2.5.0 Patch notes

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
aneezz
Quill Rat
Příspěvky:1
2.5.0 Patch notes

Příspěvek od aneezz » 01.02.2017, 07:21 hod.

http://www.diablofans.com/blizz-tracker ... -ptr-notes

General
Primal Ancient Items
Legendary and Set items will now have a chance to roll as Primal Ancient
These items are more rare than Ancient items and have increased stat ranges

:lol:

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.5.0 Patch notes

Příspěvek od HELLERcz » 01.02.2017, 07:58 hod.

Nejvíc mě na tomto patchi potěšily 2 zásadní změny ! :

1. Armory - uložit si až 5 druhů setů pro danou postavičku a už žádné otravné přehazování :)

2. Crafting Mat Storage - konečně ! toto jsem si dlouho přál. kraftící matroš už se nedává do inventáře, ale vše se to ukládá do společného "skladu" , který má svoje tlačítko, když otevřete inventář. Už aby to bylo live :D
Obrázek

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: 2.5.0 Patch notes

Příspěvek od pan HU » 01.02.2017, 09:12 hod.

Primal Ancient items :-D :-D :-D

Dobře, ale ať to má rare drop jako dřív třeba Kukrina a ať to nejde ucraftit v kostce ... aby to i BOTům chvíli trvalo !
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Bassmann
Fallen Shaman
Příspěvky:53
BattleTag:Yerzy#2483

Re: 2.5.0 Patch notes

Příspěvek od Bassmann » 01.02.2017, 09:28 hod.

A zrušili, respektive předělali bonus kešky v bountynách. Tak se snad zas budou dát hrát bountyny na publicu bez toho, že každou druhou hru někdo zavře nebonusový akt.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.5.0 Patch notes

Příspěvek od HELLERcz » 01.02.2017, 09:34 hod.

Já měl doteď naštěstí v publicu jen dobré lidi, co to nepopletli.
Large Horadric Chest, která bude obsahovat to, co obsahovala Horadric a Bonus Cache. To je fajn.
Obrázek

Uživatelský avatar
Bassmann
Fallen Shaman
Příspěvky:53
BattleTag:Yerzy#2483

Re: 2.5.0 Patch notes

Příspěvek od Bassmann » 01.02.2017, 10:22 hod.

pan HU píše:Primal Ancient items :-D :-D :-D

Dobře, ale ať to má rare drop jako dřív třeba Kukrina a ať to nejde ucraftit v kostce ... aby to i BOTům chvíli trvalo !
V kostce udělat jdou. Teď jsem to zkoušel a na cca 15. pokus mi padnul primal ancient luk. Takže botům to možná bude trvat, ale já jej měl takřka hned. ;) :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.5.0 Patch notes

Příspěvek od HELLERcz » 01.02.2017, 10:40 hod.

A jak takovej luk vypadal ? o kolik tam je navýšení statů ? a jak je označen ? jinak než zlatým orámováním ? :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: 2.5.0 Patch notes

Příspěvek od Seton » 01.02.2017, 10:45 hod.

Za chvíli bude Primal Ultra Ancient Ancient Legendary Set :D :D.
Nejvíc radost z Armory! Tohle tam mělo být od vanily :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.5.0 Patch notes

Příspěvek od HELLERcz » 01.02.2017, 10:50 hod.

Seton: přesně vím, kam míříš, ale neviděl bych to tak bledě. Holt se s tím musíme smířit, že to tak je. Za chvíli se pojede GR 150, mě to neva :D já stejně zakotvím u 80-100 :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Bassmann
Fallen Shaman
Příspěvky:53
BattleTag:Yerzy#2483

Re: 2.5.0 Patch notes

Příspěvek od Bassmann » 01.02.2017, 11:23 hod.

HELLERcz píše:A jak takovej luk vypadal ? o kolik tam je navýšení statů ? a jak je označen ? jinak než zlatým orámováním ? :D
Mám nějaké problémy se screenshotem, tak se omlouvám, že nedávám obrázek. Dovoluji si tedy dát odkaz na diablofans.com, kde je: http://www.diablofans.com/forums/diablo ... daries#c15

Hlavní staty jsou navýšeny o 30 % z 1000 na 1300, damage je navýšena o 20 % z 1940 na 2328 (max hodnota).

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: 2.5.0 Patch notes

Příspěvek od hulkxxxl » 01.02.2017, 11:27 hod.

o kolik víc dá ten item? např teďka je max 650 síly a bude to kolik? (případně 999 VS?)

o kolik se zvedá dmg roll? xxxx - xxxxx

armory atd vítám, ale je to stále to stejné, chybí mi endgame, čekám stejnej scénář jak s ancient itemama, měsíc budou všici brečet že to nepadá a podom zvednou drop a za týden to budeme nosit všichni

bože já si tak přeji aby do D3 udělali něco jako jsou mapy v POE, někam jdu (a můžu si vybrat oblíbenou lokaci) a vím že mám o 300% větší šanci že budou padat kvalitní předměty atd.
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.5.0 Patch notes

Příspěvek od HELLERcz » 01.02.2017, 11:55 hod.

hulku, armory a kraftící matroš je teď hodně fajn věc, ale jak říkáš, vybírání map a obtížností atd ála POE to by byla pecka :) navrhnul to vůbec někdo Blizzu ? :D

úplně mě vytáčí, když hraju nějaké solo push GR za DH a 5x po sobě tam mám roll mobek (i lokací), že bych se potentoval.

Otázkou je, jak by se taková možnost výběrů map a mobek projevila v leaderboardech .. asi by to bylo zkreslené ve finále.
Obrázek

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: 2.5.0 Patch notes

Příspěvek od witekcz » 02.02.2017, 07:56 hod.

HELLERcz píše:2. Crafting Mat Storage - konečně ! toto jsem si dlouho přál. kraftící matroš už se nedává do inventáře, ale vše se to ukládá do společného "skladu" , který má svoje tlačítko, když otevřete inventář. Už aby to bylo live :D
Tady máte, jak to UI bude vypadat, lidi s OCD nedostanou infarkt :) https://youtu.be/h4Y7YxiurPI?t=11m37s

UI v celé své kráse https://www.diablofans.cz/wp-content/up ... alsui2.png
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: 2.5.0 Patch notes

Příspěvek od pan HU » 02.02.2017, 09:15 hod.

Si zapomněl vypnout toho bota, co za něj před začátkem streamu plnil achievementy :-D :-D
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.5.0 Patch notes

Příspěvek od HELLERcz » 02.02.2017, 10:54 hod.

witek: já to na PTR zkoušel, netřeba to takto vidět. Btw já mám ve storage 99999 matroše žlutého :D
Obrázek

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: 2.5.0 Patch notes

Příspěvek od firdecek » 02.02.2017, 13:21 hod.

Mě se celý ten patch líbí :) PA items jsou super. Hlavně mohou vytvořit zcela nové věci okolo těchto ultra rare předmětů - nový LoN set? Jen mě mrzí, že vesměs patch nepřináší nic nového, co se týče buildů a 4p group meta...

Uživatelský avatar
Spejbl
Wraith
Příspěvky:113

Re: 2.5.0 Patch notes

Příspěvek od Spejbl » 02.02.2017, 17:04 hod.

pan HU píše:Si zapomněl vypnout toho bota, co za něj před začátkem streamu plnil achievementy :-D :-D
To je jen normální chování PTR, když se tam nakopírujou hotový chary ze sezóny. Tím se rázem splní spousta achievů a ta hra je pak vypisuje klidně půl hodiny.

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: 2.5.0 Patch notes

Příspěvek od Y0G1 » 02.02.2017, 17:33 hod.

Uprimne Diablo hram od releasu , ale primal sa mne nepaci ja ako casual hrat co ma zalusk aj na vyssie gr nebude mat moznost ...neverim tomu ze to bude ohladne dropu v pohode ... a farmit 3x ten isty gear tiez nieje OK. Najskor normal potom ackovy a potom primal.

Napr zmena augumentu by bola vhodna uprimne moc velky grind to je a nejak ma to nebavi.

Nepaci sa mi ze nerobia zmeny na clany a comunity mam problem najst ludi na farmenie rainbow goblina napr, alebo na gr speedy len cez pub- Tu by som uvital nejake zmeny lepsie vyhladavanie atd .


Zmeny v GR som si v tomto patchi nevsimol ziadne. myslim teraz co je live.

Uprimne ma D3 bavi , ale takymito zmenami to pojde do hrobu.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: 2.5.0 Patch notes

Příspěvek od HELLERcz » 02.02.2017, 18:41 hod.

Já si nemyslím. Vidím to na sobě. Jako kdo chce hru hejtit, tak ji hejtit bude a hrát ji nebude. A komu to nevadí a rád si to takto zahraje, tak to prostě hraje.

Já si dal sezonu a půl pauzu a teď mě to zase baví. Hlavní je mít nějakou partu lidiček, když mě zrovna nebaví solo hraní, tak jednoduše složit partu a hrát společně a je to zábava. A lidí i CZ a SK to furt hraje dost.
Obrázek

Uživatelský avatar
FNX
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:FNX#21406

Re: 2.5.0 Patch notes

Příspěvek od FNX » 02.02.2017, 21:34 hod.

viem ze nikto z vas nema vestecku gulu, ale kedy cca odhadujete ze ten patch bude live? (mimo PTR) ,dik

Odpovědět

Zpět na „Obecně“