je chyba.

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“