Otázky a odpovědi - Barbarian

Odpovědět
Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825
Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od Glimmer Man » 17.03.2016, 13:25 hod.

Becis píše:Diky za odpoved.

Bohuzel nevim co je cube, GR ani raekor a klokan. Zkousel jsem neco hledat, ale da se rict ze bych byl uspesny :D
cube = Kanai's Cube, kostka pomocí který se daj dělat různý věci s věcma... k nalezení v adventure módu v Ruins of Sesheron

GR = Greater Rift, až poznáš, pochopíš

Reakor = build na barbara založený na setu The Legacy of Raekor.

klokan = tímhle je myšlen build na barbara založenej na setu Might of The Earth. Pointa tohodle buildu je skákání, proto klokan.

Možná bude ale lepší si něco málo odehrát a až pak se ptát na detaily. >:D
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od babacho » 17.03.2016, 14:08 hod.

A jak jsem rikal, dat se do kupy s nějakou partou, klanem a požádat o pomoc s dropem. Ten start je pak mnohem snazší. A nyní by neměl být problém dostat se někam do klanu, protože herní aktivita hráčů není až tak vysoká, takže místo se vždy najde. Ještě si ujasni co budeš hrát, HC, SC, season nebo nonseason. Kdyby jsi hrál season HC, tak tě protahnu a zabeham s tebou i nějaký nižší obtížnosti, ale taky už tolik nehraju. Potřebuju zase na chvíli uklidnit ženu a pak až bude nový patch nebo sezóna, tak se na to můžu vrhnout s plnou vervou :-)

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od Glimmer Man » 17.03.2016, 14:20 hod.

Nemyslím si, že nechat se "protáhnout" a všechny věci získat darem je dobrý. Pak ti chybí jistá herní praxe a taková ta znalost věcí, co jak chodí a co co dělá.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Becis
Quill Rat
Příspěvky:38
BattleTag:Becis

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od Becis » 17.03.2016, 14:33 hod.

Glimmer Man píše:
cube = Kanai's Cube, kostka pomocí který se daj dělat různý věci s věcma... k nalezení v adventure módu v Ruins of Sesheron

.....
Parada diky moc.
Takze estli to spravne chapu buildy jsou zalozeny na setech, ale co hrat v ROS pokud nemam zadny set?

Btw jakou k setu volit zbraň, 1x 2hand nebo 2x 1hand ?

HC urcite neplanuju to je na me moc sebeznicujici zalezitost :). Season urcite vyzkousim jsem na to zvedavy.
Klan urcite take planuju, ale vcera jsem to po dlouhe dobe pustil takze se teprve rozkoukavam

Uživatelský avatar
Willy
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Willy#21948

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od Willy » 17.03.2016, 15:11 hod.

Ahoj,
chtěl jsem se zeptat, pokud mám postavu na lvlu 60 + nějaké paragon body v D3 a teď si nahraju RoS, tak tato postava bude dál funkční nebo zanikne a musím si naklikat novou?

díky

Becis
Quill Rat
Příspěvky:38
BattleTag:Becis

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od Becis » 17.03.2016, 15:14 hod.

Presne timhle jsem si prosel vcera. Postavy mi zustali a Paragon level se mi zvysil.

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od babacho » 17.03.2016, 15:37 hod.

Glimmere neříkám že by měl na T10 stát někde u vchodu a čekat na to, až mu někdo všechno nadropuje. Ať si zahraje s někým obtížnost co ustojí, přímo ve hře. Když ho potom někdo obdaruje lege šrotem na matros, tak to taky hodně pomůže na craft.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
vyrostek
Wraith
Příspěvky:147
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:vyrostek#2592

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od vyrostek » 17.03.2016, 15:47 hod.

Becis píše: Takze estli to spravne chapu buildy jsou zalozeny na setech, ale co hrat v ROS pokud nemam zadny set?
Btw jakou k setu volit zbraň, 1x 2hand nebo 2x 1hand ?
Pokud nemas zadny set, tak hrajes s tim co mas, takze pokud ti padne legendarka, ktera podporuje nejaky skill, muzes zkusit hrat ten skill stejne tak se setem a tak se postupne propracovavas k vetsim obtiznostem, cim vetsi obtiznost tim to vic pada. Zbran je vetsinou dana optimalni k tomu jaky hrajes set resp. build. Ale za zactaku hrajes s takovou zbrani ktera je "co nejlepsi" takze nejaka legendarni, posleze ancient legendarni, ktera treba boostuje nejaky skill nebo vlastnost. Proste zalezi co padne.

Tady jsou dva aktualne caste buildy za Barbara a ja bych ti doporucil spis ten prvni to je ten klokan. Zvlaste pokud budes hrat sezonu, tak prvni dva kousky setu obdrzis po dosazeni 70 levelu, druhe dva kdyz na levelu 70 zabijes Zolltun Kuleho na obtiznost Torment II a posledni dva za pokoreni Greater riftu 20+. Se setem uz to pak jde celkem krajet a lip se doladi ostatni.
http://www.diablofans.com/builds/69910- ... solo-group
http://www.diablofans.com/builds/69851- ... o-grift-90

Scalleta
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PatriotCz

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od Scalleta » 02.08.2016, 09:35 hod.

zdravim, chci se zeptat jak je mozne ze spousta hracu mohou mit ww + rend? kdyz si dam ww jako secondary skill tak uz nemohu mit rend..

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od Glimmer Man » 02.08.2016, 09:38 hod.

Scalleta píše:zdravim, chci se zeptat jak je mozne ze spousta hracu mohou mit ww + rend? kdyz si dam ww jako secondary skill tak uz nemohu mit rend..
Je to možné tak, že si zapneš v nastavení "Elective Mode".
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Scalleta
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PatriotCz

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od Scalleta » 02.08.2016, 09:41 hod.

Mockrat diky ;-)

traflock
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od traflock » 30.11.2016, 21:22 hod.

Dobrý den. Chtěl bych vás poprosit o radu.Hraji Furious Charge Physical Build with The Legacy of Raekor and Immortal King a mám dotaz ohledně jedné věci kterou nechápu. U furious charge se občas stane že vyskočím z rotace (či jak to pojmenovat) a chvilku mě trvá než se abilita znovu rozběhne . např.sekam skupinu ve které je elita. abilita ma 3 nabiti ale dík setu to funguje skoro nonstop jak všichni vědí jenže občas se stane že počet nabiti spadne na nulu a já po nabití aspon na jeden furious charge utočím jenže nabiti opět pada na nulu.Najde se někdo kdo mě popíše co dělam špatně (jen doplním že nepoužívam abilitu sprint kterou jsem viděl na instr... videu ale to snad nemá žádný vliv na funkci).předem děkuji :)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od hulkxxxl » 01.12.2016, 07:12 hod.

ahoj, chyba je v tom že zasáhneš málo nepřátel nato aby se ti resetoval cooldown charge a tím ti zůstal stejný počet použití,

cooldown se resetuje při zasáhnutí cca 5ti monster, a potom se resetuje při útoku na jediné monstrum (typicky rift guardian)

tohle je jeden z důvodů proč jsem to přestal hrát - když nedáváš pozor stojíš tam jak vemeno a čekáš
Obrázek Obrázek

traflock
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od traflock » 01.12.2016, 09:47 hod.

Děkuji, děkuji, děkuji.
Jestli mohu ještě poprosit mám pár otázek.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/mraZ ... o/64154992 . Pokud to chápu správně jediné co vlastně ke konci hry mohu dělat je výměna setovek za ancient set věci a jejich úprava v kostce. Pak vylepšování gemu a zvedání paragon lvl. 2. Chápu správně že čím vyšší GR (aktuálně 55 cca) padají stejně věci jako v nižším GR. Jen jsem větší šance na anciet s lepším statem? Opět před děkuji

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od hulkxxxl » 01.12.2016, 10:02 hod.

endgame = paragon

jinak výměna všeho za ancient s dobrýma rollama vč sekundárek + přidání primárního statu pomocí receptu v kostce (vyexpený legendární gem + šutry)

celkově máš ale:

- obrovské rezervy ve výbavě, i kdyby nebyla ancient, chybí ti kvanta crit šance a i crit damage (amulet, oba prsteny)
- nemáš ve skilech run, tak jak to máš (předměty v kostce) težíš dmg z rychlosti běhu - čím rychleji bežíš tím větší rána, pokud to cheš hrát s warcry změníš to na R6 + IK4, charge je pak buff a dmg ti dělá boulder (+ změna výbavy v kostce)
Obrázek Obrázek

traflock
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od traflock » 01.12.2016, 10:13 hod.

Děkuji. Chápu používat sprint a vyměnit prsteny a amulet za věci s critem aspoň pro začátek. Opravdu si tvých rád cením.

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od Bambinot » 01.12.2016, 12:45 hod.

Mě osobně spíš vyhovuje varianta kdy hlavní damage dělá boulder toss, přijde mi to o malinko méně "chcípací" a navíc ten šutrák dělá neskutečný pecky, není problém sundat elitku na T13 oneshotem :D

traflock
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od traflock » 01.12.2016, 16:01 hod.

Sety pro Barba mám všechny takže mohu experimentovat. :D tobě taky děkuji za pomoc

Uživatelský avatar
Knoxville
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jakob#1334

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od Knoxville » 02.12.2016, 10:52 hod.

Minulou sezonu jsem přesedlal z Leap/Earthquake buildu právě na Furious Charge s Reakor 6 a na atakování GR 78 v rankings kolem 500-600 místa to bohatě stačilo i bez nutnosti "super" equipu s ancient a Caldesanns Despair + STR, házení kamenem bylo super a tak trochu adrenalin. :twisted:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Jako ... o/81412342

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Otázky a odpovědi - Barbarian

Příspěvek od hulkxxxl » 02.12.2016, 15:15 hod.

kámen je podle mě lepší než "běhání" už z důvodu zařazení war cry a možnosti útočit i bez stacku charge, pokud si dokrmíte fury třeba právě wc

jo a pecky to dělá opravdu pěkný, ale sem tam se stane že není charge ani fury
Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“