MF turnaj vol.7

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Fraxinus » 12.01.2017, 17:14 hod.

K tý amazonce je ten skill k ničemu, sem myslel!!! :lol: :lol:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.01.2017, 17:20 hod.

Abuzus: Zas aby jsi mi tu pak nespílal, co jsem ti to poradil za chujovinu :D Na to, abys dával nějakou dmg je potřeba mít cajk luk, že jo :)

Maarshajz: Mrkni do gamblu a něco tam mercovi pořiď.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Welwet » 12.01.2017, 17:32 hod.

tak fajn..když jdu v LK všechny super chesty, a ke konci stojany tak padaj v 50% cere javeliny (o tom že po 200 runech padne aldurs helma ve sojanu kde jsem kliknul 3x, fajn)
a ˇkdyž jdu přímou cestou dalších 50 runů jen přímo ke stojanům, padá vše krom javelinů..může mě někdo říct co to je kur*a za spiknutí? :OXO :OXO :OXO :OXO :OXO :OXO :OXO

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.01.2017, 17:33 hod.

Řek bych, že jsi zmněnil směr nabíhání ke stojanu.

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Maarshjaz » 12.01.2017, 17:50 hod.

Dark_Deamon Ten mi nic nedá :<
Fraxinus Zatím mi az celou dobu padlo tak dvacet charmů, z toho ten jeden skiller a zbytek šunt tipu +1def :-x

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.01.2017, 17:56 hod.

Maarshjaz: A můžeš hodit fotku nebo popsat tu zbraň, co má teď merc v rukách?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Fraxinus » 12.01.2017, 18:30 hod.

Tak mám za sebou hororovou návštěvu komtesy....na players 6 to byla teda pořádná lahůdka.
1. patro: hned u vchodu lučištnice, ani už přesně nevím, co měly za vlastnosti, ale určitě tam byl mulťák a extra strong. Merc schytal celou salvu a byl hned mrtvý, já stíhal dát jeden-dva FoHy, aniž by měly pod nohama mou konvu. Blééé... V jednom momentě jsem se odhodlal k tomu mezi nimi proběhnout, no, dopadlo to dobře, ale o kus dál byl hejhula boss klanů, mana burn, cursed, stone skin krasavec. Asi 20x návštěva do města, roztahat to nebylo kam a musel jsem dávat bacha, aby za mnou nešly tamty lučištnice.... pak celkem klid, ale v 5. patře, zase před vchodem lučištnice, ale už ne tak drsné, každopádně se tam zpoza rohu za chvilku přimotal další hejhula klan, kterému svítila pod nohama fana....merc v tu ránu mrtvej, já piji fulku a esc+save and exit....a pak to musím vše proběhnout hezky znovu... Napodruhé už to vyšlo lépe, už žádná překvapení u vchodů. Jo, a ta mrcha dala jen Eth :OXO
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Maarshjaz » 12.01.2017, 19:39 hod.

Dark_Deamon hele má zbraň se kterou nedá ani nm potvoru (tuším že je ještě z normalu) ale gamble na hellu dává i slabší zbraně, nevím kde mu najít bacátko.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Abuzus » 12.01.2017, 19:57 hod.

Offico - I am back !!!

update score

Deamon: jsem strašně rád, že jsem dal Strafe, GA by bylo k ničemu!!!

Maarshjaz: koukni tam, postnul jsem i výbavu a skilly, jedu totálně "bez problémů"
Jestli máš Cold Amu a C-dmg tedy kolem 1000, tak Pindla můžeš jít s čímkoli i na vyšší players. Hlavně nejdříve střílet, pak házet Valku, ať jsou zmrzlý dřív, než ti dají Charge. Já lítal Pindla a Eldricha až do 75 lvl na pl7, ale na Eldricha už měl merce exceptional RW Strength. On je často CI.

- co není CI se zmrazí a ti dva milenci to rozprášej
- CI dostane Strafe eledmg z Harmony a milence
- CI + PI dostane Magic Arr eledmg z Harmony s milencema

Navíc Strafe mi sosá dual leach, a těch šípů tolik neubývá.
Ten Pierce je úžasný, bodíků nelituji. Po Strafe domaxuji Cold, bude-li čím :lol:
Zkusil jsem Mauzoleum a v poho, skoro mně to nutí přeřadit na pl 3 >:D
Ještě přemýšlím, že na průchod hrou si pořídím pro jistotu Knockback.
Letím dosbírat questy, lvl a někde se usadím :green:

Edit:
-opravené odkazy :oops:

Deamon: přišel čas vzdát ti hold, kolik tomu pro nás věnuješ - big thnx

Javůrek: jsi bůh, mnohokrát děkuji za tabulku !!!

Fraxinus: zcela chápu ten stres, teď jsem dodělal Komtesu. Kvůli těm Rogunám (nemám CBF) jsem to chodil se štítem. Nakouknout, hodit Decoy, zjistit, kde jsou, přepnout, znovu Decoy na druhou stranu a go...
Leč má odměna byla o něco hezčí :love:

GL2@
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Mia
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Mia

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Mia » 12.01.2017, 22:57 hod.

Dneska u Mepha potěšila zajímavá obyč truhla, a Pindle jedním grailerem :)
"I shall purge this Land of the Shadow!"

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Abuzus » 12.01.2017, 23:07 hod.

Mia: dobře ty, Pindl to dělá schválně, dlouho nic a pak tohle, cg.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od ZOMB » 12.01.2017, 23:54 hod.

Pomalu ale jistě se začínám od Mepha stěhovat do CS, nějak mě to tam baví víc, je to tam akčnější :D
Jedu ale hlavně na přežití... všechny resy 75, 1600 lifů, max block... i dmg je ucházející - mám max fcr jaká u kladiv jde, 7K dmg za kladívko... jediné co trpí je MF (76% main hand, offhand ali baba + rhyme, to je celkem něco kolem 200). Pokořil jsem hranici 400 bodů a pokud mě něco nesfoukne, mohl bych se snad i umístit do pátého místa na HC :)
Každopádně můj cíl pro tento turnaj je pokořit level 90 (což se celkem rychle blíží vzhledem k tomu, že chodím CS na /pl3... aktuálně mám skoro level 89) a bodovou hranici 500 bodů (to bych snad taky mohl zvládnout :D).

dawe: Tak jak to jde parťáku?
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.01.2017, 00:28 hod.

Abuzus: Díky :) Jo, až ti padne Lum, tak bych složil RW Smoke. Dá ti to ještě o něco víc rezů. A na all rez amulet můžeš použít recept přes cube. Třeba jich bude víc :)

Mia: Jj, grailer dycky potěší :)

ZOMB: Tak pokud budeš lítat CS na p3, tak lvl 90+ určitě dáš a 500+ bodů taky. Do konce turnaje je ještě něco málo přes měsíc, což je fůra času.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Abuzus » 13.01.2017, 02:06 hod.

...až padne LUM, tak to bude Lionheart :)

Campuji A2.
Kromě pekla cestou ke Komtese jsem zkoušel Pit. Došel jsem až do dvojky, ale tam se mi v dvojřad postavily nějaké CI komsomolky a hořely jim lýtka, tož jsem zdrhnul. Na DC jsem se šel podívat a .... vypadá furt stejně. Tož jsem si ho blejsknul a šel dál. Fouldogovi jsem vběhnul přímo do náruče. Nechal jsem se pochovat a taky jsem zdrhnul. Andy byla hysterická jak stará před výplatou, ale kouzelným slovíčkem "edge" jsem jí uchlácholil a podlehla.

Vzhledem k těm HPéčkům je to dost náročný build. Nelze podcenit jedinou situaci. Fakt jedu max sichr. Stejně mi to několikrát bouchlo až do srpečku.

Zatím rozhodně nejtěžší bylo tohle. Ale nechal jsem si poradit a ani jsem nebojoval. Házel jsem Decoy tak dlouho, než si jí všimli a vyrazili. Naproti jim vyšli vstříc moji milenci a já běžel pro amulet. Opravdu mi stačilo první patro :-)
Maarshjaz: doporučuji vzít si tam RW Edge.

A dvě odměny z druhého aktu : Dusk Shroud a Pavise
:wave:
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 13.01.2017, 08:49 hod.

@Zomb jen jim to nandej partáku :wave: já jedu co to dá v práci dneska místo buble witch 3 budu masakrovat Diablo 2 >:D Naplánovaný to mám hezky a s trapou to jde fakt rychle (taky je to druhej nej char a speedruny).Zaseknu se až na NM v LK a eldritch + Shenk aby byl nějakej ten resist na hell a pokud možno nějaká výbava. Na hellu se expnu v dark woodu tam myslím není nic LI jestli se nepletu a pak At pokud to přežiju. Ve finále asi CS páč infi asi neposkládám a Ti ocásci co jsou tam LI nejsou až takovej problém.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Maarshjaz » 13.01.2017, 13:17 hod.

Dostal jsem se konečně do LK, už padla malka a um, pár charmů na life/mana :) dnes večír doplním body.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Abuzus » 13.01.2017, 14:01 hod.

Néééé, asi vyhraju cenu diváků za největšího debila :green:

Rozhodl jsem se změnit žoldáka, cca na pátý pokus jsem koupil jen o 1 lvl nižšího, A PAK TO PŘIŠLO !!!

...ztratil jsem dva unikáty, ko*ot. V-Gazu a Meat Scraper Polearmu :shock:

Maarshjaz: pořád mi utíkáš, cg.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Fraxinus » 13.01.2017, 14:44 hod.

OMG. :shock:
No, modli se, aby se někomu povedlo při zálohování postav přemazat nové savy starými. :green: Potom bude jisté nanejvýš druhé místo.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Slw » 13.01.2017, 18:32 hod.

Abu to se mi už taky stalo. už sem u pindla (je to veselejší - bo to co mi popadalo jakožto throwerovi není možná :green: )
Obrázek
a v té samé hře v AT
Obrázek
:green: už mi to i celkem sviští. btw hf pustila um a kosek dál přibyla ist do sbírky. s rollem map až na treshe sem max spokojený. super unikáti a super chesty třeste se :lol:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Fraxinus » 13.01.2017, 19:39 hod.

Takže případ katakomby 2. patro...s velkým úsilím, ale přece jsem zlikvidoval hlavně s pomocí merce miniony, až zbyl jen jeden + boss (multishot, extra strong a teleport). Ten boss, když už byl skoro mrtvej a zbývalo, aby do něj merc jen jedinkrát píchl, se teleportoval pryč, ale to jsem vůbec nepostřehl, myslel jsem, že je už mrtvý a soustředil se jen na toho zbylýho miniona. Jenže ten bídák se portnul přímo za překážku, kam nebylo viděr přímo, a překvapil mě zpoza ní zblízka. Sfoukl mě jak svíčku.... :oops: :cry: :cry:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“