Sacred + Sacred Gold

Další hry z rodiny RPG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny
Sacred + Sacred Gold

Příspěvek od Dragonius » 06.08.2012, 19:15 hod.

Ahoj,
hrál jste nebo hrajete někdo Sacred nebo Sacred Gold?
Případně za jakou postavu a jaký build..??..
S Diablem tedy spíš po Diablu :-) to byla pro mě osobně nejúspěšnějí RPG hra a taky nemálo času jsem u ní strávil..
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sacred + Sacred Gold

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.08.2012, 00:30 hod.

Jeden čas jsem to hrával. Dokonce to mám ještě někde i origoš. Hrával jsem za Lesní Elfku a kouzlo už nevím jak se jmenovalo, ale pamatuju si, že vystřelila mnoho šípů naráz. A Bojovýho Mága jsem jel tuším na Poryv Větru nebo Úlomky ledu + Ohnivá koule. Měl jsem to v češtině, tak proto ty výrazy. Nikdy jsem to ale moc nedotáhl, protože mi tam přišla mapa moc chaotická a občas jsem nevěděl, kam vlastně jít.

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: Sacred + Sacred Gold

Příspěvek od Azure » 07.08.2012, 08:20 hod.

Hrával jsem Sacred za Barbara s Fist of gods nebo jak se to jmenuje pak jsem si koupil origo Sacred Gold a tam jsem hrál za démonku primárně jsem jel to ohnivý ufo xD... určitě ještě někde mám savy. Byla to dobrá hra, dohrál jsem jí několikrát a s tou Démonkou jsem dohrál na předposlední úroveň a pak jsem jen findil předměty... mapu jsem měl asi z 90% objevenou, chtěl jsem 100% ale vzhledem k tomu, že tam byly lesy tak by ani 100% nešlo :)... Diablo 4ever xD
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Sacred + Sacred Gold

Příspěvek od Dragonius » 07.08.2012, 15:52 hod.

to Dark_Deamon: Myslim, že to byl Vícenásobný výstřel a ještě u ní byl dobrý Průrazný a Výbušný šíp. Na vyšší úrovni neměla konkurenci, jen začátky za ní byly krušné.. A u toho mága si to trefil přesně :-)

to Azure: Démonku i trpaslíka z Gold jsem vyzkoušel, ale u mě vždycky měl navhr temný elf a jeho dvojí ostří.. Ale jako Diablo to rozšířené prostě nebylo a hra utichla, ikdyž hra více hráčů mě bavila.
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: Sacred + Sacred Gold

Příspěvek od Azure » 07.08.2012, 16:21 hod.

Dragonius: :), tak ono já všechny postavy nezkoušel :)... jen barbara, demonku, trpajzlíka a na low levelu dark elfa... mulťák jsem nezkoušel, hlavně z toho důvodu, že jsem měl špatnej klíč a nějak jsem byl línej si dojít vyměnit hru xD
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Sacred + Sacred Gold

Příspěvek od Dragonius » 07.08.2012, 17:09 hod.

To Azure: Tak určitě škoda, prostě jiný požitek z hraní, asi jako u Diabla.. To zase mimochodem nehraji já, jelikož nemám orig. , ale už jsem objednal :-)
A ani já jsem nevyzkoušel všechny, ale Temný elf mi nějak padl a už neodešel :-)
I tam byl zajímavý příběh, děla to hodně ze hry potom.
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Sacred + Sacred Gold

Příspěvek od Ryliah » 26.10.2012, 20:46 hod.

Tak na túto hru mám len a len pekné spomienky. Jedna z mála RPG okrem Diabla ktorá mi vydržala viac ako pár mesiacov , určite sa k tomu raz vrátim ;)
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
TheMates
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mates#2849

Re: Sacred + Sacred Gold

Příspěvek od TheMates » 16.11.2012, 21:05 hod.

jendotka bola sklvela, krasne spomienky, bavila ma viacej ako diablo 2
presiel som striebro z b maga, barbara a serafu, mag bol najsrandovnejsi, hral som ho cisto na ohen (ohniva koule, ohniva spirala)

od dvojky boli velke ocakavania, ale nebola lepsia ako jednotka (v dvojke som sa sekol v 70% a uz sa mi to vobec nechcelo hrat)

btw uz su ukazky z trojky, ale je robena primarne na konzoly a neni to uz rpg ale akcny hack and slash, nieco ako god of war
Sylvanas - Demon Hunter
Sofia - Monk

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Sacred + Sacred Gold

Příspěvek od Dragonius » 21.11.2012, 18:16 hod.

Sacred 1 + Gold edice byla pro mě nejlepší. Souhlasím s Vámi, že jsme u ní vydržel dlouho a nedávno jsme ji dokonce ještě hrál, ale jelikož není aktivní forum, kde by se člověk podělil s hraním, zkušenosti a informacemi, tak ho to tolik nechytá, jako D2 :-)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Sacred + Sacred Gold

Příspěvek od Marast » 21.11.2012, 19:56 hod.

Já dohrál Gladiátora na všechny obtížnosti, přičemž až ta poslední obtížnost mi dávala zabrat. I já musím dodat, že to byla, a vlastně stále je, dobrá hra. Jen ten datadisk mi příběhově zrovna dvakrát nesedl.
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Sacred + Sacred Gold

Příspěvek od Dragonius » 21.11.2012, 20:07 hod.

Je pravda, že co se týče obtížnosti, tak se to nedá srovnávat s jinými hry natož s D2, ale i příběh a vyprávění byl fajn. Jen jsem měl výhrady k dovednostem, nevýhoda byla, že se daly maxovat na kolik, kdo chtěl. (inu, někdy je to výhoda 8-))
Jinak gladiátora jsem měl s obouruční sekyrou, snad bych doma ještě našel screen, tam tehdá vznikla přezdívka Dragonius de Silva (dnes už jen Dragonius)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Sacred + Sacred Gold

Příspěvek od Marast » 21.11.2012, 20:14 hod.

Já mám uložené všechny pozice pěkně na disku, tak když tak mohu poslat. Dokonce mám snad i uložené některé ty artefakty a setové předměty, ale to si teď nejsem jist.
Jinak ještě k těm dovednostem. Sice si je můžeš vylepšovat až do halelujah, ale až na poslední obtížnosti člověk pozná, kde měl investovat jinak. A ta je místy hodně brutální. Především ty oblasti, kdy ses blížil k Andukarovi, byly hodně těžké. Sám jsem tam dost plaval...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sacred + Sacred Gold

Příspěvek od Dark_Deamon » 21.11.2012, 20:23 hod.

Mě nikdy nelezly do hlavy ty mapy. Člověk si tam defacto mohl pobíhat jak chtěl a já nevěděl, kam dřív :D

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Sacred + Sacred Gold

Příspěvek od Dragonius » 21.11.2012, 20:30 hod.

Než jsem tomu začal rozumnět, začínal jsem hrát i na 10x. Nejvíc mi sedl Dark Elf a doma mám jen postavu, co jsem začal hrát na jaře 2012, ale u mamky na PC mám postavy rozehráné v plné parádě. Kouknout se na stránky, tak i vyjmenuji dovednosti, které jsem využíval. Je vážně škoda, že není taková komunita i Sacred hráčů. Snad bych si zahrál i multiplayer.. A co se mi líbilo, že tam bylo hodně questů.

EDIT:
to Dark_Deamon: to je pravda, taky jsem běhal po celé mapě tak chaoticky :lol: ...
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Sacred + Sacred Gold

Příspěvek od Ryliah » 24.11.2012, 10:41 hod.

Ja som najviac hrával za Seraphimku, neviem prečo ale tá postava mi prirástla k srdcu ;) Fakt škoda že už nie je asi žiadna komunita, rád by som si to ešte niekedy zahral..
S4 Monk 1100+

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Sacred + Sacred Gold

Příspěvek od Psychotoxic » 18.09.2013, 20:29 hod.

No tak ja si pamatám ako som stále chodieval do tejto lokacie 3:10 http://www.youtube.com/watch?v=EhJI2snrf6c
Dobré časy

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Sacred + Sacred Gold

Příspěvek od Psychotoxic » 06.06.2014, 21:22 hod.

Pre každého Sacred "fanatika" odporučam tento youtube channel. https://www.youtube.com/watch?v=plj47SeNKPI
Pekný gamplay za Elfku: https://www.youtube.com/watch?v=nyVGq5hJxnU

Kecafonek
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Sacred + Sacred Gold

Příspěvek od Kecafonek » 09.01.2017, 18:13 hod.

V mulťáku jsem chodil na draka v poušti pod skřetím městem :twisted:
Hůl sviští v egyptské ruce.

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Sacred + Sacred Gold

Příspěvek od Dragonius » 09.01.2017, 19:53 hod.

Pro mne osobně je to jedna ze srdcovek :)
Štěstí přeje připraveným...

Odpovědět

Zpět na „Další RPG“