Path Of Exile

Další hry z rodiny RPG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845
Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od tomisco » 22.11.2016, 00:00 hod.

Na vsech prohlizecich i v mobilu se mi hardcoregames.cz nezobrazi. Vyskoci jen hlaska

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Mam to takhle od doby, co jsem hledal nejaky clanek o PoE v cestine a nasel jsem tvuj na hardcoregames. Takze jsem ho vlastne nikdy nevidel.

HCGames
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od HCGames » 22.11.2016, 01:32 hod.

tomisco: Díky za informace. Teď jsem hledal hodinu příčinu a nic jsem nenašel. Projel jsem různé testy apod.. běží to na Wordpressu a nedivím důvod aby to někomu jelo a někomu ne. Docela oříšek, no kdybys mi chtěl hodně pomoct tak mi napiš na info@hardcoregames.cz ať mám tvůj email a zkusíme to nějak pořešit. Jelikož jsem z oboru tak mě zajímá proč to nefunguje.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od NargarotH » 22.11.2016, 07:51 hod.

Mám pocit že tomisco někde zmiňoval že se nenáchází v ČR? Nemůže to být nějáká blokace providerem nebo něco? Zkusil bych případně nějákou proxy.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od tomisco » 22.11.2016, 15:02 hod.

To by možná mohlo být tím, i když jsem si říkal, že mi tu všechno jede až na videa na oficiálních stránkách UFC. Skoro rok žiji a pracuji na Maltě. V bytě frčíme na wifi od operátora Melita.

Zítra jedu na pár dní do ČR, tak stránky vyzkouším a dám vědět.

EDIT: Tak jsem vyzkoušel proxy, a web mi poprvé na Maltě jede. Tudíž mi stránku z nějakého důvodu (možná slovní spojení hardcore games) blokuje operátor/provider.

HCGames
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od HCGames » 22.11.2016, 18:12 hod.

tomisco: Jasný tak to bude tím :)

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od Rakiii » 02.12.2016, 11:52 hod.

Dnes startuje nová ladder sezóna (Breach). Asi největší změnou v patchi 2.5 je nový 64bit DX11 klient, který významně zlepšil běh systému.

http://www.pathofexile.com/breach

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od tomisco » 02.12.2016, 15:07 hod.

Už se nemůžu dočkat večera. :roll: Snad nebude spolubydlící s noťasem v kuchyni, kde mi fachčí hra přes wifi nejlépe... Venku je nic moc a celý víkend nikam nemusím, takže budu pařit, až se ze mě bude kouřit. :twisted:

Co pojedete za klasu a build? Rozhoduji se mezi Burning Arrow rangerem a Poison/Bleeding Earthquake duelistou.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od Rakiii » 02.12.2016, 15:19 hod.

Ještě úplně nevím, asi vyzkouším scorching ray totem, nejspíš witch nebo templar.

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od tomisco » 07.12.2016, 18:04 hod.

Je funkčnost Curse on Hit v linku nějak podmíněna jako u CWDT? Mně to nefunguje, žádné značky nad nepřáteli nevidím, ať to zkombinuji jakkoliv (momentálně mám v linku Curse on Hit 10. level, Flammability 16. level a Blink Arrow na 1. levelu). Hledal jsem na oficiálním fóru a na wiki, v čem by mohl být problém. Ale ničeho jsem se nedopátral. CWDT kombo mi jede bez problému od začátku.

https://www.pathofexile.com/account/vie ... characters

Jedu pořád Burning Arrow rangera. Momentálně na 63. levelu v 1. aktu Merciless. Celkem mě to baví. Damage ujde. Problém je trochu u některých bossů a po aktivaci půlky Breath pylonů, kdy na mě potvory naběhnou ve velkém počtu a snadno umřu. Resistance mám všechny na 75%. Life jen 1,7 k, ale to zvednu nody v prstenci kolem Constitution (a později můžu zainvestovat do Vitality Void pro dobrý life leech), takže jsem zatím dost bodů dal do many pro neomezenou střelbu.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od Rakiii » 07.12.2016, 19:28 hod.

Myslím, že je problém v tom "blink arrow" jelikož se počítá jako minion a zřejmě neprocuje curse on hit.
Ostatně lepší je dát curse on hit na frenzy a nahazovat i frenzy boost (frenzy + gmp + curse on hit + flamability)
1700 life je někdy málo i na cruel. Lepší než dávat plno bodů do many je mít +mana na věcech a pak nějaký mana leech (obvykle stačí 1 leech pasivka/item), ale počítá se to s fyzické škody, takže bych co nejdříve vyměnil luk.
Životy bych zvýšil přes pasivky - Thick skin, Heart of oak, Herbalism možná i profane chemistry a určitě vitality void s lepším lukem.
Flašky bys mohl také vylepšit, alespoň bych si tam dal místo rezist flašky nějakou anticurse (nejlépe třeba stibnite)

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od tomisco » 09.12.2016, 16:05 hod.

Už to jede. Dík za rady. Luk jsem pořídil lepší, toulec defenzivní s armorem a dal pryč Acrobatics pasivku. A hraje se to podstatně lépe. Oneshoty od bossů už nehrozí. V normální hře už chcípám minimálně, ale ty Breach pylony jsou pořád problém. Jakmile se to na mě sesype ze všech stran a pustí na mě ty ohnivé víry, life letí rychle dolů a můžu flašky mačkat jak chci. I když se dostanu za kraj kruhu, dostávám pořádné pecky. Zkoušel jsem Jungle Valley mapu. Bylo to ok, až na arénu, kterou pavouci celou zaplnili a nešlo to ustřílet. Takže dodělám třetí akt a v Dried Lake budu expit do 80. levelu, body nacpu do life a evasion, dám tam jeden čistě defenzivní jewel, povyměním gear a snad to půjde.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od Rakiii » 09.12.2016, 17:18 hod.

Life pasivek máš relativně dost, ale na gearu máš jen cca 70 life. Evasion je dobré jen do té doby dokud tě něco nehitne a bohužel na spelly nefunguje. Je třeba mít více druhů ochrany.
Breach je pro eva chary problém. Docela dobrá je kombinace CWDT + temp chain + vortex + duration (ještě lepší je pak mít temp na blasphemy) a používat decoy totem/golem, dobrý je i knockback (King of the hill pasivka + případně kb gem). Pokud stojíš mimo kruh tak dostáváš invisible hity což není dobré.

Nevím jaký chceš jet build, ale chybí ti pierce nebo nějaká alternativa (chain, fork), to by ti také pomohlo s čištěním grup.
Equip koukám, že jsi zlepšil, ale chtělo by to víc +life itemů a ty botky si udělej 4L.
Na switch by sis mohl dát na pohyb nějakou rychlou dýku (claw) s whirling blade + fortify + atack speed (při wb pohybu když něco při tom hitneš nahodíš si fortify buff, který snižuje poškození).
Jinak co by ti rozhodně pomohlo je udělat si Ascendancy!

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od tomisco » 10.12.2016, 21:12 hod.

Kousnul jsem se a Labyrinth jsem pomalu udělal na Normal a Cruel. Dal jsem si Deadeye s větví, která končí jedním bonusovým šípem navíc. Nevím, jestli to je pro můj char nejideálnější investice bodů, ale ve hře je to dost znát. Pořídil jsem si ještě lepší brnění a opasek, a citelně vydržím víc. Pojedu pořád Burning Arrow, jako alternativu si připravím Blast Rain setup. Gem na Pierce si levelím. Až se podaří šestilink, mrsknu ho tam.

Jinak se inspiruji tímto videem:

https://www.youtube.com/watch?v=cyoxY3QbqQY

I když teda Vaal Burning Arrow na bossy nejedu, a že dám dohromady 3 exalted orby na Kaom's Heart, je dost nepravděpodobné. :)

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od Rakiii » 10.12.2016, 23:16 hod.

Tak pierce (gem, pasivky) by se ti hodily na čištění packů, ale brnko máš corrupted takže si barvy gemů stejně nezměníš. Kaom by se na ten build sice hodil (musel bys oželet sockety), ale i třeba belly nebo rare je fajn.
Kdybys chtěl kaom (nebo cokoliv) tak 2-3 ex by neměl být takový problém nasbírat pokud jezdíš mapy a zabíjíš svižně (ono by stačilo i dried lake). I kdybys neměl moc štěstí na dobré unikáty nebo karty tak vždycky napadá nějaká currency (ikdyž málokdy je to ex, divine) a stačí prodávat rare sety za chaosy / alteration a dáš to do kupy ;)

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od NargarotH » 11.12.2016, 01:44 hod.

Kaoms heart stejne casem dropne na cene, protoze neni v zadnem challenge, akorat liga zatim trva jen tyden tak poptavka porad je.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od tomisco » 21.12.2016, 14:26 hod.

Jj, už je za 95 chaosů. :) Ale asi na něj hodím bobek. Mám fajn brnění na pierce. Případně ještě zkusím Belly of the Beast.

Jinak za posledních cca. 10 dní mi droply 2 exalted orby, 4 divine a chaosů padá několik denně (ještě farmím The Crossroads, kde hojně padají Rain of Chaos karty) a několikrát jsem levně koupil a draho prodal (např. Xoph's amulet jsem pořídil za 50 chaosů a prodal za 90), takže můžu vesele nakupovat, i když na ty ultradrahé lege flašky to není. Ještě seženu slušné boty, rukavice a dobrý prsten s Chaos resistance a budu mít gear na farming map (doufám). Zatím jsem se zasekl na levelu 80, protože mi Breache s větším návalem potvor lagují a odhadem tak v polovině z nich (mapy tier 3-5 a Dried Lake) chcípnu. Takže to chce ještě posílit defenzívu. Dps Burning Arrow mám 30k se zapnutými aurami a golemem, což stačí.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od Rakiii » 24.12.2016, 12:54 hod.

Koukám, že jsi pěkně upgradoval, ale asi bych vyměnil "elemental focus gem" u hlavního skilu, protože jinak se ochuzuješ o burning damage! (ten gem dává "Supported Skills cannot inflict Elemental Status Ailments").
Více zde: http://pathofexile.gamepedia.com/Status_ailment.

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od tomisco » 26.12.2016, 13:23 hod.

Dík za radu. Koukal jsem jen na dps a blbě si to přeložil. Dal jsem tam Chance to Ignite gem. Sice pokles o 10k dps, ale ve výsledku nepřátelé chcípají mnohem rychleji a hra je o dost svižnější. Dal jsem v pohodě tier 7 mapu, takže paráda. 8-)

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od Rakiii » 26.12.2016, 14:59 hod.

Jo to věřím, když máš přes 90% na ignite a emberwake ;)

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Path of exile - Ascendancy

Příspěvek od tomisco » 04.01.2017, 20:40 hod.

Dá se předělat Ascendancy strom, nebo to je napevno? Rozjel jsem LA/Barrage Ele Conversion CI Pathfinder rangera https://www.pathofexile.com/account/vie ... characters a nejsem s tím spokojen, takže bych to chtěl předělat na mnohem méně nákladnější Voltaxic LA/Blast Rain build https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1550827. Normální strom nebude díky Regret orbům problém, výbavu povyměním, ale kazí mi to dva Ascendancy body (a Power Charge od bandity, což změnit nejde).

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“